Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 45 z 21.09.07
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 399
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 45 z 21.09.07
W czołowce zaczyna się obecnie powoli mała stabilizacja, ale nadal jestsporo pokaźnych ruchów, przy czym dotyczą one raczej spadków z niej niż awansów. Ostatnio zmniejszyła się drastycznie ilość awansów i chyba po raz pierwszy jest ich mniej niż powrotow.
1. Tym razem zacznę nietypowo, bo nie jest to ani nowość, ani ścisła czołówka, ale największy skok w zestawieniu (o 32 miejsca). Czynię tak dlatego, że jest to piosenka, której bym się w moim zestawieniu (a szczególnie tak wysoko) nigdy nie spodziewał i podejrzewam, że i niektórych czytających mocno to zaskoczy. Ale widać Igorek to osobnik figlarny i stać go na niespodzianki.
2. W zeszłym tygodniu Right in two opuściło listę, a w tym triumfalnie na nią wróciło, bo jest sporo wyżej niż przed wypadnięciem. A do tego jeszcze Rosetta stoned pięknie podskoczyła, więc Tool może uważać się za wielkiego szczęściarza w tym tygodniu.
3. Do zadowolonych może zaliczać się także White Stripes, chociaż You don't know what love is (you just do as you're told) zanotowało kolejny spadek. Ale pozostałe piosenki kontynuowały tendencję sprzed tygodnia i tak Icky thump znowu lekko awansował, a Rag and Bone już nie skoczyło tak efektownie jak w zeszłym tygodniu, ale za to uzyskałe najwyższą (szóstą) pozycję w historii dokonań zespołu na mojej liście.
4. Earth intruders wprawdzie tylko obroniło 3 pozycję, ale za to po 15 tygodniach przerwy na listę powróciło Innocence i co więcej o jedno oczko wyżej niż dotąd było dotychczas.
5. Niestety pożegnałem piosenkę Salala, która pewnie takiego szczęścia jak Tool mieć nie będzie i już nie powróci. A jest to numer 5 mojego zestawienia w historii. Ale za to do 10 skoczyło Gimmie shelter po sporym awansie.
6. Nie jest to największy spadek w zestawieniu, ale chyba najbardziej bolesny, bo zeszłotygodniowy spory awans na 4 miejsce raczej zapowiadał walkę o podium, a nie spadek na 16 miejsce. Ale i tak poprzednie miejsce Now I lie thee down było dla mnie wielkim zaskoczeniem.
7. Nie napisałem o Toolu jako o zwycięzcy, bo jednak palma pierwszeństwa należy do Placebo mimo chyba lekkiego osłabienia pozycji. Ale nadal to dwie piosenki w 10. Wprawdzie Running up that hill ją zamyka, ale Broken promise awansowło na 2 miejsce, najwyższe w swojej karierze, czym wyrownało najlepszy wynik tej piosenki na Forumowej i najlepszy Placebo u mnie.
8. Anesthetize poczuło się zagrożone i po raz pierwszy od dłuższego czasu awansowało. Ale kolejnego ataku debiutującego w tym tygodniu My ashes już może nie odeprzeć.
9. To taka zbiorowa pozycja dla kilku wielkich spadków. Zacznę od spadku, który wiąże się z tym, że jeszcze bardziej niż zwykle miałem trudności z porównywaniem Nie zabijaj z pozostałymi piosenkami. Z kolei Solar winds jakoś nie mogą przestać wiać w tym samym kierunku i tym razem był to raczej sztorm. Spindrift tydzień temu dokonało olbrzymiego skoku, by tym razem doznać prawie równie bolesnego upadku. Mimo dobrego klimatu dla podobnych stylistycznie piosenek Not to late zdecydowanie obniża swoke loty. Lekki spadek formy sygnalizowało wcześniej także Water is not enough, ale to, co się stało w tym tygodniu można nazwać tylko klęską.
10. No i pora na najwyższą nowość. Jak już pisałem punkt wyżej, pewnego typu klimaty bardzo lubię i stąd Marcus Miller z towarzyszeniem pewnej Kanadyjki trafił z Free do mojego zestawienia.
11. Nie pisałem o liderze, ale tym razem pozostał on bez zmian. To co nienazwane prowadziło bezdyskusyjnie od początku do końca. Zdecydowanie gorzej powiodło innej piosence Jopek, która Teraz i tu jest dziesięć oczek niżej.
12. To jest dobry tydzień dla byłych liderów, z których żaden nie zanotował spadku. Sympathy for devil part 666 przełamało kryzys i nieznacznie awansowało, a znacznie efektowniwej awansowały Lights.
13. Jak mówiłem, bardzo się cieszę z powrotu caligooli, chociażby dlatego, że dzięki niemu poznałem House of wax, które właśnie debiutuje.
14. I znowu nastąpił u mnie syndrom drugiego tygodnia, który dotknął zeszłotygodniowe nowości. Poleciały w dół Unfurl i Angel, jedna piosenka Stateless wypadła, a Down here, które powróciło, też poleciało w dół.
15. I może jeszcze o debiucie, na który się zanosiło, a który zdarzył się w pewnym sensie przypadkowo, bo gdyby nie zbieżność tytułów, to nigdy bym pewnie nie usłyszał Dear mr president, bo Pink budziła we mnie tylko złe skojarzenia.
16. Było już o 2 powrotach, a teraz o 3 kolejnych. Dwa z nich nie są zakoczerniem, bo The unthinkin majority i End of the world były tuż za 50 i weszły na koniec zestawienia, ale skok z czeluści poczekalni na 34, który zanotowało Hump de Bump to już wielka niespodzianka.
17. Kingdoms of the rain przezwyciężyło już kryzys i raźno maszeruje do przodu. 20 już w zasięgu wzroku.
18. No i nie mogę nie wspomnieć, że Allelujah zadebiutowało na 2, pozycję tydzień później utrzymało, żeby teraz... spaść na 4.

No a teraz pełne zestawienie:
1. 1. 3 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
2. 6. 13 BROKEN PROMISE - Placebo & Michael Stipe
3. 3. 23 EARTH INTRUDERS - Bjork
4. 2. 3 ALLELUJAH - Recoil
5. P. 32 RIGHT IN TWO - Tool
6. 13. 14 RAG AND BONE - The White Stripes
7. 7. 11 ME AND MRS JONES - Michael Buble
8. 16. 4 GIMME SHELTER - Anguelique Kidjo & Joss Stone
9. 5. 20 RUNNING UP THAT HILL - Placebo
10. 8. 4 SPENCER PERCEVAL - iLiKETRAiNS
11. 18. 17 LIGHTS - Archive
12. P. 4 INNOCENCE - Bjork
13. 11. 4 NO LLORES - Gloria Estefan
14. 46. 3 IGOREK - Plateau
15. 29. 13 ROSETTA STONED - Tool

16. 4. 11 NOW I LIE THEE DOWN - Machine Head
17. 17. 3 APRIL FOOLS AND EGGMEN - Fair to Midland
18. 20. 20 ICKY THUMP - The White Stripes
19. 9. 20 TERAZ I TU - Anna Maria Jopek
20. 24. 8 SYMPATHY FOR THE DEVIL PART 666 - Sweet Noise
21. 33. 7 KINGDOMS OF RAIN - Soulsavers
22. 27. 13 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
23. 23. 22 MOTOREK - Grzegorz Turnau
24. 10. 4 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
25. N. 1 FREE - Marcus Miller & Corinne Bailey Rae
26. N. 1 MY ASHES - Porcupine Tree

27. 26. 10 M.I.A. - Avenged Sevenfold
28. 22. 2 UNFURL - Katatonia
29. 14. 6 SOLAR WINDS - Devin Townsend
30. 30. 13 BOSSANOVA Z AUGUSTOWA - Basia Stępniak-Wilk & Andrzej Poniedzielski
31. N. 1 HOUSE OF WAX - Paul McCartney
32. 25. 18 EVERYBODY TAKES A TUMBLE - The Waterboys
33. 21. 6 UNTIL THE END - Norah Jones
34. P. 21 HUMP DE BUMP - Red Hot Chili Peppers
35. 15. 7 SPINDRIFT - Rush
36. 36. 5 ELEPHANT GUN - Beirut
37. 32. 2 ANGEL - Chaka Khan
38. 28. 5 DOWN HERE - Stateless
39. 31. 7 NIENASYCENIE - Less Is More
40. 19. 10 WATER IS NOT ENOUGH - Neurosis
41. 37. 26 RAINBOWARRIORS - CocoRosie
42. N. 1 DEAR MR PRESIDENT - Pink
43. 45. 16 BETTER – Regina Spector
44. P. 3 THE UNTHINKING MAJORITY - Serj Tankian
45. 38. 9 NOT GOING AWAY - Ozzy Osbourne
46. 40. 5 YOU DON'T KNOW WHAT LOVE IS (YOU JUST DO AS YOU'RE TOLD) - The White Stripes
47. 43. 12 HEART-SHAPPED GLASSES - Marilyn Manson
48. P. 2 END OF THE WORLD - Ash
49. 47. 16 TEENAGERS - My Chemical Romance
50. 39. 7 DOWN BOY - Yeah Yeah Yeahs


No i jeszcze poczekalnia:
44. 29 THE FUNERAL - Band Of Horses
41. 2 MCFEARLESS - Kings of Leon
49. 4 MESIBAT KITA - HaIvrit
NIUE - Husky
TRACĘ CZAS - Cała Góra Barwinków
35. 1 PRISM # 1 - Stateless
48. 11 HELP IS COMING - Ayo
42. 2 1234 - Feist
50. 21 DEATH OF SAMANTHA - Yoko Ono & Porcupine Tree
IMPERIAL BODYBAGS - Manic Street Preachers
DANCE OF THE MANATEE - Fair to Midland
GOODBYE PHILADELPHIA - Peter Cincotti
U-TURN (LILI) - AaRON
BURN MY SHADOW - UNKLE
IF YOU WERE A SAILBOAT - Katie Melua
I NEED TO WAKE UP - Melissa Etheridge
SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
HUNTING FOR WITCHES - Bloc Party
4 AM FOREVER - Lostprophets
GIRL WHO PLAY GUITARS - Maximo Park
RUN AWAY - Digitalllove
EVA - Nightwish
WIOSNA - Zabili Mi Żółwia
FROZEN - Within Temptation
SOMEWHERE OVER THE RAINBOW - Katie Melua & Eva Cassidy
PUTTING HOLES IN HAPINESS - Marilyn Manson
ON CALL - Kings of Leon
THANK YOU WHOEVER YOU ARE - Marillion
A BEAUTIFUL LIE – 30 Second To Mars
MY HUMPS - Alanis Morisette
MY GIFT OF SILENCE - Blackfield
DANSE RUSSE - Hurt
MOHEROWY NINJA - El Dópa
IT'S NO OVER - DAUGHTRY
COME BACK - Pearl Jam
SWEET SACRIFICE - Evanescence
ERA RETUSZERA - Nosowska
WRECKING BALL - Viva Voce
I WISH I COULD HAVE LOVED YOU MORE - Candie Payne
FUORESCENT ADOLESCENT - Arctic Monkeys
I'M NOT SORRY - The Pigeon Detectives

Zestawienie opuściły:
12. 24 SALALA - Anguelique Kidjo & Peter Gabriel
34. 4 ARKA NOEGO - Habakuk
20.09.2007 08:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
5. P. 32 RIGHT IN TWO - Tool A z jakiego powodu ten powrót Icon_eek2 :?:

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
20.09.2007 09:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 399
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Konrad napisał(a):5. P. 32 RIGHT IN TWO - Tool A z jakiego powodu ten powrót Icon_eek2 :?:
Akurat z Twojego Icon_mrgreen Piosenka po zniknięciu z 30 forumowiczów lub z zestawu LP3 idzie na tydzień do leżakowni, a po tygodniu najczęściej wypada, ale jeżeli ponownie spełnia warunki pobytu to wraca. Awans u Ciebie do 30 dał jej taką furtkę. Wcześniej korzystała z niej Schizofrnia , z podobnej Better, a teraz także Innocence (pojawienie się w zestawie LP3 lub 50 Forumowej gwarantuje powrót zawsze).
20.09.2007 10:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
No to "Broken Promise" wyrównało wynik z mojej listy. Żeby nie ta Jopek to by było 1 miejsce. Icon_razz
Dużo tych list się tu porobiło, że nawet nie wychwyciłem, na której pojawiło się "My ashes".
Bardzo ładny skok "Rag and Bone". Wyraźnie złapało drugi oddech.
21.09.2007 12:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
poprzednie notowanie nie bylo zbyt pomyslne dla piosenek ktore najbardziej lubie, wiec tym bardziej sie ciesze z obecnego.
"Broken Promise" na drugim to rewelacyjna wiadomosc! Niby trzymalem kciuki, ale jednak nie spodziewalem sie, ze osiagnie taki rezultat. Teraz juz nawet nie smiem trzymac kciukow...
kolejna genialna wiadomosc, to "Rag And Bone" na szostym. U mnie co prawda juz wypadlo, ale nie zmienia to faktu, ze uwielbiam ten kawalek i bede wciaz mocno kibicowac u Ciebie.
na liste wchodzi Pink, wiec jednak nie wszystkie dokonania wykonawcow ktorzy nie sa ulubionymi, sa takie tragiczne... I nic wiecej nie napisze w tym temacie.
oczywiscie cieszy mnie powrot Serja Tankiana.
21.09.2007 01:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 399
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Gary napisał(a):1. No to "Broken Promise" wyrównało wynik z mojej listy. Żeby nie ta Jopek to by było 1 miejsce. Icon_razz
2. Dużo tych list się tu porobiło, że nawet nie wychwyciłem, na której pojawiło się "My ashes".
3. Bardzo ładny skok "Rag and Bone". Wyraźnie złapało drugi oddech.
1. I pewnie ta Jopek długo nikomu na nic mie pozwoli. Ale Broken promise powinno sporo pobyć w ścisłej czołówce.
2. U Marka. Możliwe że za tydzień dojdzie mi z zestawu saferłela.
3. Powiedziałbym, że trzeci, ale za to najgłębszy.
21.09.2007 07:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 399
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
ku3a napisał(a):1. poprzednie notowanie nie bylo zbyt pomyslne dla piosenek ktore najbardziej lubie, wiec tym bardziej sie ciesze z obecnego.
2. "Broken Promise" na drugim to rewelacyjna wiadomosc! Niby trzymalem kciuki, ale jednak nie spodziewalem sie, ze osiagnie taki rezultat. Teraz juz nawet nie smiem trzymac kciukow...
3. kolejna genialna wiadomosc, to "Rag And Bone" na szostym. U mnie co prawda juz wypadlo, ale nie zmienia to faktu, ze uwielbiam ten kawalek i bede wciaz mocno kibicowac u Ciebie.
4. na liste wchodzi Pink, wiec jednak nie wszystkie dokonania wykonawcow ktorzy nie sa ulubionymi, sa takie tragiczne... I nic wiecej nie napisze w tym temacie.
5. oczywiscie cieszy mnie powrot Serja Tankiana.
1. Tak to już bywa, że jednym podoba się jedno notowanie, niektórym inne, a niektorym żadne. Ale cieszę się, że Tobie niektóre się podobają.
2. Pewnie by to trzymanie nic nie pomogło, ale cały czas to ścisła czołówka i pewnie długo tam pobędzie.
3. To dobrze, bo on chyba u mnie jeszcze pobędzie w czołówce.
4. To i tak dużo. Ja niektórych rzeczy też nie komentuję. A aluzję pojąłem.
5. Błąd poprawiony.
21.09.2007 07:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
 
kajman napisał(a):1. 1. 3 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
muszę przyznać że to jedna z lepszych piosene na płycie. Ale the best dla mnie to duet z Kayah i ostatni utwór z saxem Branforda, który został za mało wykorzystany na całej płycie.
kajman napisał(a):12. P. 4 INNOCENCE - Bjork
może trafi w końcu na moją listę i być może poprawi kiepską formę Bjork na Mojej Liście.
nowości w top50 zupełnie mi nie znane Icon_frown Ale na pewno poznam PT ( chociaż właściwie raz tej płyty słuchałem, al eutworu zupełnie nie kojarzę ) i Paula.
kajman napisał(a):24. 10. 4 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
kajman napisał(a):44. 29 THE FUNERAL - Band Of Horses
Icon_frown Icon_frown Icon_frown

do zobaczenia w W-wie. Spadam bo jeszczę muszę załatwić kilka spraw

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.09.2007 09:15 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Yacy, 29 tygodni BOH wytrzymał a Ty płaczesz Icon_lol

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
21.09.2007 12:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #10
 
U mnie Igorek się trochę powoli zaczyna przejadać.
Anny Marii Jopek jakoś nie lubię Icon_wink2
kajman napisał(a):ICKY THUMP - The White Stripes
Zamienić na nowy proszę. Icon_biggrin3
21.09.2007 06:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
Re: kajman30 nr 45 z 21.09.07
kajman napisał(a):5. P. 32 RIGHT IN TWO - Tool
Lista wróciła do normy Icon_mrgreen
kajman napisał(a):16. 4. 11 NOW I LIE THEE DOWN - Machine Head
Wyjątkowo kapryśne bywają Twoje gusta Icon_wink2
kajman napisał(a):26. N. 1 MY ASHES - Porcupine Tree
Pewnie i u mnie się pojawi, chociaż nie wiem jeszcze kiedy (a jak pokazał przykład "anesthetize", mogę się długo zastanawiać Icon_wink2)
kajman napisał(a):28. 22. 2 UNFURL - Katatonia
29. 14. 6 SOLAR WINDS - Devin Townsend
35. 15. 7 SPINDRIFT - Rush
40. 19. 10 WATER IS NOT ENOUGH - Neurosis
Dużo przykrych spadków...
kajman napisał(a):34. P. 21 HUMP DE BUMP - Red Hot Chili Peppers
44. P. 3 THE UNTHINKING MAJORITY - Serj Tankian
Ale za to miłe powroty, zwłaszcza ten drugi Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
22.09.2007 12:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gabram Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Z tygodnia na tydzień lista podoba mi się coraz bardziej Icon_exclaim
23.09.2007 06:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
caligoola Offline
smoothcalifornia
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Sep 2007
YouTube
Post: #13
 
Czasem też lubie takie powroty (ale w obrebie listy); cieszy mnie Paul McCartney na 31 Icon_smile2
24.09.2007 08:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 399
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Yacy napisał(a):
kajman napisał(a):12. P. 4 INNOCENCE - Bjork
może trafi w końcu na moją listę i być może poprawi kiepską formę Bjork na Mojej Liście.
nowości w top50 zupełnie mi nie znane Icon_frown Ale na pewno poznam PT ( chociaż właściwie raz tej płyty słuchałem, al eutworu zupełnie nie kojarzę ) i Paula.
1. Powodzenia z wrzucaniem Bjork. Każde poparcie się przyda.
2. Jak dla mnie PT o wiele lepsze od lansowanego utworu tytułowego. Zastanawiam się, czy mogli gorzej muzycznie wybrać na singla?
3. Po poprzednim nagraniu ten Paul to bardzo miła niespodzianka.
24.09.2007 11:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 399
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Konrad napisał(a):Yacy, 29 tygodni BOH wytrzymał a Ty płaczesz Icon_lol
No cóż, są na mojej liście lepsze wyniki, a BOH ma szansę na powrót, chociaż chyba jeszcze nie teraz.
24.09.2007 11:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 399
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Paweł napisał(a):U mnie Igorek się trochę powoli zaczyna przejadać.
Anny Marii Jopek jakoś nie lubię Icon_wink2
kajman napisał(a):ICKY THUMP - The White Stripes
Zamienić na nowy proszę. Icon_biggrin3
U mnie wprost przeciwnie, może dlatego, że Igorka krócej znam.
A ja uważam Jopek za najciekawszą polską wokalistkę wszechczasów (przy czym nie chodzi tylko o sam wokal, ale także o to, co i z kim).
Nowy to zmierza ewidentnie w dół i pewnie się nie zatrzyma.
24.09.2007 11:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 399
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
Re: kajman30 nr 45 z 21.09.07
p.u.r.h. napisał(a):
kajman napisał(a):5. P. 32 RIGHT IN TWO - Tool
Lista wróciła do normy Icon_mrgreen
kajman napisał(a):16. 4. 11 NOW I LIE THEE DOWN - Machine Head
Wyjątkowo kapryśne bywają Twoje gusta Icon_wink2
kajman napisał(a):26. N. 1 MY ASHES - Porcupine Tree
Pewnie i u mnie się pojawi, chociaż nie wiem jeszcze kiedy (a jak pokazał przykład "anesthetize", mogę się długo zastanawiać Icon_wink2)
5. Wróciłaby do normy, gdyby Tool wrócił na pierwsze, a to już praktycznie niemożliwe.
16. Fakt, jakoś w tym tygodniu coś mi w tym utworze nie podeszło.
26. Pytanie tylko, czy u mnie dotrwa do pojawienia się u Ciebie, bo na liście bazowej jest tylko 3 oczka powyżej strefy mojego odrzutu i bardzo powoli idzie w górę.
24.09.2007 11:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 399
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
gabram napisał(a):Z tygodnia na tydzień lista podoba mi się coraz bardziej Icon_exclaim
Cieszy mnie to bardzo. Pewnie potem będzie okres, kiedy będzie podobać się mniej.
24.09.2007 11:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 399
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
caligoola napisał(a):Czasem też lubie takie powroty (ale w obrebie listy); cieszy mnie Paul McCartney na 31 Icon_smile2
U mnie powroty spoza poczekalni to raczej rzadkość, ale tym razem 2 utwory spełniły warunki.
A mnie cieszy, że go poznałem. Jest znacznie lepszy od tego co tutaj był poprzednio.
24.09.2007 11:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #20
 
dziekuje za odp kajmanie w temacie "niesinglowe.."":) nie wiedzialem ze ktos "próbuje" moich niesinglowych wyborow,to mileIcon_smile
Twoja lista super.juz w niedziele wprowadzam do siebie twoj #1.apropos groniec to ja wprowadzam podwojna pozycje "nie zabijaj/poniedziałek" bo pierwszy jest majstersztykiem a singlowy troche gorzsy ale bdb,wiec prosze nie wyrzucaj nie zabijaj ze swoijejIcon_smile)no i schizofrenia u mnie powroci.pusto by bylo gdybysmy tylko single brali pod uwage i nieszczerze,przeciez najwieksze emocje wywoluja najlepsze rzeczy.
miales racje z "perłami miedzy wieprze":Icon_smile)
25.09.2007 10:33 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości