Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Red Hot Chili Peppers
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #115
RE: Mychartsowy Top Red Hot Chili Peppers
thestranglers napisał(a):Dziękuję za liczne głosy, komentarze i już zapraszam na top, którego bohatera (bohaterkę, bohaterów) wybierze AKT! Czekamy na decyzję. Icon_wink

Tym razem będzie to Frank Ocean Icon_smile

Miałem co prawda gwiazdorską rezerwę na podorędziu, ale po topach takich tuzów jak RHCP czy Whitney nie mam wyrzutów, że tym razem ode mnie znów coś mniej oczywistego. Frank był moim drugim wyborem przy Sufjanie -- jest jednym z najciekawszych songwriterów/piosenkarzy obecnie, cechuje go niesamowita wrażliwość, a na forum jest ledwie znany, znów więc postawiłem swoim zwyczajem na walor, powiedzmy, edukacyjny.

Co prawda na Spotify są tylko dwie płyty, ale w sumie Ocean wydał ich cztery -- zaczynając od fantastycznego "Nostalgia/Ultra", gdzie profanował m.in. Coldplay, MGMT czy Eagles (i przez tych ostatnich właśnie płyty nie ma na Spoti), a kończąc na reedytowanym na początku tego roku "Endless", które wykluczono ze streamingu także z powodów kontraktowo-prawnych. Mimo tego, mam nadzieję, że jakoś sobie poradzimy -- w razie czego służę pomocą Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.05.2018 01:59 PM przez AKT!.)
08.05.2018 01:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mychartsowy Top Red Hot Chili Peppers - mr.vingoe - 17.04.2018, 06:41 PM
RE: Mychartsowy Top Red Hot Chili Peppers - AKT! - 08.05.2018 01:58 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości