Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostatnio obejrzany film...
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #1
Ostatnio obejrzany film...
A dlaczegóż by nie? Mamy temat z zakupionymi płytami, to o filmach również można podyskutować Icon_wink2

Changeling
[Obrazek: Changeling_poster.jpg]
Świetny film, bardzo wstrząsający. Trochę denerwowało mnie, że bawili się emocjami widzów przez kilkakrotne powracanie do bardziej dramatycznych motywów, po których następował stopniowy spadek napięcia, żeby później znowu zaskoczyć; poza tym sceny z mieszaniem scen z obu procesów też nie były zbyt udane; nie mniej jednak świetny scenariusz i genialna kreacja aktorska Angeliny, której dotąd nie lubiłem. Miałbym wielki dylemat głosując na Najlepszą Aktorkę w tym roku, choć chyba zostałbym ostatecznie przy Meryl Steep w "Doubt".

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
28.02.2009 10:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
Ostatni był 'Pociąg'. http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/122322
Ale za kilka godzin to będzie nieaktualne. Icon_cool2
Widziałem chyba z 200 filmów, a ten jest w pierwszej dziesiątce. Chyba zacznę uwielbiać [starsze] polskie filmy. Icon_smile2
28.02.2009 10:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #3
 
A co będziesz oglądać? Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
28.02.2009 10:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #4
 
Jeszcze nie wiem co wylosuje maszyna losująca, ale całkiem możliwe że będzie to 'Siedem dusz'. Icon_wink2
28.02.2009 10:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Ja teraz oglądam fajny film na TVN-ie. Bardzo dobry, bardzo. Już kiedyś go widziałem, ale z chęcią do niego wracam Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
28.02.2009 10:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #6
 
saferłel napisał(a):Ja teraz oglądam fajny film na TVN-ie. Bardzo dobry, bardzo. Już kiedyś go widziałem, ale z chęcią do niego wracam Icon_smile
Fajny film, czyli co? Zwykle filmy mają tytuły [!]

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
28.02.2009 10:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Jest program TV :] Film nazywa się Złap mnie jeśli potrafisz ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
28.02.2009 10:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #8
 
A, no nawet niezły Icon_wink2
Ostatnio w ogóle tak jakoś mi się złożyło, że oglądałem mnóstwo filmów z DiCaprio. Ostatecznie muszę przyznać, że jest dobrym aktorem, mimo, że jego samego nie potrafię strawić Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
28.02.2009 10:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Ja chętnie bym obejrzał nowy film, ten nominowany do Oskara, ale niestety nie mam czasu na chodzenie do kina, a również nigdy chyba nie ściągnąłem filmu z internetu Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
28.02.2009 11:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #10
 
fajny temat, gratuluję pomysłu Icon_smile2

ostatnio widziałem:


[Obrazek: p1.jpg]

[Obrazek: transamerica.jpg]
28.02.2009 11:08 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #11
 
"Zgromadzenie" było porażające Icon_eek2 Pozostawia po sobie bardzo silne poczucie... wewnętrznego niepokoju.

saferłel napisał(a):Ja chętnie bym obejrzał nowy film, ten nominowany do Oskara, ale niestety nie mam czasu na chodzenie do kina, a również nigdy chyba nie ściągnąłem filmu z internetu Icon_wink
W sensie "Revolutionary Road"?

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
01.03.2009 12:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Tak. I to zgromadzenie też Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
01.03.2009 12:40 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #13
 
No to też się przyłączę.
Ostatnio w ramach przypomnienia:

[Obrazek: MV5BNjIzODQyMjYyOV5BMl5BanBnXkFtZTYwNTYw...SY400_.jpg]

Przedpremierowo, że tak powiem:

[Obrazek: MV5BMTgwMDYxNjcyOV5BMl5BanBnXkFtZTcwMjAy...SY400_.jpg]

I w końcu (dwa lata zajmował mi miejce na dysku, bo jakoś nie mogłem się za niego wziąźć):

[Obrazek: MV5BMTg4OTk3NTY5OV5BMl5BanBnXkFtZTcwNDY0...SY400_.jpg]
01.03.2009 02:26 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #14
 
aaktt napisał(a):"Zgromadzenie" było porażające Pozostawia po sobie bardzo silne poczucie... wewnętrznego niepokoju.
A więc skończyłem przed chwilą oglądać, bo zaintrygował mnie dzięki Wam. I... niepokój pozostawia, ale w kwestiach religii, bo cała reszta to... wewnętrzny spokój, że każdy błąd można naprawić. Trzeba tylko znaleźć na to sposób, nawet wtedy, gdy wydaje nam się to niemożliwe. Icon_smile2
01.03.2009 09:06 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
A ja właśnie pobieram drugą serię Californication, w sumie nie miałem gdzie o tym napisać, a jakoś podchodzi do przecież pod ten temat. Pierwsza była wyborna, więc....mam duże oczekiwania Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.03.2009 12:03 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #16
 
a dziś widziałem to. w kinie. i wyśmienicie się bawiłem, nie mniej niż te kilka 20 lat młodszych osób koło mnie Icon_smile2

[Obrazek: z6055809X.jpg]
03.03.2009 12:24 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #17
 
Il y a longtemps que je t'aime
[Obrazek: ilyalongtempsquejetaime.jpg]

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
03.03.2009 12:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Popiełuszko...
To nie jest film do oglądania przed południem, w środku tygodnia i z 200 ludźmi ze szkoły...
03.03.2009 06:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
A ja świetnie się bawię przy Californication 2. Trzyma poziom - po prostu. Nawet lepsze od pierwszego sezonu Icon_smile A to już absolutna sztuka. Super. Super. Super.

A może ma ktoś, albo wie gdzie zdobyć wersję z lektorem, ale tym z HBO, bo w internecie spotykam tylko takie pliki gdzie pierwsze trzy i bodajże ostatnie trzy odcinki są z lektorem tego kanału, a reszta to robota N i ten głos nie tylko, że ssie :/ to jeszcze w ogóle nie oddaje klimatu serialu. Zero wulgaryzmów, zero różnych powiedzonek, słowotwórstwa itp :/

Na film o księdzu Popiełuszce może sam pójdę ze szkołą, kto wie...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.03.2009 08:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #20
 
Dla mnie Californication jest bardzo nijakie, a oglądanie czegokolwiek z lektorem to już w ogóle tragedia. To może od razu dubbing? Icon_lol

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
03.03.2009 11:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości