Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 862 - 16.09.2007
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 862 - 16.09.2007
Chcieli ruch w plytach to maja Icon_smile2. Cztery nowosci wystarcza? No dobra, nie wszystko to najnowsze plyty, ale nie znalem ich wczesniej. Czy rekordzista Muse przezyl taka nawalnice? Przezyl, choc jak bedzie w przyszlym tygodniu to ciezko powiedziec. Ale prawdopodobnie i tak zespol bedzie zadowolony, a to dlatego, ze... z powodu genialnych wynikow "Black Holes And Revelations" postanowilem sie zapoznac z "Absolution", ktorego wczesniej nie znalem (tak, tak Icon_razz). Kupilem, przesluchalem kilka razy i juz teraz uwazam, ze to genialna plyta! Nowosc na drugim absolutnie nie jest na wyrost! A do tego w piosenkach debiutuje niemal tytulowe "Sing For Absolution". O ile "Hysteria" nigdy mnie nie wziela i nie zachecila do zapoznania sie z innymi ich nagraniami, o tyle "Sing For Absolution" juz przy pierwszym sluchaniu zwrocilo moja uwaga, a przy kazdym kolejnym doskonale wrazenie sie tylko poglebialo.

Ale mamy tez drugiego bohatera i musze przyznac, ze ogromnie sie z tego ciesze. To Happysad! Pomimo dosyc dobrych w porownaniu z konkurencja wynikow drugiej plyty i dwoch piosenek ktore dobrze poradzily sobie na liscie, chyba jednak nie bylem do konca usatysfakcjonowany tymi nagraniami. Z niecierpliwoscia czekalem wiec na kolejna plyte. Poki co brzmi bardzo obiecujaca. Nie chce jeszcze wydawac sądow, ale na razie nie moge byc niezadowolonym, skoro plyta wchodzi od razu na trzecie miejsce, a w piosenkach pojawia sie od razu dwie naraz, bo oprocz "Dlugiej drogi w dol" (o tym jak bardzo mi sie od razu spodobala juz tu na forum pisalem) w koncu zyskal tez "Milowy las" i od razu w pierwszym tygodniu zalapal sie do trzeciej dziesiatki.

Ira to dla mnie ogromnie wazny zespol - tworzyla sie i "dorastala" wtedy kiedy i ja zaczynalem swoja fascynacje muzyka. Kilka ich kawalkow jest dla mnie po prostu kultowych. Po latach powrocili dobra plyta "Tu i teraz", a potem byla genialna jak dla mnie "Ogien", ktora zostala na mojej liscie plyta roku! Teraz wydali album "Londyn 08:15". W niej Artur Gadowski juz sie nie wydziera, lecz po prostu spiewa. Coz, czasem dziwnie to brzmi i troche na sile, ale jednak drapiezniejsze momenty, tak wokalnie jak i instrumentalnie, zwlaszcza gitarowo, tez sie zdarzaja. Zobaczymy jak sytuacja dalej sie potoczy, poki co dosc pewne miejsce w srodku dziesiatki.

Dopiero teraz poznalem ostatnia plyte Michaela Buble. O tym, ze "Everything" to dla mnie straszny chlam juz chyba wiecie. "Me And Mrs Jones" jest znacznie lepsze, ale tez nie da rady wejsc na moja liste. Poza tym na plycie jest straszliwie nudna wersja "Always On My Mind", tylko troche mniej tragiczna niz "Don't Speak" w wykonaniu Jopek, ale na cale szczescie mamy tu tez kilka bardzo fajnych spokojnych piosenek, w ktorych Michael nie sili sie ani na przebojowosc, ani na ckliwosc, tylko po prostu interpretuje najlepiej jak umie. I moze niech przy tym zostanie juz na zawsze. Nie sadze, zeby ta plyta odniosla wielki sukces na mojej liscie, ale kilka tygodni powinna posiedziec w dziesiatce, co i tak bedzie sukcesem, bo ostatnio wielu plyt slucham i nikt nie moze byc pewny swego. Najbolesniej przekonali sie o tym Kings Of Leon, ktorzy jeszcze tydzien temu byli na wydawaloby sie calkowicie bezpiecznym czwartym miejscu...

O trzech premierowych piosenkach juz wspomnialem. To jednak nie sa wszystkie, bo dzis jest ich az 5. Dwie ostatnie (choc tak naprawde pierwsze, bo najwyzsze Icon_razz) zapowiadalem juz przy innych okazjach na forum. "Radio Nowhere" Bruce'a Springsteena dosc szybko mi sie spodobalo i ma naprawde duze szanse na pierwsza dziesiatke, co byloby wielkim sukcesem, bo do tej pory tylko "Streets Of Philadelphia" zdolala sie do niej dostac. "Hey There Delilah" to mial byc tylko moj przeboj, a tu prosze - pojawia sie na innych listach na forum, w miedzyczasie na Naszej Liscie 3 i przede wszystkim w zestawie do glosowania na elpetrojke i w Poczekalni! W tym przypadku tez sa duze szanse na pierwsza dziesiatke.

No i tyle bylo ciekawych rzeczy do opisania, ze dopiero teraz dochodze do tego od czego zwykle zaczynam, czyli do czolowki listy piosenek. Po czterech tygodniach "Bleed It Out" spada z pierwszego. Ale i tak to czego dokonali zdumiewa mnie, bo jakbym mial sam obstawiac, to bym dal, ze na szczycie beda gora 2 tygodnie. A spadaja tylko na drugie, wiec wciaz rewelacyjna pozycja. A kto ich pokonal? Tak, to Katie Melua! 2 jej piosenki byly w mojej dziesiatce: "I Cried For You" doszlo do piatego, a "Spider's Web" bylo 4 razy na pierwszym. Ile wytrwa "If You Were A Sailboat"? Latwo nie bedzie! Atakujace The Pigeon Detectives i Hurt sa wciaz na wielkiej fali wznoszacej, a Avenged Sevenfold i Arctic Monkeys wcale nie spadaja, tylko to inni ida do gory Icon_wink2 wiec byc moze tez nie powiedzieli jeszcze ostatniego slowa.

Za to chyba juz ostatnie slowo powiedzialy "Running Up That Hill" i "True Love Will Never Fade", choc Marka moze jeszcze uratowac plyta. Znowu jest o jedno Manic Street Preachers mniej, ale im pozostaje na pocieche kolejne zwyciestwo w plytach. Jubileuszowe - dziesiate!

Notowanie 862:

01. 02. 03. 03. If You Were A Sailboat - Katie Melua
02. 01. 06. 06. Bleed It Out - Linkin Park
03. 06. 02. 02. Take Her Back - The Pigeon Detectives
04. 05. 02. 02. Ten Ton Brick - Hurt
05. 03. 04. 04. M.I.A. - Avenged Sevenfold
06. 04. 03. 03. Fluorescent Adolescent - Arctic Monkeys
07. 08. 14. 14. Map Of The Problematique - Muse
08. 13. 01. 01. 1973 - James Blunt
09. 11. 02. 01. Evolution - Korn
10. 07. 09. 09. AutumnSong - Manic Street Preachers

11. 09. 07. Goodbye - Lionel Richie
12. 12. 27. The 80's - Robbie Williams
13. 10. 06. The Unthinking Majority - Serj Tankian
14. NN. 01. Radio Nowhere - Bruce Springsteen
15. 14. 07. Bouncing Off Clouds - Tori Amos
16. NN. 01. Hey There Delilah - Plain White T's
17. 16. 04. Nienasycenie - Less Is More
18. 15. 15. Imperial Bodybags - Manic Street Preachers
19. NN. 01. Długa droga w dół - Happysad
20. 25. 02. The Price We Pay - Clawfinger
21. 17. 20. Surrender - Billy Talent
22. NN. 01. Sing For Absolution - Muse
23. 23. 04. Londyn dzwoni - Radio Bagdad
24. NN. 01. Milowy las - Happysad
25. 21. 16. Icky Thump - The White Stripes
26. 22. 12. I'm Just A Patsy - Manic Street Preachers
27. 28. 02. The Pretender - Foo Fighters
28. 26. 05. 14 - Paula Cole
29. 18. 16. Running Up That Hill - Placebo
30. 19. 03. True Love Will Never Fade - Mark Knopfler

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

20. 12. Heart-Shaped Glasses - Marilyn Manson
24. 10. Rag And Bone - The White Stripes
27. 04. Sympathy For The Devil Part 666 - Sweet Noise
29. 18. Underdogs - Manic Street Preachers
30. 09. Dlaczego - Kury

Legenda:
Pierwsza dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, liczba tygodni w dziesiatce, liczba tygodni w dziesiatce pod rzad.
Druga i trzecia dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, licza tygodni w trzydziestce.

Lista płyt. Notowanie 850:

01. 01. 12. 12. Send Away The Tigers - Manic Street Preachers
02. NN. 01. 01. Absolution - Muse
03. NN. 01. 01. Nieprzygoda - Happysad
04. 03. 10. 10. Libertad - Velvet Revolver
05. 02. 07. 03. Favourite Worst Nightmare - Arctic Monkeys
06. NN. 01. 01. Londyn 08:15 - Ira
07. NN. 01. 01. Call Me Irresponsible - Michael Buble
08. 06. 19. 19. Razorlight - Razorlight
09. 08. 57. 57. Black Holes And Revelations - Muse
10. 05. 13. 13. Icky Thump - The White Stripes
17.09.2007 10:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #2
Re: notowanie 862 - 16.09.2007
Wow, świeżutka lista Icon_razz

ku3a napisał(a):Ira to dla mnie ogromnie wazny zespol - tworzyla sie i "dorastala" wtedy kiedy i ja zaczynalem swoja fascynacje muzyka. Kilka ich kawalkow jest dla mnie po prostu kultowych.
Ogromnie lubie muzyke Iry. Ciekawe to co piszesz o nowej płycie Icon_smile

ku3a napisał(a):"Hey There Delilah" to mial byc tylko moj przeboj, a tu prosze - pojawia sie na innych listach na forum, w miedzyczasie na Naszej Liscie 3 i przede wszystkim w zestawie do glosowania na elpetrojke i w Poczekalni! W tym przypadku tez sa duze szanse na pierwsza dziesiatke.
Jest się z czego cieszyć Icon_smile2 Zobaczymy, jak sobie poradzi...

ku3a napisał(a):A kto ich pokonal? Tak, to Katie Melua!
Nareszcie!!! Icon_biggrin3

ku3a napisał(a):Za to chyba juz ostatnie slowo powiedzialy "Running Up That Hill"
szkoda Icon_frown Icon_frown , no ale kiedyś w końcu musiało spaść...

ku3a napisał(a):i "True Love Will Never Fade", choc Marka moze jeszcze uratowac plyta.
i koncert Icon_smile2 Ale na to trzeba jeszcze sporo poczekać... Icon_wink2
17.09.2007 10:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Lilian napisał(a):Wow, świeżutka lista Icon_razz
calkiem swiezutka Icon_smile2
choc troche z mikrofali, bo zrobiona byla juz wczoraj.
Lilian napisał(a):szkoda Icon_frown , no ale kiedyś w końcu musiało spaść...
ale gdyby nie koncert prawdopodobnie nigdy by na liscie sie nie znalazlo Icon_smile2
Lilian napisał(a):i koncert Icon_smile2 Ale na to trzeba jeszcze sporo poczekać... Icon_wink2
oj spoooro. i miejmy nadzieje, ze tym razem zaden motocykl nie stanie na przeszkodzie...
17.09.2007 11:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #4
 
Zaczynam oglądać to notowanie i leci Happysad- teraz Długa droga w dół. Jak skończę komentarz to pewnie już o tym kawałku napiszę Icon_smile2

Płyty- żadnej nowości nie znam Icon_redface2 , ale zaraz będę znał Happysad Icon_mrgreen . Szkoda że Straipsi tyle stracili...

Nr 1 - to moja szczęśliwa siódemka - ale pewnie kwestia czasu aż znajdzie się u mnie na 1!!!
J. Blunt już w top10. Nie wiem czy znajdzie sie u mnie na liście, ale kawałek całkiem, całkiem. tym bardziej że u mnie nigdy nie był faworytem. Zobaczymy.
Nowości - oprocz nieznanego mi Muse - super! ( Dalek droga... faktycznie - świetna!!! ) Tym bardziej, że żadnego z wypadków mi specjalnie nie jest żal Icon_mrgreen
Radio Bagdad podobnie jak u mnie nie może się przebić i pewnie już sie nie przebije Icon_frown No i podobnie z Markiem K. Icon_frown Icon_frown Icon_frown u mnie 21 ale zdecydowanie już tendencja mocno spadkowa. I już nie pomoże - temu utworowi - płyta. Trzeba się przysłuchać amerykańskiemu singlowi albo samemu wybrać "singla" Icon_wink2

Płyta Happysad - utwory 1 - 6 - bardzo pozytywne wrażenie Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.09.2007 11:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Yacy napisał(a):Radio Bagdad podobnie jak u mnie nie może się przebić i pewnie już sie nie przebije Icon_frown
przeciez i tak jest niezle, ale rzeczywiscie chocby z wejsciem do dwudziestki bedzie bardzo duzy klopot.
Yacy napisał(a):No i podobnie z Markiem K. Icon_frown Icon_frown Icon_frown
to chyba moje najwieksze rozczarowanie tego tygodnia. Znaczy sie nie piosenka, tylko jej postawa. Probowalem kilku dni przerwy w sluchaniu, probowalem czestego sluchania - nic nie dalo. Moze jakies przypadkowe uslyszenie gdzies cos jeszcze da.
17.09.2007 11:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Ku3a! Świetna nowość Muse! To moja jedna z ulubionych piosenek z "Absolution" - jednak nie weszła na listę (bo nigdy nie widziałem video, a taką miałem zasadę, teraz już nie). Chociaż bardziej podoba mi się "Butterflies and Hurricanes", nawet kupiłem sobie singiel.
Zamierzasz poznać poprzednie płyty? "Origin Of Symmetry" jest piękne, bardziej alternatywne. A "Showbiz" (debiut) ma kilka interesujących momentów.

Innych nowości nie znam, Happysad jeszcze nie dotarł do Chin Icon_biggrin3
Świetnie, że "1973" już w pierwszej dziesiątce. Na jesień w sam raz.

Niespodziewanie Mark Knopfler już na wylocie. U mnie nie może się przebić do top20... i chyba też wypadnie z poczekalni.
18.09.2007 07:54 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Niespodzinek kilka. szkoda, że tak szybko karierę kończy Mark Knopfler i nawet Placebo żal.
"If You Were A Sailboat" jeszcze za bardzo nie kojarze, bo slyszałem tylko raz ten utwór. "Absolution" to bardzo fajna płyta. Wtedy bardzo polubiłem ten zespół. Myślałem, ze pójdzie w trochę innym kierunku, ale ten tez nie jest zły. Tamta płyta podobała mi sie bardzo, ale na liście była tylko "Hysteria", bo w sumie była tak długo i tak świetnie radziła sobie, że nie myslałem o innych kawałkach. Z reszta wtedy często bazowałem i to do tego granych w Trójce. Stare czasy. Cieszę sie z dużego sukcesu Happysad- oby tak dalej!

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
18.09.2007 10:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Pierwsza trójka jest mi obojętna ale za to miejsca 4 i 5 cieszą mnie bardzo Icon_smile2 Fajnie też widzieć Korna wracającego do Top10. Serj coraz niżej ale pojawienie się nowego singielka jest pewnie tylko kwestią czasu Icon_wink2 A zeszłotygodniowe debiuty pomimo wysypu nowości w tym tygodniu jednak zdołały trochę awansować, oby tak dalej Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
18.09.2007 10:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
1981 napisał(a):Zamierzasz poznać poprzednie płyty? "Origin Of Symmetry" jest piękne, bardziej alternatywne. A "Showbiz" (debiut) ma kilka interesujących momentów.
jesli przez nastepne miesiace "Absolution" bedzie sobie radzic tak jak to sie zapowiada, bo bede chcial poznac wczesniejsze plyty. Ale to pozniej. Po pierwsze chce sie spokojnie oswoic z "nowa" plyta, a po drugie i tak teraz mam wrecz nadmiar nowych rzeczy do sluchania. I ciekawe kiedy wyjdzie prawdziwie nowa plyta Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):szkoda, że tak szybko karierę kończy Mark Knopfler
ano szkoda... Ale juz w poniedzialek pedze kupic bilet na koncert Icon_smile2
p.u.r.h. napisał(a):A zeszłotygodniowe debiuty pomimo wysypu nowości w tym tygodniu jednak zdołały trochę awansować, oby tak dalej
od razu powiem, ze FF beda miec ciezko, za to Clawfinger powinien jeszcze kilka tygodni posiedziec.

btw - kto bedzie robic swoje notowanko w piatek albo sobote i od razu da skomentowac? Icon_biggrin3
18.09.2007 11:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Wow tylko 3 maniki zostały Icon_mrgreen Cieszy mnie zmiana na szczycie. Cieszy mnie Nowy Hurt, mam nadzieję że będzie na 1-szym Cieszy mnie też James Blunt w TOP10 natomiast nowości raczej nie w moim typie :roll:

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
18.09.2007 01:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Zacznę od płyt. Debiut "Absolution" od razu na 2 miejscu wcale mnie nie zdziwił. Mało tego. Gdyby od razu zdetronizowali Maniaków to też by mnie nie zdziwiło, bo to naprawdę genialna płyta. Moim zdaniem najlepsza w ich dorobku. Chociaż pozostałe niewiele jej ustępują. Icon_smile2 Pozostałych nowości płytowych jeszcze nie znam. Może wkrótce poznam Happysad. Do Bubla wiadomo, że mnie nie ciągnie. Do Iry raczej też nie.
Katie pewnie u mnie też niedługo będzie na tej pozycji, choć pewnie nie w tym tygodniu. "Map..." jeszcze zdołało awansować. Po tylu tygodniach to jest jakiś wyczyn, choć przy takim wspomaganiu. Icon_wink2
Tego utworu z Naszej Listy 3 jeszcze nie zdążyłem przesłuchać, a w poczekalni jak był grany to jednak za krótko, aby wyrobić sobie opinię. Za to pozostałe są świetne. Wracając do Muse to akurat moim ulubionym z tej płyty jest wspomniane tutaj "Butterflies and Hurricanes". Ale "Sing for ..." też jest znakomite. Icon_smile2
Jeśli chodzi o "RUTH" to u mnie również będzie się powoli żegnać. Za to nie zapowiada się to w przypadku "Rag and Bone", które u Ciebie właśnie wypadło. Jednak "Icky" przetrwał wszystkie inne piosenki Strajpsów, które pojawiły się na Twojej liście. Icon_smile2
18.09.2007 05:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
drwycior Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 711
Dołączył: Aug 2007
Post: #12
 
Brawo Kasia,brawo James Blunt,brawo Bruce Springsteen,brawo Happysad - to tak ode mnie dla tych artystow na zapal do walki Icon_razz
Sprawdzimy czy dalo efekt za tydzien Icon_wink
Pozdrawiam.

https://radio-orbit.pl/
18.09.2007 06:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #13
 
Aż dwie w tym tygodniu nowości happysadu Icon_biggrin3 To dobry wynik i się z tego cieszę.
Zamienilbym jednak Milowy las albo dał nawet do pierwszej dziesiątki.
Pozostałe nowości wspaniałe, a wśród nich Bruce. Icon_wink2
Katie słuchałem raz, nie zdążyłem sobie jeszcze wyrobić opinii a co dopiero wrzucić na listę, jeśli w ogóle.
ku3a napisał(a):btw - kto bedzie robic swoje notowanko w piatek albo sobote i od razu da skomentowac? Icon_biggrin3
Ja robię w piątek, a o co chodzi?
18.09.2007 06:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #14
 
ku3a napisał(a):btw - kto bedzie robic swoje notowanko w piatek albo sobote i od razu da skomentowac? Icon_biggrin3
w sobote..? Icon_eek2 dasz radę? Icon_wink2 Icon_razz
18.09.2007 07:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Lilian napisał(a):ku3a napisał/a:
btw - kto bedzie robic swoje notowanko w piatek albo sobote i od razu da skomentowac? Icon_biggrin3
w sobote..? Icon_eek2 dasz radę? Icon_wink2 Icon_razz
Ja będę robił w sobotę. Tylko muszę sobie spisać na kartce ostatnie notowanie + propozycje. Icon_smile2
18.09.2007 08:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 395
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
Re: notowanie 862 - 16.09.2007
ku3a napisał(a):Poza tym na plycie jest straszliwie nudna wersja "Always On My Mind", tylko troche mniej tragiczna niz "Don't Speak" w wykonaniu Jopek
To chyba dla mnie najlepsza rekomendacja dla tej piosenki i pewnie się z nią zapoznam, bo piosenka jest całkiem niezła tylko Presley ją wykończył. A Don't speak znacznie bardziej podobało mi się w wersji Jopek, chociaż do oryginału nic nie mam.
A teraz co do listy. Nie znam środkowej nowości, pozostałe jak dla mnie są w górnej strefie (może nie zawsze) stanów średnich.
Udało mi się usłyszeć Katie w lepszej jakości nagraniu i wprawdzie to do najlepszych jej nagrań sporo brakuje, ale u mnie będzie w poczekalni, a dalej kto wie..
Przyznam się, że najbardziej nie podoba mi się spadek Placebo i awans Blunta do 10. No i oczywiście spadek Underdogs. W tym tygodniu złapało wiatr w żagle i zanosiło się na spory awans, a tymczasem.. bye Icon_exclaim
18.09.2007 10:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #17
 
Paweł napisał(a):Aż dwie w tym tygodniu nowości happysadu Icon_biggrin3 To dobry wynik i się z tego cieszę.
Też się cieszę, ale ja nie mam w zwyczaju wrzucać od razu dwóch kawałków z jednej płyty Icon_wink2

.
18.09.2007 10:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
kajman napisał(a):To chyba dla mnie najlepsza rekomendacja dla tej piosenki i pewnie się z nią zapoznam
do uslug Icon_mrgreen
18.09.2007 10:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 395
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
ku3a napisał(a):btw - kto bedzie robic swoje notowanko w piatek albo sobote i od razu da skomentowac? Icon_biggrin3
Moja będzie najpóźniej w czwartek, bo w piątek ruszam z miasta nad Wisłą do miasta nad Wisłą.
18.09.2007 10:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Gary napisał(a):Wracając do Muse to akurat moim ulubionym z tej płyty jest wspomniane tutaj "Butterflies and Hurricanes". Ale "Sing for ..." też jest znakomite. Icon_smile2
ciesze sie, ze wymieniacie ta sama piosenke, ktora mi jeszcze nie zdazyla sie tak bardzo spodobac, bo to znaczy, ze jest duza szansa, ze mi tez sie spodoba, tyle ze pozniej. Na razie drugie miejsce ma u mnie "Time Is Running Out".
18.09.2007 10:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości