Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 117 (01.03.09)
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #41
 
Niestety nie pamiętam.
05.03.2009 03:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
To jeszcze jedna seria pytań.

1.Nie masz dreszczy jak słyszych smyki w ROYP? Icon_biggrin3

2.A coś z tego U2 chociaż zadowoliło cię kiedyś?, piszesz, że nie zachwycało, ale może... może... Icon_wink...może Discoteque Icon_biggrinIcon_biggrin?

PS - Kajman też pisał, że Spaceman nie różni od Humana, chyba faktycznie problem tkwi w nielubieniu i niesłuchaniu na co dzień elektroniki. Icon_wink2 Ale bierzcie przykład z Kaczkowskiego, skoro Omena puszcza Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.03.2009 03:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #43
 
saferłel napisał(a):1.Nie masz dreszczy jak słyszych smyki w ROYP? Icon_biggrin3
Rozszyfruj co to jest, bo nie jarzę. Icon_wink2
saferłel napisał(a):2.A coś z tego U2 chociaż zadowoliło cię kiedyś?, piszesz, że nie zachwycało, ale może... może... Icon_wink...może Discoteque Icon_biggrinIcon_biggrin?
Moja trójka rok temu wyglądała tak:
01. Mothers Of The Disappeared
02. I Still Haven't Found What I'm Looking For
03. If God Will Send His Angels
Pewnie teraz by się wiele pozmieniało. Wnioskuję to po tym, że jak przygotowywałem się do audycji filmowej i słuchałem ścieżki dźwiękowej do Miasta Aniołów to U2 nie zrobiło na mnie wrażenia. :roll:
Upewniłem się i Dyskoteka pochodzi z najgorszej jak dla mnie płyty U2, więc pewnie misie nie podobała. Icon_wink2
05.03.2009 04:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
1. Rain On Your Parade.

2. Heh, specjalnie napisałem to Discoteqoue Icon_razz. A z tych numerów co wypisałeś to lubię każdy, ale Pop taki tragiczny nie jest jak widzę, skoro If God się załapało :]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.03.2009 04:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #45
 
1. Nie mam. Nawet nie pamiętałem, że tam są jakieś smyki. Icon_wink2 Staram się tego nie słuchać. Icon_razz
05.03.2009 04:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
 
ciekawe ile jeszcze PSB wytrwają na szczycie. jak dla mnie mogą jeszcze posiedzieć Icon_smile2. no i w sumie już jestem ciekaw całej płyty, szczególnie po tym co napisałeś o kawałku "Pandemonium".
Antony w końcu wszedł do dziesiątki Icon_razz. u mnie chyba też pójdzie do góry. po tygodniu w którym zadebiutował, miał kryzys, ale obecny tydzień znowu jest lepszy i powinna być poprawa o kilka oczek.
Archive nieszczególnie mocno do góry, no ale jednak do góry i pierwsza dziesiątka zaliczona. choć jak miałbym obstawiać, to nie postawiłbym, że do pierwszej piątki dojdzie.
Armia super się zaprezentowała Icon_smile2. nie spodziewałem się, że po ładnym debiucie tak znacznie skoczy. oby za tydzień w dyszce! (hehe, za jaki tydzień Icon_wink2 )
Royksopp z tym utworem coś mi nie podchodzi, już wywaliłem ze swojej playlisty...
Gunsi to Gunsi, więc cieszę się, że jeszcze o 3 oczka do góry i jest już -naste miejsce.
Prodigy u mnie wyraźniej do góry Icon_wink2. hmm, może się jednak skuszę na płytę...
"Twoje" Depesze tylko na 40. miejscu?? wiem, że pisałeś, że "Wrong" niekoniecznie Ci podchodzi tak jakbyś chciał, no ale skoro to Twoja wielka trójka zespołów... ciekawe jakim rezultatem "Wrong" zakończy swoją karierę u Ciebie.
nowe Oasis i Smashing Pumpkins myślałem, że lepiej będą sobie radzić.
"Carolina" niestety kontynuuje fatalną passę...
no a z U2 ciągle lipa.
Metallica już 19 tygodni, fiu fiu.
no i wypadli Fleet Foxes...
05.03.2009 05:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
 
1. PSB ma dobrą passę, ale to związane jest z kilkoma innymi czynnikami. Aż muszę się pochwalić Icon_razz2 Po pierwsze top. Niedługo na forum. Będzie wyjątkowy, inni niż te co do tej pory robiłem. Będzie analiza utworów, będzie kolorowo i ciekawie. Co to byłby przecież za top gdyby na pierwszych trzech miejscach było Go west, It's A Sin i West End Girls Icon_biggrin Po drugie Pandemonium mnie absolutnie rozwala na łopatki. Jest lepsze niż singiel Nie wiem czego oczekują inni od nowej płyty, ale ja marzyłem o takim numerze. Silny beat, saksofonik, chórki, słoneczny pop spod znaku Se A Vida E (That's The Way Life Is). I po trzecie - właśnie otrzymałem od zaprzyjaźnionego fana absolutnie rarytasową kasetę z demami piosenek z okresu płyty Very. Coś niesamowitego. Na takie rzeczy czeka się całe życie. Go west w wersji bez Rosyjskiego Chóru Akademickiego (oj Tennant sam musi za niego robić), Yesterday When I Was Mad w bardzo odmiennej wersji od tego co znamy (inny tekst, melodia, słychać brak pełnej produkcji) + nowy nieznany dotąd utwór Bounse ''I'm up to you, i'm down to you, baby, bounce!''.... + całkiem zgrabne demo Liberation i trochę instrumentali zarówno pod znane numery jak i niewydane.
I jak tu Love Etc. ma się poddać mając taki gigantyczny Support Icon_biggrin3

2. Szkoda mi Royksopp. Dla mnie to bardzo obiecujący zespół. Nowa fala elektroniki. Właśnie słyszałem drugi singiel z płyty, z wokalistką Robyn. Bardzo dobre nagranie!

3. Armia to mój ulubiony polski zespół A.D. 2009, więc nie może być inaczej Icon_smile

4. Tak, moje Depeche tylko na 40. Nie wiem co do tego ma fakt, że to moje top 3 ulubionych zespołów. Nie zasługują na wysokie miejsce jak na razie. W swojej lidze zawodzą, natomiast ogólnie jest bardzo fajnie, więc AŻ do czterdziechy dotarli. Wpuściłbym Hole To Feed albo Come Back, ale to niestety są jakieś niegotowe wersje, a może gotowe i tylko lud ściemnia....no nie wiem. W każdym razie i tamtych już nie słucham Icon_wink

5. Z U2 lipa u ciebie czy u mnie? W sumie i singiel i NOTH nie robią takich wyników jak by mogły....Ten 1 niedługo chyba opuści listę, a drugi po bardzo obiecującym miejscu na początek kariery na DLP, co prawda idzie w górę, ale.....Niedługo jednak powinno pojawić się pewne nagranie Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.03.2009 05:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #48
 
skoro "Pandemonium" podoba Ci się bardziej niż "Love Etc." to na zdrowy rozsądek powinno być na liście i to na wyższym miejscu... :roll: Nigdy nie zrozumiem tych sztucznych zasad...
saferłel napisał(a):5. Z U2 lipa u ciebie czy u mnie?
u Ciebie miałem na myśli. bo u mnie to już w ogóle Icon_wink2.
05.03.2009 07:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #49
 
saferłel napisał(a):Przecież tamto to był żart, była stosowna buźka, o taka: Icon_wink2 .
A ty teraz zacząłeś poważną dyskusję o tym jaka biedna jest ta lista, że nic się tu nie dzieję, ciągle te same numery się pojawiają i jeszcze na dodatek piszesz, że jak mogę trzymać coś 30 tyg., skoro deklaruje, że podoba mi się co innego. To zabrzmiało tak jakby starsze utwory z konieczności musiały wypadać na rzecz innych. Na wszystko masz odpowiedzi wyżej i to wcale nie jakieś zawiłe - tylko adekwatnie skomplikowane i wyczerpujące jak twoje narzekania.

Zrozumiem to jedynie wtedy jak powiesz, że całe te wypociny to był żart, chociaż pewnie i tak tego nie uczynisz.
n Nie mam zamiaru się z Tobą sprzeczać o takie drobiazgi, trochę przesadziłem - przyznaję, głównie po to, żeby obronić moje twierdzenia z początkowych postów Icon_razz Nie mniej jednak nie wszyscy muszą odbierać Twoją listę w sposób jaki Ty to robisz i w moim odczuciu końcówka jest taką właśnie przechowalnią staroci, a nowości jest zdecydowanie za mało. Ale oczywiście rób jak chcesz Icon_wink2 Pozdrawiam!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
05.03.2009 07:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #50
 
Ja też może przesadziłem trochę. Wcale nie mam zamiaru wymagać by każdy odbierał listę w taki sposób jak ja? Czy tak napisałem gdzieś? Przecież jako dobry dyskutant jestem otwarty na wszelkiego rodzaju komentarze. Jeszcze raz napiszę: Nie pisałem na poważnie tego posta od którego się ta cała dyskusja rozpoczęła.


Z tą przechowalnią staroci znów muszę cię skarcić. Czemu tak piszesz. Spójrz na inne listy jak one wyglądają, zapewniam, że znajdziesz nie tyle przechowalnie staroci co raczej przechowalnie antyków Icon_wink I to nie jest jedna, dwie czy trzy listy. Mam nadzieję, że nikt się za te słowa nie obrazi, po prostu tłumaczę Konradowi sytuację, która jest jasna i klarowna.

PS - twoja lista też obfituje w kilka bardzo porządnie obciążonych bagażem tygodni numerów Icon_wink Naprawdę nie rozumiem totalnie tych twoich małych uszczypliwości.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.03.2009 08:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #51
 
ku3a napisał(a):skoro "Pandemonium" podoba Ci się bardziej niż "Love Etc." to na zdrowy rozsądek powinno być na liście i to na wyższym miejscu... :roll: Nigdy nie zrozumiem tych sztucznych zasad...
saferłel napisał(a):5. Z U2 lipa u ciebie czy u mnie?
u Ciebie miałem na myśli. bo u mnie to już w ogóle Icon_wink2.

Momento. Przecież ja na razie znam około 67 sekund Pandemonium i to w dość ubogiej wersji jakościowej. Wystarczy poczytać w temacie o płycie PSB, zajrzeć i sprawdzić linka.
NIE MA ŻADNYCH SZTUCZNYCH ZASAD, ale nie oczekuj, że takie coś wpuszczę na listę Icon_biggrin

Mam nadzieję, że tu zajrzysz i przeczytasz moją odpowiedź, a nie będziesz żył w przekonaniu, że DLP jest przekłamane Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.03.2009 08:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #52
 
To nie są uszczypliwości. Tak to widzę po prostu, bez żadnego negatywnego zabarwienia, no może ja bym to trochę inaczej zorganizował Icon_wink2
saferłel napisał(a):Ja też może przesadziłem trochę. Wcale nie mam zamiaru wymagać by każdy odbierał listę w taki sposób jak ja? Czy tak napisałem gdzieś?
Nie napisałeś, a czy ja napisałem, że napisałeś? Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
05.03.2009 09:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #53
 
No nie wiem, jakoś innym nie wytykasz bardziej oczywistych rzeczy niż mi, dlatego tak mnie to denerwuję Icon_wink Widzę, że nie odpowiedziałeś już na kilka wyżej postawionych pytań, a więc te tematy uznaje za zakończone i jak jeszcze raz głupoty będzie pisał to Ci przypomnę co i jak Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.03.2009 09:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #54
 
Nie uważam, że pisałem głupoty. Nadal się pod tym podpisuję Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
05.03.2009 09:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #55
 
Ok, ale umówmy się, jeśli nadal masz zamiar mnie prowokować czymś takim, to lepiej, żebyś w ogóle tu nie pisał. Zrobisz jak zechcesz, cieszę się osobiście, że możemy wymieniać się komentarzami, ty tu, ja u ciebie, ale takie coś mi się nie podoba. Powody są wypisane wyżej. I nie pisz, że się obrażam na krytykę bo to nie w moim stylu jak pewnie już zauważyłeś Icon_wink Po prostu nie wiem jaki jest sens pisać o pewnych rzeczach, które nie zachodzą (że ta lista jest taka stara, w porównaniu do innych, że ciągle ci sami artyści, że nie wpuszczam nowych numerów bo specjalnie trzymam stare by nabijały kolejne tyg.)

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.03.2009 09:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #56
 
Ja myślę, że jednak trochę zachodzą i tak jak mówiłem Ty na to patrzysz inaczej niż ja Icon_smile2 Ale już w sumie nieważne. Koniec tematu. Nie chcesz - nie będę pisał Icon_smile2

edit: w sensie nie, że w ogóle nie będę, ale to takich sprawach Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
05.03.2009 09:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #57
 
Ja chcę byś pisał, ale nie wytykał takich dziwnych rzeczy, na które moim zdaniem znalazłem łatwą i szybką odpowiedź. Nikt inni nigdy takich dziwnych rzeczy mi nie zarzucał i każdy myślę potwierdzi słuszność moich wypowiedzi na temat moim zdaniem rzeczy jasnych, a tak w ogóle to ja czasem mam wrażenie, że na złość mi robisz. Ale skoro sobie wszystko wyjaśnimy to wiesz....Tak to juz jest, że niestety w ostatnim okresie przewrażliwiony mogę być na punkcie pewnych osób i nie ukrywam tego...no ale nic...może faktycznie masz takie zdanie i nie da się na nie wpłynąć, bo jakoś inaczej to wszystko odbierasz. Nie takie dziwaki tu są (mówiąc w pozytywnym znaczeniu of course - też pewnie ja jestem dziwakiem dla ciebie Icon_biggrin).

No, znów musiałem poważnie się o wszystkim wypowiedzieć ;D W twoim przypadku przeżyję cotygodniowe powtarzania tych samych odpowiedzi, więc pisz, pisz, pisz Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.03.2009 09:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #58
 
aaktt napisał(a):edit: w sensie nie, że w ogóle nie będę, ale to takich sprawach Icon_wink2

Nie no, tak jak napisałem - przemyślałem to i już przełknę takie ''dziwne'' moim zdaniem komentarze i zawsze będę próbował to jakoś wytłumaczyć i wyważyć w odpowiedni sposób Icon_wink Bo tak jak obiecałem, nie chcę na forum żadnych napięć, konfliktów, szeptania po kątach - takich niepotrzebnych sytuacji.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.03.2009 09:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #59
 
OK, OK Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
05.03.2009 09:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #60
 
aaktt napisał(a):OK, OK Icon_mrgreen

Wiem, że piszę jak jakiś forumowy Jezus, co chcę by wszystko było pięknie i w harmonii, ale tak mnie nawróciło jak widać. Nie śmiejcie się Icon_mrgreen

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.03.2009 10:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości