Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 116 (22.02.09)
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #21
 
Jaki to? Icon_wink2

Co do listy kibicuję Wrongowi, bardzo fajne nagranie Depechów, przed chwilą sobie właśnie dwukrotnie odsłuchałem.. a jaki mroczny teledysk... :->
23.02.2009 09:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #22
 
Paweł napisał(a):Jaki to? Icon_wink2
Ramona Rey "Znajdź i weź" na wysokim #109 miejscu Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.02.2009 09:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Paweł napisał(a):Jaki to? Icon_wink2

Co do listy kibicuję Wrongowi, bardzo fajne nagranie Depechów, przed chwilą sobie właśnie dwukrotnie odsłuchałem.. a jaki mroczny teledysk... :->

Kto by pomyślał, że być może osoba, która nie lubi DM o wiele pozytywniej oceni ten kawałek niż stary fan-wyjadacz Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.02.2009 09:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
No cóż, na początek może względnie pozytywnie. Jak dla mnie to chyba najlepsze (oczywiście ze znanych mi) nagranie Pet Shop Boys. Chyba, bo musiałbym sobie przypomnieć Always..., ale to był dla mnie taki słodko rozmemłany zespół. Tutaj brzmi znacznie konkretniej, twardziej i jest jakiś sensowny przebieg tego utworu. Nie jest to wprawdzie żadna rewelacja, ale słucham tego bez bólu.
Z polskimi piosenkami jakoś tak ostatnio jest, że wybierasz najgorsze znane mi z płyty. Tak było z Na jeziorach Nosowskiej, teraz podobnie jest ze Złym porucznikiem.
Z nowości w 30 (bo Kills to prawie na pewno było w 30, a Duffy chyba także)Porucznik, chociaż zły, to i tak wypada lepiej od Lotusa.
24.02.2009 10:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Nie masz shoegazowej duszy bracie, jak to plejeru powiadał Icon_wink

A PSB ma dużo mroczniejszych nagrań niż Love Etc, tylko zwykle nie trafiały one na singla, ale np. takie Opportunities, It's A Sin, Yesterday When I Was Mad to dość mroczne kawałki...

Co do polskiej muzyki to widać, że szukam gdzie indziej, wolę chyba mniej ograne i standardowe numery...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.02.2009 12:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
saferłel napisał(a):1. Nie masz shoegazowej duszy bracie, jak to plejeru powiadał Icon_wink
2. A PSB ma dużo mroczniejszych nagrań niż Love Etc, tylko zwykle nie trafiały one na singla, ale np. takie Opportunities, It's A Sin, Yesterday When I Was Mad to dość mroczne kawałki...
3. Co do polskiej muzyki to widać, że szukam gdzie indziej, wolę chyba mniej ograne i standardowe numery...
1. Ja mam zwykłą duszę.
2. A czy ja napisałem coś o mroczności. Love etc. nie jest dla mnie ani odrobinę mroczne. A z tych wymienionych znam tylko It's a sin i jest to dla mnie taka pogodna i beztroska pioseneczka.
3. W przypadkach tutaj wymienionych i Tobie i mi podobają się raczej nieograne numery (tylko że inne). Co do Kasi to nie będę się wypowiadał, bo chyba niewiele na tej płycie można znaleźć standardowych kawałków, ale w Armii to akurat Zły jawi mi się jako taka standardowa łupanka. Inne są bardziej finezyjne.
24.02.2009 04:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
A ja jak widać mam duszę złożoną z kilku elementów, żadną tam zwykłą Icon_wink

Skoro napisałeś, że PSB to słodki zespół to ja napisałem co jest mroczniejszego w ich karierze. It's A Sin z pewnością takie jest, a nazywanie jej pogodną można faktycznie usprawiedliwić jedynie dziwnym, osobistym podejściem do numeru.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.02.2009 04:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #28
 
saferłel napisał(a):It's A Sin z pewnością takie jest, a nazywanie jej pogodną można faktycznie usprawiedliwić jedynie dziwnym, osobistym podejściem do numeru.
Specjalnie przesłuchałem i nie wiem co w tym jest mrocznego... No, chyba że tekst.
24.02.2009 04:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Tekst to swoją drogą....

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.02.2009 05:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #30
 
Przed północą pojawi się aktualne notowanie mojej vhl i obawiam się, że PSB nie utrzymają sie na pierwszym niestety, ale nie martw się, bo nie spadną na 50. Cóż, takiż to urok mojej listy. Icon_wink2
A dziś trzymam kciuki za pozycje 44 i 45 Icon_smile2
25.02.2009 03:17 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
1,9,19,30,33 - tylko tyle znam z top 40, ale wszystkie je lubię Icon_smile2
Ciekaw też jestem ileż to dicho wytrzyma na szczycie listy Icon_razz

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
26.02.2009 10:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Z pomocą medalika mojego projektu mogą jeszcze tam długo pozostać Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.02.2009 10:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości