Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIVA znika po 25 latach
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
VIVA znika po 25 latach
01.07.2018 04:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #2
RE: VIVA znika po 25 latach
[*] to koniec pewnej epoki, wpisujcie miasta

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
01.07.2018 06:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 519
Dołączył: Jun 2010
Post: #3
RE: VIVA znika po 25 latach
Tarnobrzeg

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
01.07.2018 08:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #4
RE: VIVA znika po 25 latach
W dzieciństwie spędziłem wiele godzin przy niemieckiej Vivie Plus. Moim zdaniem ich żółto-niebieskie logo jest bardziej ikoniczne, niż logo MTV, bo węższa grupa ludzi na świecie ma z nim szersze skojarzenia.

I nie chcę Was straszyć, ale taka kolej rzeczy - dziś umierają stacje muzyczne, jutro fora internetowe...

Radio Epsilon
01.07.2018 08:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #5
RE: VIVA znika po 25 latach
fora jeszcze mogą ożyć, jak unia nałoży podatek od fejsbuka Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
01.07.2018 09:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #6
RE: VIVA znika po 25 latach
VIVA ZWEI - piękne wspomnienia, głównie związane z listą prowadzoną przez Markusa Kavkę. Dziękuję Ci Vivo, że byłaś.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.07.2018 11:17 PM przez thestranglers.)
01.07.2018 11:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gaspard Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 054
Dołączył: Dec 2016
Post: #7
RE: VIVA znika po 25 latach
Wydaje mi się, że to dopiero początek końca telewizyjnych stacji muzycznych. Ich odbiorcami była głównie młodzież, która dzisiaj dysponuje YT, Spotify'em i tysiącem innych platform, które zapewniają im dostęp do muzyki jakiej tylko chcą, a nie takiej jaką akurat ktoś zagra. Jedynym wyjątkiem od tego mogą być programy typu PoloTV, które (stety lub niestety) swoich stałych słuchaczy mają w różnych grupach wiekowych.
02.07.2018 12:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Adam1992 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 802
Dołączył: May 2012
Post: #8
RE: VIVA znika po 25 latach
Zastanawiam się jak VIVA mogłaby wyglądać gdyby nie została przejęta przez Viacom... To jest wielka szkoda, ale tak naprawdę to ta stacja była martwa od czasu gdy zaczęła dzielić miejsce z Comedy Central, nie wspomnę już o tym, że polska wersja nie istnieje od października zeszłego roku.

Z drugiej strony to widzę, że ostro na VIVA DE i AT promują MTV i jej ramówkę więc widać że śmierć VIVY oficjalnie weszła im jako cel realizacji.
02.07.2018 08:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Adam1992 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 802
Dołączył: May 2012
Post: #9
RE: VIVA znika po 25 latach
(01.07.2018 11:16 PM)thestranglers napisał(a):  VIVA ZWEI - piękne wspomnienia, głównie związane z listą prowadzoną przez Markusa Kavkę. Dziękuję Ci Vivo, że byłaś.
To jeszcze dalsza historia, VIVA ZWEI została zamknięta jeszcze przed przejęciem przez Viacom.
02.07.2018 08:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #10
RE: VIVA znika po 25 latach
Nie miałem nigdy do czynienia z niemiecką Vivą, ale jakoś smutno mi, bo wiem, że wiele ludzi się na niej wychowało. Smutne, że ktoś doprowadził kultowy kanał do wymarcia. Chociaż, jeśli o Polskę chodzi to zmiana Vivy na MTV Music (Music Television Music, fuck logic), wyszła na dobre. Nie dość, że leci tam sama muzyka, to jeszcze można, prócz całego mainstreamowego chłamu trafić na dobre rzeczy. Nie oglądam tego kanału przesadnie często, ale widziałem tam klipy Becka, Kali Uchis czy Superorganismu.
02.07.2018 09:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #11
RE: VIVA znika po 25 latach
Viva Niemiecka to moje dzieciństwo. Pamiętam, że bardziej mi pasowała ich muzyka niż rodzimych stacji muzycznych.
Szkoda.. wielka szkoda, ale taka kolej rzeczy. Na pewno w sercu pozostanie jej charakterystyczny logotyp i te żółte bannery które przykrywały 1/3 obrazu Icon_lol
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.07.2018 10:08 AM przez mike.)
02.07.2018 10:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #12
RE: VIVA znika po 25 latach
thestranglers napisał(a):VIVA ZWEI - piękne wspomnienia, głównie związane z listą prowadzoną przez Markusa Kavkę. Dziękuję Ci Vivo, że byłaś.
oj tak, zwei była najlepsza!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
02.07.2018 11:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Adam1992 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 802
Dołączył: May 2012
Post: #13
RE: VIVA znika po 25 latach
Patrząc na historię VIVY w ogóle, to człowiek ma ochotę rzucić mięsem... Nie ma to jak walka z konkurencją poprzez... jej przejęcie (MTV vs. VIVA).
02.07.2018 03:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
RE: VIVA znika po 25 latach
Było niestety takich kilka wrogich przejęć w różnych dziedzinach rozrywki, a dla mnie najbardziej bolesnym było zniszczenie Wrzuty Icon_confused
Last.fm-u co prawda CBS nie zniszczyło, ale pomimo kilku nowych przydatnych funkcji brakuje mi kilku starych...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.07.2018 03:38 PM przez prz_rulez.)
02.07.2018 03:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #15
RE: VIVA znika po 25 latach
prz_rulez napisał(a):Było niestety takich kilka wrogich przejęć w różnych dziedzinach rozrywki, a dla mnie najbardziej bolesnym było zniszczenie Wrzuty

A dla mnie przejęcie Planety FM przez Eurozet, który po 5 latach doprowadził do jej upadku, i wstawił w jej miejsce kolejną stację ze starymi utworami.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
09.07.2018 12:53 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
RE: VIVA znika po 25 latach
Dodałbym do tego Radiostację.
09.07.2018 09:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #17
RE: VIVA znika po 25 latach
Last.fm jak najbardziej zniszczony jest, poza skroblowaniem tam się chyba już nic nie dzieje. I jeszcze muszę zweryfikować e-maila żeby pisać komentarze u innych, chociaż na pewno już z kilka razy to robiłem w przeszłości xD

No a co do radia to w ogóle "wielka trójka" korporacji się rozpanoszyła, poprzejmowała i pokasowała prawie wszystko. :/

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
09.07.2018 10:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #18
RE: VIVA znika po 25 latach
Radiostacja była NADradiem Icon_biggrin
09.07.2018 11:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości