Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Franka Oceana
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #81
RE: Mychartsowy Top Franka Oceana
Ohoho, jakie przetasowanie na szczycie! Ale cieszy mnie bardzo ten wybór, choć nie spodziewałem się, że jednak "Pyramids" wygra. "Lost" jest chyba najbardziej przebojowym numerem w dyskografii Franka i od samego początku wydawał mi się jednym z faworytów. Myślałem, że lepiej poradzi sobie "Forrest", bo to też jest bardzo przyjemna piosenka. "American Wedding" zebrało cztery głosy i żadnego komentarza z pogróżkami pod adresem Franka, haha Icon_wink Szkoda słabego wyniku "At Your Best", bo to wspaniały cover cudownej piosenki, ale wiem, że pierwsze wrażenie działa zwykle na korzyść bardziej upbeatowych propozycji -- może to to.

Dziękuję wszystkim za głosy na ten nie najłatwiejszy chyba top, stranglersowi za wzorową prezentację i cieszę się na Kravitza Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
29.05.2018 11:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #82
RE: Mychartsowy Top Franka Oceana
dejmieeen napisał(a):Trochę namieszałem, sorry. Po prostu mam teraz za dużo na głowie i ze wszystkim się budzę na ostatnią chwilę. Życie. Icon_wink
Tomekk napisał(a):Ja podobnie.
Trzeci pod budkę Icon_biggrin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.05.2018 03:49 PM przez prz_rulez.)
29.05.2018 03:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości