Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 131 z 25.02.09
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #21
 
Icon_eek2 miałem nadzieję, że Archiwiści pojawią się dzisiaj na podium... a tu taka miła niespodzianka Icon_biggrin3

/dobrze, że zdążyłem zapostować listę - gdybym tego nie zrobił, to Bullets byłoby tuż za pierwszą trójką Icon_razz/

Moja prywatna galeria
26.02.2009 11:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 686
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
ksch napisał(a):Icon_eek2 miałem nadzieję, że Archiwiści pojawią się dzisiaj na podium... a tu taka miła niespodzianka Icon_biggrin3
/dobrze, że zdążyłem zapostować listę - gdybym tego nie zrobił, to Bullets byłoby tuż za pierwszą trójką Icon_razz/
Nawet na Twojej liście za pierwsze miejsce nie dostaje się więcej niż 40 punktów, więc Archive nie dostało 97 czyli bez Twoich głosów Archive byłoby i tak pierwsze. Icon_wink2
536-40=496
513-28=485
502-23=479
Jedyna zmiana w top10, którą spowodowała Twoja lista to Gunsi przed Morrissonem.
27.02.2009 02:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adr Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2008
Post: #23
 
kajman napisał(a):1. 41
2. Nie mam pojęcia, ale gdzieś koło 800.
3. Już dawno gotowe, a jak znajdę to wrzucę.
Dzięki. Icon_smile2 A co do odpowiedzi na drugie pytanie - nie liczysz wszystkich utworów? Pomijasz te, które nie mają szans?

kajman napisał(a):[o "Love etc." PSB]
myślę, że na dwóch listach ma spore szanse na jeszcze dużo punktów
...
na tych, w których w tym tygodniu pojawiła się w top40. A że obydwie liczą po 50 miejsc i te piosenki na nich zadebiutowały, to taka możliwość jest dosyć prawdopodobna.
Jeśli chodzi między innymi o moją listę, to nie mylisz się, Pet Szopy zyskają sporo nowych punktów. Icon_smile2
27.02.2009 12:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 686
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
adr napisał(a):
kajman napisał(a):2. Nie mam pojęcia, ale gdzieś koło 800.
Dzięki. Icon_smile2 A co do odpowiedzi na drugie pytanie - nie liczysz wszystkich utworów? Pomijasz te, które nie mają szans?
kajman napisał(a):[o "Love etc." PSB]
3. Jeśli chodzi między innymi o moją listę, to nie mylisz się, Pet Szopy zyskają sporo nowych punktów. Icon_smile2
2. W zasadzie liczę wszystkie. Robię tylko kilka wyjątków, np. w tym tygodniu:
a) Abok - pominąłem piosenki o stażu powyżej 10 tygodni (przy pierwszej liście zabrakło mi cierpliwości, potem co tydzień dopisywałem nowości).
b) m@rek - tutaj policzyłem wszystkie piosenki, które były w poprzednim jego zapostowanym tutaj zestawieniu i wszystkie, które były o kogokolwiek innego oraz utwory z top10 (postuje tak rzadko, że praktycznie było to liczenie od nowa)
c) prz_rulez - od pewnego czasu w ogóle nie liczę tylko dopisuję punkty piosenkom, które znajdują się u innych forumowiczów i to samo w przypadku wykonawców (rotacja jest tak duża, że policzenie jego 40 (tym razem było mniej) zajmuje 3-4 razy tyle czasu, co policzenie większości innych 40).
W tym tygodniu policzyłem listę vingoe, chociaż zajęło mi to prawie pół godziny i mam nadzieję, że punktualność w tym tygodniu nie będzie wyjątkiem lecz regułą.
3. Chodziło faktycznie między innymi o Twoją listę i jak widzę to w tym przypadku nie pomyliłem się.
27.02.2009 05:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #25
 
A Kajmanie, Kajmanie, byłaby możliwość, żebyś kiedyś zapostował cały wielki top złożony ze wszystkich utworów jakie punktowały w danym tygodniu? Icon_wink2 Tak w ramach ciekawostki tylko Icon_smile2 Ja bym baaaardzo chętnie to zobaczył Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.02.2009 05:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Abok Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Dec 2008
Post: #26
 
kajman napisał(a):W zasadzie liczę wszystkie. Robię tylko kilka wyjątków, np. w tym tygodniu:
a) Abok - pominąłem piosenki o stażu powyżej 10 tygodni (przy pierwszej liście zabrakło mi cierpliwości, potem co tydzień dopisywałem nowości).

Haha nie wiedziałem, że moja lista sprawia tyle kłopotów Icon_mrgreen
27.02.2009 06:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 686
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
aaktt napisał(a):A Kajmanie, Kajmanie, byłaby możliwość, żebyś kiedyś zapostował cały wielki top złożony ze wszystkich utworów jakie punktowały w danym tygodniu? Icon_wink2 Tak w ramach ciekawostki tylko Icon_smile2 Ja bym baaaardzo chętnie to zobaczył Icon_smile2
No cóż, przyznam się, że niechętnie to widzę. Może w wakacje. Powód jest prosty - ustalamie kolejności miejsc na pozycjach 101-800 to jakieś 2-3 godziny roboty dodatkowo.
28.02.2009 01:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 686
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Abok napisał(a):
kajman napisał(a):W zasadzie liczę wszystkie. Robię tylko kilka wyjątków, np. w tym tygodniu:
a) Abok - pominąłem piosenki o stażu powyżej 10 tygodni (przy pierwszej liście zabrakło mi cierpliwości, potem co tydzień dopisywałem nowości).
Haha nie wiedziałem, że moja lista sprawia tyle kłopotów Icon_mrgreen
Już nie. Ale każda nowa lista sprawia dużo kłopotu, a jeżeli są na niej prawie same (w pierwszym notowaniu to chyba nawet wszystkie) utwory, których nie ma nigdzie więcej, a szczególnie gdy do tego nie są mi znani wykonawcy to już w ogóle jest to wpisywanie utworu po utworze i patrzenie, czy się gdzieś nie rąbnęło o literkę lub (co mi się zdarza) przestawienie wykonawcy i tytułu (Loaded Moses zespołu Watercolor pokutował u mnie na liście ponad pół roku, teraz też mam jakąś taką przestawkę, ale wiem o niej i kontroluję).
28.02.2009 01:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #29
 
kajman napisał(a):
aaktt napisał(a):A Kajmanie, Kajmanie, byłaby możliwość, żebyś kiedyś zapostował cały wielki top złożony ze wszystkich utworów jakie punktowały w danym tygodniu? Icon_wink2 Tak w ramach ciekawostki tylko Icon_smile2 Ja bym baaaardzo chętnie to zobaczył Icon_smile2
No cóż, przyznam się, że niechętnie to widzę. Może w wakacje. Powód jest prosty - ustalamie kolejności miejsc na pozycjach 101-800 to jakieś 2-3 godziny roboty dodatkowo.
Rozumiem Icon_wink2 Nie mniej jednak jakbyś kiedyś miał do dyspozycji więcej wolnego czasu i chęci, to byłbym bardzo bardzo wdzięczny za zapostowanie czegoś takiego Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
28.02.2009 02:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #30
 
kajman napisał(a):W tym tygodniu policzyłem listę vingoe, chociaż zajęło mi to prawie pół godziny i mam nadzieję, że punktualność w tym tygodniu nie będzie wyjątkiem lecz regułą.
Tego to ja się nie podejmę obiecywać, ale trzymaj za mnie kciuki, trzymaj! Icon_biggrin3
28.02.2009 02:53 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 686
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Niestety znowu się rąbnąłem, więc wprowadzam poprawki.
W tym notowaniu:
z 23 na 24 Metallica - The day that never comes
z 45 na 52 Lady Gaga - Poker face (w związku z tym debiutowało Von Hertzen Brothers - The willing victim)

W notowaniu 129
z 34 na 38 Lady Gaga - Poker face

W notowaniu 130 Poker face też ma mniej punktów, ale nie wpłynęło to na zmianę pozycji utworu.
05.03.2009 03:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości