Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej oczekiwane albumy 2009 roku
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #81
 
Gary napisał(a):Czytałem o tych Wilkach. I jakoś jak do jeża podchodzę do tej płyty. :roll:

ale zagrali numer z kowalska

kowalska gawlinskiego zdeklasowala wokalnie. ona wrocila do kapitalnej formy sprzed 10 lat
02.03.2009 08:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #82
 
Jopkolog napisał(a):
Yacy napisał(a):podobno ma się spodobać fanom DZIEWCZYNY SZAMANA! To słowa Justyny. No to czekam jako ten fan...
W takim razie ja też oczekuję! Bardzo lubię DZIEWCZYNĘ SZYMONA... znaczy się... tego... Szamana Icon_razz

steczkowksiej mowie nie. po tych debilnych programach z jej udzialem ia w na lodzie zaspiewala 2 nowe piosenki ktore byly tragiczne po prostu

cos a'la dziewczyna szamana w zyciu nie nagra
02.03.2009 08:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 142
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #83
 
bugman napisał(a):steczkowksiej mowie nie. po tych debilnych programach z jej udzialem
ja nie mam problemu z "tymi" programami... po prostu ich nie oglądam i nie bardzo mnie interesuje co ona tam robila. Interesuje mnie za to bardzo! ta nowa płyta Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.03.2009 08:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #84
 
Do płyt oczekiwanych dorzucam nową produkcję Sigur Rós!!! Icon_mrgreen

Oto, co właśnie wyczytałem:

Zespół Sigur Rós tworzy muzykę do filmu "Ondine" Neila Jordana, w którym główne role zagrali Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell.

Akcja filmu rozgrywa się w zachodniej Irlandii. Pewnego dnia tamtejszy rybak (Farell) znajduje w swojej sieci piękną, młodą kobietę (Bachleda-Curuś), która uważana jest za mityczną nimfę morską – Ondine.

Nad ścieżką dźwiękową do filmu pracuje klawiszowiec grupy Sigur Ros - Kjartan Sveinsson. W filmie Jordana ma się znaleźć też kilka utworów zespołu rodem z Islandii.


No to czekamy! Icon_biggrin3
02.03.2009 10:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Foberos Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Mar 2009
Post: #85
 
Icon_smile Ten rok chyba będzie obfitował w dobre albumy Icon_smile
ja wypatruję
DM,
Charlotte Gainsbourg (produkcje robi Beck),
Massive Attack ( Ci to już chyba zapomnieli że ponoć mają gotowy album)
Pet Shop Boys Icon_smile singiel bardzo mi przypadł do gustu

więcej życzeń nie wypiszę bo by pewnie pare stron zajęło Icon_eek2
02.03.2009 10:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #86
 
O, ja czekam na ten film przede wszystkim Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
02.03.2009 10:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #87
 
Właśnie.....Massive Attack. Czy uda im się wrócić w chwale, czy odratują trip hop, czy może nagrają materiał na poziomie 100th Window, a nawet jeszcze słabszy....to zespół, który ma szansę na płytę roku, ma szansę na 5 gwiazdek, zawsze. Jest teraz dobry okres, rok 2009 przynosi na razie same pozytyw, szykuje się najlepszy rok w 21 wieku, to już widać po tym co wyszło i wyjdzie, oby MA dołączyli do tego grona. Liczę na jakieś ponure, ocierające się o industrial dźwięki, o muzykę przepełnioną mrokiem, plemiennymi samplami, hipnotyzującą, zabierającą w inny wymiar, słuchalną tylko i wyłącznie w nocy, pełną prostych przekazów ubranych jednak w literackie metafory. Czekam na ten album z niecierpliwością. Osobiście życzę im pobicia i PSB i DM.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.03.2009 11:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #88
 
Foberos napisał(a):Icon_smile Ten rok chyba będzie obfitował w dobre albumy Icon_smile
ja wypatruję
DM,
Charlotte Gainsbourg (produkcje robi Beck),
Massive Attack ( Ci to już chyba zapomnieli że ponoć mają gotowy album)
Pet Shop Boys Icon_smile singiel bardzo mi przypadł do gustu

więcej życzeń nie wypiszę bo by pewnie pare stron zajęło Icon_eek2

massive nie maja gotowej plyty. ostatni wywiad z Robertem jest gdzies ze stycznia i z tego co wiemy przez listopad/frudzien pracowal z damonem albarnem nad piosenkami ktore maja byc na plycie + calkowicie nowe kawalki ktore razem z damonem wymyslili. mix plyty ma sie dopiero odbyc w maju 09 plyta na jesien 09
03.03.2009 09:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #89
 
Nie pamiętam czy ktoś już o tych płytach pisał, a ja właśnie dodałem do swojej listy oczekiwanych albumów:
- symfoniczny album Muse zapowiedziany na jesień
- 'Fork In The Road' album Neila Younga zapowiedziany na 6 kwietnia [Singiel 'Johnny Magic' wyjdzie 23 marca. Chyba już gdzieś go można posłuchać. Nie miałem jeszcze czasu poszukać.]
- Journal For Plague Lovers - zapowiedzianą na maj nową płytę Manic Street Preachers.
05.03.2009 02:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #90
 
Nie podejrzewałbym, że czekasz na Muse i Manics Icon_wink

A Neil Young to raczej....hmmm znam jego kilka nowych płyt i nuda, że aż boli :/

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.03.2009 03:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #91
 
Muse ma kilka rewelacyjnych utworów, choćby Megalomania, Showbiz, Hyper Chondriac Music czy ostatnio Knights Of Cydonia. A Manics grają przyjemnie, więc czemu nie czekać? Icon_smile2
05.03.2009 03:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #92
 
No to mnie zaskoczyłeś. Myślałem, że Manics to twórcy koszmarków Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.03.2009 03:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #93
 
Po czym tak wnioskowałeś? Po tym, że ostatnia płyta była u mnie dość nisko na liście płyt?
05.03.2009 03:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #94
 
I po tym, ale też tak mi się po prostu zdawało, że to nie twoja muzyka i takie You Love Alone Is Not Enough czy Nixon mogą być koszmarkami. Widocznie się myliłem. Nadal jestem lekko zdziwiony, że tak jest - ale pozytywnie Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.03.2009 03:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #95
 
Nixona nie znam, a na singiel z Niną Persson głosowałem na LP3. Icon_smile2
05.03.2009 03:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #96
 
To już zupełny szok dla mnie Icon_biggrin3 Naprawdę? Heh...dla mnie to był najsłabszy numer na płycie Icon_biggrin3

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.03.2009 03:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #97
 
Wtedy nie miałem stałego dostępu do internetu, więc znałem niewiele utworów z zestawu. Pewnie dlatego mieli łatwiej. Icon_wink2

[No i tak piszemy sobie w dwóch tematach jednocześnie. Icon_wink2]
05.03.2009 03:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #98
 
Aha, rozumiem. I po poznaniu całej płyty nadal najbardziej lubisz ten numer?

[Ale miło jest, nie zaprzeczysz Icon_wink2 ?]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.03.2009 04:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #99
 
saferłel napisał(a):I po poznaniu całej płyty nadal najbardziej lubisz ten numer?
Chyba tak. Ale słuchałem tylko dwa razy i szczerze mówiąc oprócz singli nic mi nie utkwiło w pamięci... A single pewnie dlatego, że kilkanaście razy słyszałem.
05.03.2009 04:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #100
 
Ah....jak ja sobie przypomnę co na mojej liście wyprawiało Indian Summer Icon_wink...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.03.2009 04:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najbardziej oczekiwane albumy 2014 roku saferłel 20 3 841 12.12.2013 01:01 PM
Ostatni post: prz_rulez
  Najbardziej oczekiwane albumy 2013 roku michal91d 13 2 948 27.12.2012 11:52 AM
Ostatni post: Tomekk
  Najbardziej oczekiwane albumy 2012 roku saferłel 40 8 103 29.12.2011 08:20 PM
Ostatni post: AKT!
  Najbardziej oczekiwane albumy 2011 roku saferłel 32 4 605 16.12.2010 06:57 PM
Ostatni post: saferłel
  Najbardziej oczekiwane albumy 2010 roku saferłel 67 10 584 20.03.2010 03:57 PM
Ostatni post: mike

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości