Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 115
Dołączył: Jun 2007
Post: #94
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
neon.ka napisał(a):A to "Busted" to tylko na singlu? Bo na regularnej płycie nie widzę tego tytułu...
sam się zdziwiłem, bo faktycznie nie ma na płycie. ale jeszcze bardziej się zdziwiłem, że drugi ich nowy utwór, który też chciałem Ci polecić, "Broken By The Hurt", też jest nieobecny. więc poszukałem i okazało się, że obydwa znajdują się na EPce, która wyszła bodajże w maju.
Miszon napisał(a):Ja chyba nie znam żadnego kawałka tego zespołu (przesluchalem fragmenty dwóch które były wcześniej i w ogóle nie kojarzę)
"Sit Down" ogromnie mocno kojarzy mi się z moimi początkami z LP3.
neon.ka napisał(a):to RPG wywołało u mnie pomruk zazdrości. Icon_smile2
a co, chciałabyś jeszcze kiedyś zagrać? Icon_wink2
ostatnio gramy z częstotliwością mniej więcej jednej sesji na... 2 lata Icon_razz. choć dwaj mistrzowie gry od dawna się odgrażają, że coś przygotowują Icon_wink2. czyli tak gdzieś właśnie od dwóch lat Icon_razz.
neon.ka napisał(a):Czemu Ci ten tekst nie pasuje do mnie?
nie, nie że nie pasuje do Ciebie, tylko że oni mają kilka, które zdecydowanie bardziej by mi do Ciebie pasowały, bo bezpośrednio odnoszą się do duchowości, moralności itp.

"White Flag" było piękne. Tzn. jest, ale chodzi mi o czas, gdy poznaje się jakiś nowy utwór i okazuje się, że tak mocno się podoba. Kilka dni temu myślałem sobie o Dido - że ciekawe czy czymś jeszcze nas zaskoczy.
Dużo Marka u Ciebie Icon_smile2. Tylko znowuż "Nobody's Got the Gun" nie należy do moich ulubieńców Icon_smile2. I co za skok! Tu jest jakaś historia? Bo ani tekstu pod nic nie umiem podpiąć, ani nie wydaje mi się, żeby to był jakoś szczególnie wybijający się numer.
"Jesteś lekiem na całe zło" należy do grupy takich klasyków, których lata temu nie rozumiałem. "Ot, po prostu piosenka, nie za ciekawa, bo bez mocniejszych gitar i perkusji" Icon_wink2. Ale wraz z mijającymi latami zmienia się pojmowanie... I do tej grupy należy też np. "Czas nas uczy pogody".
"Promise Me" - cóż to był za przebój! cóż to jest za piękna piosenka! gdy rozpoczynałem przygodę z LP3 i "Promise Me" było już ponad pół roku w notowaniu i potem kolejne notowania mijały, to nie wyobrażałem sobie Listy bez tej piosenki Icon_smile2. dla mnie była na niej od zawsze Icon_smile2.
Mancu - hehe, kilka dni temu czytałem w Teraz Rocku jaki to był fajny zespół, a że teraz jest całkowicie zapomniany Icon_wink2.
"Map of the Problematique" - kolejny utwór, który ogromnie mocno kojarzy mi się z forum. i z forumową. i z tamtymi czasami... I wciąż rozkłada mnie na łopatki ta perkusja. jeszcze się kiedyś tego nauczę Icon_wink2.
"It's a Sin" - tyle lat minęło, a to się w ogóle nic a nic nie zestarzało, wciąż tak samo mocno i szybko ładuje baterie Icon_smile2.
07.09.2018 08:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] - ku3a - 07.09.2018 08:39 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] neon.ka 299 11 463 01.11.2021 10:26 PM
Ostatni post: Yacy
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 960 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości