Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 114 (07.01.09)
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #81
 
Ciebie w końcu U2 złapało. ciekawe czy tak samo będzie ze mną... Bo tak naprawdę, to ja bardzo bym chciał, żeby to mi się spodobało... No bo to U2 przecież... Choć na razie jakoś się nie zapowiada, żeby "Boots" mi się spodobały... Jeszcze mam cień nadziei, ale jak z tym się nie uda, to potem będzie nadzieja, że będą lepsze numery na krążku i któryś z nich coś u mnie zwojuje.
z ciekawością będę śledzić karierę PSB na Twojej liście Icon_smile2. Ty rok temu mogłeś sprawdzać jak u mnie radził sobie Offspring, a teraz kolej, żebyś Ty się wykazał Icon_wink2.
o dziwo "Omen" zaczyna mi się podobać. "o dziwo", bo po pierwszym przesłuchaniu mało brakowało, a bym to wyrzucił do kosza. ale jednak posłuchałem jeszcze raz, a potem ze 2 razy słyszałem w Antyradio (sic!) i nawet jakoś zaczęło mi się podobać. sam jestem ciekaw co będzie dalej.
wreszcie też zaczęłó
ale skok na pierwsze! ja się osłuchuję z tym kawałkiem i całkiem w porządku jest. ciekawe czy na długo zagrzeje miejsce w Twojej czołówce. bo to co się dzieje z "Carolina Drama" to w ogóle mi się nie podoba Icon_razz.
"Ulysses" jeszcze do góry, fajnie Icon_smile2.

no i te strzałki są super Icon_smile2.

(i na sam koniec - ej, weźcie się naprawdę wymieńcie numerami gg Icon_cool2 )
12.02.2009 05:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #82
 
ku3a napisał(a):Ciebie w końcu U2 złapało. ciekawe czy tak samo będzie ze mną... Bo tak naprawdę, to ja bardzo bym chciał, żeby to mi się spodobało... No bo to U2 przecież...
Hehe, no tak, ja też chciałem podobnie Icon_wink Ale już nic nie piszę bo zaraz znajdzie się band, która posądzi mnie o wstawianie piosenek za ''nazwę'' a nie treść Icon_confused2

ku3a napisał(a):z ciekawością będę śledzić karierę PSB na Twojej liście Icon_smile2. Ty rok temu mogłeś sprawdzać jak u mnie radził sobie Offspring, a teraz kolej, żebyś Ty się wykazał Icon_wink2.
Wolałbym raczej zobaczyć czarodziei u ciebie, niż miałbyś ich tutaj śledzić. Mieli chociaż jaki jeden numer w historii na twojej liście? - teraz zbliża się premiera Yes więc to dobry moment na odpytanie wszystkich z wiedzy o PSB i ich historii na listach Icon_razz2

ku3a napisał(a):o dziwo "Omen" zaczyna mi się podobać. "o dziwo", bo po pierwszym przesłuchaniu mało brakowało, a bym to wyrzucił do kosza.
Fajnie, skoro taki hardcore electro się podoba, to nawet nieźle może PSB wróżyć. Ale fakt - pamiętam - coś tam chyba kiedyś pisałeś, że The Prodigy lubisz/lubiałeś, choć to trochę ekstremalne granie jak na ciebie...a pojawienie się Omen na liście przyjąłbym z podobnym entuzjazmem i zaskoczeniem jak np. Sharleen Spiteri ;]


ku3a napisał(a):"Ulysses" jeszcze do góry, fajnie Icon_smile2.

Brzmi to jakbyś już stracił nadzieje, że może nawet do top 3 dojść Icon_razz2

A. I co do gg to ja osobiście mam praktycznie wszystkie numery osób, które tutaj tak szaleją....ale jednak atmosfera forumowej rozmowy chyba jest tak wyjątkowa, że to właśnie na mycharts dzieją się takie rzeczy Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.02.2009 09:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #83
 
saferłel napisał(a):Mieli chociaż jaki jeden numer w historii na twojej liście?
"Go West" kilka tygodni w pierwszej dziesiątce Icon_smile2
saferłel napisał(a):Wolałbym raczej zobaczyć czarodziei u ciebie, niż miałbyś ich tutaj śledzić.
muszę powiedzieć, że ten nowy singiel przypomina mi niektóre nagrania Robbiego Williamsa z "Rudebox", a to dla mnie bardzo pozytywny objaw, bo ta płyta była u mnie gigantycznym przebojem Icon_razz.
saferłel napisał(a):Brzmi to jakbyś już stracił nadzieje, że może nawet do top 3 dojść Icon_razz2
no jakbym miał obstawiać, to bym powiedział, że nie wiem czy do piątki dojdą Icon_smile2. zobaczymy Icon_wink2.
12.02.2009 10:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 063
Dołączył: Jun 2007
Post: #84
 
Ja Cię drogi Saferłelu pochwale przede wszystkim za te strzałki Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
13.02.2009 08:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości