Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 120 z 27.02.09
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 781
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Notowanie 120 z 27.02.09
Dawno nie było tak, żebym znał wszystkie wyniki zaczynając pisać komentarz. Kusiło mnie wprawdzie, żeby zrobić sobie jeszcze jedno przesłuchanie pierwszej siódemki, ale po pierwsze jest niewielka szansa, że ono coś zmieni, a po drugie właśnie zaczynam przesłuchania 3 utworów z On The Sunday Of Life - na razie przesłuchałem dwa i jeden świetny a drugi słabiutki.
Niezłomna musi być kobieta, która nie dość, że daje sobie radę z siódemką Goryli, to jeszcze odrabia straconą na ich korzyść pozycję (i to nie po raz pierwszy). A Rokia Traore właśnie to czyni i genialna przeróbka The man I love znowu jest na pierwszym miejscu. Swoją drogą muszę poznć inne wersje tego standardu Gershwina, bo pamiętam tylko jak przez mgłę wersję Bush z Adlerem.
A skoro o Gorylach mowa to trzymają się całkiem nieźle. Zrekompensowały sobie tę przegraną walkę o szczyt pięknym awansem Formicary na miejsce 4. pojawieniem się w top10 The greenless wreath (ale kosztem Kompanów) oraz najwyższym w zestawieniu debiutem Ossuary na miejscu 11. Dołożyłem 32 punkty do drużynówki, teraz zobaczymy co na to inni przyjaciele Goryli.
Wśród szalejących Goryli każdy awans w top10 jest sukcesem. Tym razem takowym może się poszczycić The villing victim, które zrobiło kroczek do góry na miejsce 6.
Wprawdzie To co nienazwane spadło o jedno miejsce, ale mimo to utrzymało się w top10, w którym znajduje się nieprzerwanie od półtora roku.
Co jest największą niespodzianką tego notowania? Jak dla mnie są takie dwie. Pierwsza z nich to skok na 13 miejsce wydawałoby się zasiedziałego w okolicach pozycji 30 Come alive. Tuż za nim drugi z wysokich debiutów. Myślę, że dla uważnych obserwatorów wydarzeń forumowych nie będzie niespodzianką, że to musiało być A table forgotten. Nie chcę myśleć, co działoby się na mojej liście, gdyby inne utwory z ostatniej EP-ki Fauna były dostępne. W tym tygodniu pierwsza 15 zdobyła dosyć dużą przewagę nad konkurencją, a jest w niej aż 7 Goryli.
Drugą wielką niespodzianką na mojej liście jest powrót do top50 i to aż na 27 miejsce. Dokonał tego Czarno-czarny film i jest to jeden z aż pięciu takich powrotów, ale zdecydowanie najbardziej spektakularny. Jest poza tym jeszcze jeden powrót, ale bardzo dziwny i do ostatniej chwili zastanawiałem się czy ten powrót zatwierdzić. Ostatecznie Jungle drums pojawia się ponownie na mojej liście, co więcej, stwierdziłem, że istnieje szansa, że dłużej niż na tydzień.
Jak już gdzieś puściłem farbę, to tym razem są u mnie 3 nowości. Ta trzecia była nawet w którymś momencie przesłuchań na 25 miejscu, ale w końcu znalazła się na 30. To drugi na mojej liście utwór z ostatniej Osjan(a?):Pieśń afrykańskiego połykacza ognia.
Półtora roku może się okazać przełomowym okresem w historii mojej listy bo są bardzo duże szanse, że za tydzień top10 opuści Jopek, a w tym tygodniu po półtora roku top50 opuściła Katarzyna Groniec.
Nowości pojawiające się po pobycie w poczekalni są pomarańczowe, z jej pominięciem czerwone. Powroty do zestawienia z poczekalni są niebieskie, z leżakowni błękitne, a z niebytu fioletowe. Skoki o minimum 10 miejsc nadal zaznaczam na zielono. W poczekalni kolor błękitny, czerwony i fioletowy oznaczają to samo co w Top50.
1. 2. 12 THE MAN I LOVE - Rokia Traore
2. 1. 2 PUPPET SHOW - Sleepytime Gorilla Museum
3. 3. 2 THE SALT CROWN - Sleepytime Gorilla Museum
4. 8. 6 FORMICARY - Sleepytime Gorilla Museum
5. 4. 3 KARDAMON I PIEPRZ - Mikromusic
6. 7. 2 THE WILLING VICTIM - Von Hertzen Brothers
7. 6. 45 SUMMERS LOST - Hurt
8. 5. 22 SUMMERTIME - Eva Cassidy
9. 12. 2 THE GREENLESS WREATH - Sleepytime Gorilla Museum
10. 9. 78 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
11. N. 1 OSSUARY - Sleepytime Gorilla Museum
12. 10. 5 THE COMPANIONS - Sleepytime Gorilla Museum
13. 30. 24 COME ALIVE - Foo Fighters
14. N. 1 A TABLE FORGOTTEN - Faun Fables
15. 13. 2 ANGLE OF REPOSE - Sleepytime Gorilla Museum
16. 19. 26 CAPE COD KWASSA KWASSA - Vampire Weekend
17. 18. 12 GRAVEST SHOW OF EARTH - Bigelf
18. 14. 13 THIS I LOVE - Guns n'Roses
19. 11. 2 DEFILADA - SBB
20. 21. 3 UNDER THE MOON AND THE STARS - Yvonne Sanchez
21. 17. 4 BLACKBALL - Bigelf
22. 24. 14 SZUKAŁEM CIĘ WŚRÓD JABŁEK - Grzegorz Tomczak & Iwona Loranc
23. 22. 9 SORRY - Guns n'Roses
24. 23. 24 ALL NIGHTMARE LONG - Metallica
25. 16. 5 I.R.S. - Guns n'Roses
26. 29. 59 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
27. P. 19 CZARNO-CZARNY FILM - Jean Lubera & Piotr Nalepa
28. 20. 6 NAWET GDY NOC POKRYWA CIENIEM ZIELONĄ ZIEMIĘ - Osjan
29. 26. 15 CAMINHO - Dorota Miśkiewicz
30. N. 1 PIEŚŃ AFRYKAŃSKIEGO POŁYKACZA OGNIA - Osjan
31. 28. 5 THE EVILS OF ROCK & ROLL - Bigelf
32. 35. 11 COUNTING SHEEP - Bigelf
33. 27. 5 TAKE A BREATH - David Gilmour
34. 34. 3 THE DAY BEFORE THE DAY - Dido
35. 41. 13 ABERINKULA - The Mars Volta
36. 37. 3 I'M NOT AFRAID - Ayo
37. P. 7 JUNGLE DRUM - Emiliana Torrini
38. 38. 74 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
39. 33. 21 MY LOVE IS LIKE A RED RED ROSE - Eva Cassidy
40. 32. 5 LATAWCE - Żywiołak
41. 25. 23 SIT AND WONDER - The Verve
42. 31. 5 BRING OUT THE SUN (SO ALIVE) - Von Hertzen Brothers
43. 42. 9 SHOW ME THE MONEY - Buddy Guy
44. P. 2 LOUD - Sammy Hagar
45. P. 18 SOMEWHERE - Eva Cassidy

46. 43. 41 A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy na Lachy
47. 36. 25 PRZYJDŹ DO MNIE DWA - Elżbieta Adamiak
48. 45. 38 NAGLE - Anna Maria Jopek
49. P. 12 THE SPACE FOR THIS - Cynic
50. P. 4 TIME MUST HAVE A STOP - Votum


poczekalnia:
UCIEKAJ MOJE SERCE - Nosowska
39. THE KINGDOM - Portal
46. UNDERNEATH THE STARS - The Cure
44. THE SWITCH AND THE SPUR - The Raconteurs
40. BEFORE THE BEGINNING - John Frusciante
HER EYES ARE UNDERNATH THE GROUND - Antony & the Johnsons
KOKAINA - Nosowska
50. NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
HONKING ANTELOPE - Serj Tankian
49. ANESTHETIZE - Porcupine Tree
CEMETERIES IN LONDON - Coldplay
BRIDGE OVER THE TROUBLED WATER - David Foster & Josh Groban & Brian McKnight
WHAT IF - Cog
EVOLUTIONARY SLEEPER - Cynic
ZAMKNIJ WSZYSTKIE DRZWI - Strachy na Lachy & Renata Przemyk
47. TOY COLLECTION - Katie Melua
PAST MISTAKE - Tricky
CREATIVE - Leon Jackson
THE FINAL TRUTH - Lunatic Soul
EYES LOSE THEIR FIRE - Kyte
MAGIC DOORS - Portishead
SNUFF - Slipknot
SATT ATT SE - Dungen
ANOTHER WAY TO DIE - Jack White & Alicia Keys
BIG JACK - AC/DC
THE DEAD DEAD WATER LILY THING - Rockettothesky
KTO TAM U CIEBIE JEST - Nosowska
WHOLE THING - Francis Bebey & Alex Faku & Tim Finn & Peter Gabriel & Karl Walllinger & Andy White
1000000 DIED TO MAKE THIS SOUND - Thee Silver Mt. Zion Memorial Orchestra & Tra-La-La Band
NOCNY SUFIT - Maryla Rodowicz
KSIĘŻYC W NOWIU - Hanna Banaszak
DEVOUR - Shinedown
FLJOTAVIK - Sigur Rós
NATTURA - Bjork
THE DULL FLAME OF DESIRE - Bjork & Anthony Haggerty
ANGEL - Randy Crawford & Joe Sample

leżakownia:
15. JESZCZE ZIMA - Nosowska
48. CERULEAN SKIES - Maria Schneider Orchestra
HOUSE OF THE RISING SUN - John Scofield
PROSPECT'S MARCH/POPPYFIELDS - Coldplay

przyszłość?:
STATEK BURZ - Armia
THE MOMKEY'S PAW - Fractal
ESSENCE - Marillion
ŚWIAT ODDALA SIĘ ODE MNIE - Micromusic
ANIMA - Armia
PIEŚŃ GIROLAMY - Osjan
17 - Kings of Leon
27.02.2009 06:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #2
 
Jak napisałeś "Niezłomna" wszystko okazało sie jasne Icon_wink2 . Przyznam ze i mnie porwał ten utwór tylko czy "przetrzepie tyłki" Gorylom tak jak u Ciebie Icon_wink2 Icon_lol Się zobaczy.
Wydaje mi sie ze krystalizuje się kolejność lubienia poszczególnych Goryli. I u mnie po kilku tygodniach znajomosci także sie układaja tak jak ja lubię...
Ciesza mnie oczywiscie dwa najwyzsze debiuty. Ech .....Coś mnie korci,aby dopowiedzieć ale na razie sie powstrzymam Icon_wink2
Hurt i Bracia Hertzenowie awansuja w tak zdziczałej dżungli. Rewelacja Icon_biggrin3
Poza tym Bigelfy nieźle sie trzymają, choc trochę w cieniu wielkiego sukcesu Goryli.
No cóż jesli w czołowce tak genialne utwory to inne swietne musza sie znależć niżej...
Votum powraca do zestawienia, a wlaściwie chyba łapie sie w ostatniej chwili, mam nadzieję że zabawi w nim na dłuzej.
Osjany mam na dysku a dokładnie te utwory ktore promuje abd3mz . Kilka z nich jest swietnych ale wciaz mi brakuje pozycji abym mógł to wszystko zmieścić na razie.
Z innych swietnych wiadomości nalezy uznać takze awans Aberinkuli , oraz Zielonych graczy z Raz Dwa Trzy.

EDIT ; a z przyszłości niepewny wydaje sie byc los Fractala oraz Armii.
27.02.2009 07:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 781
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Aro napisał(a):1. Jak napisałeś "Niezłomna" wszystko okazało sie jasne Icon_wink2 .
2. Przyznam ze i mnie porwał ten utwór tylko czy "przetrzepie tyłki" Gorylom tak jak u Ciebie Icon_wink2 Icon_lol Się zobaczy.
3. Wydaje mi sie ze krystalizuje się kolejność lubienia poszczególnych Goryli. I u mnie po kilku tygodniach znajomosci także sie układaja tak jak ja lubię...
4. Ciesza mnie oczywiscie dwa najwyzsze debiuty. Ech .....Coś mnie korci,aby dopowiedzieć ale na razie sie powstrzymam Icon_wink2
5. Hurt i Bracia Hertzenowie awansuja w tak zdziczałej dżungli. Rewelacja Icon_biggrin3
6. Poza tym Bigelfy nieźle sie trzymają, choc trochę w cieniu wielkiego sukcesu Goryli.
7. No cóż jesli w czołowce tak genialne utwory to inne swietne musza sie znależć niżej...
8. Votum powraca do zestawienia, a wlaściwie chyba łapie sie w ostatniej chwili, mam nadzieję że zabawi w nim na dłuzej.
9. Osjany mam na dysku a dokładnie te utwory ktore promuje abd3mz . Kilka z nich jest swietnych ale wciaz mi brakuje pozycji abym mógł to wszystko zmieścić na razie.
10. Z innych swietnych wiadomości nalezy uznać takze awans Aberinkuli , oraz Zielonych graczy z Raz Dwa Trzy.
11. EDIT ; a z przyszłości niepewny wydaje sie byc los Fractala oraz Armii.
1. No fakt, w tej konfiguracji to musiało być jasne.
2. Gdyby już w tym tygodniu to zrobiła, to jednak deczko bym się zdziwił.
3. Nie do końca, bo w pewnym momencie Angle było trzecie. Jeżeli minę bezboleśnie jeden fragmencik to potem już może być bardzo dobrze.
4. Jakbym nie wiedział, co chcesz powiedzieć. Icon_wink2
5. Jeżeli dwa utwory wymieniają się pozycjami to jakoś trudno żeby oba awansowały, ale na mojej liście wszystko jest możliwe.
6. Szczerze mówiąc to nawet mocno. Icon_wink2
7. No fakt, bo gdyby nie było Goryli to byłyby min. na 10 i 14.
8. Końcówkę miał słabą, ale kto wie, co może zdarzyć się za tydzień.
9. Z abdmzowych nie wszystkie mnie zachwyciły.
10. To są silni wykonawcy i nic dziwnego, że bronią się znakomicie.
11. Fraktal cały czas jest na pograniczu, a z Armii to Statek powinien sobie poradzić.
27.02.2009 09:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #4
 
Może skróć listę do 20 pozycji i zmień nazwę na Icon_mrgreen Top Sleepytime Gorilla Museum Icon_razz

[Obrazek: kleschko.png]
27.02.2009 09:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gabram Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
kleschko napisał(a):Może skróć listę do 20 pozycji i zmień nazwę na Icon_mrgreen Top Sleepytime Gorilla Museum Icon_razz

Dobre....
27.02.2009 10:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #6
Re: Notowanie 120 z 27.02.09
No ja naliczyłem 7 Gorylów w Top 15 - to prawie połowa Icon_exclaim Mnie oni jakoś nie zachwycili...
kajman napisał(a):41. 25. 23 SIT AND WONDER - The Verve
Dziwi mnie aż tak duża ilość tygodni na Liście tego utworu. Wg mnie The Forth słabiutkie (tylko Love Is Noise mi się podoba)
kajman napisał(a):40. BEFORE THE BEGINNING - Joe Frusciante
Nie dość, że spada to jeszcze Joe :roll: Icon_lol

[Obrazek: Kaczy93.gif]
27.02.2009 11:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 781
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
kleschko napisał(a):Może skróć listę do 20 pozycji i zmień nazwę na Icon_mrgreen Top Sleepytime Gorilla Museum Icon_razz
Top Sleepytime mogę zrobić osobno, ale będzie on liczył jednak co najmniej 30 pozycji. Icon_lol
27.02.2009 11:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 781
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
gabram napisał(a):
kleschko napisał(a):Może skróć listę do 20 pozycji i zmień nazwę na Icon_mrgreen Top Sleepytime Gorilla Museum Icon_razz
Dobre....
Wbrew pozorom nie jestem rekordzistą na tym forum. Były listy, na której było więcej utworów jednego wykonawcy w top50, ale faktycznie nie wszystkie z nich w top15.
27.02.2009 11:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 781
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
Re: Notowanie 120 z 27.02.09
Kaczy1993 napisał(a):1. No ja naliczyłem 7 Gorylów w Top 15 - to prawie połowa Icon_exclaim
2. Mnie oni jakoś nie zachwycili...
kajman napisał(a):41. 25. 23 SIT AND WONDER - The Verve
Dziwi mnie aż tak duża ilość tygodni na Liście tego utworu. Wg mnie The Forth słabiutkie (tylko Love Is Noise mi się podoba)
kajman napisał(a):40. BEFORE THE BEGINNING - Joe Frusciante
Nie dość, że spada to jeszcze Joe :roll: Icon_lol
1. Dzięki, sprostowałem w komentarzu, gdzie napisałem nie wiem czemu, że 9.
2. Gdyby wszystkich zachwycali to byliby zespołem numer 1 na świecie. Icon_lol Ale to jest normalne, że jednych zachwycają, a innych nie. Ale nie tylko mnie zachwycają na tym forum.
41. 23 tygodnie to u mnie dużo? Forth mnie nie zachwyca. Kilka utworów mi się podoba, ale zdecydowanie najbardziej ten. Natomiast LIN przebywało u mnie na koszmarliście przez prawie cały czas pobytu na LP3.
40. Czy teraz, jak spada John to jest lepiej?
27.02.2009 11:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
Re: Notowanie 120 z 27.02.09
kajman napisał(a):2. 1. 2 PUPPET SHOW - Sleepytime Gorilla Museum
3. 3. 2 THE SALT CROWN - Sleepytime Gorilla Museum
4. 8. 6 FORMICARY - Sleepytime Gorilla Museum
9. 12. 2 THE GREENLESS WREATH - Sleepytime Gorilla Museum
11. N. 1 OSSUARY - Sleepytime Gorilla Museum
12. 10. 5 THE COMPANIONS - Sleepytime Gorilla Museum
15. 13. 2 ANGLE OF REPOSE - Sleepytime Gorilla Museum
O rany, cóż ja narobiłem... Icon_eek2 Icon_lol Icon_mrgreen
A teraz do tego zaczyna się inwazja Faunów Icon_wink2
Cieszę się że Foosi wykorzystali szansę jaką im dałem... :->

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
27.02.2009 11:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #11
Re: Notowanie 120 z 27.02.09
kajman napisał(a):40. Czy teraz, jak spada John to jest lepiej?
Mógłbyś przetłumaczyć z Polskiego na nasze, bo nie wiem o co Ci chodziło Icon_wink2

[Obrazek: Kaczy93.gif]
28.02.2009 12:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 781
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
Re: Notowanie 120 z 27.02.09
p.u.r.h. napisał(a):
kajman napisał(a):2. 1. 2 PUPPET SHOW - Sleepytime Gorilla Museum
3. 3. 2 THE SALT CROWN - Sleepytime Gorilla Museum
4. 8. 6 FORMICARY - Sleepytime Gorilla Museum
9. 12. 2 THE GREENLESS WREATH - Sleepytime Gorilla Museum
11. N. 1 OSSUARY - Sleepytime Gorilla Museum
12. 10. 5 THE COMPANIONS - Sleepytime Gorilla Museum
15. 13. 2 ANGLE OF REPOSE - Sleepytime Gorilla Museum
O rany, cóż ja narobiłem... Icon_eek2 Icon_lol Icon_mrgreen
14. A teraz do tego zaczyna się inwazja Faunów Icon_wink2
13. Cieszę się że Foosi wykorzystali szansę jaką im dałem... :->
2. Po prostu odkryłeś dla nas jeden z najlepszych zespołów tego tysiąclecia, za co należą Ci się wielkie dzięki. Icon_biggrin3
14. No fakt, u mnie dopiero jeden, ale Aro ma dwa. Na szczęście to tylko 4-utworowa EP'ka (chociaż Aro nie ma ograniczeń czasowych).
13. To fakt, FF wisi u Ciebie nad (dla mnie) przepaścią.
28.02.2009 01:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 781
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
Re: Notowanie 120 z 27.02.09
Kaczy1993 napisał(a):
kajman napisał(a):40. Czy teraz, jak spada John to jest lepiej?
Mógłbyś przetłumaczyć z Polskiego na nasze, bo nie wiem o co Ci chodziło Icon_wink2
Narzekałeś, że Joe spada. Zmieniłem na Johna. Czy ten spadek jest teraz:
1. Łatwiejszy do zniesienia
2. Trudniejszy
3. Nie ma to znaczenia.
Icon_wink2 Icon_mrgreen
28.02.2009 01:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #14
Re: Notowanie 120 z 27.02.09
kajman napisał(a):Narzekałeś, że Joe spada. Zmieniłem na Johna. Czy ten spadek jest teraz:
1. Łatwiejszy do zniesienia
2. Trudniejszy
3. Nie ma to znaczenia.
Icon_wink2 Icon_mrgreen
No teraz rozumiem Icon_biggrin3 Jak zmieniłeś na Johna to od razu poczułem się lepiej i ten spadek już tak nie boli Icon_lol (to był oczywiście żart i wybieram odpowiedź no. 3 Icon_wink2 )

[Obrazek: Kaczy93.gif]
28.02.2009 02:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #15
 
Normalnie Planeta Małp Icon_mrgreen

najbardziej cieszy mnie awans na m. nr 6 Icon_wink2
z nowości jednak nr 11
z powrotów nr 50 Icon_smile2

a poza tym wszystko co mi sie podoba - spada!!! Wszystko Icon_frown

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.03.2009 08:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Yacy napisał(a):Normalnie Planeta Małp Icon_mrgreen
Icon_lol A może fabryka małp, bo u Aro to jest na pewno fabryka dzikich stworzeń. Icon_mrgreen

Ciekawie wygląda "przyszłość". Chyba się złamię i poznam te Marillion, bo ostatnio Kaczor w M3 zagrał taki rewelacyjny ich utwór sprzed paru lat, że ledwo do domu doszedłem. Icon_wink2
01.03.2009 11:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #17
 
Eh.... przydałby się taki Tarzan, który by wpuścił jakiś ciekawszy zespół do czołówki. Icon_lol
03.03.2009 07:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 781
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Paweł napisał(a):Eh.... przydałby się taki Tarzan, który by wpuścił jakiś ciekawszy zespół do czołówki. Icon_lol
Obecnie nie ma ciekawszych zespołów.
03.03.2009 07:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #19
 
Może jeszcze zdążę zanim będzie nowa lista.
Który to już raz Rokia na pierwszym? Chyba zastanawiasz się czy umieścić ją w SSTWC [czy jak to tam było Icon_wink2]
Wygląda na to, że przynajmniej 11 utworów zasługuje na pierwsze miejsce.
Świetnie, że pojawia się drugi Osjan. Szkoda, że są tylko dwa.
Cieszy powróy Filmu.
Dido się trzyma. Dobrze.
No i Kasia poza Top50....
05.03.2009 02:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #20
 
kajman napisał(a):przyszłość?:
STATEK BURZ - Armia
ANIMA - Armia
To odległa przyszłość, czy raczej bliższa?

.
05.03.2009 02:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości