Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #161
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
neon.ka napisał(a):A kiedy gracie? Icon_razz
Ja przychodzę 19 lub 20 października. Icon_wink2
nie wiem kiedy teraz, pewnie dopiero pod koniec października.
a 19-20 to raczej nie będę wybierać muzyki Icon_wink2.

Czy w związku z komentarzem do "Rivers of Babylon" dobrze jest puszczać w czasie Sylwestra jakieś utwory, których skok tutaj chciałoby się zobaczyć? Icon_wink2
01.10.2018 12:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #162
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
neon.ka napisał(a):69 . 56 . 84 . Zbawiony - Manitou
Jeżeli to ten utwór, który był na NL to dobrze mi się kojarzy.
neon.ka napisał(a):65 . 72 . 162 . Songbird - Eva Cassidy
Tą panią kupuję w zasadzie w całości, chociaż jednak faworytów mam innych.
neon.ka napisał(a):64 . 70 . NN . Rivers of Babylon - Boney M
W czasach, kiedy działali i byli na topie traktowałem ich jako symbol kiczu. Teraz trochę się z nimi przeprosiłem, ale nie do końca. Tego utworu dawno w ich wykonaniu (ostatnio w wersji Kazika - najgorszy utwór na jego ostatniej płycie) nie słuchałem, ale z tego co kojarzę to chyba nadal by mnie nie ruszał.
neon.ka napisał(a):61 . 43 . 13 . Ballada dla okruszka - Raz, Dwa, Trzy
Nie wiem czy wolę to od pierwowzoru, ale obydwie wersje bardzo mi się podobają (Turnau z Umer także, ale trochę mniej).
01.10.2018 07:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #163
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
Ponownie sporo kawałków do poznania, albo przypomnienia. Już w najnowszym notowaniu mojej listy pojawiły się dwie piosenki z Twojego Topu Icon_smile2
Sporo SDM, miło będzie ich ponownie posłuchać. Icon_smile2
ku3a napisał(a):"Beksa" - oj, jak mnie uszy strasznie bolą od tego wokalu! nie jestem w stanie słuchać tego utworu, bo brzmi mi jak jeżdżenie widelcem po talerzu. nic na to nie poradzę...
Ostro, nie wiedziałem, że masz taki stosunek do tej piosenki i wokalu. Inne utwory z tej płyty wywołują podobne emocje? Icon_wink2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
01.10.2018 10:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 097
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #164
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
Sparklehorse i Daryl Hall & John Oates - moje faworytki.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
01.10.2018 12:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #165
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
tadzio3 napisał(a):Sporo SDM, miło będzie ich ponownie posłuchać.
Ja też powinienem się cieszyć, ale SDM lubię chyba najbardziej z okresu, który neon.ka chyba lubi mniej.
01.10.2018 05:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #166
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
tadzio3 napisał(a):Ostro, nie wiedziałem, że masz taki stosunek do tej piosenki i wokalu.
cały czas to mówiłem, gdy ta piosenka męczyła na LP3 Icon_wink2.
tadzio3 napisał(a):Inne utwory z tej płyty wywołują podobne emocje?
no chyba nie myślisz, że chciałem słuchać całej płyty, której zapowiedź powodowała u mnie ból głowy Icon_razz.
w ogóle głos Rojka tak na mnie działa od wielu lat.
do przejrzenia jakie pozycje zajmowały "Beksa" i "Syreny" na mojej koszmarliście Icon_wink2.
01.10.2018 09:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #167
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
ku3a napisał(a):cały czas to mówiłem, gdy ta piosenka męczyła na LP3
No właśnie wydawało mi się, że gdzieś już takie wpisy widziałem.
01.10.2018 09:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #168
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
(01.10.2018 12:19 AM)ku3a napisał(a):  a 19-20 to raczej nie będę wybierać muzyki Icon_wink2.
Jeden utwór jak podrzucisz, to nikt się nie pogniewa jak sądzę. Icon_wink2 A może on jest obecny na którejś z Twoich kaset? Icon_smile2
ku3a napisał(a):Czy w związku z komentarzem do "Rivers of Babylon" dobrze jest puszczać w czasie Sylwestra jakieś utwory, których skok tutaj chciałoby się zobaczyć? Icon_wink2
No, jasna sprawa - o ile nadają się do tańczenia. Icon_cool
Tak się teraz zastanawiam, czy jest jeszcze szansa, żebym kiedyś przy jakimś nowym utworze w topie mogła taki opis dać [i nie chodzi mi wcale w pierwszej kolejności, czy będzie jeszcze okazja żeby potańczyć].
(01.10.2018 07:38 AM)kajman napisał(a):  Zbawiony / Jeżeli to ten utwór, który był na NL to dobrze mi się kojarzy.
Jest duża szansa, że go zgłaszałam, ale w tej chwili nie pamiętam... / Jednak sprawdziłam, i owszem, wrzucałam to do propozycji.
kajman napisał(a):Eva Cassidy / Tą panią kupuję w zasadzie w całości, chociaż jednak faworytów mam innych.
No niestety jak w większości przypadków... [pisane bez wyrzutów]. Chociaż może jeszcze jest szansa na coś wspólnego w jej przypadku.
kajman napisał(a):Ballada dla okruszka / Nie wiem czy wolę to od pierwowzoru, ale obydwie wersje bardzo mi się podobają (Turnau z Umer także, ale trochę mniej).
O widzisz, a tutaj to mogłabym napisać to samo, co Ty. W przypadku Krajewskiego urzeka mnie też teledysk - pomimo całej swojej siermiężności i kiczu scenograficznego tamtych czasów...
(01.10.2018 10:10 AM)tadzio3 napisał(a):  Już w najnowszym notowaniu mojej listy pojawiły się dwie piosenki z Twojego Topu Icon_smile2
Super wiadomość!!! Icon_smile2 U Kasprzyckiego urzekła mnie zabawa słowem - choć chyba gdybym dziś poznawała tą piosenkę, to już by to tak bardzo na mnie nie oddziałało.
No ale... rozglądam się bardzo uważnie po Twoim notowaniu... i drugiej piosenki nie umiem zlokalizować... Icon_wink2
(01.10.2018 05:42 PM)kajman napisał(a):  Ja też powinienem się cieszyć, ale SDM lubię chyba najbardziej z okresu, który neon.ka chyba lubi mniej.
Zdecydowanie...
(01.10.2018 09:39 PM)ku3a napisał(a):  Beksa / cały czas to mówiłem, gdy ta piosenka męczyła na LP3 Icon_wink2.
Akurat tego, że nie będziesz zachwycony pojawieniem się tej piosenki, to byłam pewna - ale to porównanie z widelcem sprawia mi zdecydowanie fizyczny ból. Icon_wink2 Takich obrazów, to chyba wcześniej nie tworzyłeś przy niej? Icon_smile2

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
01.10.2018 11:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #169
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
60 . 51 . 36 . Starálfur - Sigur Rós (s) 2002
59 . 62 . 155 . Z synem w oknie - Stare Dobre Małżeństwo studia 1996
58 . 74 . 170 . Calling America - Electric Light Orchestra Firlej 1990
57 . 48 . 51 . Robin (The Hooded Man) - Clannad TV 1985
56 . 82 . NN . Mr. Blue Sky - Electric Light Orchestra Firlej 1990
55 . 71 . 105 . Sit Down - James Wzrockowa Lista Przebojów 1991
54 . 64 . 204 . U studni - Stare Dobre Małżeństwo ogniska na Wojciechówce 1999
53 . 53 . 99 . Czarny blues o czwartej nad ranem - Stare Dobre Małżeństwo Milena
52 . 55 . 57 . Długość dźwięku samotności - Myslovitz
51 . 42 . 24 . Powrót ('Bandyta' soundtrack) - Michał Lorenc Izrael 2000

legenda: miejsce w roku 2018, miejsce w roku 2013, miejsce w roku 2008, tytuł, wykonawca, moje pierwsze skojarzenie z utworem

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
01.10.2018 11:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #170
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
Sympatyczny zestaw z jedną ogromną wiśnią w postaci przepięknego utworu Clannad z jednego z najlepszych seriali wszechczasów.
02.10.2018 12:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #171
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
neon.ka napisał(a):A może on jest obecny na którejś z Twoich kaset? Icon_smile2
nie wiem, na niektórych nie wiem co jest Icon_smile2.
neon.ka napisał(a):Takich obrazów, to chyba wcześniej nie tworzyłeś przy niej? Icon_smile2
myślę, że tworzyłem, bo raczej od początku uważałem, że nie jestem w stanie tego słuchać Icon_wink2. (co zresztą - że tak pisałem - potwierdził kajman, bo jak rozumiem do tego się odnosił, że gdzieś już widział takie wpisy).

"Robin"! Icon_smile2 u mnie zdecydowanie niżej, ale nieważne, ważne że u mnie też jest Icon_smile2. nie wiem, pewnie jakbym teraz to oglądał, to by większego wrażenia nie wywarło, ale wtedy - ogromne! ależ ja tego Gisburne'a nie cierpiałem! Icon_wink2
"Sit Down"! nie pamiętałem, że to tak wysoko Icon_smile2. i ciągle do góry! Icon_smile2
"Czarny blues..." - poza wszystkim, poza treścią (...), mam jeszcze jedno skojarzenie... Gdy Bodeczek wychodził z Sarenki, a ja nagrywałem z Tobą wejście do audycji z relacją ze zlotu... Pamiętasz? Popatrzyliśmy na zegarek i wspomnieliśmy ten tytuł SDM...
02.10.2018 12:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 669
Dołączył: Jun 2007
Post: #172
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
ku3a napisał(a):wtedy - ogromne!
Przy okazji takie pytanie (nie tylko do Ciebie): Czy też toczyliście ostre dyskusje, który z aktorów był lepszy / bardziej pasujący do postaci / coś jeszcze? Bo ja pamiętam, że ja zdecydowanie bardziej lubiłem młodego Connery'ego.
ku3a napisał(a):do tego się odnosił, że gdzieś już widział takie wpisy
Do tego i pamiętam, że były bardzo wyraziste, chociaż dokładnie treści nie pamiętam. I przy okazji dodam że pamiętam dyskusje o wyższości Bexy nad Syrenami lub vice versa.
02.10.2018 06:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #173
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
kajman napisał(a):Czy też toczyliście ostre dyskusje, który z aktorów był lepszy / bardziej pasujący do postaci / coś jeszcze? Bo ja pamiętam, że ja zdecydowanie bardziej lubiłem młodego Connery'ego.
dla mnie nie było o czym dyskutować - tylko Michael Praed Icon_wink2.
02.10.2018 08:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #174
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
neon.ka napisał(a):U Kasprzyckiego urzekła mnie zabawa słowem - choć chyba gdybym dziś poznawała tą piosenkę, to już by to tak bardzo na mnie nie oddziałało.
Utwór znałem i także mi się dobrze kojarzył, ale kompletnie o nim zapomniałem. Teraz wrócił i zachwycił. Z pewnością kilka ładnych tygodni będzie mi smęcił w głośnikach Icon_wink
neon.ka napisał(a):No ale... rozglądam się bardzo uważnie po Twoim notowaniu... i drugiej piosenki nie umiem zlokalizować...
Zapisało mi się w pamięci, że Alannah Myles - Song Instead Of A Kiss jest od Ciebie, ale faktycznie coś mi się pomyliło. A to też kawałek sprzed lat i nie pamiętam dlaczego znalazł się pośród Twoich utworów z Topu. Za to jest jeszcze kilka, które oczekują i być może zadebiutują niebawem. Lista oczekujących ma ogromne rozmiary i ciężko jest się wbić zarówno nowościom jak i kilku starociom Icon_wink2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
02.10.2018 11:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #175
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
ku3a napisał(a):cały czas to mówiłem, gdy ta piosenka męczyła na LP3
Chyba wyparłem to z pamięci Icon_wink2
ku3a napisał(a):no chyba nie myślisz, że chciałem słuchać całej płyty, której zapowiedź powodowała u mnie ból głowy .
w ogóle głos Rojka tak na mnie działa od wielu lat.
do przejrzenia jakie pozycje zajmowały "Beksa" i "Syreny" na mojej koszmarliście
Ja byłem zachwycony całą płytą, połowa piosenek z niej trafiła do czołówki mojej listy. Beksa" nawet dwa razy. Ale ok, nie ma co się narażać na kolejne zgrzyty Icon_wink
Mimo wszystko Myslovitz z Rojkiem w kilku kawałkach ma miejsce na Twoim Topie wszech czasów.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.10.2018 11:29 AM przez tadzio3.)
02.10.2018 11:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #176
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
tadzio3 napisał(a):nie ma co się narażać na kolejne zgrzyty Icon_wink2
ale gdzie tu widzisz jakieś zgrzyty? Icon_smile2 ja napisałem co myślę, wiem co Wy myślicie i tyle Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):Mimo wszystko Myslovitz z Rojkiem w kilku kawałkach ma miejsce na Twoim Topie wszech czasów.
no tak, kiedyś jeszcze Rojek tak strasznie nie skrzeczał Icon_wink2.
02.10.2018 10:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #177
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
(02.10.2018 12:19 AM)ku3a napisał(a):  
neon.ka napisał(a):A może on jest obecny na którejś z Twoich kaset? Icon_smile2
nie wiem, na niektórych nie wiem co jest Icon_smile2.
To było raczej takie pytanie w stylu ciekawego dziecka, które liczy na jakąś niespodziankę. Icon_smile2
ku3a napisał(a):"Czarny blues..." / mam jeszcze jedno skojarzenie... Gdy Bodeczek wychodził z Sarenki, a ja nagrywałem z Tobą wejście do audycji z relacją ze zlotu... Pamiętasz? Popatrzyliśmy na zegarek i wspomnieliśmy ten tytuł SDM...
Ale to było z soboty na niedzielę? Bo tego nie pamiętam, a wiem, że kiedy Bodeczek wychodził, by wracać do domu, ja na pewno spałam, bo potem byłam bardzo zdziwiona i zatroskana, że pojechał bez odpoczynku... Icon_frown
(02.10.2018 06:52 AM)kajman napisał(a):  Przy okazji takie pytanie (nie tylko do Ciebie): Czy też toczyliście ostre dyskusje, który z aktorów był lepszy / bardziej pasujący do postaci / coś jeszcze?
Ja byłam za mała na takie dyskusje. Icon_wink2 I jako małej dziewczynce, po prostu bardzo się podobała postać Robin Hooda. Która do dzisiaj ma twarz z tamtej wersji tej historii. Wersję z Connerym obejrzałam całkiem niedawno, i oczywiście uważam, że zagrał bardzo dobrze, ale jego typ twarzy nie pasuje do postaci, w którą się wcielił...
kajman napisał(a):I przy okazji dodam że pamiętam dyskusje o wyższości Bexy nad Syrenami lub vice versa.
Nie wyobrażam sobie, by w jakiejkolwiek dyskusji Beksa była u Kuby wyżej...
(02.10.2018 11:24 AM)tadzio3 napisał(a):  Za to jest jeszcze kilka, które oczekują i być może zadebiutują niebawem.
Trzymam więc kciuki. Icon_smile2
(02.10.2018 11:28 AM)tadzio3 napisał(a):  Ja byłem zachwycony całą płytą, połowa piosenek z niej trafiła do czołówki mojej listy. Beksa" nawet dwa razy.
Ja co prawda dawno tej płyty nie słuchałam, ale kojarzę, że płyta jako całość mi się podobała, ale jeśli miałabym wyłuskać z niej utwory podobające mi się bardzo, to zamknęłoby się to chyba w nie więcej niż połowie piosenek.

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
02.10.2018 11:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #178
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
50 . 27 . 10 . With Or Without You - U2
49 . 34 . 43 . Winter Games - David Foster igrzyska 1988
48 . 68 . 34 . I Wish It Would Rain Again - Phil Collins dyskoteki w szkole 1990
47 . 69 . 104 . Soy - Gipsy Kings Rymanów 1989
46 . 77 . NN . Flames of Love - Fancy Cieplice 1988
45 . 59 . NN . Naj story - Papa Dance
44 . 37 . 42 . Consequence - The Notwist u-zek 2002
43 . 26 . 63 . Kiedy byłem małym chłopcem - Breakout Tata
42 . 52 . 303 . You Win Again - Bee Gees wakacje 1990
41 . 36 . NN . Bird of Paradise - Snowy White … 2010

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
02.10.2018 11:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #179
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
neon.ka napisał(a):Ale to było z soboty na niedzielę? Bo tego nie pamiętam, a wiem, że kiedy Bodeczek wychodził, by wracać do domu, ja na pewno spałam, bo potem byłam bardzo zdziwiona i zatroskana, że pojechał bez odpoczynku...
no tak, z soboty na niedzielę...
ale jak to?
bo ja właśnie pamiętam, że nagrywaliśmy, stojąc przed drzwiami do Sarenki, żeby na dworze, w spokoju, i Bodeczek wychodził i się żegnał...
a potem ja jeszcze oglądałem wyścig Formuły 1, jeszcze z Kubicą, w dużym budynku, bo był o jakiejś takiej porze, że u nas była jeszcze noc. a jak wyszedłem z pokoju, to w holu leciał Sungha Jung, którego puszczał Sebastian.

"With Or Without You" z serii tych, które mocno lecą w dół... Bezwzględnie to może nie jakoś strasznie dużo - "tylko" 23 oczka, ale względnie - 2 razy niżej niż poprzednio. U2... Nie wiem jak u mnie wypadną w kolejnym topie...
Ty jakoś dobrze pamiętasz Igrzyska w Calgary? bo ja bardzo słabo, prawie w ogóle. o wiele lepiej pamiętam Mundial z Meksyku, który był przecież 2 lata wcześniej. nie mówiąc o Igrzyskach letnich, z Seulu. no ale to pewnie dlatego, że w tamtych latach o czołowych miejscach polskich sportowców w sportach zimowych to można było tylko marzyć. jeśli dobrze pamiętam, to najbliżej podium była Elwira Ryś-Ferens w łyżwiarstwie szybkim. jakieś 5. miejsce, czy coś takiego.
03.10.2018 12:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #180
RE: III Top Wszech Czasów. Mój. [2018]
neon.ka napisał(a):Ostatnio z T. słuchaliśmy piosenki o Czterech Łapach - w wersji śpiewanej przez Pankracego i Artura Barcisia
oj, to ja znam tylko tę śpiewaną w duecie z Panem Zygmuntem Kęstowiczem. Na Artura Barcisia już się chyba nie łapałem ze względu na wiek Icon_razz
neon.ka napisał(a):Bardzo zachęcam - jak potem wrzucisz na mycharts, chętnie się zapoznam. Icon_smile2
ale co mam wrzucić? Top? nie, nie. mam jeszcze tyle innych zaległych, że nie da razy Icon_wink2
neon.ka napisał(a):Tak nisko miałby być najlepszy PSB? Icon_razz
hmm... Rent będzie? TO JEST SYN pewnie też? Icon_smile2
neon.ka napisał(a):83 . 32 . 65 . Nie pytaj o Polskę - Obywatel G.C.
nawet ten kawałek był u mnie w odwrocie. jak widzę nie tylko u mnie...
neon.ka napisał(a):80 . 90 . 88 . Don't Hold Back Your Love - Daryl Hall & John Oates Markomania
bardzo lubię Panów. No i ja bym nawet opisał MN. ale to w sumie to samo Icon_wink2
przy okazji opisów. okazało się, że przy ostatniej prezentacji TWC z 2014 roku też piałem o źródłach Icon_wink2 fajnie poczytać takie rzeczy po latach Icon_wink2

tak patrzę na SDM - ten sam wykonawca, ale utwory zupełnie inne Icon_wink2

neon.ka napisał(a):63 . 50 . 45 . Maid of Orleans - OMD Firlej 1992
nr 2 czy 3 OMD? Icon_wink2

ku3a napisał(a):a 19-20 to raczej nie będę wybierać muzyki
oj, 20 przynajmniej jeden przez Ciebie wybrany usłyszymy Icon_razz

neon.ka napisał(a):57 . 48 . 51 . Robin (The Hooded Man) - Clannad TV 1985
jeden jedyny właściwy serial/film i utwór związany z Robinem Icon_smile2 mieliśmy go zamiar obejrzeć z Gosią, ale było brak źródła. ciekawe czy coś się zmieniło?
neon.ka napisał(a):53 . 53 . 99 . Czarny blues o czwartej nad ranem - Stare Dobre Małżeństwo Milena
o, zdarzają się wspólne Icon_wink2

48-50 świetna trójka! ale rządzi:
neon.ka napisał(a):41 . 36 . NN . Bird of Paradise - Snowy White … 2010
jak to mówią "lepiej późno niż wcale" Icon_razz ja chyba od pierwszego usłyszenia pokochałem. 1985/86? wtedy byłby moim nr 1 w TWC. (ciekawe o ilu utworach tak napisałem Icon_wink2 )

ELO podobnie jak SDM - wykonawcę lubimy, ale jednak w innych utworach.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
03.10.2018 01:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021] neon.ka 299 10 479 01.11.2021 10:26 PM
Ostatni post: Yacy
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 128 057 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości