Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Dumplings
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
RE: The Dumplings
kajman napisał(a):No cóż, chyba kompletnie inaczej rozumiemy to słowo.
No taki "wybuchający liryzm" to m.in. w "Without You" w wersji Mariah Carey, w wielu utworach Evanescence etc.
--------------------
No dooobra, jeśli nie chcesz, bo coś Ci się nie podoba w brzmieniu, to ok. Ale jeśli dlatego, że coś Ci się nie spodobało, masz zamiar ich odrzucać do końca życia nawet, jeśli nagrają coś super, no to...
14.10.2018 07:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 611
Dołączył: May 2008
Post: #22
RE: The Dumplings
Artur.O napisał(a):Jestem po prostu strasznie wybredny. Icon_razz2 Czasem szkoda mi potencjalnego 11. albo i 12. debiutu w jednym tygodniu ale to już maksimum tego, czemu jestem w stanie poświęcić uwagę.
U mnie 12 to od dawna minimum, ale przy 15 nie mam pojęcia co wyrzucać.

Artur.O napisał(a):No po iluś usłyszeniach wszystko powszednieje, wiadomo. Ale po dłuższej przerwie brzmi równie dobrze jak wcześniej. Icon_wink
+1

U mnie ze Święs był "Pył" Fisza, najwyżej na #10. i "Ego" Rysów -- #55.

Dumplings zawsze byli dla mnie zupełnie obli.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.10.2018 08:06 PM przez AKT!.)
14.10.2018 08:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
RE: The Dumplings
15 debiutów... No niestety, u mnie to już rzadkość nawet w top 100. Powroty + nowości to jeszcze.
14.10.2018 10:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości