Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLMT - druga ankieta do głosowania
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #61
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
prz_rulez napisał(a):Ale w tym nie było nic wulgarnego.
A czy ja użyłem słowa wulgarny? Chamstwo to nie tylko używanie wulgarnych słów. To także pisanie w sposób obraźliwy, a to, co napisałeś niewątpliwie obraźliwe było.
prz_rulez napisał(a):Po prostu piszę co czuję.
Ale możesz to samo napisać znacznie bardziej stonowanymi słowami, które oddadzą sens Twojej wypowiedzi, a nie będą tak raziły.
prz_rulez napisał(a):W tym momencie na forum potrzebne są nam: jedność, aktywność i rozumienie siebie nawzajem.
Szczególnie w tym ostatnim jesteś dobry? Szczerze wątpię. A jeżeli potrzebne są te rzeczy to nie tylko teraz i na pewno nie na siłę.
prz_rulez napisał(a):A ewentualna utrata Yacy'ego byłaby ogromnym ciosem.
Tutaj bym się z Tobą zgodził tylko nie używałbym takich górnolotnych słów. Ja też byłbym bardzo rozczarowany, gdyby Yacy przestał brać udział w tej zabawie, ale jestem także bardzo rozczarowany, że odeszła barb42. Ale to jest jego wybór i powinniśmy go uszanować, jakikolwiek by nie był.
01.10.2018 06:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #62
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
Yacy napisał(a):"podejmę pewne decyzje" = rezygnuję?
Po prostu inne decyzje jakoś mi nie przychodzą do głowy. Bo jakie mógłbyś podjąć w związku ze zmianą regulaminu. Widać jestem kajmanem o bardzo małym rozumku i nie ogarniam.
Yacy napisał(a):nie wiedzę ani straszenia
Nawet gdybyś chciał zrezygnować to nie kwalifikuje się jako straszenie, bo nie byłoby dla nikogo zagrożeniem lecz jedynie Twoją suwerenną decyzją. Byłaby nam szkoda, nawet bardzo, ale nie da się zaprzeczyć, że ta zabawa będzie istnieć, jeżeli odejdziesz Ty, ja czy prz_rulez. Mógłby być problem, gdyby odszedł thestranglers.
01.10.2018 06:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #63
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
ej, nie znam jeszcze wyników, a już widzę kłótnię, przykre to jest
01.10.2018 07:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #64
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
zapodam więc tabelę i oczekuję, że będzie nowa kłótnia, już jednak beze mnie, ankieta skończona, pora przyjąć wyniki
01.10.2018 07:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #65
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
MISZON...
Miły jesteś, nie ma co.
Ale straszenie banami to może pozostawmy na Sebastosie.
01.10.2018 08:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #66
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
On nie straszy tylko prognozuje. Twoje zachowanie może do tego doprowadzić.
01.10.2018 09:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #67
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
Nic złego nie zrobiłem. I skończmy w ogóle ten temat nie na temat.
01.10.2018 09:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 503
Dołączył: Aug 2008
Post: #68
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
Nie straszę, tylko na kilku forach które znam dostałbys od razu bana, może nawet bez ostrzeżenia.
Rażące naruszenie netykiety, czy trzeba coś więcej?

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.10.2018 10:31 PM przez Miszon.)
01.10.2018 10:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #69
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
Jasne. Netykieta niestety działa bardzo wybiórczo, bo niektórych, jak się okazało na sąsiednim forum, w ogóle nie obowiązuje. Ani żadna inna moralność.
I ciekawe co zrobiłem. Że pozwoliłem sobie skrytykować pewną postawę? Cenzura?
01.10.2018 10:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #70
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
prz_rulez napisał(a):Że pozwoliłem sobie skrytykować pewną postawę?
Krytykować możesz, ale sposób krytyki jest istotny. Twój jest chamski, obraźliwy i urągający normom przyzwoitości. Ale wygląda na to, że nie potrafisz tego zrozumieć.
prz_rulez napisał(a):jak się okazało na sąsiednim forum
To już po prostu jest żenujące. Na tamtym forum dostałeś bana zupełnie słusznie, a to co robisz na tym potwierdza, że nie potrafisz nic zrozumieć i wyciągnąć wniosków.
01.10.2018 11:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #71
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
Kajmanie, zawsze byłem za Tobą, a Ty się tak odwdzięczasz? Dzięki.
A w dodatku jakbyś nie zauważył, to clue mojej wypowiedzi było to, by Yacy z niczego nie odchodził. To chyba raczej oznaka wsparcia, a nie tego, co mi wmawiasz.
01.10.2018 11:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #72
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
prz_rulez napisał(a):sfochujesz się i odejdziesz?
prz_rulez napisał(a):czy wy musicie się naprawdę zachowywać tak żałośnie?
Jeżeli to ma być oznaka wsparcia to wolę, żebyś mnie nigdy nie wspierał.
prz_rulez napisał(a):clue mojej wypowiedzi było to, by Yacy z niczego nie odchodził
Ale zrobiłeś to w sposób taki, że raczej go do tego odejścia zachęcałeć, a nie zniechęcałeś.
prz_rulez napisał(a):Kajmanie, zawsze byłem za Tobą, a Ty się tak odwdzięczasz?
A co to ma do rzeczy? Piszę o sprawach merytorycznych i Twoim zachowaniu. No i jeszcze to:
prz_rulez napisał(a):jakiejś głupiej zabawie
W ten sposób obrażasz osoby biorące w niej udział z prowadzącym na czele. I jeżeli to faktycznie głupia zabawa to czemu Ci na niej zależy? A może po prostu nie przejmujesz się słowami jakich używasz i uczuciami innych.
01.10.2018 11:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #73
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
No bo w porównaniu do głodu w Afryce to jest głupia zabawa. Rozumiesz teraz?
No i ja nie zmieniam zdania, nie lubię ludzi, którzy uciekają, bo nie wszystko idzie po ich myśli (choć czasem też chciałbym tak zrobić...).
I to naprawdę były dość stonowane słowa, nie rozumiem Twoich pretensji, naprawdę.
I czy moglibyśmy wreszcie zejść ze mnie i przejść do tematu tego... tematu?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.10.2018 11:55 PM przez prz_rulez.)
01.10.2018 11:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #74
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
prz_rulez napisał(a):nie lubię ludzi, którzy uciekają
Lepiej robić coś na siłę, coś, co nie sprawia przyjemności niż się wycofać? A nazywanie tego ucieczką jest jakimś pomieszaniem pojęć.
02.10.2018 12:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #75
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
Niby Twoje argumenty są dość sensowne, ale wszystko zależy od kontekstu, a w tym wypadku takie zachowanie widzę jak ucieczkę. Co innego gdy ktoś zwyczajnie nie ma czasu itd.
02.10.2018 12:38 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #76
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
W każdym razie musisz mnie bardzo nisko cenić, bo ja uciekałem (w Twoim pojęciu) wielokrotnie (tu, na Sebastosie i na Forum LP3).
02.10.2018 06:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 076
Dołączył: Dec 2009
Post: #77
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
Znowu te bezsensowne dyskusje... Icon_rolleyes
Ale do meritum. Wyniki podobają mi się... tak sobie. Wahałem się, czy nie zagłosować za opcją automatycznego spadania na sam dół po promowaniu, ale stwierdziłem ostatecznie, że to i tak nie przejdzie, więc wsparłem opcję mniej kontrowersyjną (dla niektórych, bo dla mnie ta opcja byłaby zupełnie normalna). Tylko że wtedy i tak byłby remis, więc może dobrze się stało...
A co do bonusu, to byłem za jednym, a za drugim nie. Gdybym był za oboma to chyba znów byłby remis, w każdym razie niewiele brakło i tu naprawdę szkoda.
A to, że odejmowane są punkty bo wcześniej ktoś coś źle policzył odbieram jako spóźnioną sprawiedliwość.
I tylko szkoda, że nie zadziała to wszystko już od tego topu, ale to właściwie szczegół.
W każdym razie, dobrze, że zmiany są Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
02.10.2018 03:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #78
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
neo01 napisał(a):I tylko szkoda, że nie zadziała to wszystko już od tego topu, ale to właściwie szczegół.
Ja tak przyjąłem, bo takie ustalenia pojawiały się w wątku z dyskusją, ale widzę, że Tomek już wprowadził zmiany do tabeli. Moim zdaniem nie powinniśmy w trakcie trwania topu wywracać tabeli do góry nogami, ale zaczekać do pierwszego momentu pomiędzy topami, ale to w sumie detale.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
02.10.2018 03:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 076
Dołączył: Dec 2009
Post: #79
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
No właśnie, to zupełne detale, bo tabela zbyt wiele się nie zmieniła. Popatrzyłem na swoją pozycję i dalej jestem tam gdzie byłem i to się raczej nie wiele zmieni, nawet jak będę aktywny w kilku kolejnych topach. Ale cóż, tak wyszło.

WOLNE MEDIA!!!
02.10.2018 05:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 114
Dołączył: Dec 2014
Post: #80
RE: PLMT - druga ankieta do głosowania
nie nie gadaj, będziesz miał o połowę mniejszą stratę do czołówki, to dla Ciebie mało?

neo01 napisał(a):I tylko szkoda, że nie zadziała to wszystko już od tego topu, ale to właściwie szczegół.
nie rozumiem... od którego? zadziała od następnego i chyba nie spodziewałeś się innej decyzji? Icon_rolleyes
02.10.2018 07:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) thestranglers 1 469 85 145 17.04.2024 03:23 PM
Ostatni post: kajman
  Piąta ankieta dot. PLMT (marzec 2022) Dyfeomorfizm 355 8 009 06.04.2022 05:49 PM
Ostatni post: kajman
  Czwarta ankieta dot. PLMT (kwiecień 2021) thestranglers 148 4 832 27.04.2021 11:56 AM
Ostatni post: Dyfeomorfizm
  PLMT - trzecia ankieta do głosowania (marzec 2021) thestranglers 53 2 039 29.03.2021 09:50 AM
Ostatni post: thestranglers
  Ranking do PLMT thestranglers 2 1 950 08.08.2019 08:19 AM
Ostatni post: neo01
  PLMT - druga ankieta do głosowania - wyniki thestranglers 0 683 01.10.2018 08:06 PM
Ostatni post: thestranglers
  PLMT - Ankieta do głosowania thestranglers 13 2 533 05.11.2017 03:47 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości