Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydanie 690
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
ale przeciez chodzilo o implikacje w drugą stronę - jeśli jesteś gospodynią domową, to "The Day" moze ci sie spodobac, a ANL nie,
a nie: jesli podoba ci sie "The Day" to znaczy, ze jestes gospodynia domową.
12.03.2009 07:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #22
 
Rewolwery ostro sie nastrzelały w tym tygodniu . No nieźle. przyznam ze musze ten utwór poznac , chyba że to znam z ostatniej płyty Burgercostam Icon_lol
Za to bardzo mi sie podoba drugia piatka pierwszej dziesiatki Icon_smile2
fajnie ze Róże z najlepszej płyty sie pojawiają , ach ..chyba sobie zaraz wrzuce płytę "Stancie..." i powspominam stare beztroskie dobre czasy Icon_wink2 .
Za to "Poganie! Kochaj i obrażaj ' to moja ulubiona z czasów liceum Icon_smile2
Vader juz spada , ale i tak sie ciesze ze zaistniał na Twojej liscie.
12.03.2009 09:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 537
Dołączył: Nov 2008
Post: #23
 
Aro napisał(a):Za to "Poganie! Kochaj i obrażaj ' to moja ulubiona z czasów liceum
to jedna z płyt mojego życia!!! gdy miałem 12-13lat wywróciła mój nie tylko muzyczny świat do góry nogami. Znałem ją na pamięć, do dziś bardzo często do niej wracam, obok koncertowej "Marihuany" to moja ulubiona pozycja z ich dyskografii.
Aro napisał(a):Vader juz spada , ale i tak sie ciesze ze zaistniał na Twojej liscie.
jak już mnie tak wzięło na wspominki... na emigracji poznałem pewnego Japończyka, któremu Poland kojarzyło się tylko z dwoma słowami na literę V - obok vodki był to właśnie Vader. Był przekonany że w Polsce są megagwiazdami, a ja go z tego błędu nie wyprowadziłem... W każdym bądź razie taki przypadek że zespół jest świetnie znany na całym świecie opróćz kraju z którego się wywodzi może się zdarzyć chyba tylko u nas...
12.03.2009 10:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 697
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
ku3a napisał(a):jesli podoba ci sie "The Day" to znaczy, ze jestes gospodynia domową.
Icon_mrgreen Icon_lol
Aro napisał(a):Rewolwery ostro sie nastrzelały w tym tygodniu . No nieźle. przyznam ze musze ten utwór poznac , chyba że to znam z ostatniej płyty Burgercostam
To jest z poprzedniej płyty - kawałek bonusowy.
Aro napisał(a):Za to bardzo mi sie podoba drugia piatka pierwszej dziesiatki
Wiem, niczego sobie Icon_wink2
Aro napisał(a):fajnie ze Róże z najlepszej płyty sie pojawiają
Najlepsza płyta to "Poganie!..."
Aro napisał(a):ach ..chyba sobie zaraz wrzuce płytę "Stancie..." i powspominam stare beztroskie dobre czasy
Od tego się zaczęło, że wróciłem do starych nagrań Róż Europy no i skończyło się na tym, że utwór znalazł się na liście. Icon_smile2
Aro napisał(a):Vader juz spada , ale i tak sie ciesze ze zaistniał na Twojej liscie.
Jeszcze nie powiedział ostatneigo słowa.
bear napisał(a):to jedna z płyt mojego życia!!!
Ja ją poznałem dopiero ponad rok temu, ale już dzisiaj mogę powiedzieć, że to jedna z najlepszych polskich płyt
bear napisał(a):W każdym bądź razie taki przypadek że zespół jest świetnie znany na całym świecie opróćz kraju z którego się wywodzi może się zdarzyć chyba tylko u nas..
Albo w krajach, gdzie jest mnóstwo znakomitych artystów.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
13.03.2009 03:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #25
 
tadzio3 napisał(a):To był zdecydowanie tydzięń spod znaku Myslovitz. Wszystkie płyty słuchałem, niektóre po kilka razy, wiele kawałków mi się przypomniały po latach, no i ten swietny koncert. Icon_smile2
Niedługo tez będę miała okazję posłuchać Myslovitz na żywca. Juz się cieszę na tą chwilę! Icon_smile2
A mozesz zdradzic jaki teraz repertuar grają?
Dużo piosenek z ostatniej płyty? Czy jakis taki Myslo-mix?

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
13.03.2009 11:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #26
 
Icon_lol
Jeśli głównie gospodynie domowe głosują na lpmn, to wszystkie gospodynie domowe są depeszkami i słuchają "Wrong"!!! Icon_mrgreen [co jest bezpośrednim wnioskiem z wyników ostatniej lpmn - bo miejsce 1 Icon_wink2 ]
14.03.2009 01:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 697
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Lilian napisał(a):A mozesz zdradzic jaki teraz repertuar grają?
Bardzo dobry Icon_mrgreen
Lilian napisał(a):Dużo piosenek z ostatniej płyty? Czy jakis taki Myslo-mix?
Z "Miłości w czasach popkultury", którą ostatnio promują jako reedycję zagrali niemal wszystko (oprócz "My"). Z takich bardzo znanych nie było "Chciałbym umrzeć z miłości" Icon_frown , "Z twarzą Merlin Monroe", oraz "Scenariusz dla moich sąsiadów", a tak wszystkie znane były. Koncert opisałem na moim blogu w wielkim skrócie
Lilian napisał(a):Jeśli głównie gospodynie domowe głosują na lpmn, to wszystkie gospodynie domowe są depeszkami i słuchają "Wrong"!!!
Trafna teza Icon_razz

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
14.03.2009 09:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
niezbyt trafna, bo ja nigdzie nie napisałem, że głównie gospodynie głosują Icon_razz.
16.03.2009 12:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości