Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPGP notowanie 631
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #1
LPGP notowanie 631
LPGP notowanie 631
data 01-03-2009


[glow=blue] L /01/03 DANCING INTO DANGER - Novaspace[/glow]
01/ L /07 SILLY REALLY - Per Gessle
02/02/05 ALONE IN THE DARK - Tiesto pres. Edward Comboy
03/03/10 HOT STUFF - Elize
04/04/03 SAVE ME - Morandi
05/08/02 NOT FAIR - Lily Allen

06/NE/01 LOVE ETC - Pet Shop Boys
07/NE/01 EH EH (NOTHING ELSE I CAN SAY) - Lady GaGa
08/05/09 BAKERSTREET - Michael Mind
09/NE/01 GEE - So Nyeo Shi Dae
10/08/02 I LIKE IT - Narcotic Thrust


objaśnienia
pozycja na liście/ pozycja z poprzedniego notowania/ czas pobytu na liście TYTUŁ - wykonawca
NE - nowość (new-entry)
Obowiązuje punktacja nr 1 (lider - L - 11 punktów, 1 miejsce - 10, dalej za każdą pozycję o 1 punkt mniej aż do 1)

Karnawał skończony, co na LPGP zaznacza się zazwyczaj stagnacją i obroną pozycji przez większość kawałków. Nie tym razem. Kolejne trzęsienie ziemi na liście zafundowane przez zmianę lidera - na tej pozycji Pera Gessle zastąpiła Novaspace - oraz trzy nowości.
Pet Shop Boys to uznana marka na całym świecie i kojarząca się z dobrymi hitami - trochę już niestety nieco zapomnianymi. Ich kawałki gościły też na LPGP - ostatnim ich przebojem na liście był niezapomniany GO WEST z 1993 roku. Utwór ten gości na wielu prywatnych listach tutaj i nie widzę powodu by nie gościł i u mnie.
Druga nowość to najnowszy singiel Lady GaGa, znanej na liście z kawałka POKER FACE, który zostaje zastąpiony przez jej najnowszy singiel - EH EH (NOTHING ELSE I CAN SAY). Trzecia nowość to spora niespodzianka i w dodatku formacja w Europie raczej mało znana - So Nyeo Shi Dae, znane bardziej jako Girls Generation. Zespół pochodzi z Korei Południowej, a tworzy go dziewięć dziewczyn. W połowie lutego wydały swój mini-album zatytyułowany tak ich najnowszy singiel czyli GEE. Teledysk do obejrzenia na moim chomiku:
http://chomikuj.pl/kolej_grzesiek/LPGP/teledyski

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
02.03.2009 12:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
05/08/02 NOT FAIR - Lily Allen
06/NE/01 LOVE ETC - Pet Shop Boys
07/NE/01 EH EH (NOTHING ELSE I CAN SAY) - Lady GaGa

Ta trójka dość dobrze wygląda, a nowa Lady Gaga, obok zespołu, który zmiksował właśnie jej sngiel Eh Eh Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.03.2009 08:50 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Fajny lider Icon_smile2
Mowa gaga jeszcze mi się nie spodobała. Wciąż "Poker face" mi łazi po głowie.
Ogólnie bardzo fajna lista Icon_smile2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
02.03.2009 03:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #4
 
kolej_grzesiek napisał(a):06/NE/01 LOVE ETC - Pet Shop Boys

jacie, i kolejne głosy do forumowej dla tego utworu Icon_mrgreen
02.03.2009 04:49 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Abok Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Dec 2008
Post: #5
 
Ho ho, tym razem aż trzy nowości. 1/3 listy wymieniona Icon_biggrin Kibicuję Pet Shopom Icon_smile
02.03.2009 05:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
w "Alone In The Dark" lubiłem grać w liceum, fajna gierka Icon_mrgreen . choć daleko w niej nie zaszedłem Icon_lol .
03.03.2009 02:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
ku3a napisał(a):w "Alone In The Dark" lubiłem grać w liceum, fajna gierka Icon_mrgreen . choć daleko w niej nie zaszedłem Icon_lol .

Ja grałem też niegdyś w którąś część ale z solucją Icon_lol

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
03.03.2009 06:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
ja tak przechodziłem "Flashback", ale to jednak mniej frajdy niż samemu błądzić Icon_smile2.
03.03.2009 06:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości