Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 935 - 09.02.2009
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 935 - 09.02.2009
Dziś do opisania jest kilka równorzędnie ważnych rzeczy. Na początek to, co najbardziej rzuca się w oczy - zmiana lidera. Co więcej skok na pierwsze nastąpił aż z siódmego miejsca, a poza tym w zaledwie drugim tygodniu w dziesiątce. Metallica ustępuje ze szczytu, po spędzeniu na nim aż 10 tygodni, ale może jeszcze wróci, przecież już kiedyś spadła z pierwszego, by potem ponownie wszystkich pokonać. Tym razem wygrały zdecydowanie łagodniejsze klimaty. Wygrała Dido! To jak szybko pięła się do góry mogło dawać nadzieję na dobry rezultat, ale że dojdzie do pierwszego, to sam się nie spodziewałem, a już na pewno nie że zrobi to tak szybko! To drugi raz w historii jak Dido jest na pierwszem, kiedyś jeden tydzień na szczycie spędziło "Here With Me". Jak dobrze, że czasem nie można osądzać innych utworów na płycie po pierwszych singlu. Zresztą podobnie jest z Kasią Kowalską - pierwszy singiel fatalny, ale na płycie kilka fajnych piosenek. Mi zdecydowanie najbardziej podobała się "Miłość, trzeźwość i pokora", a dziś właśnie się dowiedziałem, że to będzie drugi singiel. Szkoda tylko, że u mnie właśnie piosenka wypadła z listy Icon_razz.

Kolejną równie ważną sprawą jest... powrót "M.I.A." do pierwszej dziesiątki Icon_exclaim To dla mnie samego byłby szok, gdyby mi ktoś 2 miesiące temu powiedział, że A7X wróci do dziesiątki! Ale jednak tak się wszystko poukładało, że ten powrót nastąpił Icon_smile2. Po prostu znowu ten numer tak niesamowicie mnie kręci! Błyskawicznie do pierwszej dziesiątki wdarł się Starsailor. Czy podąży drogą, która została wytyczona przez "The Day Before The Day"? Dotychczas ich najlepsze wyniki u mnie, to 2 razy zwycięstwo "Poor Misguided Fool", drugie miejsce "Four To The Floor" i czwarte "Silence Is Easy". W tym tygodniu tylko dwie nowości. Myślałem, że będzie więcej, bo jest kilka piosenek które mi się coraz mocniej podobają, ale znowu się okazało, że nikt się nie kwapi do wypadnięcia. Jedna z nowości może mocno zdziwić, bo to nie takie granie, jakie najbardziej lubię, choć pisałem wcześniej, że ta piosenka mi się podoba. Jednakże aż tak wysokiego miejsca, trzynastego!, ja sam się nie spodziewałem. To "Broken Strings" i już widzę jak niektórzy kręcą nosem i się krzywią zawiedzeni. Trudno Icon_cool2 . Za to druga nowość całkowicie w moich klimatach - Serj Tankian Icon_smile2. Dziwi mnie tylko, że "Honking Antelope" nigdy wcześniej tak mi się nie podobał, a przecież z pewnością słyszałem to ponad 50 razy.

Niestety z dziesiątki płyt wypada "Chinese Democracy" Icon_frown. "Niestety", bo jakoś przez te ponad 2 miesiące płyta nie zdołała mi się tak spodobać, jak tego oczekiwałem. Przesłuchałem ją kilkanaście razy i była na tyle dobra, żeby pokonać wiele płyt, które się dobijały do dziesiątki, ale nie na tyle dobra, by przebić się do ścisłej czołówki... Przynajmniej zostają bardzo dobre wyniki "Better", o którym teraz już z całą pewnością mogę powiedzieć, że to dla mnie najlepszy kawałek tego albumu. Za Gunsów na listę wchodzą Levellers. Zespół angielski, ale brzmi przede wszystkim irlandzko. Dużo w tym graniu tamtejszego folku, ubranego w punkowe barwy. Mimo że mają w swym dorobku już kilkanaście płyt, to ta najnowsza brzmi bardzo świeżo.

Notowanie 935:

01. 07. 02. 02. The Day Before The Day - Dido
02. 01. 20. 20. All Nightmare Long - Metallica
03. 02. 06. 06. Better - Guns N'Roses
04. 04. 20. 20. The Day That Never Comes - Metallica
05. 05. 08. 08. Snuff - Slipknot
06. 03. 07. 07. Rozprawa o robokach - Kazik
07. 06. 07. 07. Kto tam u ciebie jest? - Nosowska
08. 09. 02. 02. Wola istnienia - Coma
09. 26. 01. 01. Tell Me It's Not Over - Starsailor
10. 12. 38. 01. M.I.A. - Avenged Sevenfold

11. 10. 15. Appalachian Springs - The Verve
12. 11. 25. Hiszpan - Lao Che
13. NN. 01. Broken Strings - James Morrison & Nelly Furtado
14. 08. 06. Anusia - Kazik
15. 16. 09. My Mistakes Were Made For You - The Last Shadow Puppets
16. 17. 17. Nostalgia - Mirror & Dave Gahan
17. 14. 12. I'm Outta Time - Oasis
18. 19. 07. Wire To Wire - Razorlight
19. 35. 02. Cisza i ogień - Coma
20. 13. 15. Stop, I Don't Love You Anymore - Sharleen Spiteri
21. 15. 13. Pussylicker - Frutti di Mare
22. 30. 05. Ulysses - Franz Ferdinand
23. 18. 09. Mariola - Kazik
24. 20. 21. Chemicals - Scars On Broadway
25. 21. 34. Carolina Drama - The Raconteurs
26. 22. 35. Siedmiu nie zawsze wspaniałych - Lao Che
27. 23. 25. Devour - Shinedown
28. 25. 23. Raissa - Grabaż i Strachy na Lachy
29. 32. 05. Hostage Of Love - Razorlight
30. 36. 59. Alexander - Myslovitz
31. 24. 12. Mnie nie zwiedziesz - Bracia
32. 28. 20. Watercolor - Loaded Moses
33. 31. 10. Tańcz! Parlando - Mirosław Czyżykiewicz
34. 38. 03. Psychoteka - Żywiołak
35. 43. 03. Use Somebody - Kings Of Leon
36. 27. 15. Cyanide Sweet Tooth Suicide - Shinedown
37. 29. 42. mpaKOmpaBIEmpaTA - Lao Che
38. 42. 03. Everything - Lifehouse
39. 33. 12. Guitar Gangsters & Cadillac Blood - Volbeat
40. 40. 24. Stepping Stone - Duffy
41. 37. 21. Praca za szejset - Frutti di Mare
42. 34. 06. Kokaina - Nosowska
43. 44. 05. Zgaś moje oczy - Akurat
44. 45. 05. Muchomory - Maria Peszek
45. 39. 12. Sound Of Madness - Shinedown
46. NN. 01. Honking Antelope - Serj Tankian
47. 41. 13. Przeżyjemy zło - Totentanz
48. 50. 07. Like Suicide - Seether
49. 49. 18. Elephants - Rachael Yamagata
50. 48. 42. Do syna Józefa Cieślaka - Lao Che

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

46. 07. Miłość, trzeźwość i pokora - Kasia Kowalska
47. 03. 60 Thompson - Razorlight

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 923:

01. 01. 13. 13. Hipertrofia - Coma
02. 02. 22. 22. Death Magnetic - Metallica
03. 03. 45. 45. Gospel - Lao Che
04. 08. 03. 03. Nowa ex-tradycja - Żywiołak
05. 05. 07. 07. Osiecka - Nosowska
06. 04. 10. 10. Silny Kazik pod wezwaniem - Kazik
07. 06. 05. 05. Slipway Fires - Razorlight
08. 09. 02. 02. Tonight: Franz Ferdinand - Franz Ferdinand
09. NN. 01. 01. Letters From The Underground - Levellers
10. 07. 02. 02. All Hope Is Gone - Slipknot

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

10. 09. 09. Chinese Democracy - Guns N'Roses
10.02.2009 01:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
marsvolta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 507
Dołączył: Mar 2008
Post: #2
Re: notowanie 934 - 09.02.2009
01. 07. 02. 02. The Day Before The Day - Dido
niesamowite Dido spycha Metallicę Icon_smile2
i jeszcze masz pomyłke z numerami i Avenged Sevenfold
10.02.2009 02:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
W końcu dziś sobie przesłuchałem tą piosenkę Dido. Wiem, że była w audycji i to chyba dwukrotnie, ale teraz tak na spokojnie i jak na razie to najlepsza z 3 poznanych piosenek z nowej płyty. Icon_smile2 Ale tego, że zdetronizuje ANL na pewno nie. Na pewno, bo nie sądziłem, że komukolwiek to się uda przez najbliższe 3-4 tygodnie. Icon_wink2
A jednak "moja miła" wróciła do dziesiątki. Dużo było takich piosenek w historii Twojej listy, które przez 3 lata punktowały? (pewnie "Nothing else matters", ale to ze zrozumiałych względów)
Starsailor znakomicie!
Cieszą awanse "Ulyssesa" i "Hostage of Love".
Z nowości wybieram tę niższą. Icon_wink2
10.02.2009 02:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #4
 
Z 7 na 1, no proszę, kto by się spodziewał Icon_smile2
I Serj jako nowość (nie za późno :?: Icon_wink2 )

[Obrazek: Kaczy93.gif]
10.02.2009 03:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #5
 
ku3a napisał(a):To "Broken Strings" i już widzę jak niektórzy kręcą nosem i się krzywią zawiedzeni.
bardzo fajnie, że debiutje
ku3a napisał(a):09. 26. 01. 01. Tell Me It's Not Over - Starsailor
ale jednak to cieszy mnie bardziej Icon_biggrin3
10.02.2009 03:55 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #6
 
Co ja zrobiłem wrzucając The Day Before The Day na swoją listę. Icon_eek2 Icon_mrgreen Icon_biggrin3
Maja wraca do dziesiątki, a Alexander do trzydziestki. Icon_biggrin3
Fajnie, że płyta Żywiołaka mocno w górę, a Psychoteka też cieszy chociaż bardzo mało to w górę.
Kiedyś coś The Levellers było w zestawie, ale nie kojarzę.
U Ciebie Słoniki chcą dotrwać do czasu znalezienia się w zestawie?...
10.02.2009 04:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #7
 
ku3a napisał(a):Dotychczas ich najlepsze wyniki u mnie, to 2 razy zwycięstwo "Poor Misguided Fool", drugie miejsce "Four To The Floor" i czwarte "Silence Is Easy".
A Alkoholika nie było Icon_wink2
ku3a napisał(a):13. NN. 01. Broken Strings - James Morrison & Nelly Furtado
Wałkują to na Esce, ale mi to nie przeszkadza Icon_smile2

.
10.02.2009 05:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Ładnie, ładnie. Dido osiągnęła wielkie sukces, chyba nikt nie liczył na taki wynik. To nie wydawało się realne. Zauważyłem, że twoja lista promuje bardzo osobliwe numery, które można by pod pewne sfery życia przypisać i ułożyć niezły ciąg logicznych zdarzeń. Np. taki sześcian: Praca Za Szejset - Muchomory - Kokaina - Snuff - Chemicals - Psychoteka.
Ulysses wyciągnął na prostą! Nie wiele do top 20 brakuje. Kings Of Leon wysoko jak na numer z recyklingu. Nowości raczej średnie. Tankian jednak chyba w lepszej formie niż ostatnio bywał u ciebie widziany. Broken Strings to dużo, niezbyt hip-hip-hurra zaskoczenie. Ostatnio lubię sobie pododawać różne dziwne określenia do piosenek. Ta chyba dostanie tak jak już pewna inna, tytuł wykastrowanej. Co to robi ten Alexander! Szkoda, że nic mu z tego nie przyjdzie jeśli chodzi o podsumowania itp. Elephants ostatnimi czasu bardzo szczęśliwie unika spadku, ale ty liczbą nowości jakoś nieszczególne jej to utrudniasz Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.02.2009 05:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #9
 
ku3a napisał(a):01. 07. 02. 02. The Day Before The Day - Dido
Bardzo duża niespodzianka!
10.02.2009 05:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
marsvolta napisał(a):masz pomyłke z numerami i Avenged Sevenfold
w którym miejscu? pamiętaj, że dla pierwszej dziesiątki podaję ile tygodni piosenki były właśnie w dziesiątce, a nie w ogóle na liście.
Gary napisał(a):Na pewno, bo nie sądziłem, że komukolwiek to się uda przez najbliższe 3-4 tygodnie. Icon_wink2
ale 10 tygodni to kapitalny wynik! nie mówiąc już o tym, że oprócz pierwszych miejsc, były same wysokie lokaty i ANL złapało już tyle punktów, że hoho Icon_wink2.
Gary napisał(a):A jednak "moja miła" wróciła do dziesiątki.
Icon_razz samemu nie chciało mi się w to wierzyć jeszcze 2 tygodnie temu.
Gary napisał(a):Dużo było takich piosenek w historii Twojej listy, które przez 3 lata punktowały? (pewnie "Nothing else matters", ale to ze zrozumiałych względów)
tak, "Nothing..." tak, ale to faktycznie z innych powodów. oprócz tego np. "Brothers In Arms", które w pierwszych latach listy kilka razy się pojawiało, ale tak naprawdę to chyba tylko "Don't Cry" można zaliczyć, tym bardziej, że było to bez przerwy w dziesiątce Icon_mrgreen .
Kaczy1993 napisał(a):I Serj jako nowość (nie za późno :?: Icon_wink2 )
wcześniej mi się niezbyt podobało i już. wcześniej były inne Serje.
michal91d napisał(a):ale jednak to cieszy mnie bardziej Icon_biggrin3
cieszę się Icon_smile2
abd3mz napisał(a):Co ja zrobiłem wrzucając The Day Before The Day na swoją listę. Icon_eek2 Icon_mrgreen Icon_biggrin3
Icon_mrgreen dzięki Icon_exclaim
abd3mz napisał(a):Maja wraca do dziesiątki, a Alexander do trzydziestki. Icon_biggrin3
jeeeeee Icon_mrgreen
abd3mz napisał(a):U Ciebie Słoniki chcą dotrwać do czasu znalezienia się w zestawie?...
tak sobie właśnie pomyślałem, jak już zdałem sobie sprawę, że dadzą radę się utrzymać Icon_smile2. nie chcę zapeszać, ale w tym tygodniu naprawdę jest szansa, że się pojawią w zestawie...
stavanger napisał(a):A Alkoholika nie było Icon_wink2
nie, niezbyt mi się podobało Icon_smile2
saferłel napisał(a):Np. taki sześcian: Praca Za Szejset - Muchomory - Kokaina - Snuff - Chemicals - Psychoteka.
Icon_eek2 Icon_mrgreen Icon_lol dobre Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Tankian jednak chyba w lepszej formie niż ostatnio bywał u ciebie widziany.
jakby był w lepszej formie, to by wszedł wcześniej Icon_wink2.
saferłel napisał(a):Ta chyba dostanie tak jak już pewna inna, tytuł wykastrowanej
ale mi się akurat podoba Icon_razz
saferłel napisał(a):Elephants ostatnimi czasu bardzo szczęśliwie unika spadku, ale ty liczbą nowości jakoś nieszczególne jej to utrudniasz Icon_wink
to Rachael niezbyt ułatwia życie potencjalnym nowościom Icon_razz
koszMAREK napisał(a):Bardzo duża niespodzianka!
ale mam nadzieję, że miła Icon_wink2 Icon_razz
10.02.2009 05:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
marsvolta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 507
Dołączył: Mar 2008
Post: #11
 
ku3a napisał(a):
marsvolta napisał(a):masz pomyłke z numerami i Avenged Sevenfold
w którym miejscu? pamiętaj, że dla pierwszej dziesiątki podaję ile tygodni piosenki były właśnie w dziesiątce, a nie w ogóle na liście.
ok to tu to się pomyliłem Icon_redface2 ale w numerze nowowania to chyba tak.
10.02.2009 06:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
marsvolta napisał(a):ale w numerze nowowania to chyba tak.
a faktycznie Icon_smile2. dzięki.

nie zajarzyłem o co chodzi, że mam pomyłkę z numerami, bo trochę liczb w notowaniu jest Icon_razz.
10.02.2009 07:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #13
 
Dido jaki skok! wow! rzeczywiście niespodzianka, ale większą jest to:
13. NN. 01. Broken Strings - James Morrison & Nelly Furtado
ale fajnie Icon_smile2, u mnie na pierwszym, mam nadzieję, że u Ciebie też dobrze sobie poradzi...
szkoda Kasi...
10.02.2009 10:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gabram Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Troszke mnie zdziwił ten skok na pierwsze, ja myślałem że DIDO w ogóle nie dojdzie do TOP 3.

Super nowość na 13, będę kibicować.
11.02.2009 01:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #15
 
ku3a napisał(a):To "Broken Strings" i już widzę jak niektórzy kręcą nosem i się krzywią zawiedzeni. Trudno
michal91d napisał(a):bardzo fajnie, że debiutje
stavanger napisał(a):Wałkują to na Esce, ale mi to nie przeszkadza Icon_smile2
koszMAREK napisał(a):Bardzo duża niespodzianka!
Tomekk napisał(a):ale fajnie Icon_smile2
gabram napisał(a):Super nowość na 13, będę kibicować.
Icon_lol Icon_lol Icon_lol Icon_lol Icon_lol Icon_lol
I ja się przyłączam do tych komentarzy. Cieszy mnie nr 13...oby szczęśliwy, bo powoli zbliża się piątek trzynastego. Icon_wink2
Na liście cieszy także druga nowość, chociaż ja się dopiero z nią oswajam. W Antyradio dopiero co zadebiutowała na Turbo Topie.
No ale z liderem wypaliłeś... wszystkiego mogłem się tam spodziewać tylko nie Dido... Icon_mrgreen
Ale mimo wszystko.. fajnie. Icon_wink2
ku3a napisał(a):i już widzę jak niektórzy kręcą nosem i się krzywią zawiedzeni.
Sam u mnie pisałeś, że listę robi się dla siebie... Icon_wink2
11.02.2009 06:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Dokładnie, dlatego nawet moje ''kastrowane'' komentarze nie są w stanie złamać Kuby, a tym bardziej tej piosenki Icon_smile

PS - Ale dziś znów ją widziałem na VH1. Gdyby to chociaż miało jakąś nutę oryginalności, nawet coś co by ją mocno pogrążało w moich oczach....ale nie....to po prostu piosenka, taka typowa, że aż boli. Dobra - już nie czepiam się Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.02.2009 06:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #17
 
saferłel napisał(a):PS - Ale dziś znów ją widziałem na VH1. Gdyby to chociaż miało jakąś nutę oryginalności, nawet coś co by ją mocno pogrążało w moich oczach....ale nie....to po prostu piosenka, taka typowa, że aż boli. Dobra - już nie czepiam się Icon_biggrin
eee tam, to po prostu bardzo melodyjna i ładnie zaśpiewana piosenka. Nie wszystko musi być ultraalternatywne albo byc odkrywcze by się podobać Icon_wink2
11.02.2009 09:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Nie czuję tej melodii, a nawet najlepszemu głosowi ciężko ratować takie utwory o których wspomniałem. Bardzo martwi mnie też fakt, że po raz kolejny przeciw mnie wysuwany jest kontrargument, który zawiera w sobie nawiązania do muzyki alternatywnej. Jak saferłelowi coś się nie podoba, to najlepiej napisać, że nie wszystko musi być alternatywne i mamy spokój ;] Czy ja jestem już synonimem słowa ''alternatywny'' Icon_wink2 ?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.02.2009 09:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #19
 
chodziło mi bardziej o eksperyment w muzyce Icon_smile2 (bo chyba tego szukasz :?: )
sorry :->
11.02.2009 10:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Nie gniewam się przecież Icon_wink2

Eksperyment? [Tak, to piękna rzecz] Nie, myślę, że nie zawsze, nie przypadkowo mówi się, że proste rzeczy czasem są najpiękniejsze i to się tyczy też na pewno muzyki, ale jednak trzeba odróżnić prostą piękność od prościzny ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.02.2009 10:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości