Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
500 na 500
Podsumowanie 500 notowań Tomekk listy
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #121
RE: 500 na 500
Tomekk napisał(a):#30 | 367 pkt | max: 1x5 | 15 tyg | SOMEONE LIKE YOU - Adele
w sumie całkiem nieźle sobie u mnie poradziła ale chyba po tych kilku latach jakoś nie robi ten numer wrażenia.

Tomekk napisał(a):#27 | 370 pkt | max: 1x2 | 20 tyg | YOU'VE GOT THE LOVE - Florence + The Machine
chyba tylko dlatego, że bardzo lubiłem oryginał akurtat ta Florence się u mnie nawet nie pojawiła teraz pewnie byłoby inaczej.

Tomekk napisał(a):#25 | 373 pkt | max: 1x2 | 17 tyg | GO - The Chemical Brothers
lubię po dziś dzień ale do wyniku "Galvanize" sporo mu brakuje

Tomekk napisał(a):#23 | 376 pkt | max: 3 | 18 tyg | WELL WELL WELL - Duffy
to był całkiem udany powrót co prawda szybko mnie złapało ale i stosunkowo szybko odpuściło.

Tomekk napisał(a):#20 | 386 pkt | max: 1x3 | 16 tyg | HOT N'COLD - Katy Perry
przez długi czas to był największy przebój Katy u mnie obecnie jej #3 w moim podsumowaniu.

Tomekk napisał(a):#19 | 386 pkt | max: 1x5 | 17 tyg | OPEN SEASON - Josef Salvat
u mnie aż takich wielkich wyników nie osiągnął ale mimo to czekam na jego drugi album.

Tomekk napisał(a):#18 | 389 pkt | max: 1x3 | 17 tyg | THINKING OUT LOUD - Ed Sheeran
lubię (#4 Eda u mnie) ale trochę chyba przecenione nagranie na światowych listach (ale nie aż tak jak utwory z najnowszej płyty).

Tomekk napisał(a):#16 | 401 pkt | max: 1x4 | 16 tyg | LOST IN YOUR LIGHT - Dua Lipa feat. Miguel
bardzo mnie cieszy aż tak dobry wynik tego nagrania u ciebie tym razem zdecydowanie niedocenionego na listach przebojów.

Tomekk napisał(a):#10 | 422 pkt | max: 1x4 | 18 tyg | CALIFORNIA GURLS - Katy Perry feat. Snoop Dogg
bardzo wysoka pozycja czyżby największy hit Katy u ciebie?

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
06.11.2018 12:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #122
RE: 500 na 500
dejmieeen napisał(a):Do kiedy jestem" jest cudowne, bardzo niedoceniona przeze mnie piosenka w czasach, gdy była "na czasie"
nigdy bym nie powiedział, że ta piosenka jest w Twoim guście, ale miło się zaskoczyć Icon_smile

dejmieeen napisał(a):"Szysza" jest okej, ale nie rozumiem, dlaczego ta piosenka ma takie wzięcie tutaj, skoro na "Grandzie" jest kilka lepszych kompozycji
tytułowa "Granda" już była, ale jest jeszcze jedna Monika w Top 10 Icon_cool

Sundrajta napisał(a):Dwie pozostałe sztampowe i bez polotu.
właśnie nie są sztampowe i polotu im odmówić nie można.

AKT! napisał(a):ależ katy perry! nie zgadłbym!
od czasów "I Kissed I Girl" (czyli od początków istnienia mojej listy) radzi sobie zawsze przyzwoicie, ale fakt, ten singiel nabił najwięcej punktów.

Szymek79 napisał(a):ale chyba po tych kilku latach jakoś nie robi ten numer wrażenia.
serio? na mnie robi cały czas ogromne wrażenie i uważam, że to będzie najbardziej zapamiętany utwór z obecnej dekady.

Szymek79 napisał(a):bardzo wysoka pozycja czyżby największy hit Katy u ciebie?
tak, to najwyżej notowana Katy w podsumowaniu Icon_smile

Szymek79 napisał(a):u mnie aż takich wielkich wyników nie osiągnął ale mimo to czekam na jego drugi album.
U mnie radził sobie wyjątkowo dobrze. Też czekam na jego nowe propozycje muzyczne.

Szymek79 napisał(a):lubię (#4 Eda u mnie) ale trochę chyba przecenione nagranie na światowych listach
a ja zaryzykuję stwierdzenie, że to najlepszy Ed jak dotąd. i żadne "I See Fire" czy "Shape of You" tego nie zmienią.

Szymek79 napisał(a):bardzo mnie cieszy aż tak dobry wynik tego nagrania u ciebie tym razem zdecydowanie niedocenionego na listach przebojów.
To wszakże mój przebój roku 2017 Icon_cool


#6 | 448 pkt | max: 1x5 | 20 tyg | NIE MOGĘ CIĘ ZAPOMNIEĆ - Agnieszka Chylińska
#5 | 449 pkt | max: 1x3 | 23 tyg | W PIĘCIU SMAKACH - Monika Brodka
#4 | 455 pkt | max: 1x4 | 18 tyg | EEZ-EH - Kasabian
06.11.2018 09:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #123
RE: 500 na 500
Och, jaki superkoszmar na czwartym.
06.11.2018 11:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #124
RE: 500 na 500
w pierwszej dwudziestce bardzo się cieszę z "Ship to Wreck", "Pyłu" i "Eez-eh" Icon_smile2.
11.11.2018 06:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #125
RE: 500 na 500
Setna rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę, to bardzo dobry czas na zakończenie podsumowania 500 notowań mojej listy Icon_smile

dziękuję wszystkim za uwagę i komentarze!




#3 | 472 pkt | max: 1x6 | 20 tyg | BEKSA - Artur Rojek
#2 | 495 pkt | max: 1x2 | 22 tyg | GET OUTTA MY WAY - Kylie Minogue
#1 | 708 pkt | max: 1x7 | 40 tyg | PĘTLA - Edyta Bartosiewicz
11.11.2018 07:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #126
RE: 500 na 500
W sumie pierwsze i trzecie miejsce nie jest takie złe.
11.11.2018 08:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #127
RE: 500 na 500
Tomekk napisał(a):#6 | 448 pkt | max: 1x5 | 20 tyg | NIE MOGĘ CIĘ ZAPOMNIEĆ - Agnieszka Chylińska
z twojego Top6 to największy przebój u mnie ale obecnie to dopiero szósta setka podsumowania. Dzisiaj to zdecydowanie guilty pleasure dla mnie.

Tomekk napisał(a):#3 | 472 pkt | max: 1x6 | 20 tyg | BEKSA - Artur Rojek
Rojek to już dla mnie nie to samo co z Myslovitz ale to i tak największy przebój z solowego album u mnie choć nie największy jego solo hit bo jest nim "Cisza i Wiatr".

Tomekk napisał(a):#2 | 495 pkt | max: 1x2 | 22 tyg | GET OUTTA MY WAY - Kylie Minogue
wielkim fanem Kylie jakoś nigdy nie byłem ale obecnie lubię to nagranie bardziej niż kiedyś.Icon_wink

Dzięki za TOP i co najmniej kolejnej pięćsetki życzęIcon_exclaim Icon_smile

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
12.11.2018 01:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #128
RE: 500 na 500
Szymek79 napisał(a):Dzisiaj to zdecydowanie guilty pleasure dla mnie.
a ja uważam, że naprawdę ten numer Chylińskiej bardzo wyszedł. Po prostu dobry, taneczny numer.

Szymek79 napisał(a):Rojek to już dla mnie nie to samo co z Myslovitz
wiadomo, że to już nie to samo, ale moim zdaniem swoją solową płytą udowodnił, że to on dźwigał ciężar w Myslovitz i bez niego ten zespół nie istnieje.

Szymek79 napisał(a):Dzięki za TOP i co najmniej kolejnej pięćsetki życzę
oby Icon_smile
12.11.2018 01:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 430
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #129
RE: 500 na 500
Tomekk napisał(a):Dzisiaj to zdecydowanie guilty pleasure dla mnie.
a ja uważam, że naprawdę ten numer Chylińskiej bardzo wyszedł. Po prostu dobry, taneczny numer.
zgadzam się mając na myśli gp chodziło mi raczej, że to w tej chwili nagranie na poprawę nastroju niż utwór, który mógłby dojść do podium mojej listy jak wtedy. Timing też ma znaczenie.Icon_wink

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
12.11.2018 02:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #130
RE: 500 na 500
OMG, ale przewaga zwycięzcy!!
dzięki za podsumowanie, fajnie było sobie w kilku pigułkach przypomnieć jak to przez lata u Ciebie wyglądało Icon_smile2.
19.11.2018 10:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gaspard Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 054
Dołączył: Dec 2016
Post: #131
RE: 500 na 500
Baardzo spóźniony komentarz, ale jest. Mam nadzieję, że wybaczysz Icon_smile

(03.11.2018 08:53 PM)Tomekk napisał(a):  #20 | HOT N'COLD - Katy Perry
Największy przebój Katarzyny na mojej liście. Mimo, że odnosiła później wiele sukcesów to wyniku swojego drugiego singla nie przebiła

(03.11.2018 08:53 PM)Tomekk napisał(a):  #18 | THINKING OUT LOUD - Ed Sheeran
Tego nagrania wyjątkowo nie znoszę i ... ciężko mi w ogóle powiedzieć dlaczego. Zdecydowanie bardziej wolę "Photograph", które jako jedyny singiel Eda doszło u mnie do podium

(03.11.2018 08:53 PM)Tomekk napisał(a):  #16 | LOST IN YOUR LIGHT - Dua Lipa feat. Miguel
Tak się właśnie zastanawiałem jak wysoko się pojawi. Jest i tak wyżej niż się spodziewałem

(11.11.2018 07:34 PM)Tomekk napisał(a):  #3 | BEKSA - Artur Rojek
Całkiem lubię, ale tak wysokiego wyniku się nie spodziewałem

(03.11.2018 08:53 PM)Tomekk napisał(a):  #2 | GET OUTTA MY WAY - Kylie Minogue
Totalne zaskoczenie. Wspominałeś kiedyś, że to jeden z twoich ulubionych singli Kylie, ale nie spodziewałem się, że będzie tak wysoko. Szok! Icon_eek
Podobnie jak Szymek muszę przyznać, że teraz to nagranie podoba mi się bardziej niż kiedyś i gdyby zostało wydane teraz może nawet doszłoby do szczytu (ale to może być bardziej spowodowane tym, że takich przebojów z roku na rok jest coraz mniej)

(03.11.2018 08:53 PM)Tomekk napisał(a):  #1 | PĘTLA - Edyta Bartosiewicz
A tutaj to zaskoczenie do kwadratu. Co prawda wiedziałem, że będzie to Edyta i wiedziałem, że któryś z nie-singli, ale takiego oszałamiającego wyniku się nie spodziewałem. Chociaż gdybym śledził Twoją listę od początku pewnie bym się domyślił Icon_razz2


Gratuluję tych pięciuset notowań i mam nadzieję, że za parę lat będę komentował twoje podsumowanie tysiąca Icon_wink
Zmotywowałeś mnie do tego, żebym w końcu wziął się na poważnie za przeliczanie swojej listy i robienie jakiegoś podsumowania. Może wyrobię się przed twoim tysięcznym notowaniem Icon_lol
16.12.2018 01:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #132
RE: 500 na 500
Gaspard napisał(a):Baardzo spóźniony komentarz, ale jest. Mam nadzieję, że wybaczysz
wybaczam i dziękuję za komentarz Icon_smile

Gaspard napisał(a):A tutaj to zaskoczenie do kwadratu. Co prawda wiedziałem, że będzie to Edyta i wiedziałem, że któryś z nie-singli, ale takiego oszałamiającego wyniku się nie spodziewałem. Chociaż gdybym śledził Twoją listę od początku pewnie bym się domyśli
no właśnie, nie było Cię chyba na forum jak "Pętla" wymiatała na mojej liście i możesz tego nie wiedzieć. Ten wynik ciężko będzie komuś pobić, ale wszystko jest możliwe.

Gaspard napisał(a):Totalne zaskoczenie. Wspominałeś kiedyś, że to jeden z twoich ulubionych singli Kylie, ale nie spodziewałem się, że będzie tak wysoko. Szok!
Podobnie jak Szymek muszę przyznać, że teraz to nagranie podoba mi się bardziej niż kiedyś i gdyby zostało wydane teraz może nawet doszłoby do szczytu
no bo w 2010 r. tym bardziej nie śledziłeś mojej listy Icon_razz2
Kylie była liderką wszystkich podsumowań, dopóki Edyta nie wróciła z nową płytą Icon_cool Uważam, że jeden z najlepszych numerów Kylie, nie wiem na którym miejscu wylądowałby w moim topie jej piosenek, ale na pewno bardzo wysoko. Szkoda, że tak mało osób doceniło ten utwór.

Gaspard napisał(a):Całkiem lubię, ale tak wysokiego wyniku się nie spodziewałem
najwyżej notowany męski głos jest na podium! w dodatku po polsku. To jest sukces. Czekam na nowe piosenki Rojka!

Gaspard napisał(a):Może wyrobię się przed twoim tysięcznym notowaniem
życzę powodzenia Icon_smile na pewno się wyrobisz. Ja teraz wziąłem się za liczenie podsumowania roku i jest ciężko Icon_razz
16.12.2018 11:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości