Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysł tabelki z datami topów
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #41
RE: Pomysł tabelki z datami topów
(08.06.2018 06:49 AM)prz_rulez napisał(a):  Generalnie jeśli byłbym jedyną osobą odpowiedzialną za to, to w praktyce oznaczałoby, że czasami musiałbym zaglądać co chwilę na forum i siedzieć na nim niemal przez dwadzieścia cztety godziny.
Bez sensu. Dlaczego? Niezależnie od tego, kiedy ostatnim razem byłeś na forum, na górnym pasku masz linka do wszystkich nieprzeczytanych postów. Obskoczenie wszystkiego, co tam jest interesujące, to dosłownie chwila. Zresztą to już nie pierwszy raz, kiedy ci wypominam istnienie tej zakładki, nie wiem o co chodzi. Icon_wink

Cytat:A na przykład wyobraźmy sobie, że w niedzielę wracam rano po imprezie i śpię do oporu. Albo na przykład nie mam przez cały dzień Internetu.
Eee... czy sugerujesz, że inni forumowicze są tak pozbawieni życia, że impreza czy cokolwiek innego może im się nie zdarzyć? Względnie zająć czymkolwiek innym poza forum? Uau.

Cytat:Tymczasem np. taki Kajman (piszę o Kajmanie, bo pasuje to do niedzieli) informuje, że z pewnych przyczyn przesuwa oba swoje topy na późny wieczór. No i dla mnie byłaby to z oczywistych powodów wtedy męka, a Kajman po prostu zamiast pisać o tym w wątkach z topami, wrzuciłby to do tabelki. I zamiast pisać w dwóch miejscach, napisałby od razu w jednym.
W tym nie chodzi o dodawanie komuś dodatkowej pracy, tylko właśnie by sobie ułatwić życie.

Nie no, brzmi ok. Wystarczyło by tylko to uzgodnić z prowadzącymi, a dopiero potem postować. Chociaż myślę, że tematy na forum i tak są dość widoczne.
Chociaż od wielu lat jakoś nikt nie chce mnie słuchać, kiedy proszę o umieszczanie wyników głosowań w pierwszych postach tematu, bo za każdym razem muszę ich szukać w innym temacie niż ten co w najnowszych. Icon_smile

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.06.2018 09:27 AM przez Dobromiera.)
08.06.2018 09:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #42
RE: Pomysł tabelki z datami topów
prz_rulez napisał(a):Wy powinniście się zgłosić na pomocników, a nie... Dlaczego wszystko na mnie? Co to tylko ja top tu prowadzę?
ale to Twój pomysł, nikt inny o tę tabelę nie wnioskował, nikt inny nie widzi potrzeby brania na siebie kolejnego obowiązku, gdy nie widać realnego zainteresowania tematem; ja np. na stronę główną forum zwykle w ogóle nie wchodzę, bo odnośnik prowadzi mnie do nowych postów

prz_rulez napisał(a):Ale zajmę się nią, chociażby wam na złość. I niech wam będzie wstyd.
to jest bardzo zła motywacja; mnie nie jest, ani nie będzie wstyd; co więcej -- nie chcę tego pisać, ale to tobie prędzej czy później będzie wstyd, jak po kilku aktualizacjach zupełnie stracisz temat z oczu i umyjesz ręce, co prorokuję, że się stanie -- z prostego powodu: za dużo manualnych apdejtów

prz_rulez napisał(a):wkurza mnie, że wszyscy chcieliby przyjść na gotowe
nie wszyscy, TY!
zgłaszasz wniosek o ulepszenie i oczekujesz, że powstanie ono bez twojego udziału, a potem odwracasz kota ogonem; swój własny widzimisizm próbujesz przykryć wywołaniem wyimaginowanego poczucia winy; o co chodzi? bo przecież nie o ten pasek; znowu potrzebujesz atencji? potrzebujesz zrobić inbę, żeby móc stanąć w opozycji i triumfować we własnych oczach jako niezrozumiały przez ogół jedyny sprawiedliwy, który nie musi nikogo do niczego przekonywać, bo ma absolutną rację i czeka, aż reszta sama się nawróci na jedyny słuszny sposób myślenia? nie nas, ale przede wszystkim siebie dręczysz takimi działaniami. nie wiem, co ci to daje, ale patologiczne nawroty takich zachowań odciskają się piętnem na kolejnej generacji użytkowników kolejnego forum. ogarnij się/dorośnij/cokolwiek

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
08.06.2018 10:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
RE: Pomysł tabelki z datami topów
Michale, ja bym się zajmował aktualizacjami do Retro Topu, Kajman liczeniem retro i top 30, Sundrajta topem albumów, etc... No chyba logiczne.
Echh, Konradzie, zjechałeś mnie, a moim celem było tylko ułatwienie życia. Po co wchodzić do 10 wątków, skoro można mieć jeden na tacy?
A że czasem uważam, że znacznie lepiej rozwiązałbym pewne kwestie, to już inna sprawa Icon_wink

P.S. Właśnie na forum.lp3 pokazali, że można mieć elegancką tabelkę na górze Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.06.2018 07:37 PM przez prz_rulez.)
08.06.2018 07:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
RE: Pomysł tabelki z datami topów
prz_rulez napisał(a):Właśnie na forum.lp3 pokazali, że można mieć elegancką tabelkę na górze
Jeżeli tutaj miała być taka jak tam to wolałbym, żeby jej nie było.
08.06.2018 08:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
RE: Pomysł tabelki z datami topów
kajman napisał(a):Jeżeli tutaj miała być taka jak tam to wolałbym, żeby jej nie było.
Szkoda Icon_sad A tak ładnie tam wygląda...
Chciałem dobrze.
17.06.2018 10:44 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
RE: Pomysł tabelki z datami topów
Ładnie. Nie mogłem na nią patrzeć. I niestety dalej jest.
17.06.2018 11:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
RE: Pomysł tabelki z datami topów
Oj, jeśli chodzi o kolorystykę, to nie musiałaby być to krwista czerwień przecież.
17.06.2018 11:56 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości