Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 1156 (15.09.07)
drwycior Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 711
Dołączył: Aug 2007
Post: #1
Notowanie 1156 (15.09.07)
Kolejne notowanie,spoznione - ale wlasnie zostal utworzony ten nowy temat za co Konradowi dziekuje,wiec chcialem zaczekac.
No nareszcie cos ruszylo! Wysypalo sie...jak mowil Piotr Kaczkowski w niedziele spadaja nie tylko kasztany z kasztanowcow...nowe plyty a co za tym idzie nowe single i zapowiedzi...
MImo tego - na liscie jeszcze dosyc luzno...Na miejsce 50. trzeba bylo 71 glosow,na miejsce 1. 826.
Szkoda ze nie idzie wklejac tabelek bo troche te listy nieprzejrzyscie wygladaja.
Ale oryginalny zapis mozna sobie otworzyc tu http://www.claudius-malina.de/Notowanie%201156.xls

NOTOWANIE nr 1156 15.09.07,sobota


1 SI 1 12 ICKY THUMP THE WHITE STRIPES
2 SI 2 11 JESTESMY NA WCZASACH RAZ DWA TRZY
3 SI 3 14 ZNOW WSZYSTKO POSZLO NIE TAK MYSLOVITZ
4 A 8 5 RUNNING UP THAT HILL PLACEBO
5 A 7 7 ME AND MRS.JONES MICHAEL BUBLE
6 S 5 11 MOHEROWY NINJA EL DOPA
7 S 4 15 ZRODLO HABAKUK
8 A 9 6 AUTUMNSONG MANIC STREET PREACHERS
9 S 6 16 2 000 000 GLOSOW EL DOPA
10 A 12 4 BIUST MALENCZUK & WAGLEWSKI
11 A 16 3 MAP OF THE PROBLEMATIQUE MUSE
12 S 10 5 JEDNA TAKA SZANSA NA STO STRACHY NA LACHY
13 A 14 14 WORKING CLASS HEROES GREEN DAY
14 S 13 6 HELLO ( I LOVE YOU) ROGER WATERS + HOWARD SHORE
15 SI 15 4 NERWY I WIKTORIANSCY LEKARZE NOSOWSKA
16 S 11 24 CLOSER TRAVIS
17 A 29 2 1973 JAMES BLUNT
18 S 17 8 BOUNCING OFF CLOUDS TORI AMOS
19 A 21 3 SMOKERS OUTSIDE THE HOSPITAL DOORS EDITORS
20 S 19 5 CZY PAMIETASZ ? YUGOPOLIS + MAREK PIEKARCZYK
21 S 18 10 I DON´T KNOW HOW TO LOVE HIM SINEAD O´CONNOR
22 A 24 9 TYLKO NAJWIEKSI AKURAT
23 A 28 2 IN GOD´S HANDS NELLY FURTADO
24 A 26 2 FLUORESCENT ADOSCELENT ARCTIC MONKEYS
25 S 20 9 TARANTULA SMASHING PUMPKINS
26 N 31 1 AVOCADO DUBSKA
27 A 30 2 GOODBYE LIONEL RICHIE
28 S 23 6 POKI JESZCZE MACIEK SILSKI
29 S 22 14 CISZA I WIATR ARTUR ROJEK
30 N 46 1 HARD SUN EDDIE VEDDER
31 N - - KINGDOM DAVE GAHAN
32 A 34 43 JEZOZWIERZ LIPALI
33 S 32 38 TEENAGERS MY CHEMICAL ROMANCE
A 36 35 NOWY POCZATEK HURT
34 A 41 45 RAZEM ZESTARZEJEMY SIE KAROLINA KOZAK
35 A 40 36 FANS KINGS OF LEON
36 S 33 34 MLODA URODA BASIA GASIENICA-GIEWONT
37 N - - JA TU CZEKAM MR ZOOB
38 SI 38 40 SLOWA, JAK WEZE DO UCHA MALGORZATA OSTROWSKA
A 43 47 BEFORE IT´S TOO LATE GOO GOO DOLLS
39 SI 39 38 TU I TU JUSTYNA STECZKOWSKA
40 S 35 39 UNTIL THE END NORAH JONES
41 S 37 37 SELFISH JEAN TRAVIS
42 N - - RADIO NOWHERE BRUCE SPRINGSTEEN
43 A 45 44 WHEN WE WERE YOUNG DOLORES O´RIORDAN
A 46 50 MY HUMPS ALANIS MORISSETTE
44 N - - COUNTDOWN TO INSANITY H-BLOCKX
45 N - - FOUNDATIONS KATE NASH
46 S 44 46 HELP IS COMING AYO
47 S 42 41 RAININ´ PARADISE MANU CHAO
48 A 49 - JEST JUZ CIEMNO FEEL
49 N - - QUIAT PAPROCI GANDAHAR
50 SI 50 - SILVER LINING RILO KILEY
N - - HEY THERE DELILAH PLAIN WHITE T´S




poza poczekalnia (nieszczesliwa7)

INTO THE NIGHT SANTANA + CHAD KROEGER
THE LAST FIGHT VELVET REVOLVER
WENUS,MARS LADY PANK
DO IT NELLY FURTADO + MISSY ELLIOTT
NIE MA TEGO ZLEGO KAROLINA KOZAK
NA POCZATKU... TREBUNIE TUTKI & VOOVOO-NOOTKI
MAKE IT WIT CHU QUEENS OF STONE AGE

pekaes: aha jeszcze mialem napisac ze bylby tez Mark Knopfler i Katie Melua ale to skandal! ze tego nie ma jeszcze w zestawie do glosowania!! Wszytkie stacje zachodnie juz graja nowa Katie od kilku tygodni. Pomimo tego ze duzo sie zmienilo w tym tygodniu w zestawie widze duzo nowosci - to tymbardziej...Jak on sie nazywa Grzegorz Hoffmann? To Hanba prosze Pana przez duze H.!

https://radio-orbit.pl/
18.09.2007 05:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Ja chyba też muszę zapoznać się z H-Blockxem Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
18.09.2007 06:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
najbardziej mnie ciesze skoki RUTH i Map.
Blunt tez super.
"Goodbye" skromnie, ale i tak lepsze tempo niz na elpetrojce Icon_wink2.
fajnie, ze "My Humps" do gory.
18.09.2007 11:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kiefer Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 656
Dołączył: Aug 2007
Post: #4
Re: Notowanie 1156 (15.09.07)
drwycior napisał(a):pekaes: aha jeszcze mialem napisac ze bylby tez Mark Knopfler i Katie Melua ale to skandal! ze tego nie ma jeszcze w zestawie do glosowania!!
A co to ma wspolnego z Twoja Lista?
19.09.2007 08:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #5
Re: Notowanie 1156 (15.09.07)
Kiefer napisał(a):
drwycior napisał(a):pekaes: aha jeszcze mialem napisac ze bylby tez Mark Knopfler i Katie Melua ale to skandal! ze tego nie ma jeszcze w zestawie do glosowania!!
A co to ma wspolnego z Twoja Lista?
Widzę drwycior, że masz ostrzejsze zasady umieszczania swoich piosenek na swojej liście od Kajmana Icon_razz

.
19.09.2007 03:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 754
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Dla mnie najlepsze w Twoim zestawieniu dzieje się w 10. Bo i Icky nadal ma pierwszym i Mrs Jones do góry i Running mocno do góry (a te 2 piosenki są u mnie też w 10). To czegoż więcej potrzeba :?:
19.09.2007 06:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
drwycior Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 711
Dołączył: Aug 2007
Post: #7
Re: Notowanie 1156 (15.09.07)
stavanger napisał(a):
Kiefer napisał(a):
drwycior napisał(a):pekaes: aha jeszcze mialem napisac ze bylby tez Mark Knopfler i Katie Melua ale to skandal! ze tego nie ma jeszcze w zestawie do glosowania!!
A co to ma wspolnego z Twoja Lista?
Widzę drwycior, że masz ostrzejsze zasady umieszczania swoich piosenek na swojej liście od Kajmana Icon_razz

Takie zasady od 20 lat bo od 20 lat slucham Trojki i nic wiecej mi nie trzeba bylo, zawsze moglem glosowac na to co chcialem bo to bylo na antenie.Tak wiec umieszczam w zestawie do glosowania tylko te nagrania ktore sa w zestawie trojkowym.I ten przekroj ktory wybieral przez cale lata Niedzwiedz mi odpowiadal,a przeciez wiadomo ze Trojka zawsze grala najszybciej wszystkie najwazniejsze nowosci,czego chciec wiecej.Ja nie chcialem i nawet szczerze mowiac nie mialbym czasu na szukanie czegos dodatkowo,jesli chodzi o muzyke.
TERAZ sie troche zmienilo bo odszedl Marek N.i zrobil sie troche balagan jak wiemy w zestawie do glosowania,stad tez pisalem emalie i wkurzalem sie na forum bo uzaleznilem sie tak od tych zasad,ze po prostu jesli czegos Trojka nie gra i nie ma w zestawie ,to tego nie ma na mojej liscie.Taka sytuacja jak z M.Knopflerem czy z K.Melua nie zdazyla by sie gdyby byl Niedzwiedz,wiadomo.To zdarzylo sie wogole pierwszy raz odkad slucham Trojki,zeby cos co ja chcialem nie bylo w zestawieniu.NO w tym tygodniu pojawilo sie wiele nowosci,ale znowu nie Katie...
Ale i tak juz dluzej nie mialem zamiaru czekac...i z Katie tez nie bede czekac.
Ja tak naprawde sie zastanawialem czy po odejsciu Marka dalej prowadzic swoja liste,niezaleznie od dalczego trwania LP3.Ale w koncu to jest moja Lista i moja pasja wiec nie bede sobie odbieral tej przyjemnosci.Narazie widze ze liste ciagnie Balonik i jest OK wiec nie bede zmienial zasad u siebie.
Ale jest jednak problem ,bo ja sluchalem jednak takich rzeczy jak np.Jonatha Brooke,Kenny Loggins,generalnie cale radio kalifornia i smooth jazz.Po odejsciu MN to nie jest tylko moj problem tylko problem calej Trojki,bo on byl najbardziej wszechstronnym dziennikarzem muzycznym jakiego znam.On wszstkie te rzeczy wylapywal...Teraz tej muzyki bede musial szukac sam,bo kto mi teraz powie ze Daryl Hall Fiona Apple Missy Higgins albo Incognito wydalo nowa plyte?? NIkt.Powstala wielka dziura ,wogole calej muzyki "srodka" ktora gral p.Marek przez te wszystkie lata.I to nie sa tylko starocie z jakis tam lat 70-ych ktorych dzisiaj nikt nie slucha.To sa rowniez nowe swietne czesto plyty takze mlodych zespolow,ktore nie sa jakies strasznie alternatywne i hip zeby trafiac do pierwszych dziesiatek list przebojow.Marek wylapywal to wszystko w miare mozliwosci,kupowal plyty na roznych miejscach swiata...Nad tym sie nikt nie zastanawia.To jest najgorsze.Nie byloby na liscie Kiefera 14 - Pauli Cole dzisiaj...kto by to zagral?? Nikt.To tylko taki przyklad...
Zobaczymy jeszcze kto w koncu przejmie liste i jak sie to potoczy,a jesli w zlym kierunku to wtedy zmienie zasady.
Pozdrawiam - do nastepnego notowania Icon_wink

https://radio-orbit.pl/
21.09.2007 10:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gabram Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Super lista. Chyba z 15 utworów jest również na mojej liście Icon_smile2
23.09.2007 06:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości