Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPGP - Lista Przebojów Obywatela G.T.P.
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 461
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #1
LPGP - Lista Przebojów Obywatela G.T.P.
LPGP
notowanie 628
data 08-02-2009

[glow=blue]L L 4 SILLY REALLY - Per Gessle[/glow]
1 1 7 HOT STUFF - Elize
2 5 6 BAKERSTREET - Michael Mind
3 3 7 POKER FACE - Lady GaGa
4 6 12 TOUCH YOU RIGHT NOW - Basic Element
5 7 7 THE BLACK PEARL - Scotty

6 9 2 ALONE IN THE DARK - Tiesto pres. Edward Comboy
7 2 10 MIJAMY SIĘ - Sylwia Grzeszczak & Liber
8 N 1 PUT UR HANDS UP - Wet Fingers
9 4 14 LIEBE ZU DRITT - Alex C. feat Y-Ass
10 8 4 MEMORY - Fragma


Witam wszystkich użytkowników i przedstawiam najnowsze notowanie mojej prywatnej listy przebojów LPGP. Notowania są prowadzone od roku 1989 z przerwami w latach 1999-2004 oraz 2006. Dominującymi gatunkami muzycznymi na liście są eurodance, techno oraz pop i rock.
W notowaniach, które przypadają w okresach karnawału i lata stosowana jest punktacja specjalna. Punktacja ta jest stosowana w notowaniu przypadającym w Poniedziałek Wielkanocny oraz ostatnim notowaniu w roku, które przypada w ostatnią niedzielę przed Wigilią. W pozostałych notowaniach obowiązuje punktacja zwykła malejąca. Do podsumowania roczego wliczają się wszystkie notowania w roku kalendarzowym oraz podsumowania okresów specjalnych, które mają miejsce najpóźniej w dwa dni po ostatnim notowaniu w ramach tego okresu.
Zestawienie roczne jest najważniejszą listą w ramach LPGP, jej numer jest zarazem numerem kolejnej edycji listy.
08.02.2009 08:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #2
 
kolejna świetna lista Icon_razz
to "L" jak lider, takie jakby miejsce zerowe? Icon_mrgreen



kajman, będzie miał zagwostkę przy liczeniu Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
08.02.2009 08:36 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Oh, Silly Really chciałoby się rzec Icon_mrgreen Nie moje klimaty niestety.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.02.2009 08:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Cytat:6 9 2 ALONE IN THE DARK - Tiesto pres. Edward Comboy

A nie powino to być:

Tiesto pres.ALONE IN THE DARK - Edward Cranby??

W każdym bądź razie fajnie widzieć ten kawałek na czyjejś liście Icon_smile2

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
08.02.2009 08:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Abok Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Dec 2008
Post: #5
 
A nie chodzi o to? link
W każdym razie, klimaty nie moje, ale SZACUNEK za trwałość w robieniu kolejnych zestawień.

[EDIT]

A nie, jednak Ty masz rację, chris Icon_smile link

[JESZCZE JEDEN EDIT]

Jednak mam kilka zastrzeżeń Icon_razz
6 9 2 ALONE IN THE DARK - Tiesto pres. Edward Comboy
10 9 4 MEMORY - Fragma
Jak to jest możliwe? Icon_mrgreen Aha, no i mnie również zastanawia ta pozycja "L".
08.02.2009 08:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #6
 
saferłel napisał(a):Oh, Silly Really chciałoby się rzec Icon_mrgreen Nie moje klimaty niestety.

Moje też nie - żadnego utworu nie znam z tej Listy Icon_lol

[Obrazek: Kaczy93.gif]
08.02.2009 09:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Ja w sumie jestem bardzo ciekawy jaka muzyka królowa u ciebie 15-20 lat temu, skoro lubisz takie rytmy? Wtedy jeszcze na szczeście żadnych Tiestów i Liberów nie było, więc może było naprawdę fajnie? Szykuje się jakiś top wszech czasów albo archiwalne notowanie dla przypomnienia starych dobrych lat?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.02.2009 09:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #8
 
prz_rulez będzie zadowolony Icon_mrgreen
jasne zasady Icon_wink2
i pioseneczki niczego sobie Icon_razz

[Obrazek: kleschko.png]
08.02.2009 09:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 461
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #9
 
Listoholik napisał(a):kolejna świetna lista Icon_razz
to "L" jak lider, takie jakby miejsce zerowe? Icon_mrgreen



kajman, będzie miał zagwostkę przy liczeniu Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

Tak. Pozycja L to pozycja lidera listy. Wprowadziłem ją od 1992 roku od 145 notowania - przedtem tak jak we wszystkich innych listach funkcję tę pełniła pozycja nr 1.
Dla uściślenia w okresach karnawału i lata za tę pozycję przyznawane jest 15 punktów, w pozostałych okresach - 11.

saferłel napisał(a):Ja w sumie jestem bardzo ciekawy jaka muzyka królowa u ciebie 15-20 lat temu, skoro lubisz takie rytmy? Wtedy jeszcze na szczeście żadnych Tiestów i Liberów nie było, więc może było naprawdę fajnie? Szykuje się jakiś top wszech czasów albo archiwalne notowanie dla przypomnienia starych dobrych lat?

Lista wszechczasów jest stale uaktualniana. Teraz kiedy mam kompa to jest mi łatwiej zliczać punkty. W poprzednie lata zawsze była tworzona w Poniedziałek Wielkanocny. W tym roku podam ją tydzień wcześniej - w okolicach 5 kwietnia, a to dlatego, gdyż tego dnia mija 20 lat od pierwszego notowania.
W poprzednie lata (a zwłaszcza w latach 1989-1992) na liście królowała muzyka podobna do tej co w tamtych czasach królowała na liście Trójki z małą domieszką disco z Eurochart 100 i Top 30 Disco Dance. Zmiana profilu muzycznego nastąpiła na początku 1993 roku wraz z ekspansją eurodance. Jak będzie to tylko możliwe to opublikuję notowania archiwalne.
08.02.2009 09:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #10
 
Ty, naprawdę istniejesz, czy tylko mi sie śnisz? Icon_mrgreen
08.02.2009 09:31 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
kolej_grzesiek, Witaj na forum Icon_smile2 Sądząc po artystach to, że tak powiem nadąrzasz za trendami. W sumie bardzo dobrze, że lista ma klimaty popowo-dancowe bo zbyt wielu tutaj takich list nie ma. A opiniami kolegi Listoholik nie radzę się przejmować bo złośliwość to cecha inteligencji Icon_mrgreen Icon_lol Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
08.02.2009 09:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 461
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #12
 
Abok napisał(a):Jednak mam kilka zastrzeżeń Icon_razz
6 9 2 ALONE IN THE DARK - Tiesto pres. Edward Comboy
10 9 4 MEMORY - Fragma
Jak to jest możliwe? Icon_mrgreen Aha, no i mnie również zastanawia ta pozycja "L".

Dzięki za zwrócenie uwagi. Fragma w poprzednim notowaniu była 8 - już jest poprawione
08.02.2009 09:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Listoholik, za takie komentarze najchętniej dałbym Ci w mordę! Icon_mad Na szczęście jestem pacyfistą...

Fajnie, że jest taka lista. Co prawda Lady GaGa poleciała u mnie że hoho, za to Basic Element mają jakieś tam szanse. Ale i tak jestem bardziej opętany przez Waldo's People Icon_biggrin3 Na pewno ich kojarzysz
No a Alex C. i Elize się powtarzają IMO niestety...
Nieznajomości poznam wkrótce. Dobrze, że tu tylko 10 utworów jest, można szybko ściągnąć Icon_lol
08.02.2009 11:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
kleschko napisał(a):prz_rulez będzie zadowolony Icon_mrgreen
jasne zasady Icon_wink2
i pioseneczki niczego sobie Icon_razz
Kleschko, nie zniżaj się do poziomu pewnej osoby... Icon_wink2
08.02.2009 11:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #15
 
przy_, tu wszyscy, nawet gdyby chodzili na kolanach, to i tak będą wyżsi od ciebie Icon_mrgreen
09.02.2009 12:00 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Co za...
Nie. Nie dam Ci tej satysfakcji.
09.02.2009 12:12 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #17
 
Witam na forum.
Eurodance to nie jest coś co lubię. Icon_wink2
09.02.2009 01:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
kleschko napisał(a):prz_rulez będzie zadowolony Icon_mrgreen
jasne zasady Icon_wink2
i pioseneczki niczego sobie Icon_razz

Wyście już wszyscy tak prz_ruleza urobili, że u niego Lao Che i inne ku3owe propozycje

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
09.02.2009 12:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
kolej_grzesiek napisał(a):Dominującymi gatunkami muzycznymi na liście są eurodance, techno oraz pop i rock.
niezła mieszanka Icon_mrgreen .
z listy niczego nie znam Icon_razz. nawet tej Lady Gaga, choć chyba kiedyś mignął mi teledysk jak przeskakiwałem po stacjach. choć Pera Gessle bym posłuchał, bo do Roxette mam sentyment Icon_smile2.
09.02.2009 01:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #20
 
No nieźle - ponad 600 notowań. Szacun.
Aczkolwiek muza nie moja. Nic nie znam...

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
09.02.2009 10:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości