Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.100 (34週/973週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•.
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #8
RE: .•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.100 (34週/973週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•.
Artur.O napisał(a):Ooo, ale hicior, dam mu szansę.
hicior to złe słowo, ale to najbardziej osobisty utwór w całej dyskografii janelle; pierwszy, który przyciągnął mnie do niej nie ze względu na sprawnie poprowadzoną kreację, ale na coś zgoła przeciwnego, obnażenie się przed słuchaczem; no i to dobra piosenka; hajlajt płyty na pewno

Artur.O napisał(a):Ile już u ciebie miała utworów?
z tego krążka 5 (w tym jeden podwójny); dla porównania z dwóch pierwszych płyt miała po 2

Artur.O napisał(a):Niesamowicie bezbarwny kower. Icon_sad
oj nie; zaśpiewany zachowawczo, co pięknie równoważny synthwave'owy aranż na światowym poziomie; nie jest to nic nowatorskiego, ale w tej konwencji wszystko jest tu na swoim miejscu; no i do "rojsta" znakomicie pasuje!

Artur.O napisał(a):Mnie te single McCartneya trochę rozczarowały, biorąc pod uwagę zachwyty Twoje i Pawła.
zachwyty Pawła; mnie ten numer trochę wziął, ale w sumie szybko mnie znudził; cały album też mnie na razie nie zachwycił; niby jest witalnie, ale to jakieś takie sztampowe pop/rockowe granie, w gruncie rzeczy dosyć wtórne, ale coś jeszcze wykroję na listę Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.09.2018 11:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: .•°¤*(¯`★´¯)*¤° A.100 (34週/973週) °¤*(¯´★`¯)*¤°•. - AKT! - 10.09.2018 11:51 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości