Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPGP - Lista Przebojów Obywatela G.T.P.
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
ku3a napisał(a):choć Pera Gessle bym posłuchał, bo do Roxette mam sentyment Icon_smile2.
To może tego nie rób, bo jak dla nie przynajmniej to zupełnie nie te klimaty.
10.02.2009 03:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 457
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #22
 
ku3a napisał(a):choć Pera Gessle bym posłuchał, bo do Roxette mam sentyment Icon_smile2.

Mówisz i masz - cztery kawałki są tutaj - http://www.chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=kolej_grzesiek
Cała płyta będzie do kupienia w Polsce już od 9 marca, a 22 kwietnia Per da koncert w Klubie "Stodoła" w Warszawie.

Przy okazji można obejrzeć trochę starych notowań - na razie z lat 2005, 2007 i 2008 od momentu reaktywacji. W latach 1999 - 2004 notowań nie było.
11.02.2009 12:40 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
kajman napisał(a):To może tego nie rób, bo jak dla nie przynajmniej to zupełnie nie te klimaty.
sprawdzić nie zaszkodzi. zresztą zobaczyłem, że ta piosenka pojawiła się w zestawie lpmn Icon_razz.
kolej_grzesiek napisał(a):Mówisz i masz - cztery kawałki są tutaj - http://www.chomikuj.pl/Ch...kolej_grzesiek.
dzięki Icon_smile2.
11.02.2009 11:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #24
 
kolej_grzesiek napisał(a):Mówisz i masz - cztery kawałki są tutaj - http://www.chomikuj.pl/Ch...kolej_grzesiek.
też bym posłuchał, ale mi wyskakuje:
Chomik o takiej nazwie nie istnieje Icon_frown

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
11.02.2009 12:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 457
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #25
 
Dałem kropkę na końcu linka - mój błąd, przepraszam Icon_redface2 . Już naprawione więc powinno działać.
11.02.2009 11:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #26
 
wiem, ale też mi nie znaazł bez kropki... Icon_eek2 A teraz okazuje się, że mam częściowo zablokowanego chomika w firmie Icon_cry no nic jak wróce do domu to zerknę.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.02.2009 09:48 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #27
 
Teraz już działa,
"Silly Really" - Per poszedł w klimaty mocno dyskotekowe

PS: zdjęcie z Poznania, to pętla Ogrody
PS2: Yacy, zajrzyj do galerii tego chomika, znajdziesz tam dwa ciekawe zdjęcia Icon_smile2

.
13.02.2009 01:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #28
 
stavanger, a już pomyslałem, że znasz Elbląg Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
13.02.2009 01:57 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości