Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Red Hot Chili Peppers
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 143
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #140
RE: Mychartsowy Top Red Hot Chili Peppers
kajman napisał(a):Mam cały czas w pamięci fakt, że Strachy zostały uznane za niegodne wykonywania utworów mistrza Gintrowskiego (i to bynajmniej nie przez niego).
mi sie caly czas wydawało, że to wlaśnie Gintrowski jest powodem. Aż pozwoliłem sobie to odnaleźć.
za stroną strachynalachy.art.pl

Z przykrością informujemy , że otrzymujecie Państwo dzieło niepełne. Brak w nim utworów: „Autoportret Witkacego” oraz „A my nie chcemy uciekać stąd”. Kompozytor obu piosenek, odmówił udzielenia zgody na wykorzystanie wymienionych utworów na płycie „Autor”. W zamierzeniach artystów album „Autor” miał być opowieścią, zamkniętym dziełem składającym się z 10 piosenek, do których słowa napisał Jacek Kaczmarski. W efekcie tej odmowy i nieobecności na albumie dwóch kluczowych dla jego integralności utworów, Artyści i Wydawca podjęli decyzję o umieszczeniu na płycie utworu „Mury”, który nie był brany pod uwagę przy układaniu programu tej płyty. Zmuszeni zostaliśmy też – by nagrane przez nas utwory w czasie sesji „Kaczmarski” – ułożyć inaczej. Do niniejszego wydawnictwa dołączona jest druga płyta, na której Państwo sami będziecie mieli możliwość ułożenia swej własnej historii z utworów, które znalazły się na tej płycie.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.05.2018 08:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mychartsowy Top Red Hot Chili Peppers - mr.vingoe - 17.04.2018, 06:41 PM
RE: Mychartsowy Top Red Hot Chili Peppers - Yacy - 10.05.2018 08:00 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości