Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ministarke ft. Kija - Ne Vracam Se Na Staro
Gaspard Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 054
Dołączył: Dec 2016
Post: #1
Ministarke ft. Kija - Ne Vracam Se Na Staro
"Ne Vracam Se Na Staro" (pol. "Nie wracam do starego") to najnowszy singiel serbskiego zespołu Ministarke z udziałem debiutującej wokalistki, Kristiny Kockar, występującej pod pseudonimem Kija





Będąc na Bałkanach usłyszałem w jednej z bośniackich stacji radiowych, a niedługo później w chorwackiej. Sprawdziłem z ciekawości i okazuje się, że jest to całkiem popularny w tamtych rejonach kawałek. Mi się całkiem podoba, wpada w ucho i sprawdza się jako radiowy przebój, ale trochę zalatuje "Mi Gente" J Balvina Icon_wink
06.08.2018 10:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: Ministarke ft. Kija - Ne Vracam Se Na Staro
Ne vraćam se, wybacz pedantycznosć Icon_wink
Gaspard napisał(a):trochę zalatuje "Mi Gente" J Balvina
Jak wiele utworów dzisiaj.

Gaspard napisał(a):Będąc na Bałkanach
O ja Cię ja Cię, chwal się od razu gdzie byłeś!
06.08.2018 10:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gaspard Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 054
Dołączył: Dec 2016
Post: #3
RE: Ministarke ft. Kija - Ne Vracam Se Na Staro
(06.08.2018 10:39 PM)prz_rulez napisał(a):  wybacz pedantycznosć

W większości przypadków znaki specjalne zastępuję zwykłymi, bo nie chce mi się bawić w przestawianie klawiatury albo kopiowanie Icon_razz2

(06.08.2018 10:39 PM)prz_rulez napisał(a):  Jak wiele utworów dzisiaj

No niby tak, ale tu linia melodyczna jest niemal identyczna. Chociaż w sumie "Mi Gente" sampluje Willy'ego Williama, więc to chyba nie jest dobry przykład Icon_biggrin

(06.08.2018 10:39 PM)prz_rulez napisał(a):  O ja Cię ja Cię, chwal się od razu gdzie byłeś!
Bośnia (Sarajewo + Mostar), Chorwacja (Split + Dubrownik), Czarnogóra (Podgorica + Kotor). Taka trochę objazdówka Icon_wink
06.08.2018 11:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: Ministarke ft. Kija - Ne Vracam Se Na Staro
Zazdroszczę... Ale oby w miarę niedługo udało mi się zobaczyć podobne tereny Icon_wink
06.08.2018 11:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: Ministarke ft. Kija - Ne Vracam Se Na Staro
Ech, długo nie mogłem znaleźć czegoś, czemu mógłbym dać zero (po drodze nawet 7 się trafiło), ale w końcu się udało.
16.08.2018 10:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zenek Kupatasa - Żyj dobrze, umieraj staro neo01 2 189 07.11.2022 09:53 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości