Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostatnio obejrzany film...
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #421
 
"Trawka" jest dużo bardziej komediowa. i produkuje ją Twój ulubiony Showtime.
"Cougar Town" mi się podobał. Stał na solidnym poziomie.
Ostatnio w Stanach rekordy popularności bije "The Big Bang Theory", a i w Polsce stał się całkiem popularny.
Za to krytycy rozczulają się nad "Modern Family", ale ja osobiście nie jestem tego dużym fanem, chociaż złe nie jest.

;]

edit: aaa i jak mogłem zapomnieć o "The IT Crowd" - typowo brytyjski humor, lekko absurdalny + często wplecione parodie

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
18.07.2010 12:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #422
 
A "Mad Men" oglądasz? Ja widziałem ze dwa odcinki na Foxlife i mnie nie przekonało, ale w sumie teraz wszystkie moje seriale się pokończyły i obejrzałbym coś nowego, bo są wakacje i mam czas...

A ile można oglądać powtórki Friends i South Park Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
18.07.2010 01:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #423
 
Nie. Ja nigdy nie widziałem żadnego odcinka "Mad Men", ale słyszałem, że jest mocno osadzony w amerykańskiej rzeczywistości lat 60tych. Ponoć trzeba być w niej mocno zorientowanym, by wszystko zrozumieć.

aaktt napisał(a):teraz wszystkie moje seriale się pokończyły i obejrzałbym coś nowego, bo są wakacje i mam czas...
Obejrzyj "Zagubionych". 120 40-minutowych odcinków sprzątnie Ci trochę tego czasu Icon_razz

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
18.07.2010 01:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #424
 
Nie, nie, nie chcę "Zagubionych" Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
18.07.2010 03:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #425
 
A ja już prawie dociągnąłem pierwszą serię "Ghost Whisperer" i zamierzam ją oglądnąć z... odpowiednimi napisami - w celach edukacyjnych Icon_wink2
Uwielbiam ten serial, to chyba mój ulubiony.
18.07.2010 03:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #426
 
aaktt napisał(a):Nie, nie, nie chcę "Zagubionych" Icon_razz
Poważnie? Icon_surprised

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
19.07.2010 01:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 515
Dołączył: Aug 2008
Post: #427
 
prz_rulez napisał(a):Mam pytanko, znacie jakieś dobre filmy z beneluksu
Manneken Pis. Rewelka film.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
19.07.2010 11:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #428
 
[Obrazek: Happy_town_poster.jpg]
Damn you, furbul!
Tak się wkręciłem, że obejrzałem wszystko w dwa dni i niestety końcówka pozostawia więcej pytań niż odpowiedzi... A głupie ABC zawiesiło i zdjęło serię z anteny. Bardzo ciekawa i nieprzewidywalna historia. Mam nadzieję, że w planach jest wydanie tego na DVD, bo tylko w takim wypadku mamy szansę uzyskać odpowiedzi, które najprawdopodobniej miały zostać rozwinięte w kolejnej serii.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.07.2010 05:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #429
 
aaktt napisał(a):Damn you, furbul!
Icon_mrgreen

Też mam wrażenie, że ostatni odcinek, a przede wszystkim jego końcówka, był pisany 'na kolanie'. Sporo spraw zupełnie nie rozwiązanych.
ABC miała powody, żeby to zdjąć z anteny, wystarczy spojrzeć na wyniki oglądalności.
Chociaż oni popełnili też dużo błędów. Rozpoczęli emisję w kwietniu - kiedy najpopularniejsze seriale zmierzają do majowych finałów. Nie dziwię się, że mało ludzi chciało wtedy oglądać coś nowego. Lepiej byłoby przesunąć emisję na wakacje. Poza tym "Happy Town" dostał najgorszy czas antenowy - środa wieczór. Ten sam, w którym wcześniej dogorywała Betty Brzydula.

To co teraz? Breaking Bad? Icon_razz

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
26.07.2010 09:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #430
 
furbul napisał(a):Też mam wrażenie, że ostatni odcinek, a przede wszystkim jego końcówka, był pisany 'na kolanie'. Sporo spraw zupełnie nie rozwiązanych.
Nie, nie. Ja myślę, że oni myśleli o drugiej serii, albo przedłużeniu pierwszej o kolejne odcinki. I tylko dlatego nie wszystko się wyjaśniło, bo zdjęli ich gdy serial już był nakręcony. Tak może załatwiliby to inaczej...

Cytat:ABC miała powody, żeby to zdjąć z anteny, wystarczy spojrzeć na wyniki oglądalności.
Tak, wiem, ale wcześniej właśnie z powodu niskich wyników zdjęli też Brzydulę Betty i Eastwick. Więc zamiast zdejmować trzeci serial pod rząd (i to dobry!), powinni byli iść po rozum do głowy.

Cytat:To co teraz? Breaking Bad? Icon_razz
Może, może. Choć dzisiaj w końcu udało mi się posprzątać w pokoju (od powrotu do domu Icon_mrgreen ), jutro planuję dokończyć top wszech czasów i zacząć publikację, a nadchodzących tygodni wolałbym jednak nie spędzać przed kompem oglądając seriale. No zobaczymy Icon_razz Już za 3 tygodnie Weeds, więc i tak będzie co oglądać Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.07.2010 10:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #431
 
aaktt napisał(a):Nie, nie. Ja myślę, że oni myśleli o drugiej serii, albo przedłużeniu pierwszej o kolejne odcinki. I tylko dlatego nie wszystko się wyjaśniło, bo zdjęli ich gdy serial już był nakręcony. Tak może załatwiliby to inaczej...
Planowana była druga seria, a w niej rozwinięcie niektórych wątków. Końcówka była jednak dokręcona po decyzji o zdjęciu i wyrzuceniu z ramówki. W jakikolwiek sposób chciano dociągnąć akcję do końca, gdy było już wiadomo, że kolejne odcinki nie powstaną.
aaktt napisał(a):Tak, wiem, ale wcześniej właśnie z powodu niskich wyników zdjęli też Brzydulę Betty i Eastwick. Więc zamiast zdejmować trzeci serial pod rząd (i to dobry!), powinni byli iść po rozum do głowy.
Niestety. Dzisiaj jest tak w USA, że jeśli już pierwszy odcinek nie osiągnie dużej oglądalności (a przynajmniej nie spełni oczekiwań), to ma raczej marne szanse na porządne 'traktowanie'.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
26.07.2010 10:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #432
 
To ja też sobie ten serial może obejrzę.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.07.2010 10:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #433
 
furbul napisał(a):
aaktt napisał(a):Nie, nie. Ja myślę, że oni myśleli o drugiej serii, albo przedłużeniu pierwszej o kolejne odcinki. I tylko dlatego nie wszystko się wyjaśniło, bo zdjęli ich gdy serial już był nakręcony. Tak może załatwiliby to inaczej...
Planowana była druga seria, a w niej rozwinięcie niektórych wątków. Końcówka była jednak dokręcona po decyzji o zdjęciu i wyrzuceniu z ramówki. W jakikolwiek sposób chciano dociągnąć akcję do końca, gdy było już wiadomo, że kolejne odcinki nie powstaną.
A takie buty. To niefajnie wyszło Icon_sad Skończyło się jakby miało dalej trwać. Ale mam nadzieję na DVD i jakiś obszerny komentarz producentów i odpowiedzi na nurtujące pytania. Myślę, że to całkiem realne Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.07.2010 10:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #434
 
Wydanie na DVD jest bardzo realne, ale obszernego czegokolwiek od producentów nie jestem taki pewny.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
26.07.2010 10:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mateusz91 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Feb 2009
Post: #435
 
[Obrazek: Sierota.jpg]
Właśnie jestem po. Trzyma w napięciu do końca. Zaskakujących, trochę przerażający, ale i trochę naiwny. Bardzo dobrze wykonany. Mimo wszystko, polecam osobom o mocnych nerwach. Icon_wink2
05.08.2010 10:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #436
 
A ja bodajże w sobotę wieczorem na Jedynce oglądałem to:
[Obrazek: 9tenths.poster.jpg]
Polski tytuł o "Cena przetrwania".

Moją uwagę zwrócił Henry Ian Cusick, który w "Zagubionych" grał Desmonda. Tylko dlatego zacząłem oglądać Icon_wink

Taki znalazłem opis fabuły:
Cytat:Akcja dzieje się w niedalekiej przyszłości. Ataki terrorystyczne zdają się wzmagać. Głównymi celami są miasta. William razem z żoną Jessiką uciekają z miasta w poszukiwaniu schronienia. Jak tylko docierają do swojego nowo zakupionego rancza, odkrywają, że mieszka tam Elias, Meksykanin. Podczas gdy kłótnie wokół posiadłości powiększają się, masowy atak terrorystyczny wywołuje katastrofalną w skutkach destrukcję niszcząc jednocześnie świat, który William i Jessika do tej pory znali. Film przedstawia brutalne spojrzenie na człowieka pozbawionego zasad społecznych. Jest to bolesna i śmiała podróż w głąb pierwotnego, cielesnego człowieka.

W sumie oglądało się nie najgorzej. Niestety dialogi czasem były bardzo marne i przewidywalność była duża.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
05.08.2010 11:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 515
Dołączył: Aug 2008
Post: #437
 
Za 15 minut, o 23 na Polsacie zacznie się rewelacyjny scenariuszowo i aktorsko, a także muzycznie (świetne piosenki Aimee Mann) film - Magnolia.
Gorąco polecam!
Jedna uwaga - dla BARDZO wytrwałych - film sam w sobie ma 3:20, a razem z reklamami 4 godziny, w związku z czym skończy się o 3 rano... A że wymaga skupienia z racji na mnogość powoli splatających się wątków, a także oglądania do końca z powodu zakończenia które zupełnie zmienia jego charakter (jak dla mnie - coś jak w Szóstym zmyśle, kiedy to film okazuje się być nie thrillerem, tylko melodramatem), to chyba w takiej sytuacji pozostaje jedynie nagranie go i obejrzenie (przy okazji omijając sobie reklamy) w innym terminie, kiedy faktycznie można będzie usiąść nad nim i "na raz" obejrzeć (próbowałem kiedyś na części, traci ogromnie).

A skoro jesteśmy przy TV - dziś obejrzałem na TVP1 "Godsend" - zaskakująco dobry i zaskakująco trzymający w napięciu jak na tak wczesną porę.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
07.08.2010 10:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #438
 
oglądałem Godsend i ... 25 przed końcem musiałem wyjść Icon_confused2 ale już ściągam...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.08.2010 12:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 515
Dołączył: Aug 2008
Post: #439
 
Byłoby minimalnie lepsze, gdyby było o 5 minut krótsze.
spoiler napisał(a):idealnie jakby się skończyło w momencie powstrzymania chłopaka przez ojca przed uderzeniem młotkiem matki w tej szopie. Potem ten diabelski uśmiech chłopaka, i koniec - to byłoby dopiero Icon_wink2
Ale i tak na szczęście nie spaprali wszystkiego jakimś zakończeniem dającym wyjaśnienie na tacy i jeszcze z morałem czy coś, jak to często bywa.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
09.08.2010 12:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #440
 
Jakiś czas temu obejrzałem wszystkie odcinki "Happy Town". Przede wszystkim - wielkie dzięki, furbul, za polecenie tego serialu! Miałem dużą przyjemność z oglądania tego - super klimacik, dobre aktorstwo, ciekawe wątki i zmieniające się prognozy widza dotyczące tego "kto to zrobił". No i tylko ten ostatni odcinek... Pomijam już ostatnie sceny i rozwiązanie głównej tajemnicy, moim zdaniem idiotyczne, ale przede wszystkim zostawienie na lodzie innych tajemnic. Szkoda. Szkoda, że nie dostali kasy na jeszcze jeden odcinek albo na wydłużenie tego.
09.08.2010 02:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości