Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
581/16.02.2009
Listoholik
Unregistered

 
Post: #21
 
w top 3 armia przeciwko pet shop boys... wiem, że muzyka jest tylko jedna, ale taki układ, mimo wszystko, jawi mi sie jako jawna kpina z muzyki... a może właśnie listy przebojów całościowo są taką kpiną... :?: :?: :?:
Metallica może tam być obok Ludwig van Beethovena.. a Feel obok Radiohead... Icon_eek2
15.02.2009 04:38 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #22
 
stavanger napisał(a):01 --- 01 01 Armia - Przed prawem
Icon_eek2 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 No cóż zajefajny debiut na szczycie . Oby jak najdłuzej Ci sie podobał własnie ten utwór z "Der Prozess"
stavanger napisał(a):02 15 01 02 Archive - Bullets
choć obawiam sie czy Armia przetrwa wiecej niz tydzień na szczycie , po takim skoku Bulletsa . [No i niebawem bedzie to utwór ktory zatrzęsie forumową ] Icon_smile2
stavanger napisał(a):04 01 06 07 Brainstorm - French Cartoon
gdyby Łotysze spadli na miejsce 3 , miałbyś wysmienite podium Icon_smile2
W pierwszej dziesiątce kilka innych utwórów tez mi sie podoba; Nosowska, Jabłka, Voo Voo .
stavanger napisał(a):14 09 09 Metallica - All Nightmare Long
uuu fatalnie , ze tak szybko leci...
Gary napisał(a):rewelacyjne nowości, oprócz tylko dobrej Armii z 29 miejsca. A myślałem, że może wpłynie statek burz.
...oraz tylko dobrym Gunsom a tak to przyznaje rację Koledze Icon_wink2 Icon_smile2
15.02.2009 01:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Listoholik napisał(a):w top 3 armia przeciwko pet shop boys... wiem, że muzyka jest tylko jedna, ale taki układ, mimo wszystko, jawi mi sie jako jawna kpina z muzyki... a może właśnie listy przebojów całościowo są taką kpiną... :?: :?: :?:
Metallica może tam być obok Ludwig van Beethovena.. a Feel obok Radiohead... Icon_eek2

Przesadzasz. Co w tym złego, że Armia spotyka PSB? Nie można się interesować popem i cięższym brzmieniem :/ Sam przecież masz na pewno kilka równie odległych od siebie ulubieńców. Ja mam tak samo.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.02.2009 01:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #24
 
Listoholik napisał(a):w top 3 armia przeciwko pet shop boys... wiem, że muzyka jest tylko jedna, ale taki układ, mimo wszystko, jawi mi sie jako jawna kpina z muzyki... a może właśnie listy przebojów całościowo są taką kpiną...
kurcze nie wiedziałem że LP3 było kpiną :roll:
np, not . 205 . Jak tam było kolorowo i pieknie Icon_mrgreen . Np . miejsca 14 ,15 czy 18, 21 i 24

http://www.lp3.pl/alpt.phtml?m=1&r=1986
15.02.2009 01:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #25
 
nie czytajcie co pisałem, widocznie nietrzeźwy byłem ;]
15.02.2009 01:52 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Aro napisał(a):np, not . 205 .
Co najważniejsze ja tego notowania słuchałem, bo słuchałem wszystkich, na którym na 1 miejscu byli Bracia. Icon_mrgreen
15.02.2009 01:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #27
 
Aro napisał(a):np, not . 205 . Jak tam było kolorowo i pieknie Icon_mrgreen . Np . miejsca 14 ,15 czy 18, 21 i 24
http://www.lp3.pl/alpt.phtml?m=1&r=1986
http://www.lp3.pl/alpt.phtml?m=1&nn=198#navigation

.
15.02.2009 01:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Takie listy przebojów jak Lp3 to inna sprawa bo przecież głosują na nie różni ludzi i nie można mieć pretensji do listy, że obok siebie znajdzie się Dire Straits i A-ha. Co innego z listą prywatną, i do niej uderza Rafał - tylko po co :?:

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.02.2009 01:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #29
 
Gary napisał(a):Co najważniejsze ja tego notowania słuchałem, bo słuchałem wszystkich, na którym na 1 miejscu byli Bracia. Icon_mrgreen
ja takze ich już słuchałem , ale wiela z tych wspomnień uleciało . Miałem 10 lat..... Icon_lol
15.02.2009 01:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #30
 
saferłel napisał(a):Takie listy przebojów jak Lp3 to inna sprawa
Zadna inna sprawa . LISTA PRZEBOJÓW TO LISTA PRZEBOJÓW Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):przecież głosują na nie różni ludzi i nie można mieć pretensji do listy, że obok siebie znajdzie się Dire Straits i A-ha.
ja też tak glosowałem i gdybym układal swoją liste w 85 czy 86 roku zapewne i takie smaczki miałbym w swoich kajecikach Icon_wink2 Icon_smile2
15.02.2009 01:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Oj, wiesz o co mi chodziło. Prywatna lista zależy od jednej osoby, a składu listy przebojów nie da się przewidzieć. Takie różnice miałem na myśli.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.02.2009 02:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #32
Re: 581/16.02.2009
Oj pięknie tu grają Icon_biggrin3 Armia szaleje, aczkolwiek trzymam kciuki za Archive i Brainstorm - może uda im się na pierwsze wskoczyć :roll: Wizerunek listy psuje troszkę Fisz/Emade no i oczywiście szkoda wypadku Pustek i Jacka White'a

[Obrazek: Kaczy93.gif]
15.02.2009 02:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
Aro napisał(a):
Gary napisał(a):Co najważniejsze ja tego notowania słuchałem, bo słuchałem wszystkich, na którym na 1 miejscu byli Bracia. Icon_mrgreen
ja takze ich już słuchałem , ale wiela z tych wspomnień uleciało . Miałem 10 lat..... Icon_lol
Zajrzałem do następnego notowania i w nim przed miejscem 30 padła taka zapowiedź : "dziś pierwsza trójka bez zmian" - gdyby to dziś się zdarzyło, to przez forum.lp3 przeszłoby tornado bluzg. Icon_lol
15.02.2009 02:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #34
 
saferłel napisał(a):Prywatna lista zależy od jednej osoby, a składu listy przebojów nie da się przewidzieć
No to ja miałem na swojej liscie, nie tak dawno Vadera obok aksamitnego głosu Anny Marii Jopek . Icon_mrgreen I to jest genialne i Ania jest super Icon_smile2
I mam to gdzies kto na jakich zasadach układa swoja listę. Ciesze sie ze to lubimy robić.
I skoro w ubiegłym tygodniu podobała się Armia obok PSB to chwała Mu za to. Icon_smile2
15.02.2009 02:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #35
 
Gary napisał(a):Zajrzałem do następnego notowania i w nim przed miejscem 30 padła taka zapowiedź : "dziś pierwsza trójka bez zmian" - gdyby to dziś się zdarzyło, to przez forum.lp3 przeszłoby tornado bluzg. Icon_lol
Zastępowy Rogowiecki tak powiedział ?? . Miałby becki jak nic Icon_lol
15.02.2009 02:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #36
 
Gary napisał(a):
Aro napisał(a):np, not . 205 .
Co najważniejsze ja tego notowania słuchałem, bo słuchałem wszystkich, na którym na 1 miejscu byli Bracia. Icon_mrgreen
a ja nawet wiem gdzie go słuchalem Icon_wink2 A konkretnie własnie nr 1 - siedząc w fotelu bujanym u mojej Babci Icon_smile2 Mam na to dowód na papierze!!! Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.02.2009 02:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #37
 
Kaczy1993 napisał(a):Wizerunek listy psuje troszkę Fisz/Emade
Fisz/Emade niczego nie psują. Wyróżniają się trochęIcon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
15.02.2009 03:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #38
 
furbul napisał(a):
Kaczy1993 napisał(a):Wizerunek listy psuje troszkę Fisz/Emade
Fisz/Emade niczego nie psują. Wyróżniają się trochęIcon_wink
Dobra, o gustach się nie dyskutuje Icon_wink2

[Obrazek: Kaczy93.gif]
15.02.2009 06:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 697
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
 
Listoholik napisał(a):w top 3 armia przeciwko pet shop boys... wiem, że muzyka jest tylko jedna, ale taki układ, mimo wszystko, jawi mi sie jako jawna kpina z muzyki... a może właśnie listy przebojów całościowo są taką kpiną... :?: :?: :?:
Metallica może tam być obok Ludwig van Beethovena.. a Feel obok Radiohead... Icon_eek2
Gdzieś juz cos podobnego czytałem Icon_wink2

Armia rzeczywiście świetna. Wczoraj o raz pierwszy przesłuchałem płyte. Dzisiaj zrobię to drugi raz

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
16.02.2009 04:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
 
Wyniki ogólnie średnio mi się podobają, bo w większości utwory, które mi się podobają, lecą w dół, a te, które mi się nie podobają, idą w górę (są wyjątki, ale jest ich niewiele).
Nowości wyglądają nienajgorzej, ale zdecydowanie bardziej mi się podobają Armie (chociaż u mnie nie powalczą Icon_wink2 ) niż pozostałe dwie. Średnia ocena wszystkich to 4,6/10.
16.02.2009 05:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości