Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostatnio obejrzany film...
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #81
 
kajman napisał(a):Pozostałych nie i w kinie pewnie już nie obejrzę.
'33 sceny z życia' w kinach były chyba od grudnia, więc może jeszcze gdzieś Ci się uda, ale nie wiem jak jest z kinami w Toruniu.
kajman napisał(a):A jak chcę pójść do kina i czytam recenzje tego co leci, to najczęściej zniechęcenie mnie ogarnia.
Misie raczej w ogóle nie podobają recenzje filmów, więc szukając filmu opieram się na czymś innym.
Miszon napisał(a):miałem 'Dzień świra" cofnąć o kilkanaście minut,
W kinie trzeba oglądać to wtedy nie ma tego problemu. Icon_wink2
16.04.2009 02:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #82
 
abd3mz napisał(a):W kinie trzeba oglądać to wtedy nie ma tego problemu. Icon_wink2
Jak leciało w kinach, to widziałem reklamy, że "Dzień świra" jest któregośtam czerwca (chyba premiera wtedy była). Ale sądziłem, że to jakiś happening, że wprowadzono nową kartkę w kalendarzu, pod tytułem "Dzień Świra" i zorientowałem się, że to film, jak już zaczęła się ta burza z nagrodami. Co prawda w kinach jeszcze leciał, ale jakoś nie bardzo mi się chciało iść na to. Raczej słusznie, bo w kinie to bym już totalnie się zirytował.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
16.04.2009 05:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Grycek Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Apr 2009
Post: #83
 
Ostatnio zacząłem jakoś więcej filmów oglądać. Wcześniej to oglądałem średnio 2 filmy na rok.
1. Skazani na Shawshank - genialne. Film dobitnie pokazuje, że warto zawsze mieć nadzieję. Gdy film się skończył siedziałem jeszcze kilka minut i myślałem. Kto nie widział niech koniecznie zobaczy.
2. Zielona Mila - dużo ciepła. Długi i nieodkrywczy, ale filmy nie muszą być dla mnie odkrywcze. Nie muszą nic wnosić do mojego życia. Ten po prostu ma ciekawą fabułę i dużo czegoś nieuchwytnego.
3. Wall-e - świetne tło muzyczne. Film gdyby składał się tylko z pierwszych 30 minut i kilku późniejszych scen byłby dla mnie arcydziełem. A tak jest dobrą bajką nie tylko dla dzieci.
18.04.2009 09:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #84
 
Grycek napisał(a):1. Skazani na Shawshank - genialne.
Potwierdzam, jeden z lepszych filmów jakie oglądałem. Ciekawa fabuła i tak jak napisałeś daje do myślenia Icon_razz
18.04.2009 09:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #85
 
Ja przed chwilą obejrzałem ''Wszystko gra''. Co za film. Bardzo udany. 4/5.
Trochę powoli się rozkręca i powoli nabiera różnych cech typowych dla dramatu, ale.....od połowy zaczyna się naprawdę interesująca rozgrywka między głównymi bohaterami, zaskakująca końcówka i jeszcze bardziej zaskakujący koniec pięknie pasujący pod słowa motywu, który pojawia się na początku filmu + dobrzy aktorzy.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.04.2009 10:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 615
Dołączył: May 2008
Post: #86
 
Ja to samo, co Paweł, choć rozczarowałem się bardzo. Jeden ze słabszych filmów Woody'ego, które widziałem. Zarówno "Sen Kasandry" jak i "Vicky Cristina Barcelona" z tych nowszych były zdecydowanie lepsze. Takie pół na pół - 5/10.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
18.04.2009 11:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #87
 
Jak zwykle w opozycji do mnie, he he he.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.04.2009 11:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 615
Dołączył: May 2008
Post: #88
 
Nie robię tego specjalnie, dla mnie średni, bardzo zwykły jak na Allena Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
18.04.2009 11:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #89
 
saferłel napisał(a):Ja przed chwilą obejrzałem ''Wszystko gra''. Co za film. Bardzo udany. 4/5.
Trochę powoli się rozkręca i powoli nabiera różnych cech typowych dla dramatu, ale.....od połowy zaczyna się naprawdę interesująca rozgrywka między głównymi bohaterami, zaskakująca końcówka
No dla mnie to raczej z początku wyglądał na komedię romantyczną i tak też go "sprzedałem" współoglądającym. Którzy zresztą później razem ze mną byli w szoku, kiedy film się zmienił w dramat i niemal thriller. No i to zaskoczenie! Szok tym większy, że wyglądało na to, że filmowi patronuje "Zbrodnia i kara". A tu jednak niezupełnie Icon_eek2 .
Film mnie mocno wciągnął i do końca trzymał w napięciu. Aż się muszę teraz zrelaksować przy "Obcym III" Icon_wink2.
Dotąd wszystkie filmy Allena jakie oglądałem były może świetnie zagrane, z konceptem i stylowe, ale raczej trochę mnie nudziły i sprawiały wrażenie staroświeckich ("Melinda i Melinda", "Klątwa skorpiona", i jakiś jeszcze jeden z okresu "Klątwy..."). Już nawet nabrałem przeświadczenia, że po prostu to nie dla mnie kino.
Ale ten - świetny, naprawdę!

(no i Scarlett Icon_mrgreen Icon_wink2 . Jak mógł jej coś takiego zrobić!?)

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
18.04.2009 11:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 615
Dołączył: May 2008
Post: #90
 
Allen nudny? Icon_surprised
Allen jest geniuszem zbrodni, miłości i humoru, oczywiście na dużym ekranie Icon_wink2
"Annie Hall" to mój film wszech czasów!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
18.04.2009 11:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #91
 
Niestety - "Melinda" nawet w kinie nieco mnie znużyła, "Klątwę" obejrzałem z ciekawości, bo był to chyba pierwszy jego film, jaki widziałem, a tego trzeciego do końca nawet nie obejrzałem i nie pamiętam tytułu.
"Annie Hall" - nie wykluczam, że oglądałem, ale jeśli nawet, to było to na pewno ponad 15 lat temu i w ogóle nie pamiętam.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
18.04.2009 11:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 708
Dołączył: Jun 2007
Post: #92
 
aaktt napisał(a):Allen nudny? Icon_surprised
Allen jest geniuszem zbrodni, miłości i humoru, oczywiście na dużym ekranie Icon_wink2
"Annie Hall" to mój film wszech czasów!
Przyznam się, że ja także nie jestem zwolennikiem Allena. Mnie po prostu nigdy nie bawił. Annie Hall zupełnie mi nie zapadła w pamięć, pamiętam tylko, że była sympatyczna (podobnie kojarzę Manhattan). O pozostałych znanych mi jego filmach nawet tego powiedzieć nie mogę. Jest jeden wyjątek na plus: Purpurowa róża z Kairu.
19.04.2009 12:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #93
 
ostatnio:

[Obrazek: Meet%20Joe%20Black%20JPG%20MAX.jpg]

Rewelacyjny film. Niestety, nie w takich okolicznościach, w jakich go oglądałem.

[Obrazek: into-the-blue.png]

Nie oglądałem tego filmu specjalnie - to był czysty przypadek.
TRAGEDIA
Omijać szerokim łukiem... -10/10

Moja prywatna galeria
06.05.2009 10:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #94
 
To drugie to po samej okładce widać że warto oglądać jedynie dla walorów krajobrazu Icon_wink2. Czyli - można wyłączyć głos.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
06.05.2009 11:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #95
 
To chyba plakat. Icon_wink2
ksch napisał(a):TRAGEDIA
Ja też wolę komedie, ale tragedie też mogą być.

Icon_wink2
06.05.2009 11:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Greg Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 706
Dołączył: Jul 2007
Post: #96
 
Human Traffic (1999)

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
06.05.2009 11:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 615
Dołączył: May 2008
Post: #97
 
Miszon napisał(a):To drugie to po samej okładce widać że warto oglądać jedynie dla walorów krajobrazu Icon_wink2
czyt. Jessiki Alby? Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
07.05.2009 09:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #98
 
Jeśli ktoś jest facetem hetero/kobietą homo - tak Icon_lol . Jeśli kobietą lub mężczyzną homo - pewnie któregoś z tych mentosów. Jest do wyboru brunet i blondyn - co która/y woli Icon_razz .
No i - plaża, morze, ryby w rafie Icon_wink2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
07.05.2009 10:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #99
 
byłem dzisiaj w kinie na "30 dniach mroku". arcydzieło to raczej nie jest, ale film "w swoim klimacie". Ale wolę jednak komedie Icon_smile2
30.05.2009 10:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Abok Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Dec 2008
Post: #100
 
Ja jestem po pokazie "Piątku 13-go". Strasznie słaby, nie oglądać Icon_confused2
31.05.2009 03:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości