Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostatnio obejrzany film...
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
ja też widziałem Foreścika w kinie, a w tamtych czasach też mniej więcej z raz na rok bywałem w kinie Icon_smile2
06.03.2009 04:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
Miszon napisał(a):W dodatku, jakimś cudem widziałem go w kinie. A w tamtym czasie w kinie to raz na rok może bywałem albo i rzadziej. A tu się podpiąłem z kumplem pod wizytę z innej szkoły Icon_biggrin3
Czy ty piszesz o sposobie w jakim ja zobaczyłem ten film? Icon_eek2 U mnie było podobnie! Moja szkła szła do kina obok na jakiś inny film, a ja podczepiłem się pod inną szkołę. Zrobiłem tak dlatego, że ok. miesiąc wcześniej byłem w kinie i widziałem zajawkę, która mi się spodobała. Icon_smile2
06.03.2009 06:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 500
Dołączył: Aug 2008
Post: #43
 
Gary - jak widać świat jest mały Icon_biggrin3.
Bo u mnie było dokładnie tak samo. Będąc w liceum podpiąłem się pod podstawówkę, w której uczyła moja mama (razem z kumplem zresztą). Jedyna różnica jest taka, że nie pamiętam, abym jakoś dużo więcej wiedział o filmie.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
06.03.2009 08:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 611
Dołączył: May 2008
Post: #44
 
Burn After Reading - nietypowy, bardzo zwariowany, końcówka genialna, kreacje aktorskie wyborne, ale film taki o, bez rewelacji
[Obrazek: Burn_After_Reading.jpg]

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
07.03.2009 07:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #45
 
[Obrazek: 19959cc1b019fc90d298b91055d05bf6.jpg]
12.03.2009 11:57 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #46
 
[Obrazek: Pokoj-Marvina-Spinka-poleca_Jerry-Zaks,i...997101.jpg]
23.03.2009 12:58 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 611
Dołączył: May 2008
Post: #47
 
The Duchess
In Bruges

edit:
Oba w miarę dobre, oba dość interesujące.
W pierwszym piękna Keira Knightley.
Oba z Ralphem Finnesem.
Reflekcja a propos "In Bruges" - Collin Farrel w każdym filmie gra taką samą postać w taki sam sposób.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.03.2009 05:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #48
 
Sorry, ale ja w wątku w którym wpisuję się tylko tytuły filmów nie mam zamiaru pisać... :roll:
23.03.2009 05:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #49
 
abd3mz, nie rozumiem Twojego podejścia... a co jeszcze pisać poza tytułami? napiszę coś więcej, to zaraz cały tłum z Was mnie skomentuje, że chu*owe filmy oglądam, tak jak i chu*owej muzyki słucham... zatem nie rozumiem.. jeśli nie chcesz podawać tytułów, to nie podawaj, pisz elaboraty na ich temat Icon_mrgreen

a jeśli same tytuły Cię nie interesuą i chcesz poczytać recenzję, to wejdź na filmweb Icon_razz

albo założyciel tego wątku niech zmieni tytuł na "Recenzja ostatnio obejrzanego filmu..."
23.03.2009 06:53 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #50
 
Listoholik napisał(a):a co jeszcze pisać poza tytułami?
Chociażby to, czy warto go obejrzeć.
23.03.2009 07:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #51
 
i uwierzyłbyś na moje słowo?
nie rozśmieszaj mnie! Icon_eek2
23.03.2009 07:13 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #52
 
Myślę, że jeśliby zainteresował mnie opis, który byś dołączył to mógłbym obejrzeć. Tylko nie spodziewaj się, że będzie to każdy film, który polecisz.
23.03.2009 07:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 500
Dołączył: Aug 2008
Post: #53
 
Można by przecież napisać minirecenzję. Sam tytuł to ja mogę sobie skopiować z netu i nikt nie wie, czy na pewno obejrzałem Icon_wink2. A jak opiszę film, to od razu mogę kogoś zachęcić/zniechęcić. Obie opcje są równie pociągające dla czytającego.
No, byleby nie zdradzać zakończenia, albo całej fabuły co gorsza. Za to bym zabił. Icon_exclaim

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
27.03.2009 09:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #54
 
Miszon napisał(a):Można by przecież napisać minirecenzję. Sam tytuł to ja mogę sobie skopiować z netu i nikt nie wie, czy na pewno obejrzałem

zastanawiam sie, czy w ogóle warto dla Was pisać minirecezje? Icon_razz2
chyba nie! nawet zdecydowanie nie Icon_razz

kolejny mądry się odezwał, któremu przeszkadza plakat, to weź zamykaj oczy, jak się pojawią tu kolejne Icon_razz2
zresztą ja mam manię zdradzania zakończenia, więc nie wiesz, o co mnie prosisz Icon_wink2
27.03.2009 09:23 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #55
 
jeszcze nie obejrzałem do końca, ale zdaje się, że to jest mój film wszechczasów...




[Obrazek: Krolestwo_Lars-von-Trier,images_big,5,5908230010163.jpg]
07.04.2009 08:07 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 611
Dołączył: May 2008
Post: #56
 
ja obejrzałem plakat i już się boję Icon_eek2
ja od wczoraj jestem w trakcie "Przerwanej lekcji muzyki"
tak się zastanawiam czy nie rzucić dzisiaj wszystkiego co miałem robić i nie obejrzeć do końca Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
07.04.2009 11:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #57
 
aaktt napisał(a):tak się zastanawiam czy nie rzucić dzisiaj wszystkiego co miałem robić i nie obejrzeć do końca
nie wiem jak można to przerwać w trakcie... :roll:

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
07.04.2009 11:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #58
 
ja też tego nie wiem ;/

bo moje przerwanie to chyba usprawiedliwione, wszakże Królestwo trwa 9 godzin...
07.04.2009 11:58 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 611
Dołączył: May 2008
Post: #59
 
Yacy napisał(a):
aaktt napisał(a):tak się zastanawiam czy nie rzucić dzisiaj wszystkiego co miałem robić i nie obejrzeć do końca
nie wiem jak można to przerwać w trakcie... :roll:
podążałem za tytułem Icon_mrgreen
nie mogłem sobie wczoraj po prostu pozwolić na pełen seans z braku czasu i zajęć, które musiałem zrealizować Icon_frown

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
08.04.2009 12:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #60
 
nie czepiam sie [chyba] ale film ma kilka latek i ]chyba] warto poczekać i w wolne 1,5 godziny obejrzeć całość...
Ja generalnie nie lubię przerywanych filmów... Dlatego jeśli Polsat i TVN cos fajnego nadają, to jeśli już to nagrywam i wycinam/przewijam reklamy. Jedynie seriale przerywam, bo to są tylko i wyłącznie wypełniacze czasu Icon_wink2. A teraz raczej też nie oglądam...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
08.04.2009 12:08 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości