Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumowy TOP DEPECHE MODE
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #1
Forumowy TOP DEPECHE MODE
Wielkimi krokami zbliża się maj a wraz z nim dzień 23.05.2009 który jest (pewnie nie tylko) przeze mnie bardzo wyczekiwany [a co za tym idzie koncert czarnego zespołu na Stadionie Gwardii w Warszawie!!! Icon_biggrin3 ]
W ramach przygotowania do tego wielkiego święta fanów Depeche Mode w Polsce fajnie byłoby coś przedsięwziąć. Z pewnością przydałoby się odświezyć dyskografię czarnego zespołu a do tego bardzo mobilizujący byłby top DM Icon_biggrin3

Chciałabym się dowiedzieć czy byłby ktoś zainteresowany, żeby wziąć udział w głosowaniu na forum mycharts.pl na najlepsze utwory Depeche Mode. Mam świadomość, ze taki top był na sąsiednim forum lp3 ale może komus zmieniło się cos w odniesieniu do muzyki DM? Niektórzy pewnie tam nie oddali głosów. A i warto by poczekac na nowa płytke i wziąć pod uwage w głosowaniu tez nowe utwory na które z niecierpliwością czekamy!
17.02.2009 12:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Lilian napisał(a):ale może komus zmieniło się cos w odniesieniu do muzyki DM?
Ja nawet wiem komu się zmieniło. Icon_lol
17.02.2009 12:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #3
 
jestem za!
a moje głosy są już nawet (niezmiennie) gotowe Icon_wink2
17.02.2009 12:33 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #4
 
Gary napisał(a):Ja nawet wiem komu się zmieniło. Icon_lol
taaak? to komu? Icon_wink2
17.02.2009 12:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Nie wiem czy uwzględnienie piosenek z nowej płyty miałoby sens, ponieważ to będzie raczej świeży materiał i mogą być nadinterpretacje w obie strony Icon_smile No ale dobrze. Ja też jestem gotowy.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.02.2009 08:57 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #6
 
Ja oczywiście też jestem zainteresowany.
Swój Top robiłem 8 miesięcy temu. Jest tam kilka spontanicznie wstawionych pozycji, które w tej chwili byłyby ciut w innych rejonach topu Icon_wink2 Ale ruchy zapewne będą i w góre i w dóóóóół Icon_wink2

Co do nowej płyty to chyba będzie ciężko te utwory ustawić wśród dobrze znanych kawałków. Wiem co piszę, bo u mnie tak było z Memphisto, którego wcześniej nie znałem. Ja go poznałem tuż przed ułożeniem topu i powędrował nieprawdopodobnie wysoko. A teraz ... Dawno go nie słuchałem Icon_mrgreen Ale to jest do przedyskoutowania i ostatecznie każdy zrobi jak będzie chciał Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.02.2009 10:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #7
 
I Ja i Ja Icon_biggrin3
Może nie jestem faunem Icon_mrgreen DM ale z checia zagłosuje w topie.
A i przyznam ze może odkryje jakies perełki których nie miałem przyjemnosci poznać. Choc mój nr 1 chyba się nie zmieni Icon_wink2
17.02.2009 10:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
 
Aro, bardzo jestem ciekawy Twojego nr 1, ale ... wytrzymam te parę tygodni Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.02.2009 10:50 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #9
 
Yacy napisał(a):Aro, bardzo jestem ciekawy Twojego nr 1, ale ... wytrzymam te parę tygodni Icon_smile2
A no własnie Liliantyrko do kiedy mozna głosować ??? Icon_smile2
Ja mysle że 20 kwietnia to bardzo dobry termin na ogłoszenie wyników . No chyba ze chcecie szybciej/później
17.02.2009 11:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
 
Aro napisał(a):Ja mysle że 20 kwietnia to bardzo dobry termin na ogłoszenie wyników .
Czyli jednak przed ukazaniem się nowej płyty...
Faktycznie widać, że będzie kilka osób chętnych, wiec teraz Martylian Icon_razz podaj do kiedy, na ile utworów (i płyt?) i ... do roboty Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.02.2009 11:51 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #11
 
Yacy napisał(a):Czyli jednak przed ukazaniem się nowej płyty...
A własciwie w dniu ukazania płyty. O ile ten termin jest aktualny.
Przyznam gdyby termin ogłoszenia wyników przesunalby się nawet do maja (w okolicach planowanego koncertu w Polsce)
to nowej płyty w ogóle nie uwzgledniałbym do TOP-u. Za swiezy materiał jak dla mnie .
17.02.2009 12:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #12
 
Ja się chętnie dołączę. Przy okazji będę musiał nieco pobuszować po Martyrkowym Chomiku. BTW - Gosiu, masz tam całą dyskografię Depeszów?
17.02.2009 12:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #13
 
saferłel napisał(a):Nie wiem czy uwzględnienie piosenek z nowej płyty miałoby sens, ponieważ to będzie raczej świeży materiał i mogą być nadinterpretacje w obie strony Icon_smile
Yacy napisał(a):Co do nowej płyty to chyba będzie ciężko te utwory ustawić wśród dobrze znanych kawałków.
Aro napisał(a):nowej płyty w ogóle nie uwzgledniałbym do TOP-u. Za swiezy materiał jak dla mnie .
może i racja, jak tam chcecie Icon_smile2
ale... musiałam znaleźć argument zeby przekonac siebie i [jak mi sie wydawało] Was Icon_mrgreen
Aro napisał(a):A no własnie Liliantyrko do kiedy mozna głosować ??? Icon_smile2
nie podałam żadnych terminów, bo najpierw chciałam wiedziec czy będą chętni Icon_wink2 ale widze ze są i bardzo mnie to cieszy! Icon_biggrin3
Aro napisał(a):Ja mysle że 20 kwietnia to bardzo dobry termin na ogłoszenie wyników .
ale myśle ze to troche za szybko, ja dałabym szanse nowym utworom tez.
W 2001 r. zaraz powydaniu "Excitera" a przed koncertem na Służewcu jak był top najlepszych płyt DM w Trójce u Stelmiego, "Exciter" tez był brany pod uwage. Ja tez dałabym szanse tej nowej płycie. Jeśli nie będziecie chcieli nie będziecie uwzględniać nowych piosenek.
Yacy napisał(a):wiec teraz Martylian podaj do kiedy, na ile utworów (i płyt?) i ... do roboty
komuś bardzo sie spieszy Icon_wink2
ale to dobrze. znaczy ze jest ładny odzew! Icon_biggrin3
tak mi sie pomyślało ze jeśli ktos będzie chciał to można tez zrobic [oczywiscie dla chętnych] top najlepszych tekstów do utworów DM Icon_smile2
przyszło mi to na myśl bo Martin pisze bardzo intrygujące ale dające do myślenia teksty Icon_smile2
Yacy napisał(a):Martylian Icon_razz
Dobrze, PoLiCyYa of Truth Icon_mrgreen
W takim razie Top Depeche Mode na forum Mycharts.pl uznaję za otwarty!!! Icon_biggrin3
Jopkolog napisał(a):Przy okazji będę musiał nieco pobuszować po Martyrkowym Chomiku.
bardzo sie ciesze Icon_biggrin3
Jopkolog napisał(a):BTW - Gosiu, masz tam całą dyskografię Depeszów?
mam nadzieje ze tak (z tego co pamiętam, sporo tam tego jest Icon_wink2 ). Ale jak bede miała wolniejsza chwilke zajrze na chomika i sprawdze to dokładnie Icon_wink2 Icon_biggrin3
17.02.2009 01:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Ja mam nadzieję, że termin to co najmniej do wydania płyty, bo wtedy będę mógł wygospodarować (od innych topów) czas na profesjonalne podejście do sprawy. Na forum.lp3, to trochę tak z łapanki ten top był, ale top 10 pewnie za dużo się nie zmieni. Icon_mrgreen
17.02.2009 06:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Oto moje głosy

1. Martyr
2. Policy Of Truth
3. Personal Jesus
4. People Are People
5. Precious
6. Walking In In My Shoes
7. I Feel You
8. Barrel Of A Gun
9. It’s No Good
10. Condemnation
11. In Your Room
12. Enjoy The Silence ‘04
13. Dream On
14. Suffer Well
15. Free Love
16. I Feel Loved
17. Master And Servant
18. Strange Love
19. Goodnight Lovers
20. Word In My Eyes

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
17.02.2009 10:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #16
 
Konrad napisał(a):Oto moje głosy
ależ iście sprinterska reakcja Icon_smile2 no i miejsce 1 bardzo prawidłowe Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.02.2009 11:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Martyr jest akurat jednym ze słabszym, tak patrząc z perspektywy całej kariery...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.02.2009 11:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
No tak, ale w tym wątku nie wypada głośno wyrażać takich opinii. Icon_mrgreen
17.02.2009 11:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #19
 
Gary napisał(a):No tak, ale w tym wątku nie wypada głośno wyrażać takich opinii
ale za to Lilian jest świetna. Piosenka znaczy Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.02.2009 11:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #20
 
Konrad napisał(a):12. Enjoy The Silence ‘04
nie będę liczyła poszczególnych wersji. Podsumuję wszystko dla 1 utworu.
Tak samo mam zamiar zrobić np. z "In Your Room" bo spodziewam się, że beda osoby głosujące na obie wersje (tzn. albumową i singlową).
Oczywiscie mozna podac w nawiasie informacyjnie, którą wersję lubi się bardziej.

Ze spraw organizacyjnych jeszcze termin - myślę, że postaram się podliczyć jakiś tydzień przed koncertem, a więc na pewno będzie to maj.
Punktowanych pozycji jest 20. Ale można podawać więcej, jeśli ktoś chce Icon_smile2

Dla chętnych top płyt - 5 płyt podanych jako pierwsze w kolejności będzie punktowanych.
Dla fanatyków i depeszowych szaleńców [do których tez sie zaliczam Icon_biggrin3 Icon_mrgreen ] pozostawiam też wolny, tzn otwarty temat na top tekstów DM Icon_smile2
18.02.2009 12:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Forumowy TOP WSZECHCZASÓW wydanie 3 Konrad 20 6 712 26.09.2009 10:16 PM
Ostatni post: Miszon
  Forumowy TOP MADONNA jszmiles 102 26 008 26.09.2009 10:38 AM
Ostatni post: saferłel
  Forumowy TOP BRUCE SPRINGSTEEN adr 10 2 561 24.09.2009 02:24 AM
Ostatni post: adr
  Forumowy TOP U2 uzi 143 20 422 07.08.2009 07:29 PM
Ostatni post: saferłel
  Głosowanie na 3-ci FORUMOWY TOP WSZECHCZASÓW Konrad 34 12 395 07.07.2009 02:51 PM
Ostatni post: AKT!
  FORUMOWY TOP WSZECHCZASÓW - Notowanie 2 Konrad 15 4 995 12.05.2008 03:18 PM
Ostatni post: abd3mz
  Głosowanie na 2-gi forumowy TOP WSZECHCZASÓW Konrad 54 12 800 06.05.2008 12:37 AM
Ostatni post: Gary
  Forumowy TOP WSZECHCZASÓW - notowanie 1 Konrad 6 2 817 30.10.2007 11:48 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości