Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 196
Dołączył: Jul 2014
Post: #121
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
Kurde, ale czasami się nie da. Icon_twisted
A i tak wszystko tkwi w muzyce, a ta po prostu do mnie nie trafia! A to że była tytułową blondynką, obniża jej średnią może o ćwierć punktu. Icon_wink

prz_rulez napisał(a):Nie no, spokojnie, nie aż tak późno, bo muszę wstać do pracy, ale do 19-20:00 byłoby idealnie...
OK, przedłużam głosowanie do jutra do godziny dwudziestej. Icon_idea
26.05.2018 01:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
TuneHunterz Offline
Student/Prezenter Radiowy
*****

Liczba postów: 6 548
Dołączył: Jun 2010
Post: #122
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018

To do Sundrajty, w ramach odpowiedzi,że nie zna Breaking Benjamin - Breath. Stąd wykorzystano refren do utworu "Death Of You" od High Voltage

Radio Soundice - Siła Hitów na nowy rok akademicki
26.05.2018 06:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #123
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
Oto mój głos. Ostatni.
Miałem nadzieję, że głosowanie w rankingu płytowym zmobilizuje mnie trochę do odsłuchu płyt i w gruncie rzeczy tak się stało. Jednakże z notowania na notowanie
czuję coraz większy dyskomfort. Co z tego, że odsłuchuję płyty skoro odsłuchuję nie te, które powinienem. W ubiegłym miesiącu przy dwóch płytach z całych sił pragnąłem by jak najszybciej się skończyły, przy trzeciej nie dałem rady i odpuściłem po trzech utworach. W tym miesiącu postanowiłem się nie katować i parę płyt pojechałem krótkimi fragmentami. Ale odczucie jest podobne. Niechęć. Na 12 zaproponowanych do tego notowania albumów, aż 8 to tytuły po które pewnie nigdy bym nie sięgnął z własnej woli. Postanowiłem więc pójść za głosem serca i odpuścić, bo zwyczajnie szkoda mi na ten ranking czasu. Są dziesiątki interesujących mnie płyt, które od miesięcy czekają na odsłuch. Pozwólcie więc, że zajmę się nimi. A wam życzę udanego ciągu dalszego tej zabawy. Niech na tyle na ile to możliwe sprawia wam frajdę.

01. MGMT – Little Dark Age
02. Slowdive – Slowdive
03. Brand New – Science Fiction
04. Ariel Pink – Dedicated to Bobby Jameson
05. Jamiroquai – Automaton
06. Royal Blood – How Did We Get So Dark?
07. Beck – Colors
08. Foo Fighters – Concrete and Gold
09. Greta Van Fleet – From the Fires
10. Incubus – 8
11. Carbon Based Lifeforms – Derelicts
12. Black Moth – Anatomical Venus
13. The National – Sleep Well Beast
14. Kari – I Am Fine
15. Daria Zawiałow – A kysz!
16. Anita Lipnicka & the Hats – Miód i dym
17. Kacey Musgraves – Golden Hour
18. Lana del Rey – Lust for Life
19. The War on Drugs – A Deeper Understanding
20. Nothing but Thieves – Broken Machine
21. Mery Spolsky – Miło było Pana poznać
22. Julia Pietrucha – Postcards from the Seaside
23. Brad Mehldau – After Bach
24. niXes – niXes
25. U2 – Song of Experience
26. Deep Purple – Infinite
27. Måneskin – Chosen
28. Polly O'Keary and the Rhythm Method – Black Crow Callin'
29. Voo Voo – 7
30. Bez Jacka – Wierząc w sny
31. High Voltage – Signs of the Apocallypse
32. Łydka Grubasa – O-dur C-ból


z pozdrówkami
mr.vingoe Icon_wink
27.05.2018 12:11 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 196
Dołączył: Jul 2014
Post: #124
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
Wielka szkoda, że tak musiałeś postąpić. Icon_frown
Ale jeżeli masz się męczyć gdy znacznie ciekawsze płyty (Twoim zdaniem) czekają w kolejce, to w sumie podjąłeś mądrą decyzję. Icon_idea
Może kiedyś gdy będziesz miał więcej czasu, powrócisz do nas (o ile ranking przetrwa)? Icon_lol
A teraz dziękuję Ci za tych kilka miesięcy, które nam poświęciłeś. Spoko

Czekam więc już tylko na głos prz_ruleza i mogę wrzucać wyniki (jeżeli nikt mnie wcześniej nie przekona do czegoś innego). Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.05.2018 03:13 PM przez Sundrajta.)
27.05.2018 03:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #125
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
Cóż za zbieg okoliczności - pierwszym utworem z płyt rankingowych było dzisiaj "Mother" Kacey Musgraves Icon_lol
Trochę mnie przeraża jak mało czasu zostało. No cóż... Tak to jest, jeśli przez miesiąc niemalże nie ma się czasu dla siebie Icon_rolleyes
27.05.2018 03:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #126
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
Dobra, nie ma za bardzo czasu, więc opisy sobie zostawię na później. Najpierw czyste notowanie.

01 00 Måneskin - Chosen 4,2
02 02 Daria Zawiałow - A kysz! 4,15
03 03 Nothing But Thieves - Broken Machine 4,0
04 04 Anita Lipnicka & The Hats - Miód i dym 3,85
05 05 Ariel Pink - Time To Meet Your God 3,7
06 00 Kacey Musgraves - Golden Hour 3,7
07 06 Jamiroquai - Automaton 3,7
08 00 Mery Spolsky – Miło było Pana poznać 3,6
09 08 Brad Mehldau – After Bach 3,5
10 10 U2 - Song of Experience 3,5
11 11 Beck - Colors 3,5
12 12 Greta Van Fleet - From The Fires 3,5
13 14 Foo Fighters - Concrete And Gold 3,45
14 16 The War On Drugs - A Deeper Understanding 3,45
15 00 Brand New - Science Fiction 3,4
16 00 Łydka Grubasa - Zjazd kierowników 3,4
17 00 Julia Pietrucha - Postcards From The Seaside 3,35
18 19 Polly O'keary And The Rhythm Method - Black Crow Callin' 3,33
19 20 Lana Del Rey - Lust For Life 3,3
20 21 niXes - niXes 3,3
21 00 Incubus - 8 3,3
22 22 Slowdive - Slowdive 3,3
23 00 High Voltage - Signs Of The Apocalypse 3,3
24 00 Bez Jacka - Wierząc w sny 3,25
25 23 Carbon Based Lifeforms – Derelicts 3,25
26 24 Kari - I Am Fine 3,21
27 00 MGMT - Little Dark Age 3,2
28 00 Black Moth - Anatomical Venus 3,2
29 27 Royal Blood - How Did We Get So Dark? 3,1
30 00 Deep Purple - inFinite 3,05
31 29 The National - Sleep Well Beast 3,0
32 32 Voo Voo – 7 1,5
27.05.2018 07:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #127
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
Dobra, to krótkie opisy:
Måneskin - co tu dużo gadać: krótko, zwięźle i na temat. Trochę tęsknię za takim tworzeniem muzyki.
Kacey Musgraves - przykład na to jak bardzo do muzyki potrzebny jest nastrój. Przy odsłuchu pierwszych czterech utworów jakiś czas temu go nie miałem i gdyby przesłuchanie doszło do końca, to Kacey mogłaby się nawet nie znaleźć w pierwszej dwudziestce. A tak, po xx dniach, trafiła na swój moment i zabrzmiała mi bardzo przyjemnie Icon_smile
Julia Pietrucha - trochę wyszła w tym zestawie na "polską Kacey Musgraves" i niestety chyba sporo na tym straciła. Mam wręcz wrażenie, że gdybym słuchał tej płyty trochę później niż zaraz po Kacey, to byłaby o kilka pozycji wyżej. A tak - byłem już zbyt zmęczony tak dużą dawką country w ciągu jednego dnia.
Brand New - a to z kolei pozytywne zaskoczenie. Nie wiem skąd to wytrzasnęliście, ale niektóre utwory mają głęboko ukrytą moc.
High Voltage - tak mi coraz bardziej szkoda TuneHunterza i odnoszę wrażenie, że z tego powodu coraz wyżej oceniam proponowane przez niego płyty... A może po prostu pierwsze koty za płoty i powoli oswajam się z hardstylem?
Deep Purple - trzecią pozycję od końca legendy muzyki drugiej połowy XX wieku ciężko nazwać inaczej niż porażka. Są jakieś tam momenty, ale ogólnie...
27.05.2018 08:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 196
Dołączył: Jul 2014
Post: #128
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
* Wyrzucalnia *

<<< miejsce >>><<< średnia >>><<< wykonawca >>><<< tytuł >>><<< uwagi >>>
01. | S | 16,75 | Beck – Colors
02. | N | 16,83 | MGMT – Little Dark Age <ra>
03. | S | 17,00 | Polly O'Keary and the Rhythm Method – Black Crow Callin'
04. | S | 17,83 | Lana del Rey – Lust for Life
05. | S | 18,08 | Brad Mehldau – After Bach
06. | N | 18,08 | Deep Purple – Infinite <ra>
07. | S | 18,08 | U2 – Songs of Experience
08. | S | 18,75 | Carbon Based Lifeforms – Derelicts
09. | N | 19,17 | Måneskin – Chosen <ra>
10. | N | 22,08 | Mery Spolsky – Miło było Pana poznać <ra>
11. | N | 22,33 | Łydka Grubasa – O-dur C-ból <ra>
12. | N | 27,17 | High Voltage – Signs of the Apocallypse <rN>


<ra> rekord (średniej oceny) albumu
<rN> rekord najniższej (średniej oceny) całego topu


frekwencja wyniosła 12 osób

Najpierw czekałem na ostatni głos, później uciąłem sobie drzemkę. A gdy wstałem to już się pojawił, nawet z późniejszym komentarzem. Icon_twisted
A same wyniki jak zwykle bardzo wyrównane. Pierwsza trójka była bardzo bliska finałowej dwudziestki, zaś tutaj najlepszy album miał tę samą średnią co miejsca 19. i 20. Icon_rolleyes
Osiągnął on też średnią bardzo zbliżoną do tej najlepszej w Wyrzucalni (z inauguracyjnego notowania). Tyle że z tego spadku Becka z Top 20 nie ma żadnego pocieszenia, a jest wręcz zaskoczenie, bowiem przed miesiącem otarł się on o podium!
Wypadło też U2, które było z nami od początku. I tym razem jak widać jedynie sześć nowości przebiło się dalej, a cztery ostatnie lokaty również okupują nowe płyty. To najsłabszy wynik od początku zabawy.
27.05.2018 09:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #129
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
Sundrajta napisał(a):09. | N | 19,17 | Måneskin – Chosen <ra>
Chyba czas się zastanowić nad sensownością dodawania przeze mnie propozycji...
Albo celowo wrzucę coś pod publiczkę.
27.05.2018 10:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 196
Dołączył: Jul 2014
Post: #130
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
* Top 20 *

<<< miejsce >>><<< poprzednio >>><<< staż >>><<< średnia >>><<< wykonawca >>><<< tytuł >>><<< uwagi >>>
01. | 01 | 2 | 10,33 | Greta Van Fleet – From the Fires
02. | 14 | 4 | 12,17 | Foo Fighters – Concrete and Gold
03. | 02 | 5 | 12,50 | Slowdive – Slowdive
04. | 'D' | 1 | 12,58 | Julia Pietrucha – Postcards from the Seaside <rA>
05. | 'D' | 1 | 12,92 | Kacey Musgraves – Golden Hour <rA>
06. | 08 | 5 | 13,42 | Anita Lipnicka & the Hats – Miód i dym
07. | 'D' | 1 | 13,92 | Black Moth – Anatomical Venus <rA>
08. | 05 | 5 | 14,17 | Daria Zawiałow – A kysz!
09. | 09 | 2 | 15,25 | Kari – I Am Fine
10. | 'D' | 1 | 15,42 | Brand New – Science Fiction <rA>
11. | 03 | 2 | 15,83 | Ariel Pink – Dedicated to Bobby Jameson
12. | 15 | 3 | 15,83 | niXes – niXes
13. | 'D' | 1 | 15,92 | Bez Jacka – Wierząc w sny <rA>
14. | 17 | 5 | 16,08 | Royal Blood – How Did We Get So Dark?
15. | 06 | 5 | 16,33 | Nothing but Thieves – Broken Machine
16. | 07 | 3 | 16,50 | Jamiroquai – Automaton
17. | 20 | 4 | 16,58 | the National – Sleep Well Beast
18. | 'D' | 1 | 16,58 | Incubus – 8 <rA>
19. | 10 | 4 | 16,75 | the War on Drugs – A Deeper Understanding
20. | 16 | 3 | 16,75 | Voo Voo – 7


<rA> rekord (średniej oceny) albumu topowego

frekwencja wyniosła 12 osób (+1)

Można by rzec, że zwycięska GVF umocniła się na pierwszym miejscu, gdyż ich przewaga nad drugim FF jest wyraźnie większa niż nad drugim przed miesiącem Slowdive, który teraz spadł na trzecią lokatę. I to jest ich najsłabszy wynik od początku!
Żaden ze "starych" albumów nie poprawił swego rekordu średniej i o ile dobrze pamiętam nikomu się to dotąd nie udało (zawsze płyty najlepszą notę uzyskują w debiucie Icon_eek), chociaż kilka było dosyć blisko. I właśnie jeden z nich "Concrete and Gold" odnotował najwyższy awans o 12 pozycji. Zaś aż trzy albumy czyli "Broken Machine", "Automaton" i "A Deeper Understanding" uzyskały wynik -9, a "Dedicated to Bobby Jameson" -8.
Tym razem najlepszymi debiutantami okazały się panie, jedna z Polski, a druga z USA.
27.05.2018 10:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #131
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
Sundrajta napisał(a):Można by rzec, że zwycięska GVF umocniła się na pierwszym miejscu
No to Konrad się uciezy...
27.05.2018 10:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 196
Dołączył: Jul 2014
Post: #132
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
prz_rulez napisał(a):Albo celowo wrzucę coś pod publiczkę.
O to to! Icon_twisted

Na razie warunkowo dopuściłem głos od TuneHunterza, chociaż tych opisów płyt było jak na lekarstwo.
Mam nadzieję, że w przyszłym miesiącu uczyni je przynajmniej przy każdej nowości? Icon_rolleyes
27.05.2018 10:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #133
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
No sorry, to może teraz od każdego będziemy żądali kilku słów o każdej z nowości? Na moje jest to przegięcie.
27.05.2018 11:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #134
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
A ja bym chętnie takie opisy przeczytał, bo:
1. Sprawa braku odsłuchów przy poprzednim notowaniu - wiadomo,
2. Miało być więcej opisów, a zostały 4, dowolnie wybrane - bardzo trudno to potraktować jako dowód przesłuchania wszystkich propozycji
3. Jest wiele płyt z mocnym rockiem w czołówce u TuneHunterza, podczas gdy, z tego co zrozumiałem z jednego z jego postów, nie jest to jego ulubiony rodzaj muzyki, mówiąc delikatnie (chyba, że nie dostrzegłem jakichś niuansów). No i to podwójne umieszczenie jednej płyty na początku i pod koniec zestawienia przy braku innej - to chyba też nie zostało wyjaśnione.
Nie chcę się bawić w śledczego (tym bardziej, że jestem tu nowy), ale po prostu nie lubię mieć wrażenia, że ktoś trochę gra na nosie, a przede wszystkim może poważnie zniekształcić wyniki.
Dziękuję.
kajman napisał(a):No sorry, to może teraz od każdego będziemy żądali kilku słów o każdej z nowości? Na moje jest to przegięcie.
Ja bym chętnie poczytał taki opinie, ale myślę, że co do pozostałych głosujących nie ma żadnych "ale" w tym temacie. Zresztą wielu na swój sposób przekazuje opinie o płytach.

WOLNE MEDIA!!!
28.05.2018 09:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #135
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
Rock może nie jest, ale wiele innych rzeczy tym bardziej Icon_lol
28.05.2018 09:43 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #136
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
(25.05.2018 02:52 PM)Sundrajta napisał(a):  Najwyższa nowość zaskoczyła mnie gitarowym graniem, które wg mnie bliskie jest temu co wykonywali the Cure, chociaż w recenzji znalazłem porównania do U2 czy Nirvany. Nawet wokal niekiedy był bliski temu co wyprawiał Robert Smith, jednak takiego urokliwego szeptu nie udało się osiągnąć.

The Cure zapewne było jedną z ważnych inspiracji dla całego ruchu emo. Icon_wink U2 i Nirvana niekoniecznie, chociaż pewnie coś na Science Fiction może się kojarzyć z tymi dwoma zespołami.

(25.05.2018 02:52 PM)Sundrajta napisał(a):  JP którą jak widzę wielu z Was się zachwyca, mnie nie potrafi poruszyć. Jakoś tak uprzedziłem się do niej gdy kilka razy widziałem tę panią w serialu "Blondynka"!

Bo na tej płycie po prostu nic nie ma. Naprawdę nie rozumiem, co tam się podoba. Icon_wink A kim jest Julia Pietrucha to akurat nie mam zielonego pojęcia.

(27.05.2018 09:48 PM)Sundrajta napisał(a):  01. | S | 16,75 | Beck – Colors
02. | N | 16,83 | MGMT – Little Dark Age <ra>
08. | S | 18,75 | Carbon Based Lifeforms – Derelicts

-_-

(27.05.2018 10:46 PM)Sundrajta napisał(a):  Na razie warunkowo dopuściłem głos od TuneHunterza, chociaż tych opisów płyt było jak na lekarstwo.
Mam nadzieję, że w przyszłym miesiącu uczyni je przynajmniej przy każdej nowości? Icon_rolleyes

Te opisy nadal wyglądają jak coś, co mógłbym napisać bez słuchania tych płyt. Icon_wink Bez urazy.

(27.05.2018 12:11 AM)vingoe napisał(a):  Co z tego, że odsłuchuję płyty skoro odsłuchuję nie te, które powinienem. W ubiegłym miesiącu przy dwóch płytach z całych sił pragnąłem by jak najszybciej się skończyły, przy trzeciej nie dałem rady i odpuściłem po trzech utworach. W tym miesiącu postanowiłem się nie katować i parę płyt pojechałem krótkimi fragmentami. Ale odczucie jest podobne. Niechęć. Na 12 zaproponowanych do tego notowania albumów, aż 8 to tytuły po które pewnie nigdy bym nie sięgnął z własnej woli. Postanowiłem więc pójść za głosem serca i odpuścić, bo zwyczajnie szkoda mi na ten ranking czasu. Są dziesiątki interesujących mnie płyt, które od miesięcy czekają na odsłuch. Pozwólcie więc, że zajmę się nimi. A wam życzę udanego ciągu dalszego tej zabawy. Niech na tyle na ile to możliwe sprawia wam frajdę.

Trochę też tak mam... wszystkie te płyty, które normalnie odrzuciłem od odsłuchów, wiedząc, że i tak będą słabe - typu nowe płyty FFerdinand, Gallagherów, Deep Purple itd., akurat przy tym rankingu znowu do mnie wracają. Choć ja póki co mam aż za dużo czasu na słuchanie muzyki, więc mogę sobie jeszcze na to pozwolić.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
28.05.2018 11:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #137
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
Sundrajta napisał(a):Tym razem najlepszymi debiutantami okazały się panie, jedna z Polski, a druga z USA.
A trzecia z Wysp Icon_wink (co mnie pozytywnie zaskoczyło Icon_smile - chociaż mam bardzo poważne wątpliwości co do 1 głosu...).

prz_rulez napisał(a):Chyba czas się zastanowić nad sensownością dodawania przeze mnie propozycji...
Albo celowo wrzucę coś pod publiczkę.
Nie rób tego, chcę poznawać Twój muzyczny świat Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.05.2018 01:14 PM przez neo01.)
28.05.2018 01:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 196
Dołączył: Jul 2014
Post: #138
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
kajman napisał(a):No sorry, to może teraz od każdego będziemy żądali kilku słów o każdej z nowości? Na moje jest to przegięcie.
Jak widać tylko Ty uważasz, że jestem zbyt surowy. Icon_rolleyes
A sam myślę, że po prostu zobaczymy jak w przyszłości będzie się rozwijała sytuacja?

Później dopiero zauważyłem, że dwa pierwsze miejsca zdobyły moje propozycje i za to Wam dziękuję. Icon_cool
A nawet humoru mi nie zepsuło, to że NbT wyraźnie się obsunął, a najnowsza propozycja zajęła przedostatnie miejsce (wyprzedzając jedynie hardstyle, które u nas zawsze jest na końcu), a zatem w praktyce była czerwoną latarnią. Icon_wink
28.05.2018 01:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #139
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
prz_rulez napisał(a):No to Konrad się uciezy...
ja nic nie mam przeciwko nim; to jest solidna płyta, tylko że kradnie styl zeppelinom, filtrując ich może przez jakiś brudny retro grunge

neo01 napisał(a):Nie chcę się bawić w śledczego (tym bardziej, że jestem tu nowy), ale po prostu nie lubię mieć wrażenia, że ktoś trochę gra na nosie, a przede wszystkim może poważnie zniekształcić wyniki.
+1

neo01 napisał(a):Ja bym chętnie poczytał taki opinie
+1

Dzięki wszystkim za majowe notowanie!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
28.05.2018 02:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 082
Dołączył: Dec 2009
Post: #140
RE: Ranking Płytowy - notowanie V, maj 2018
AKT! napisał(a):ja nic nie mam przeciwko nim; to jest solidna płyta, tylko że kradnie styl zeppelinom, filtrując ich może przez jakiś brudny retro grunge
Hmm, ciekawe spojrzenie. A wpływu bluesa tam nie słyszysz? Dla mnie na tej płycie jest przynajmniej tyle samo w stylu np. pierwszych rzeczy od Stonesów, co Zeppów. A do tych drugich to najbardziej podobny jest wokal (co raczej trudno nazwać zamierzonym działaniem).

WOLNE MEDIA!!!
28.05.2018 02:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ranking Płytowy - notowanie XXXI, lipiec 2020 Sundrajta 22 4 077 05.08.2020 11:33 PM
Ostatni post: Sundrajta
  Ranking Płytowy - notowanie XXX, czerwiec 2020 Sundrajta 24 3 492 29.06.2020 06:00 PM
Ostatni post: inżynierek
  Ranking Płytowy - notowanie XXIX, maj 2020 Sundrajta 21 2 468 31.05.2020 11:22 PM
Ostatni post: Sundrajta
  Ranking Płytowy - notowanie XXVIII, kwiecień 2020 Sundrajta 26 2 337 26.04.2020 08:18 PM
Ostatni post: inżynierek
  Ranking Płytowy - notowanie XXVII, marzec 2020 Sundrajta 25 2 644 30.03.2020 11:52 AM
Ostatni post: inżynierek
  Ranking Płytowy - notowanie XXVI, luty 2020 Sundrajta 53 4 137 02.03.2020 06:20 PM
Ostatni post: kajman
  Ranking Płytowy - notowanie XXV, styczeń 2020 Sundrajta 50 3 660 02.02.2020 11:39 PM
Ostatni post: Sundrajta
  Ranking Płytowy - notowanie XXIV, grudzień 2019 Sundrajta 41 3 448 06.01.2020 06:34 PM
Ostatni post: Dobromiera
  Ranking Płytowy - notowanie XXIII, listopad 2019 Sundrajta 116 6 579 02.12.2019 12:45 AM
Ostatni post: Yacy
  Ranking Płytowy - notowanie XXII, październik 2019 Sundrajta 145 7 918 04.11.2019 04:04 PM
Ostatni post: Sundrajta

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości