Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 114 (07.01.09)
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #21
 
saferłel napisał(a):A czym Jutowa skala oceniania różni się od zwykłej, dla pospolitej hołoty Icon_razz ?
jutowe 10/10 to hołotowe 15/10.
06.02.2009 10:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Hmm czyli z tego wynika, że Jutowe 5/10 to 10/10 hołotowe, a więc nawet średni utwór U2 jest lepszy niż najgenialniejszy splamiony inną nazwą firmującą go Icon_wink Dobrze obliczyłem? Zgodzisz się chociaż raz ze mną Icon_razz2?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.02.2009 10:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #23
 
saferłel napisał(a):Hmm czyli z tego wynika, że Jutowe 5/10 to 10/10 hołotowe [...] Dobrze obliczyłem?
niestety. sugeruję korki z matematyki.
saferłel napisał(a):Zgodzisz się chociaż raz ze mną Icon_razz2?
no ej, chwila, ze 3 razy chyba już się z Tobą zgadzałam...
06.02.2009 11:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Ja to obliczyłem na zasadzie odjęcia po ''5'' od każdej noty w dół Icon_razz2, ale faktycznie nie jestem zbyt dobry z matematyki, więc siedzę cicho w tej sprawie dalej.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.02.2009 11:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #25
 
saferłel napisał(a):Ja to obliczyłem na zasadzie odjęcia po ''5'' od każdej noty w dół Icon_razz2
zauważyłam. tylko że 5/10 nie równa się 5/15. Icon_wink2
06.02.2009 11:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
No to, to na pewno nie. Ja porównałem 5/10 z 10/10 i napisałem jak to wygląda to porównanie słownie. Dobra, ta rozmowa coś zbyt poważa się zaczyna robi Icon_smile2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.02.2009 11:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #27
 
saferłel napisał(a):Dobra, ta rozmowa coś zbyt poważa się zaczyna robi Icon_smile2
zbyt poważna - źle, zbyt ironiczna - źle. jak z Tobą rozmawiać? Icon_wink2
06.02.2009 11:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Ja już nie wiem sam, ze mną trzeba delikatnie :roll: Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.02.2009 11:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #29
 
saferłel napisał(a):Ja już nie wiem sam, ze mną trzeba delikatnie :roll: Icon_wink2
[...już chciałam coś odpowiedzieć, ale się powstrzymam, skoro trzeba delikatnie. Icon_lol]
06.02.2009 11:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Ee tam, ja wiem, że to i tak wyreżyserowany post, nie miałaś nic do odpowiedzi, tylko z góry wiedziałaś, że tak napiszesz Icon_razz2 Ok ok. Kończymy Off Topic.

Bardzo proszę! Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.02.2009 11:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #31
 
saferłel napisał(a):nie miałaś nic do odpowiedzi
nie wierzysz w moje możliwości? w moją zgryźliwość? ee.
no cóż.
okej - załóżmy, że nie wymyśliłam nic wrednego i...:
saferłel napisał(a):Kończymy Off Topic.
Bardzo proszę! Icon_wink2
się robi!
[/ot]
06.02.2009 11:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #32
Re: Notowanie 114 (07.01.09)
Jeśli jeszcze nie wymieniliście się numerami gg to chyba dobrze by było, żebyście to zrobili. [ Icon_wink2 - ale tylko trochę]

Jakieś błędy masz na liście.

Cieszy, że Archive pojawiło się na Twojej liście. Misie podoba, ale czekam na płytę żeby coś mnie zwaliło z nóg, tak jak zrobiło to np. Again.

Dwie nowości pobrane, choć obawiam się słuchać... No i Psychocukier, o którym wcześniej zapomniałem.
06.02.2009 11:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
Dzięki! Błędy już poprawione. Hehe te dwie nowości to dopiero zwalą cię z nóg - ale raczej nie w tym sensie co być chciał, a szczególnie Prodigy Icon_mrgreen

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.02.2009 11:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
Ja sądzę, że "Bullets" to nie jest żaden powrót do starego grania, bo jest w stylu kilku kawałków z poprzedniej płyty. Z poprzedniej płyty chyba tylko "Lights" zrobiło furorę na forum. Wcześniejsze single "Fold" i "System" to były chyba jeszcze czasy przed-mychartsowe. Ja mimo wszystko (podobnie jak abd3mz) czekam na lepszy kąsek na nowej płycie. Ale "Bullets" jest OK jak na singla promującego.
U2 u mnie będzie miało chyba bardziej pod górkę niż u Ciebie. Na razie w mojej poczekalni do listy przesunęło się 10 oczek w dół, a i tak pierwsi w kolejce do listy nie stali.


abd3mz napisał(a):Cieszy, że Archive pojawiło się na Twojej liście. Misie podoba, ale czekam na płytę żeby coś mnie zwaliło z nóg, tak jak zrobiło to np. Again.
A "Lights" z poprzedniej płyty nie zwaliło Cię z nóg? Icon_smile2
06.02.2009 11:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
oj nie, Fold to już był zdecydowanie czas mychartsowy! Chartrun w pierwszych trzech notowaniach forumowej: 39-34-48
06.02.2009 11:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
Tak jak pisałem, nie znam za dobrze tej grupy, ale z tego co słyszałem Bullets to bardzo typowy jak na nich kawałek. I wcale nie jest to dla mnie wada. A rozumiem, że wy czekacie na 30 minutowe utwory Icon_razz2?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
06.02.2009 11:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
prz_rulez napisał(a):oj nie, Fold to już był zdecydowanie czas mychartsowy! Chartrun w pierwszych trzech notowaniach forumowej: 39-34-48
A to mnie jeszcze nie było. Icon_razz
"Fold' pojawił się na LP3 około maja 2006, więc tu na mycharts, to chyba końcówka jego była. Icon_smile2
06.02.2009 11:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
saferłel napisał(a):Tak jak pisałem, nie znam za dobrze tej grupy, ale z tego co słyszałem Bullets to bardzo typowy jak na nich kawałek. I wcale nie jest to dla mnie wada. A rozumiem, że wy czekacie na 30 minutowe utwory Icon_razz2?
Akurat dla mnie to nie jest wada. Mój ulubiony ich utwór (no na pograniczu z "Again") ma około 5 minut. Icon_smile2
A poza tym nowego "Again" nie nagrają, bo już nie ten wokalista niestety. Icon_frown
06.02.2009 11:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #39
 
Gary napisał(a):A "Lights" z poprzedniej płyty nie zwaliło Cię z nóg? Icon_smile2
Powiedzmy, że zanim był nokaut trzy razy podnosiłem się z desek. Icon_smile2
Teraz sobie przypomniałem, że ja właściwie ostatniej płyty nie znam... To znaczy sporą część słyszałem w radiu [chyba nie muszę mówić czego to dla mnie synonim?], ale tak od początku do końca to nie... Coraz bardziej mnie wkurza brak czasu.
06.02.2009 11:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
 
Fakt Garry, końcówka, ale zawsze Icon_smile2

"Nadal mam ciarki jak słyszę te smyki!! Icon_biggrin" - ja mam jeszcze czasami ciary słuchając "Stepping Stone" Icon_smile2

p.s. uzi - mniej ironii bitte Icon_smile2
p.s. 2 u mnie butki są wyżej Icon_mrgreen
06.02.2009 11:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości