Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 121 z 6.03.09
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 121 z 6.03.09
No i mamy rekord w wykonaniu jednego artysty, bo aż 7 Goryli załapało się do pierwszej 12, ale wbrew pozorom nie mogą być one zadowolone, bo nie wszystkie pozycje udało im się utrzymać. A wszystko to dlatego, że damy zawiązały koalicję przeciwko Gorylom. W zeszłym tygodniu były cztery w top10 i tym razem też są cztery i tylko jedna z nich nie poprawiła miejsca zajmowanego przed tygodniem. A nie poprawiła tylko dlatego, że poprawić nie mogła, bo tak jak tydzień temu The man I love wygrywa rywalizację pokonując szturmujących przeciwników, chociaż w ostatniej chwili The puppet show przypuszczał szturm.
Na podium po raz pierwszy wkracza Kardamon i pieprz. Przepiękna kompozycja i muszę przyznać, że solóweczek nie powstydzili by się najlepsi jazzmani.
A triumf dam w tym tygodniu w pewnym sensie pieczętują Goryle, bo akurat najwięcej awansował utwór, w którym (na moje ucho) śpiewa kobieta. Już chyba gdzieś pisałem, że Angle of repose musi zaskoczyć no i właśnie zaskoczyło skacząc z 15 na 5 miejsce.
Na miejscu 6 i 7 dwie kolejne panie, które w sumie były już ponad 40 tygodni (w tych utworach) na szczycie. Walka była zacięta, ale tym razem Summertime okazało się lepsze niż To co nienazwane.
Oprócz debiutu jest także powrót do top10. Wydawało się, że This I love z kretesem przegrywa z Gorylami. Tym razem pokonało 3 z nich skacząc z miejsca 18 na 9. A skoro już o Gunsach mowa, to trzeba dodać, że chociaż jeden ich utwór opadł nieco z sił, to z kolei I.R.S. może pochwalić się niesamowicie efektownym skokiem (i zaskakuje mnie, że właściwie poza Garym nikt tego utworu nie zauważył).
Ale nie Gunsi zanotowali w tym tygodniu największy drużynowy postęp. Dokonały tego raczej mocno niespodziewanie Bigelfy, bo każdy ze znajdującej u mnie czwórki awansował. Część bardzo skromnie, jeden utwór całkiem sporo, a niespodziewanie hitem okazała się Counting sheep, która z ostatniej pozycji w tej grupie po 17-oczkowym skoku została tym razem jej liderem. Jeszcze większym (o jedno miejsce) skokiem popisało się Zrób co możesz, ale AMJ nie może mówić o pełni szczęścia, bo trzecia z jej piosenek wypadła z top50. A żeby zakończyć temat wielkich skoków dodam, że o 16 miejsc awansowało A my nie chcemy uciekać stąd.
W tym tygodniu w top50 są trzy powroty i tylko jedna nowość. Winter sleep zadebiutował dopiero na 32 miejscu, chociaż myślałem, że będzie sporo wyżej. Z moimi przewidywaniami rozminęły się także nowości w poczekalni, bo po pierwsze myślałem, że Feelin' good zadebiutuje w top50, a z kolei po drugie długo się zastanawiałem nad tym, czy w ogóle ma się pojawić Statek burz, bo wydawało mi się, że będzie on szorować dno poczekalni.
Nowości pojawiające się po pobycie w poczekalni są pomarańczowe, z jej pominięciem czerwone. Powroty do zestawienia z poczekalni są niebieskie, z leżakowni błękitne, a z niebytu fioletowe. Skoki o minimum 10 miejsc nadal zaznaczam na zielono. W poczekalni kolor błękitny, czerwony i fioletowy oznaczają to samo co w Top50.
1. 1. 13 THE MAN I LOVE - Rokia Traore
2. 2. 3 PUPPET SHOW - Sleepytime Gorilla Museum
3. 5. 4 KARDAMON I PIEPRZ - Mikromusic
4. 4. 7 FORMICARY - Sleepytime Gorilla Museum
5. 15. 3 ANGLE OF REPOSE - Sleepytime Gorilla Museum
6. 8. 23 SUMMERTIME - Eva Cassidy
7. 10. 79 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
8. 3. 3 THE SALT CROWN - Sleepytime Gorilla Museum
9. 18. 14 THIS I LOVE - Guns n'Roses
10. 9. 3 THE GREENLESS WREATH - Sleepytime Gorilla Museum
11. 12. 6 THE COMPANIONS - Sleepytime Gorilla Museum
12. 11. 2 OSSUARY - Sleepytime Gorilla Museum
13. 7. 46 SUMMERS LOST - Hurt
14. 25. 6 I.R.S. - Guns n'Roses
15. 32. 12 COUNTING SHEEP - Bigelf

16. 17. 13 GRAVEST SHOW OF EARTH - Bigelf
17. 24. 25 ALL NIGHTMARE LONG - Metallica
18. 14. 2 A TABLE FORGOTTEN - Faun Fables
19. 21. 5 BLACKBALL - Bigelf
20. 38. 75 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
21. 28. 7 NAWET GDY NOC POKRYWA CIENIEM ZIELONĄ ZIEMIĘ - Osjan
22. 6. 3 THE WILLING VICTIM - Von Hertzen Brothers
23. 31. 6 THE EVILS OF ROCK & ROLL - Bigelf
24. 26. 60 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
25. 22. 15 SZUKAŁEM CIĘ WŚRÓD JABŁEK - Grzegorz Tomczak & Iwona Loranc
26. 16. 27 CAPE COD KWASSA KWASSA - Vampire Weekend
27. 19. 3 DEFILADA - SBB
28. 33. 6 TAKE A BREATH - David Gilmour
29. 23. 10 SORRY - Guns n'Roses
30. 46. 42 A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy na Lachy
31. 27. 20 CZARNO-CZARNY FILM - Jean Lubera & Piotr Nalepa
32. N. 1 WINTER SLEEP - Faun Fables
33. 40. 6 LATAWCE - Żywiołak
34. 20. 4 UNDER THE MOON AND THE STARS - Yvonne Sanchez
35. 39. 22 MY LOVE IS LIKE A RED RED ROSE - Eva Cassidy
36. 29. 16 CAMINHO - Dorota Miśkiewicz
37. 30. 2 PIEŚŃ AFRYKAŃSKIEGO POŁYKACZA OGNIA - Osjan
38. 42. 6 BRING OUT THE SUN (SO ALIVE) - Von Hertzen Brothers
39. 34. 4 THE DAY BEFORE THE DAY - Dido
40. 41. 24 SIT AND WONDER - The Verve
41. P. 10 TOY COLLECTION - Katie Melua
42. P. 4 UCIEKAJ MOJE SERCE - Nosowska

43. 36. 4 I'M NOT AFRAID - Ayo
44. 43. 10 SHOW ME THE MONEY - Buddy Guy
45. 35. 14 ABERINKULA - The Mars Volta
46. 37. 8 JUNGLE DRUM - Emiliana Torrini
47. 47. 26 PRZYJDŹ DO MNIE DWA - Elżbieta Adamiak
48. 44. 3 LOUD - Sammy Hagar
49. 45. 19 SOMEWHERE - Eva Cassidy
50. P. 11 UNDERNEATH THE STARS - The Cure


poczekalnia:
PAST MISTAKE - Tricky
48. NAGLE - Anna Maria Jopek
ANESTHETIZE - Porcupine Tree
FLJOTAVIK - Sigur Rós
50. TIME MUST HAVE A STOP - Votum
THE KINGDOM - Portal
ANOTHER WAY TO DIE - Jack White & Alicia Keys
HONKING ANTELOPE - Serj Tankian
FEELIN' GOOD - Joe Bonamassa
THE SWITCH AND THE SPUR - The Raconteurs
KSIĘŻYC W NOWIU - Hanna Banaszak
KOKAINA - Nosowska
BEFORE THE BEGINNING - John Frusciante
HER EYES ARE UNDERNATH THE GROUND - Antony & the Johnsons
NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
EYES LOSE THEIR FIRE - Kyte
SATT ATT SE - Dungen
STATEK BURZ - Armia
ANGEL - Randy Crawford & Joe Sample
BIG JACK - AC/DC
BRIDGE OVER THE TROUBLED WATER - David Foster & Josh Groban & Brian McKnight
ZAMKNIJ WSZYSTKIE DRZWI - Strachy na Lachy & Renata Przemyk
CREATIVE - Leon Jackson
MAGIC DOORS - Portishead
KTO TAM U CIEBIE JEST - Nosowska
SNUFF - Slipknot
WHOLE THING - Francis Bebey & Alex Faku & Tim Finn & Peter Gabriel & Karl Walllinger & Andy White
NOCNY SUFIT - Maryla Rodowicz
THE FINAL TRUTH - Lunatic Soul
THE DEAD DEAD WATER LILY THING - Rockettothesky

leżakownia:
13. COME ALIVE - Foo Fighters
49. THE SPACE FOR THIS - Cynic
CEMETERIES IN LONDON - Coldplay
EVOLUTIONARY SLEEPER - Cynic
WHAT IF - Cog
1000000 DIED TO MAKE THIS SOUND - Thee Silver Mt. Zion Memorial Orchestra & Tra-La-La Band
THE DULL FLAME OF DESIRE - Bjork & Anthony Haggerty

nieszczęśliwa 666:
DEVOUR - Shinedown
NATTURA - Bjork

przyszłość? (dosyć pokaźna, ale zobaczymy co z niej wyniknie):
THE GREAT FLOOD - Joe Bonamassa
CE N'EST PAS BON - Amadou & Mariam
ŚWIAT ODDALA SIĘ ODE MNIE - Micromusic
THE MOMKEY'S PAW - Fractal
ESSENCE - Marillion
JAI HO - A.R. Rahman & Co.
BURN RUBBER BLUES - Cloon
PIEŚŃ GIROLAMY - Osjan
ANIMA - Armia
WHEN WATER COMES TO LIFE - Cloud Cult
LANGT I BURTU BUA VINIR - Kira Kira
05.03.2009 07:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
Trochę inaczej.
Ile utworów, które będą w Twoim topie wszech czasów jest u Ciebie na liście? [U mnie są 4 pewne.]
Właśnie namierzyłem płytę Buddy Gyua, a Davida Fostera i Bonamassę już mam.
kajman napisał(a):1000000 DIED TO MAKE THIS SOUND - Thee Silver Mt. Zion Memorial Orchestra & Tra-La-La Band
Wydawało misie, że jest u Garego.
05.03.2009 09:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
abd3mz napisał(a):1. Ile utworów, które będą w Twoim topie wszech czasów jest u Ciebie na liście? [U mnie są 4 pewne.]
kajman napisał(a):1000000 DIED TO MAKE THIS SOUND - Thee Silver Mt. Zion Memorial Orchestra & Tra-La-La Band
2. Wydawało misie, że jest u Garego.
1. Na 100% pewne to też 4, a na 90% to kolejne 6.
2. No i faktycznie jest, ale jeżeli zrobiłem błąd, to naprawiam dopiero w kolejnym notowaniu. Tym razem oprócz tego zostawiłem błędnie Emilianę.
06.03.2009 01:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Cure wraca na 50 Icon_smile2 Verve też do góry. Żeby mieć lepsze rozeznanie w liście wypadałoby posłuchać tych Goryli, może to uczynię, tylko odpowiednią płytę znajdę. Reszta bez zmian, tyle starych numerów, które wielokrotnie komentowałem, że już nie wiem co napisać. Może tylko tyle, że końcówka lista bardziej przyjemna niż początek. Przynajmniej jak na razie. Cieszę się, że Statek Burz trafił do poczekalni, po Poruczniku to chyba mój drugi ulubiony track na płycie. Chyba jednak poszukam po chomikach tych nagrań. Nowość, 34, 44, 48...to mnie interesuję.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.03.2009 11:34 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
saferłel napisał(a):1. Cure wraca na 50 Icon_smile2
2. Verve też do góry.
3. Żeby mieć lepsze rozeznanie w liście wypadałoby posłuchać tych Goryli, może to uczynię, tylko odpowiednią płytę znajdę.
4. Reszta bez zmian, tyle starych numerów, które wielokrotnie komentowałem, że już nie wiem co napisać.
5. Może tylko tyle, że końcówka lista bardziej przyjemna niż początek. Przynajmniej jak na razie.
6. Cieszę się, że Statek Burz trafił do poczekalni, po Poruczniku to chyba mój drugi ulubiony track na płycie.
7. Chyba jednak poszukam po chomikach tych nagrań. Nowość, 34, 44, 48...to mnie interesuję.
1. Z chęcią wrzuciłbym go wyżej, ale brakuje miejsca.
2. Nawet nie zauważyłem, szczególnie, że w końcówce trochę tracił.
3. 7. Zafajerfoxiłem się i chomik widocznie go lubi, więc przestał się na mnie obrażać. W związku z tym w weekend postaram się go trochę pouzupełniać. Wrzucę świeżynki i względne świeżynki z mojej listy oraz płyty Goryli w formie źipowej lub rarowej.
4. No fakt, starocie trzymają się dobrze, chociaż nie wszystkie, bo np. takie Foo... Icon_frown
5. Dziwne, bo dla mnie akurat na odwrót.
6. Mój zdecydowanie ulubionych z tych, które znam, a jeszcze pewnie kilka poznam.
06.03.2009 01:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #6
 
kajman napisał(a):Zafajerfoxiłem się
No i super. Icon_biggrin3 Łatwo było?
06.03.2009 01:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
kajman napisał(a):4. No fakt, starocie trzymają się dobrze, chociaż nie wszystkie, bo np. takie Foo... Icon_frown
Ups, znowu narozrabiałem :roll: Icon_mrgreen Ale jakieś takie urlopowe rozleniwienie mnie dopadło :] Na "pocieszenie" dodam że i tak by wypadli, nawet jakbym zapostował... Icon_wink2

Czołówka nadal opanowana przez przepychające się nawzajem Goryle, a mnie cieszy że najwyżej z nich są nadal moje dwa ulubione z tej gromadki Icon_smile2 Trochę szkoda że inny przedstawiciel naczelnych wciąż w poczekalni do poczekalni... Za to Dużelfy świetnie w tym tygodniu, i wśród nich również mój ulubieniec wysunął się na prowadzenie Icon_biggrin3

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
06.03.2009 02:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):Zafajerfoxiłem się
No i super. Icon_biggrin3 Łatwo było?
Wprost przeciwnie. Gdyby nie instruktor, z którym przez ponad godzinę z przerwami na baterię rozmawiałem przez telefon to nigdy by mi się nie udało. Bo jak już zainstalowałem, to okazało się, że nie działa i musiałem szukać starszej wersji. No i pewne rzeczy nadal robię na IE, bo na FF robi lub widzi się je znacznie gorzej.
06.03.2009 03:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #9
 
kajman napisał(a):pewne rzeczy nadal robię na IE, bo na FF robi lub widzi się je znacznie gorzej.
Ktoś używający Windowsa może Ci powiedzieć jakie czcionki i ustawienia wybrać, żeby lepiej wyglądało.
06.03.2009 03:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
p.u.r.h. napisał(a):
kajman napisał(a):4. No fakt, starocie trzymają się dobrze, chociaż nie wszystkie, bo np. takie Foo... Icon_frown
Ups, znowu narozrabiałem :roll: Icon_mrgreen Ale jakieś takie urlopowe rozleniwienie mnie dopadło :] Na "pocieszenie" dodam że i tak by wypadli, nawet jakbym zapostował... Icon_wink2
1. Czołówka nadal opanowana przez przepychające się nawzajem Goryle, a mnie cieszy że najwyżej z nich są nadal moje dwa ulubione z tej gromadki Icon_smile2
2. Trochę szkoda że inny przedstawiciel naczelnych wciąż w poczekalni do poczekalni...
3. Za to Dużelfy świetnie w tym tygodniu, i wśród nich również mój ulubieniec wysunął się na prowadzenie Icon_biggrin3
4. To że wypadło Foo to pół biedy, ale jakie straty na Forumowej. Licząc Twoje głosy z zeszłego tygodnia, to Goryle byłyby 6, a Bigelf 11. A tak... klęszka. Icon_frown Icon_wink2
1. Myślę, że Puppet tak łatwo nie odda pozycji, ale Formicary może być zagrożone i nawet trudno mi rzec, przez którego z pozostałych najbardziej.
2. No niestety teraz nawet do poczekalni dostać się jest znacznie trudniej niż kiedyś.
3. Samego mnie to zaskoczyło. Ale dla mnie cała czwórka jest na wyrównanym poziomie i o kolejności decyduje dyspozycja chwili.
06.03.2009 03:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):pewne rzeczy nadal robię na IE, bo na FF robi lub widzi się je znacznie gorzej.
Ktoś używający Windowsa może Ci powiedzieć jakie czcionki i ustawienia wybrać, żeby lepiej wyglądało.
Tu nie chodzi o czcionki i wygląd tylko np:
1. Przy tworzeniu listy po każdym wstawieniu pogrubiacza, koloru itp. cofa mnie na górę strony. Ostatnio nawet mnie cofneło, kiedy wykasowałem pomyłkową literę.
2. Po wydrukowaniu ostatniego notowania LP3 nawet w okularach miałem problemy z doczytaniem się z powodu małego druku.
3. Mapy LP3 i LPMN chodzą jeszcze gorzej niż na IE.
06.03.2009 03:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #12
 
1. To zależy od standardów, z których korzysta forum. W sąsiedztwie jest ok.
2 i 3. Nie wiem dlaczego.
06.03.2009 04:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Ja czegoś nie rozumiem. Masz przecież młodego, którego czasami musisz dopuszczać do komputera. To on nie może Ci poustawiać wszystkiego w kompie, żeby grało?

abd3mz napisał(a):2 i 3. Nie wiem dlaczego.
Co do 3, to podejrzewam, że to sprawka JAVY. Ew. za mało wolnej pamięci.
06.03.2009 06:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
m@rek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 599
Dołączył: Apr 2008
Facebook Last.fm
Post: #14
 
Moi faworyci niestety dopiero w poczekalni, tj.

ANGEL - Randy Crawford & Joe Sample

BRIDGE OVER THE TROUBLED WATER - David Foster & Josh Groban & Brian McKnight.

Wejdą do top'50? Mój kolega mawia: "damy radę". Ano zobaczymy. Icon_wink2
06.03.2009 06:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
m@rek napisał(a):Moi faworyci niestety dopiero w poczekalni, tj.
ANGEL - Randy Crawford & Joe Sample
BRIDGE OVER THE TROUBLED WATER - David Foster & Josh Groban & Brian McKnight.
Wejdą do top'50? Mój kolega mawia: "damy radę". Ano zobaczymy. Icon_wink2
Szczerze i uczciwie to na 90% nie wejdą.
06.03.2009 10:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #16
 
7 Goryli w TOP 12. Icon_biggrin3 . ponownie troche się namieszało w czołówce, na czym bardzo skorzystał ''Angle of repose'' ,
Gunsi x 2 i Bigelf do góry Icon_biggrin3
Przy takim scisku Metallica tez awansowała Icon_biggrin3
Natomiast becki dostało rewelacyjne The Willing Victim . no i Hurt wyleciał z TOP 10.

kajman napisał(a):32. N. 1 WINTER SLEEP - Faun Fables
ogromnie cieszy mnie ta nowość. Licze na zdecydowanie więcej . Chocby tak jak "A Table Forgotten" ., wyzej to raczej ciezko moze być ,
choc kto wie , Fauny w jakims sensie sa spokrewnione z Gorylami i moze zostana dopuszczone na swój wybieg. tzn. do TOP 12 Icon_mrgreen
13.03.2009 12:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Aro napisał(a):1. 7 Goryli w TOP 12. Icon_biggrin3 .
2. ponownie troche się namieszało w czołówce, na czym bardzo skorzystał ''Angle of repose'' ,
3. Gunsi x 2 i Bigelf do góry Icon_biggrin3
4. Przy takim scisku Metallica tez awansowała Icon_biggrin3
5. Natomiast becki dostało rewelacyjne The Willing Victim .
6. no i Hurt wyleciał z TOP 10.
kajman napisał(a):32. N. 1 WINTER SLEEP - Faun Fables
ogromnie cieszy mnie ta nowość. Licze na zdecydowanie więcej . Chocby tak jak "A Table Forgotten" ., wyzej to raczej ciezko moze być ,
7. choc kto wie , Fauny w jakims sensie sa spokrewnione z Gorylami i moze zostana dopuszczone na swój wybieg. tzn. do TOP 12 Icon_mrgreen
1. No to teraz może być tylko gorzej... luib lepiej.
2. Przy tak równym poziomie czołółwki będzie się mieszać co tydzień.
3. This I love musiało wrócić na właściwe pozycje, a I.R.S. to zdecydowanie najlepszy nieballadowy kawałek z tej płyty i nie da się łatwo zepchnąć.
4. Ale to chyba okolice szczytu możliwości jak na obecny skład listy, a szykuje się jeden wielki powrót do czołówki.
5. Nie do końca wiem dlaczego. Może dlatego, że tylko zachwycałem się w tym tygodniu tym utworem. Przy wielu innych mnie po prostu nosi, powala, miażdży i sam zachwyt nie wystarcza.
6. Ktoś musiał wylecieć, ale różnice w czołowce są tak małe, że w każdej chwili może wrócić, a w dół raczej niewiele już spaść chyba może.
32. Na razie nie wygląda, że można liczyć na więcej, ale to tylko refleksja wsteczna, bo w tym tygodniu przez Porcupinkę i eNeLkę mam straszny poślizg i dopiero przesłuchałem nowych i starych kandydatów oraz ostatnią 30.
7. Jeden z Faunów mi się bardzo spodobał tylko nie pamiętam czy to ten trzeci u Ciebie czy ten czwarty z EP-ki (oczywiście nie mówię o tych na mojej liście). Myślę, że jeżeli się dostanie, to będzie miał znacznie więcej szans niż WS.
13.03.2009 02:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości