Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 115 (14.02.09)
Listoholik
Unregistered

 
Post: #21
 
saferłel napisał(a):czary-mary

na mojej liście są lepsze:
06. 06. 06. M83 – We Own The Sky Icon_mrgreen


ale sam się muszę pochwalić, bo nikt tego nie zauważy Icon_razz
14.02.2009 03:05 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Cytat:06. 06. 06. M83 – We Own The Sky Icon_mrgreen
Cyferki + nazwa utworu... robi wrażenie Icon_mrgreen
14.02.2009 03:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #23
 
Ciekawe u kogo będzie:
02.02.02 U2 - Get... Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Dziwak z ciebie, wiesz o tym Icon_razz
No jasne... bo normalny człowiek utrudnia sobie zawsze życie.
14.02.2009 06:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
To jakaś aluzja do mojej osoby? Ja sobie nic nie utrudniam...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.02.2009 06:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #25
 
nie mów, nie mów, pewnie jak wchodzisz po schodach, to dźwigasz ze sobą 2 ciężarki 5-kilogramowe Icon_mrgreen Icon_lol
14.02.2009 06:46 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Mieszkam na pierwszym piętrze, więc tego wchodzenia za dużo nie ma Icon_smile2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.02.2009 06:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #27
 
ale dźwiganie jest, przyznaj się, niektórym ułatwi to życie Icon_wink
14.02.2009 06:49 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Jeśli niektórym [czyli pewnie masz na myśli Pawła] to ułatwi życie to przyznaję się, że nawet węgiel wnoszę czasem sąsiadowi na piąte Icon_razz

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.02.2009 06:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Przesłuchałem dzisiaj 22 nowe nagrania pod kątem ewentualnej przydatności do mojej listy (wygląda, że żaden nie ma szans), z tego 5 z top10 Twojej listy i nie zdzierżyłem, chociaż dzisiaj miałem nie pisać. Najlepiej obronił się WUJEK, który robi całkiem niezłe wrażenie, dużo gorzej, chociaż znośnie słuchało się Calexico. Pet Shop Boys, które ściągnąłem w zasadzie tylko żeby wiedzieć, jak teraz brzmi, zaskoczyło mnie można rzec pozytywnie. Brzmi mi znacznie bardziej rockowo od innych nagrań. Ale i tak nie jest to moja muzyka. Ale przyznam, że byłem zaszokowany jak usłyszałem U2. Gdybym nie wiedział, co to jest potraktowałbym to jako jakieś disco polo. To zdecydowanie najgorsze ich nagranie, które zdarzyło mi się słyszeć, a po Unchained myślałem, że już nic gorszego mnie nie spotka. Bootsy przy nim brzmią po prostu bosko. Tylko jedno nagranie wśród tych 22 było jeszcze gorsze i byli to Junior Boys.
15.02.2009 10:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #30
 
kajman napisał(a):[...] Tylko jedno nagranie wśród tych 22 było jeszcze gorsze i byli to Junior Boys.

mam nadzieję, że w Twoim wieku nie będę takim zgredem Icon_mrgreen

a piszę to świeżo po wysłuchaniu całej nowej płyty Junior Boys, cudeńko!
15.02.2009 10:55 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Zgadzam się Listoholiku, świetna płyta!

Niestety nasze gusta kajmanie różnią się diametralne, o czym świadczy chociażby fakt, że PSB zaczęli grać rocka Icon_biggrin3 Calexico za a to jest piękną, intymną i zadumaną muzyką - i jak tu tego nie kochać Icon_razz ? U2 na pewno nie można podpiąć pod disco polo, chociaż to z pewnością utaneczniony numer.

I proponuję na przyszłość zarówno w przypadku mojej listy ale i innych nie robić takiej masówki, ale codziennie 2-3 numery na spokojnie, po kilka razy - tak jak ja robię Icon_wink np. z twoją listą - to daje lepszy efekt.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.02.2009 11:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #32
 
dojrzalszej postwy na tym forum, seferłelu, nie widziałem! Icon_biggrin3
15.02.2009 11:32 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #33
 
saferłel napisał(a):U2 na pewno nie można podpiąć pod disco polo
przynajmniej ze względu na to, że U2 to bardziej ajriszo niż polo... -.-
15.02.2009 11:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #34
 
etam, nie znacie się, U2 to typowe disco polo, kiedyś koncertowali z Boys i Milano, i nadal koleguja się z chłopakami z Extazy, kajman wie lepiej, w końcu ma więcej lat od nas Icon_mrgreen
15.02.2009 11:45 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #35
 
no ja się na U2 absolutnie nie znam, przecież. Icon_wink2
Listoholik napisał(a):kiedyś koncertowali z Boys i Milano, i nadal koleguja się z chłopakami z Extazy
teraz supportują Fila i RogucBand. Icon_smile2
15.02.2009 11:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
Listoholik napisał(a):dojrzalszej postwy na tym forum, seferłelu, nie widziałem! Icon_biggrin3

Z tym dojrzewaniem to do mnie?

I czego nie wiedziałeś?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.02.2009 11:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #37
 
uzi napisał(a):teraz supportują Fila i RogucBand.
W tym roku do mojego miasta przyjeżdża Fiil. Niecierpliwie czekając na nich będę musiał znieść występ jakiegoś JUTu? Icon_razz
15.02.2009 11:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #38
 
furbul napisał(a):W tym roku do mojego miasta przyjeżdża Fiil. Niecierpliwie czekając na nich będę musiał znieść występ jakiegoś JUTu? Icon_razz
jeśli chcesz zająć sobie dobrą miejscówkę, a podejrzewam, że bardzo chcesz, to niestety będziesz musiał Icon_frown
15.02.2009 11:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):[...] Tylko jedno nagranie wśród tych 22 było jeszcze gorsze i byli to Junior Boys.
mam nadzieję, że w Twoim wieku nie będę takim zgredem Icon_mrgreen
a piszę to świeżo po wysłuchaniu całej nowej płyty Junior Boys, cudeńko!
Słuchałeś jej na dyskotece tańcząc? Bo nie za bardzo chyba można w innych warunkach takiej muzyki słuchać.
16.02.2009 01:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
 
saferłel napisał(a):1. Niestety nasze gusta kajmanie różnią się diametralne,
2. o czym świadczy chociażby fakt, że PSB zaczęli grać rocka Icon_biggrin3
3. Calexico za a to jest piękną, intymną i zadumaną muzyką - i jak tu tego nie kochać Icon_razz ?
4. U2 na pewno nie można podpiąć pod disco polo, chociaż to z pewnością utaneczniony numer.
5. I proponuję na przyszłość zarówno w przypadku mojej listy ale i innych nie robić takiej masówki, ale codziennie 2-3 numery na spokojnie, po kilka razy - tak jak ja robię Icon_wink np. z twoją listą - to daje lepszy efekt.
1. No akurat nie zawsze i nie aż tak mocno. Znalazłbym tutaj osoby, od których różnią się bardziej.
2. Nie napisałem, że grają rocka tylko że brzmią bardziej rockowo od poprzednich. Ich poprzednie nagrania to słodka elektroniczna papka, a to nagranie ma trochę wyrazu i nier jest tak mocno zdominowane przez elektronikę.
3. Nie pamiętam poprzednich znanych mi nagrań, ale tego nagrania pod intymne i zadumane nigdy bym nie podciągnął. To dosyć nudne i chociaż dosyć delikatne, ale przyłupywanie.
4. Pewnie trzymając się ściśle definicji to faktycznie nie można, ale takie to robi na mnie wrażenie. Nigdy U2 nie ceniłem, a tym nagraniem pogrążyli się w moich uszach ostatecznie. Dobrze, że chociaż Bootsy trzymają całkiem przyzwoity poziom.
5. Niedziela (ew. poniedziałek) to dzień przesłuchań do mojej listy, bo potem już będę słuchał po kilka razy nagrań, które się do niej załapią i nie będę miał czasu na nic innego. Poza tym Twoje utwory nie leciały jeden po drugim, lecz były przedzielone utworami z innych źródeł.
16.02.2009 01:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości