Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostatnio obejrzany film...
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #461
 
Moim zdaniem czwarta seria wypadła całościowo lepiej niż trzecia, lecz oczywiście gorzej niż dwie pierwsze, które raczej już są nie do pobicia Icon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
17.09.2010 08:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #462
 
Un prophète
[Obrazek: AProphet_poster.jpg]
Naprawdę dobry film. Muzyka rozrywkowa może ostatnio trochę kuleje, więc fajnie, że chociaż kino trzyma poziom.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.09.2010 09:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #463
 
furbul napisał(a):Moim zdaniem czwarta seria wypadła całościowo lepiej niż trzecia, lecz oczywiście gorzej niż dwie pierwsze, które raczej już są nie do pobicia Icon_wink
W trzeciej dobry był ten odcinek z tym gangiem i napadem na bank Icon_wink A sam koniec gdy Moss całuje Roya, niby wtapiając się w otoczenie to mistrzostwo Icon_biggrin
17.09.2010 09:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #464
 
Remo napisał(a):A sam koniec gdy Moss całuje Roya, niby wtapiając się w otoczenie to mistrzostwo Icon_biggrin
Będzie małe nawiązanie do tej sceny w jednym z odcinków Icon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
17.09.2010 09:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #465
 
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcTYhAJ5rh607EuVc_TMElr...lhx7KfmXg=]

Tydzień obecny oficjalnie rozpoczyna sezon serialowy w USA, głównie wśród produkcji Wielkiej Czwórki (ABC, NBC, Fox, CBS). Juhu!
Poza wieloma tytułami powracającymi z nowymi seriami, jak co roku, znalazło się trochę premier. Ta, dawno już bazując na opisach, zainteresowała mnie najbardziej.
The Event to jedna z nowych propozycji stacji NBC. Jest to thriller o charakterze spiskowym. A dokładniej, cytując twórców: The Event as a mix: "thriller, love story, mystery (with) elements of science fiction."
Jedną z głównych postaci jest Sean Walker, który bada okoliczności zaginięcia swej dziewczyny Leili. W związku z tym ma zacząć odkrywać największą tajemnicę w historii Ameryki.
("Ma zacząć", bo akcja w pierwszym odcinku nie zawiązała się jeszcze na tyle, by to już się dokonywało. Informacja na podstawie opisu prasowego.)
Sposób przedstawiania wydarzeń jest chyba najbardziej intrygujący. Twórcy swobodnie 'skaczą w czasie' co kilka minut. Wykorzystywane są liczne retrospekcje. Historia opowiadana jest w sposób niechronologiczny. Poza tym akcja rozgrywa się z kilku punktów widzenia. Obserwujemy ją oczami kilku głównych postaci w sposób odrębny, wyraźnie od siebie oddzielony. To wszystko może wywoływać zamieszanie, zwłaszcza w pierwszych minutach, lecz dzięki tym zabiegom opowieść jest przedstawiana bardziej szczegółowo. Sceny są krótkie, akcja jest wartka, fabuła interesująca. To wszystko nie pozwoliło mi się nudzić podczas pilotowego odcinka i z pewnością sprawdzę kolejne. Co prawda, można doszukiwać się niedociągnięć, ostatnia scena jest dość niepokojąca ze względu na możliwe 'naginanie elementu sci-fi', ale mam nadzieję, że produkcja wybrnie ;]

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
22.09.2010 07:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #466
 
właśnie się do tego przymierzam Icon_wink2
czytałem gdzieś, że to ma być następca "Lostów"
22.09.2010 07:59 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #467
 
Ja poczekam aż wykupi na niego licencję jakaś polska stacja, nie lubie pobierać z neta filmów, a zwłaszcza seriali :->
22.09.2010 08:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #468
 
Remo napisał(a):Ja poczekam aż wykupi na niego licencję jakaś polska stacja, nie lubie pobierać z neta filmów, a zwłaszcza seriali :->
podobno od jutra ma być dostępny w sieci "N" Icon_wink2
22.09.2010 08:29 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #469
 
michal91d napisał(a):
Remo napisał(a):Ja poczekam aż wykupi na niego licencję jakaś polska stacja, nie lubie pobierać z neta filmów, a zwłaszcza seriali :->
podobno od jutra ma być dostępny w sieci "N" Icon_wink2
Nie mam N'ki mam ten żalowy Cyfrowy Polszmat ..
22.09.2010 08:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #470
 
Załóżcie sobie może jakiś temat o serialach, co? Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
22.09.2010 08:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #471
 
michal91d napisał(a):czytałem gdzieś, że to ma być następca "Lostów"
Tych następców było już kilku i każdemu te porównania zaszkodziły.
Twórcy nie porównywali wprost. Podali kilka szczegółów, a komentatorzy połączyli te dwa seriale na ich podstawie.
To kilka oczekiwanych podobieństw: http://www.popcorner.pl/popcorner/1,1080...Lost_.html

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
22.09.2010 09:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #472
 
o właśnie tutaj to czytałem Icon_wink2
22.09.2010 09:38 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #473
 
aaktt napisał(a):Załóżcie sobie może jakiś temat o serialach, co? Icon_wink2
To może do każdego filmu co ?? Nie bądźmy tacy drobiazgowi ... Icon_wink2
23.09.2010 04:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #474
 
Nie jesteśmy, ale uważam, że to naprawdę jest niegłupi pomysł, bo w ostatnim czasie w tym temacie dominują właśnie seriale Icon_smile Można nawet wydzielić poszczególne wątki stąd.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.09.2010 05:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #475
 
Nie zagłębiałem się, ale skoro tak to czemu nie Icon_smile
23.09.2010 07:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #476
 
"Jestem legendą" - wow, nieco inaczej to sobie wyobrażałem. Szczególnie końcówkę.
Bardzo klimatyczne.
Trochę jak gra komputerowa.
Dobre.
Żal pieska, myślałem że dłużej wytrzyma.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
24.09.2010 10:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #477
 
Park Jurajski II - Zaginiony Świat

Nie ma startu do oryginału. Fabuła nudna, znów z ''użyciem'' tych samych dinozaurów i tragicznym pomysłem, żeby finał odbył się w mieście (King Kong reanimacja). Dawno tego filmu nie oglądałem, a teraz robi o wiele słabsze wrażenie. Seria ''Park Jurajski'' to rzadki przypadek kiedy trzecia część jest o wiele ciekawsza niż bezpośredni sequel.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.09.2010 10:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #478
 
[Obrazek: The-Devil-Wears-Prada-Diabel-ubiera-sie-...443832.jpg]
Nie śmiać się!!
Sobota, co innego można robić ?? Leci coś na Polsacie pomyślałem, a zobaczę, co mi szkodzi. Zostawiłem tylko dla Anne Hathaway, te jej oczy. Oczywiście do jej aktorstwa nie mam zastrzeżeń. Nie wspomnę już o samej Meryl Streep, klasa sama w sobie.
Fabuła bardzo szablonowa i przewidywalna, ale mimo to oglądało się fajnie.
Ocena 7/10 bo widziałem gorsze z tego gatunku, plusem są 2 główne role i wątki dramatyczne Icon_wink
28.09.2010 05:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #479
 
[Obrazek: z8410247X,plakat-promujacy-the-walking-dead.jpg]

The Walking Dead.
Najnowsza propozycja stacji AMC.
Jest to adaptacja popularnego komiksu o tym samym tytule. Opowiada o grupie ludzi, którzy próbują odnaleźć się w post-apokaliptycznym świecie opanowanym przez zombie. Poszukują oni pozostałych ludzi oraz schronienia przed 'szwędaczami', czyli żywymi trupami.
Produkcja miała chyba największą promocję w światku serialowym w tym roku. Grupy ucharakteryzowanych na truposze ludzi pojawiały się na ulicach 26 miast świata. Tak rozległa akcja jest jak najbardziej zrozumiała, gdyż w przeciągu tygodnia od amerykańskiej premiery serial zadebiutował aż w 120 krajach świata, w tym w Polsce na nowym kanale Fox.
Pomimo preaira krążącego w sieci na kilka dni przed premierą oraz udostępnieniem pierwszego odcinka na stronach internetowych stacji, oficjalna emisja, która miała miejsce 31 października przyciągnęła przed telewizory rekordowe ilości Amerykanów. Sama pierwsza emisja, nawet bez wliczania powtórek okazała się najchętniej oglądanym programem w historii stacji.
Aktorstwo jest porządne. Muzyka, jeśli już się pojawia, jest idealnie dopasowana. Serial angażuje w tak dużym stopniu, że ponad godzinny odcinek sprawia wrażenie co najmniej połowę krótszego. Kolejne standardowo trwają około 45 minut. Pierwsza seria liczyć będzie zaledwie 6 odcinków. W tym tygodniu pojawiła się informacja o przedłużeniu serialu na sezon drugi, co w obliczu takich wyników było bardziej niż pewne. Planuje się ją na 13 odcinków i emisja odbędzie się pewnie za rok ;]
Ja po dwóch odcinkach jestem zachwycony.
Odradzam osobom, które źle reagują widząc krew, bo jest jej tam mnóstwo. Poza tym problemy w odbiorze sprawiać może również widok ciał w zaawansowanym stopniu rozkładu, które też oczywiście są na każdym kroku. Niektóre sceny są naprawdę drastyczne.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
12.11.2010 12:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #480
 
Czytałem o tym. I że pierwsza scena miażdży w kwestii drastyczności.
Serial o zombie w świecie postapo? Rewelka! Mam nadzieję, że będzie to kiedyś w Polsce Icon_smile2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
12.11.2010 12:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości