Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostatnio obejrzany film...
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #481
 
Miszon napisał(a):I że pierwsza scena miażdży w kwestii drastyczności.
Czy ja wiem? Jest zdecydowanie zaskakująca, ale po obejrzeniu dwóch odcinków już nie tak bardzo;]
Miszon napisał(a):Mam nadzieję, że będzie to kiedyś w Polsce Icon_smile2 .
Już jest. Kolejne odcinki emituje stacja Fox sześć dni po premierze amerykańskiej, w soboty.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
12.11.2010 01:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #482
 
Tak, ale nie mam Foxu.

Tak, miałem na myśli zaskok.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
12.11.2010 01:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #483
 
furbul napisał(a):Jest to adaptacja popularnego komiksu o tym samym tytule
jedna z moich zdecydowanie najbardziej ulubionych serii ostatnich kilku lat.
właśnie ukazał się u nas 11. zbiorek.
15.11.2010 12:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #484
 
furbul napisał(a):
Remo napisał(a):A sam koniec gdy Moss całuje Roya, niby wtapiając się w otoczenie to mistrzostwo Icon_biggrin
Będzie małe nawiązanie do tej sceny w jednym z odcinków Icon_wink

Oglądałem wczoraj na Comedy Central dwa pierwsze odcinki 4 serii. Było nawiązanie, tak jak mówiłeśIcon_biggrin
2 odcinek był chyba najsłabszym z całej serii ...
28.11.2010 07:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #485
 

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
29.11.2010 04:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #486
 
Szkoda Icon_sad Jakby nie patrzeć, legenda kina.

Nie zdawałem sobie sprawy, że on już taki leciwy był.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
29.11.2010 04:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #487
 
A dziś zmarła Gabriela Kownacka. Bardzo ją lubiłem Icon_sad

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
30.11.2010 11:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 605
Dołączył: May 2008
Post: #488
 
Słyszałem, bardzo wielka szkoda Icon_sad

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
01.12.2010 12:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #489
 
Ja też lubiłem. Zawsze bardzo kobieca. A z
takich pozafilmowych spraw - to była jedna z pierwszych popularnych aktorek, które użyczyły swojego głosu w grze komputerowej (Baldur's Gate).

Wiedziałem, że była chora, ale myślałem że wyszła z tego Icon_frown .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
01.12.2010 12:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #490
 
Wczoraj rozpoczął się midseason, a to oznacza ożywienie w światku serialowym. Większość tytułów pełnosezonowych zaczyna powracać po świąteczno-noworocznej przerwie, a niektóre seriale "krótkie" debiutują lub zaczynają kolejne serie.
I tak już dziś w nocy premierę swą będzie miała druga seria "V" - remake'u miniserialu sci-fi sprzed 28 lat. Przerwa była długa - zaczęła się w maju. Serial rozpoczyna się pewnego ranka, gdy świat odkrywa statki kosmiczne, które zatrzymały się nad 29. największymi miastami. Tytułowi Przybysze twierdzą, że są w dalekiej podróży i przypadkiem natknęli się na naszą planetę ze zdumieniem odkrywając na niej inteligentną formę życia. W zamian za wodę i materiały im potrzebne gotowi są podzielić się z Ziemianami cudami medycznymi oraz zdobyczami technologicznymi, które w znacznym stopniu przewyższają poziom znanych ludziom osiągnięć. Informują, jak zawsze Icon_wink2 , że przybywają w pokoju i nie zamierzają nikogo krzywdzić. Kłamią. Liderka przybyłych, Anna, ma do wykonania plan, który nie przewiduje dobrego zakończenia dla Ziemian. Co więcej, główna bohaterka - agentka FBI Erica Evans, odkrywa, że Przybysze obecni byli na Ziemii od lat. W tym czasie zdążyli zająć najwyższe stanowiska we wszelkich organizacjach i firmach, co ułatwi teraz przejęcie kontroli nad rodzajem ludzkim.
Moim zdaniem bardzo ciekawy pomysł na serial. Fabuła też nie zawodzi za bardzo. Najbardziej dokuczają mi podczas oglądania niedociągnięcia w efektach specjalnych. Na szczęście twórcy zapowiadają poprawę w tej dziedzinie w nowych odcinkach. Na początku emisji wyniki były bardzo dobre, później były upadki i wzloty (częściowo spowodowane niefortunnym trybem emisji). Przyszłość produkcji przez długi okres nie była pewna, ale jednak przedłużono ją na serię drugą - dziesięcioodcinkową. Szału nie ma, ale można się wciągnąć Icon_wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSqfK-leVAIjra6oxMASiI...vSBoMKcbpy]

A już w niedzielę rusza jedna z nowych propozycji Showtime - "Episodes", w którym po kilku latach milczenia powróci na ekrany Matt LeBlanc. Zagra on... Matta LeBlanca, czyli po części siebie. Po części, gdyż pomimo tego, że postać jest aktorem znanym z "Przyjaciół", od kilku lat pozostającym w milczeniu, to jego sfera prywatna będzie już dziełem scenarzystów. Serial opowiada o małżeństwie Brytyjczyków, którzy stworzyli odnoszący duże sukcesy w ich ojczyźnie serial. Są zmuszeni jednak przeprowadzić się do Hollywood po tym, jak wyrażają zgodę na nakręcenie remake'u przez jedną z amerykańskich stacji. Problem w tym, że strona amerykańska, by bardziej dopasować produkcję do tamtejszej widowni, wymusza na twórcach coraz większe zmiany. W dodatku obsadzony w głównej roli zostaje LeBlanc - lekko zapomniana gwiazda sicomu sprzed kilku lat, który zaczyna rujnować nie tylko ich reputację i serial, ale również małżeństwo.
Moim zdaniem bardzo interesujący pomysł na komedię. Na pewno sprawdzę.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRwIgLqrOZWiMYmPEqVNxG...sno2QtiUXA]

Poza tym ostatnio mam dużą ochotę na komedie, więc powróciłem do porzuconego ponad rok temu "Samantha Who?" - serialu o kobiecie, która doznaje amnezji pourazowej i poznaje swoje życie i siebie na nowo odkrywając jak egoistyczna i znienawidzona była przed wypadkiem. Dodatkowo powtarzam sobie po ok trzech latach "That '70s Show" na nowo okrywając jak zabawna jest ta historia o grupce przyjaciół żyjących w czasach sprzed ponad 40 lat oraz "How I Met Your Mother" - mój ulubiony obecnie emitowany serial komediowy Icon_wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSYuax3RyOLlk__Fp9gfnU...8EIQaPfWTb] [Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcTfJ4kGsPb9lX16z7kRhuT...FfuSkIAhDT] [Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcS-tDmEPbuSoBBgyuWNSZ-...WPNEQQuXCC]

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
05.01.2011 12:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 568
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #491
 
a 9 stycznia premiera 4 sezonu "Californication". Hank Moddy powraca Icon_smile2
[center][Obrazek: californication_ver2.jpg] [/center]

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
05.01.2011 02:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #492
 
Słyszałem, że pierwsze dwa odcinki jakiś czas temu wyciekły do sieci.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
05.01.2011 02:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 605
Dołączył: May 2008
Post: #493
 
"V" brzmi fajnie Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
05.01.2011 11:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #494
 
Cytat:"How I Met Your Mother" - mój ulubiony obecnie emitowany serial komediowy Icon_wink
Mój też Icon_biggrin

Ja obejrzałem 1 odcinek 6 serii Zagubionych - dodam że nie wadziłem 5 serii - i jestem zdruzgotany tym co się tam dzieje. Totalna masakra ... Mam nadzieje, że tylko 1 odcinek jest tak słaby.


Cytat:Samantha Who?
Też dość fajny serial, ae niektóre odcinki potrafią przynudzać.
05.01.2011 05:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #495
 
Remo napisał(a):Ja obejrzałem 1 odcinek 6 serii Zagubionych - dodam że nie wadziłem 5 serii - i jestem zdruzgotany tym co się tam dzieje. Totalna masakra ... Mam nadzieje, że tylko 1 odcinek jest tak słaby.
no to jak nie widziałeś 5 to na pewno jesteś zagubiony Icon_biggrin3
też oglądałem, zresztą po raz kolejny i okazało się, że pamięć mam nie najgorszą
05.01.2011 05:55 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #496
 
Remo napisał(a):Ja obejrzałem 1 odcinek 6 serii Zagubionych - dodam że nie wadziłem 5 serii - i jestem zdruzgotany tym co się tam dzieje. Totalna masakra ... Mam nadzieje, że tylko 1 odcinek jest tak słaby.
Ogólnie na szóstą serię można trochę ponarzekać. Zbytnio przedłużano wątki, żeby wypełnić tych 18 odcinków. Sam sposób zakończenia serialu też mocno podzielił fanów. Mnie w sumie usatysfakcjonował. Jednak w tej serii poświęcono sporo czasu na wyjaśnianie najważniejszych spraw i w tym tkwi jej wartość. Ja byłem w stanie zaakceptować wszystko, co wymyślą scenarzyści, o ile było to wyjaśnione w sposób logiczny. I to się chyba udało. Nawet przeżycie wybuchu bomby Icon_wink
michal91d napisał(a):no to jak nie widziałeś 5 to na pewno jesteś zagubiony Icon_biggrin3
Tak, jeśli chodzi o Zagubionych pominięcie jednego odcinka może namieszać w głowie, a co dopiero całej serii ;]

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
05.01.2011 06:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #497
 
Ja oglądałem pierwszą serię co drugi odcinek (bo równolegle leciało na Polsacie "Desperate Housewifes"), drugiej w ogóle, potem trzecią całą i czwartą częściowo, bo nie za bardzo mi się podobała. I jakoś mi nie wadził brak drugiej serii, w momencie jak zacząłem trzecią oglądać. I tak mi wszystko wyjaśnili potem w reminiscencjach Icon_wink2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
06.01.2011 12:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #498
 
Ostatnio sobie zrobiłem Maraton z It Crowd i stwierdziłem że najlepsza jest trzecia seria, a zdecydowania słaba jest czwarta. Mam nadzieję, że piąta nie podzieli losu poprzedniczki. Icon_mad
25.01.2011 04:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #499
 
A dla mnie to trzecia jest właśnie najsłabsza. W czwartej wygląda na to, że wracają na właściwe tory. Jednak pierwsze dwie nie mają sobie równych.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
25.01.2011 05:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #500
 
furbul napisał(a):A dla mnie to trzecia jest właśnie najsłabsza. W czwartej wygląda na to, że wracają na właściwe tory. Jednak pierwsze dwie nie mają sobie równych.
Ten odcinek Reyomond vs Reyomond wgl mnie nie śmieszył, kompletnie nic - co robi go najsłabszym w historii serialu.
25.01.2011 08:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości