Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 119 z 20.02.09
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 119 z 20.02.09
Wydawać by się mogło, że gdy piosenki spadają z podium na miejsce, to ich wykonawca powinien być bardzo niezadowolony. Tym razem jednak miałby powody do radości, bo nadal ma dwa utwory na podium i są to absolutne nowości w moim zestawieniu. Przyznam się, że chociaż Puppet show budzi moje skojarzenia z Bema pamięci... to nie to spowodowało jego debiut na szczycie mojego zestawienia. Wprawdzie dopóki nie znalazł się w bezpośredniej bliskości The man I love nie sądziłem, że jest w stanie Rokię pokonać, ale kiedy posłuchałem tych dwóch utworów koło siebie, to już nie miałem wątpliwości. Więcej wątpliwości miałem co, do obsady miejsca srugiego, ale The salt crown, pomimo, że mocno naciskał, jednak musiał zadowolić się 3 miejscem (co jak na debiut i tak jest rewelacyjnym wynikiem). A że dwa kolejne utwory Goryli: The greenless wreath i Angle of repose też pojawiają się znikąd na miejscach 12 i 13 to mamy do czynienia z dominacją jednego wykonawcy niespotykaną w historii mojej listy.
Dziwne jest to, że są piosenki, które mimo tej inwazji Goryli zdołały awansować w ścisłej czołówki i obie przesunęły się w górę o 5 miejsc. I jeżeli w przypadku debiutujęcego przed tygodniem żywiołowego utworu Kardamon i pieprz (4 miejsce) jeszcze nie jest to niespodzianką, to taki sam awans (na 5) Summertime, które ostatnio z trudem broniło miejsca w top10, jest już sensację. I przypuszczalnie będzie to efektowne pożegnanie się z tą piosenką.
Drugim wydarzeniem bez precedensu w historii kajman30 jest debiut aż 6 piosenek w pierwszej 13 mojej listy. Wyższa z nich to na 7 miejscu The willing victim, która mogłoby się zdawać trafiła tutaj na zasadzie totalnego kontrastu. Ciekawe jest to, że niezależnie od tego debiutu, niespodziewaną zwyżkę formy zaprezentowało Bring out the Sun (so alive). Drugi debiutant bardzo dobrze, przynajmniej w początkowej części, wpisywał się w stylistykę Goryli, a jest to utwór z zupełnie innego kręgu kulturowego, Defilada, które znalazła się tuż poza top10.
Dwa wyższe Gunsy zostały zepchnięte przez nowości w dół, ale za to Sorry wykonuje największy skok w całym zestawieniu.
W zeszłym tygodniu 2 nowości załapały się do poczekalni. Jedna z nich w tym tygodniu doznała totalnej klęski, ale za to druga, Before the beginning, zadebiutowała w głównym zestawieniu na miejscu 40.
Nowości pojawiające się po pobycie w poczekalni są pomarańczowe, z jej pominięciem czerwone. Powroty do zestawienia z poczekalni są niebieskie, z leżakowni błękitne, a z niebytu fioletowe. Skoki o minimum 10 miejsc nadal zaznaczam na zielono. W poczekalni kolor błękitny, czerwony i fioletowy oznaczają to samo co w Top50.
1. N. 1 PUPPET SHOW - Sleepytime Gorilla Museum
2. 1. 11 THE MAN I LOVE - Rokia Traore
3. N. 1 THE SALT CROWN - Sleepytime Gorilla Museum
4. 9. 2 KARDAMON I PIEPRZ - Mikromusic
5. 10. 21 SUMMERTIME - Eva Cassidy
6. 4. 44 SUMMERS LOST - Hurt
7. N. 1 THE WILLING VICTIM - Von Hertzen Brothers
8. 2. 5 FORMICARY - Sleepytime Gorilla Museum
9. 6. 77 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
10. 3. 4 THE COMPANIONS - Sleepytime Gorilla Museum
11. N. 1 DEFILADA - SBB
12. N. 1 THE GREENLESS WREATH - Sleepytime Gorilla Museum
13. N. 1 ANGLE OF REPOSE - Sleepytime Gorilla Museum

14. 8. 12 THIS I LOVE - Guns n'Roses
15. 18. 8 JESZCZE ZIMA - Nosowska
16. 11. 4 I.R.S. - Guns n'Roses
17. 7. 3 BLACKBALL - Bigelf
18. 12. 11 GRAVEST SHOW OF EARTH - Bigelf
19. 5. 25 CAPE COD KWASSA KWASSA - Vampire Weekend
20. 25. 5 NAWET GDY NOC POKRYWA CIENIEM ZIELONĄ ZIEMIĘ - Osjan
21. 20. 2 UNDER THE MOON AND THE STARS - Yvonne Sanchez
22. 45. 8 SORRY - Guns n'Roses
23. 17. 23 ALL NIGHTMARE LONG - Metallica
24. 32. 13 SZUKAŁEM CIĘ WŚRÓD JABŁEK - Grzegorz Tomczak & Iwona Loranc
25. 19. 22 SIT AND WONDER - The Verve
26. 14. 14 CAMINHO - Dorota Miśkiewicz
27. 16. 4 TAKE A BREATH - David Gilmour
28. 15. 4 THE EVILS OF ROCK & ROLL - Bigelf
29. 22. 58 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
30. 31. 23 COME ALIVE - Foo Fighters
31. P. 4 BRING OUT THE SUN (SO ALIVE) - Von Hertzen Brothers
32. 13. 4 LATAWCE - Żywiołak
33. 30. 20 MY LOVE IS LIKE A RED RED ROSE - Eva Cassidy
34. 44. 2 THE DAY BEFORE THE DAY - Dido
35. 36. 10 COUNTING SHEEP - Bigelf
36. 28. 24 PRZYJDŹ DO MNIE DWA - Elżbieta Adamiak
37. 35. 2 I'M NOT AFRAID - Ayo
38. 23. 73 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
39. 49. 5 THE KINGDOM - Portal
40. N. 1 BEFORE THE BEGINNING - John Frusciante
41. 33. 12 ABERINKULA - The Mars Volta
42. 26. 8 SHOW ME THE MONEY - Buddy Guy
43. 29. 40 A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy na Lachy
44. 24. 10 THE SWITCH AND THE SPUR - The Raconteurs
45. 27. 37 NAGLE - Anna Maria Jopek
46. 34. 10 UNDERNEATH THE STARS - The Cure
47. 37. 9 TOY COLLECTION - Katie Melua
48. P. 4 CERULEAN SKIES - Maria Schneider Orchestra
49. 38. 58 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
50. 42. 78 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec


poczekalnia:
THE SPACE FOR THIS - Cynic
40. UCIEKAJ MOJE SERCE - Nosowska
41. THE FINAL TRUTH - Lunatic Soul
48. CZARNO-CZARNY FILM - Jean Lubera & Piotr Nalepa
50. WHAT IF - Cog
39. SOMEWHERE - Eva Cassidy
43. THE DEAD DEAD WATER LILY THING - Rockettothesky
TIME MUST HAVE A STOP - Votum
KSIĘŻYC W NOWIU - Hanna Banaszak
46. HOUSE OF THE RISING SUN - John Scofield
CREATIVE - Leon Jackson
HONKING ANTELOPE - Serj Tankian
SATT ATT SE - Dungen
PAST MISTAKE - Tricky
HER EYES ARE UNDERNATH THE GROUND - Antony & the Johnsons
KOKAINA - Nosowska
EVOLUTIONARY SLEEPER - Cynic
ZAMKNIJ WSZYSTKIE DRZWI - Strachy na Lachy & Renata Przemyk
KTO TAM U CIEBIE JEST - Nosowska
MAGIC DOORS - Portishead
WHOLE THING - Francis Bebey & Alex Faku & Tim Finn & Peter Gabriel & Karl Walllinger & Andy White
LOUD - Sammy Hagar
EYES LOSE THEIR FIRE - Kyte
BRIDGE OVER THE TROUBLED WATER - David Foster & Josh Groban & Brian McKnight
ANOTHER WAY TO DIE - Jack White & Alicia Keys
PROSPECT'S MARCH/POPPYFIELDS - Coldplay
1000000 DIED TO MAKE THIS SOUND - Thee Silver Mt. Zion Memorial Orchestra & Tra-La-La Band
SNUFF - Slipknot
DEVOUR - Shinedown
NOCNY SUFIT - Maryla Rodowicz
BIG JACK - AC/DC
NATTURA - Bjork
CEMETERIES IN LONDON - Coldplay
THE DULL FLAME OF DESIRE - Bjork & Anthony Haggerty
FLJOTAVIK - Sigur Rós
ANGEL - Randy Crawford & Joe Sample

leżakownia:
21. RICH KID BLUES - The Raconteurs
47. THE JUDAS KISS - Metallica
ARA BATUR - Sigur Ros
THE GARDEN - Unitopia
TO TAME A LAND - Dream Theater
CLOWNS - Goldfrapp
tutaj szczególnym pechowcem okazało się RKB, które przy tak silnej konkurencji awansowałoby na miejsce 14.

nieszczęśliwa 666:
INDIGO - Pendragon
AKT MIŁOSNY ALBO ŻYCIE - Stare Dobre Małżeństwo
A GREAT DAY FOR FREEDOM - David Gilmour
BURDEN - Opeth

przyszłość? (jak dla mnie wygląda dosyć zaskakująco, sam jestem ciekaw czy coś z niższych miejsc ma szansę się przebić):
PIEŚŃ GIROLAMY - Osjan
EPILEPSY IS DANCING - Antony & the Johnsons
THE MOMKEY'S PAW - Fractal
ANIMA - Armia
ESSENCE - Marillion
ŚWIAT ODDALA SIĘ ODE MNIE - Micromusic
UNREACHABLE - John Frusciante
VICTORIA - The Kooks
17 - Kings of Leon
BLOODMETAL - Protest the Hero
19.02.2009 10:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
kajman napisał(a):7. N. 1 THE WILLING VICTIM - Von Hertzen Brothers
piekny debiut!!! O reszcie napisze jak to połapię Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.02.2009 10:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #3
 
Fajnie, że MikroKLIMAT tak awansował. Icon_wink2 Joe jako nowość też mnie cieszy raczej. Icon_wink2 Aha. Popraw 'Świat oddala się ode mnie' powinno być.
No i super, że Defilada tak chwyciła.
kajman napisał(a):Von Hertzen Brothers
Jutro przesłucham płytę.
'Zrób, co możesz' najniżej w historii?
szkoda mi kilku spadków, ale chyba najbardziej Żywiołaka.

Specjalnie pominąłem pewne wydarzenie na liście. Icon_wink2
19.02.2009 10:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #4
 
No to dałeś mi powód żeby posłuchać Sleepytime Gorilla Museum, bo wcześniej się z nimi nie zetknąłem Icon_wink2 No i cieszę się z jednego Johna. Na drugiego czekam Icon_lol

[Obrazek: Kaczy93.gif]
19.02.2009 11:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Yacy napisał(a):
kajman napisał(a):7. N. 1 THE WILLING VICTIM - Von Hertzen Brothers
piekny debiut!!! O reszcie napisze jak to połapię Icon_smile2
A wiesz, że się z Tobą zgadzam. I chyba ten utwór można określić jako najpiękniejszą nowość, chociaż to nie zawsze jest komplement (zawsze wolę utwór świetny niż piękny, ale ten jest i taki i taki).
20.02.2009 12:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
abd3mz napisał(a):1. Fajnie, że MikroKLIMAT tak awansował. Icon_wink2
2. Joe jako nowość też mnie cieszy raczej. Icon_wink2
3. Aha. Popraw 'Świat oddala się ode mnie' powinno być.
4. No i super, że Defilada tak chwyciła.
kajman napisał(a):Von Hertzen Brothers
5. Jutro przesłucham płytę.
6. 'Zrób, co możesz' najniżej w historii?
7. szkoda mi kilku spadków, ale chyba najbardziej Żywiołaka.
8. Specjalnie pominąłem pewne wydarzenie na liście. Icon_wink2
1. Też się cieszę. Poprzednio poprawiłem błąd na liście, ale nie w excelu stąd powtórka.
2. Raczej? A jak John?
3. Poprawiłem, dzięki. Icon_biggrin3
4. Nie mogła nie chwycić, bo to znakomity utwór. Szkoda tylko, że trafia na tak trudny czas.
5. Już się boję.
6. Na to wychodzi, ale i lista najsilniejsza w historii.
7. Mi też szkoda i to wszystkich, ale coś spaść musiało.
8. A było jakieś wydarzenie na mojej liście?
20.02.2009 12:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Kaczy1993 napisał(a):No to dałeś mi powód żeby posłuchać Sleepytime Gorilla Museum, bo wcześniej się z nimi nie zetknąłem Icon_wink2 No i cieszę się z jednego Johna. Na drugiego czekam Icon_lol
No to jestem ciekaw reakcji, bo to delikatnie mówiąc niekonwencjonalna muzyka.
20.02.2009 12:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #8
 
kajman napisał(a):bo to delikatnie mówiąc niekonwencjonalna muzyka.
w takim razie może też posłucham Icon_idea

[Obrazek: kleschko.png]
20.02.2009 08:56 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #9
 
No cóz na szczeście nie tylko ja sfiksowałem .
TOP 13 krwiste. Cztery nowosci rewelacyjne , dwie natomiast tylko mi sie podobaja
Z tych czterech beda u mnie dwa debiuty . Na razie ida łeb w łeb zobaczymy co z tego bedzie.
Poza tym jeden z tych debiutujących na przyczepke zaprosi swojego kolegę z podwórka .
Ale ja zaczynam nienawidzic swoja listę ze mi robi takie numery .......
Poza tym u Ciebie cieszy mnie także ponowny awans Sorry , Owieczek i Portala .
Jak na takie trzesienie ziemi moi inni faworyci trzymaja sie dzielnie.
20.02.2009 10:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Aro napisał(a):1. No cóz na szczeście nie tylko ja sfiksowałem .
2. TOP 13 krwiste.
3. Cztery nowosci rewelacyjne , dwie natomiast tylko mi sie podobaja
4. Z tych czterech beda u mnie dwa debiuty .
5. Na razie ida łeb w łeb zobaczymy co z tego bedzie.
6. Poza tym jeden z tych debiutujących na przyczepke zaprosi swojego kolegę z podwórka .
7. Ale ja zaczynam nienawidzic swoja listę ze mi robi takie numery .......
8. Poza tym u Ciebie cieszy mnie także ponowny awans Sorry , Owieczek i Portala .
9. Jak na takie trzesienie ziemi moi inni faworyci trzymaja sie dzielnie.
1. To chyba pierwszy przypadek zaraźliwej fixacji (nota bene słucham właśnie GOAC, ale jednak chyba ponownie w płytach wygra IGT).
2. Jeszcze tak krwiste nigdy nie było. Nawet w notowaniu 3, kiedy rozszerzałem z top10 do top30 i w 13, kiedy po raz pierwszy wpuściłem utwory spoza LP3.
3. No to mam zagwozdkę, która jako druga tylko Ci się podoba, chociaż stawiałbym na tą wyższą.
4. Jeżeli piszesz o tych 4 rewelacyjnych, to bym się zdziwił, gdyby zadebiutowała jedna z pozostałych 2. Icon_wink2
5. Wynik ostateczny nie jest dla mnie tak istotny, jeżeli obie się pojawią, oby jak najwyżej.
6. Czyżby miało to oznaczać, że za tydzień będzie u mnie 7 Goryli?
7. Ja już dawno jej nienawidzę, a szczególnie wtedy, kiedy muszę przesłuchiwać czołówkę. Zaczynam się też zastanawiać nad sensem jakichkolwiek podsumowań, jeżeli jest taka dysproporcja poziomów między moimi listami sprzed roku, a jeszcze bardziej dwóch i dwóch miesięcy.
8. Owieczki i Sorry miały szczęśćie bo były najniżej klasyfikowanymi piosenkami wykonawców i było im łatwiej, chociaż Sorry to nie tak do końca. A portal cały czas ma potencjał.
9. Ja uważam, że nawet Ci, co pospadali bardzo mocno, bardzo dzielnie się trzymają. Po raz kolejny podjąłem próbę upchnięcia 50 utworów chociażby do top20, ale się nie udało.
10. Uwaga w związku z innym wątkiem. Goryle zyskały u mnie tylko 122 punkty i to powinno wystarczyć na pierwszą dziesiątkę, ale jeszcze sporo muszą zyskać w innym miejscu, żeby się załapać do top5.
1. W przeciwieństwie do najnowszej (moim zdaniem) pierwsza płyta ma zdecydowanie lepszą końcówkę (moje ulubione utwory to ostatnia czwórka i numer 3), tak że tylko fakt, że IGT jest w obrocie, pozwala mi zadecydować o wyborze.
20.02.2009 11:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
jak zwykle muszę się zadowolić jakimiś wydarzeniami w środku stawki Icon_razz
kajman napisał(a):34. 44. 2 THE DAY BEFORE THE DAY - Dido
Icon_biggrin3
kajman napisał(a):32. 13. 4 LATAWCE - Żywiołak
uuuuu...
20.02.2009 11:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
ku3a napisał(a):1. jak zwykle muszę się zadowolić jakimiś wydarzeniami w środku stawki Icon_razz
kajman napisał(a):34. 44. 2 THE DAY BEFORE THE DAY - Dido
Icon_biggrin3
kajman napisał(a):32. 13. 4 LATAWCE - Żywiołak
uuuuu...
1. No niestety, chociaż chyba kilka nagrań, które lubisz jest dosyć wysoko.
34. Rok temu pewnie byłoby bez problemu top15, ale teraz... z jednej strony cieszę się z takiego poziomu, z drugiej, żal mi że tyle świetnych nagrań jest tak nisko.
32. Nie dziwię się. Myślę, że jeszcze kiedyś będą wyżej.
20.02.2009 05:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #13
 
kajman napisał(a):
Kaczy1993 napisał(a):No to dałeś mi powód żeby posłuchać Sleepytime Gorilla Museum, bo wcześniej się z nimi nie zetknąłem Icon_wink2 No i cieszę się z jednego Johna. Na drugiego czekam Icon_lol
No to jestem ciekaw reakcji, bo to delikatnie mówiąc niekonwencjonalna muzyka.

Napisałem na forum.lp3.pl w komentarzach do notowania ale nie wiem czy przeczytałeś.

Ciutek za mocno grają jak dla mnie, ale to by jeszcze uszło gdyby nie "przerażający" wokal Icon_neutral2

[Obrazek: Kaczy93.gif]
21.02.2009 08:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #14
 
U, masakra! Ale nowości! I jak wysoko Icon_eek2 Icon_eek2 !

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
22.02.2009 01:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Już pisałem co sądzę o nadmiarze Sleepytime i Von Hertzen....cóż, nastały ich czasy i trzeba się z tym pogodzić. Zawsze coś dziwnego wynajdą niektórzy rockmani z tego forum Icon_wink2 Na pocieszenie zostaje mi to co zwykle: Gunsi, Verve, Medea, Dido, Cure, Raconi, Metallica, FF, Nosowska, PT...niby trochę tego jest, ale brakuje mi świeżości już trochę. Stworzyłem dobrą strefę ''przyszłości'', która spokojnie prawie w całości mogłaby jak dla mnie pojawić się na liście.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.02.2009 07:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Kaczy1993 napisał(a):1. Napisałem na forum.lp3.pl w komentarzach do notowania ale nie wiem czy przeczytałeś.
2. Ciutek za mocno grają jak dla mnie,
3. ale to by jeszcze uszło gdyby nie "przerażający" wokal Icon_neutral2
Czytałem i nawet odpowiedziałem.
2. Nie za bardzo rozumiem tego mocno. Jak dla mnie to skomplikowanie, pozakręcano, ale każdy na swój odbiór.
3. Już wiem, o co Ci chodzi z tym wokalem, ale on mi tak idealnie wkomponowuje się w całość, że wcześniej nie zwracałem na to uwagi. Dla mnie to po prostu instrument o bardzo interesującym brzmieniu.
24.02.2009 11:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Miszon napisał(a):1. U, masakra!
2. Ale nowości!
3. I jak wysoko Icon_eek2 Icon_eek2 !
1. To fakt, sam to tak odbieram.
2. I teraz nie mam pewności, co znaczy to ale. Może znaczyć: cóż to za nowości albo jak dużo tych nowości.
3. U mnie bardzo często nowości debiutują wysoko. Debiut na pierwszym miejscu też mi się kilka razy przydarzył, ostatnio Gunsom.
24.02.2009 11:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
saferłel napisał(a):1. Już pisałem co sądzę o nadmiarze Sleepytime i Von Hertzen....
2. cóż, nastały ich czasy i trzeba się z tym pogodzić.
3. Zawsze coś dziwnego wynajdą niektórzy rockmani z tego forum Icon_wink2
4. Na pocieszenie zostaje mi to co zwykle: Gunsi, Verve, Medea, Dido, Cure, Raconi, Metallica, FF, Nosowska, PT...
5. niby trochę tego jest, ale brakuje mi świeżości już trochę.
6. Stworzyłem dobrą strefę ''przyszłości'', która spokojnie prawie w całości mogłaby jak dla mnie pojawić się na liście.
1. Von Hertzen? Toż są tylko dwa. Co do Goryli, to jest duża szansa, że kolejny się dołączy.
2. Są warte tego, żeby nadeszły ich czasy. Ja wiem, że to wszystko za świeżo i dlatego napiszę tylko, że Goryle załapią się u mnie do top20 zespołów wszechczasów.
3. No fakt, że dziwne, ale dziwne jest piękne, przynajmniej potrafi być.
4. Aleś mi dał zagwozdkę z tą Medeą. Przez 10 minut usiłowałem dojść, o co Ci chodzi. Gdyby nie komentarz na innym wątku, to pozostałbym w nieświadomości.
5. Wśród wykonawców z p. 4? Bo tak w ogóle to mnóstwo świeżości u mnie, a z tych wymienionych to Dido jest bardzo krótko, a Uciekaj Nosowskiej i I.R.S. Gunsów też niedługo.
6. Nie za bardzo chwytam, o co chodzi w tym stwierdzeniu.
24.02.2009 11:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości