Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 1.
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #21
 
Witam i tu. Icon_smile2
Bardzo trójkowa lista. Ciekawe jak to się będzie dalej rozwijać.
kajman napisał(a):nie zauważyłem (chyba) żadnego koszmaru
Przypatrz się dokładnie. Icon_wink2 H Icon_razz
03.02.2009 12:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
kajman napisał(a):1.Co najmniej na dwóch listach tutaj są podobne kryteria, przy czym o ile dobrze pamiętam, to na jednej z nich są dokładnie takie same, a na drugiej (konkretnie mojej) 2 lata wstecz dotyczą daty dziennej. U mnie decyduje moment poznania utworu. Jeśli dopiero poznałem świetny utwór 10 letni, to w czym problem? A u Ciebie kilka wyjątków się trafiło np. "Epitaph" Antimattera. Icon_wink2
2. Najbardziej podoba mi się utwór, który dzisiaj zadebiutuje u mnie i nie ma go u nikogo innego (przynajmniej nie zauważyłem).
3. Tak się zastanawiam czy (a jeżeli to jak szybko) wciągnie Cię to forum i zaczniesz poszukiwać utworów z innych list, przesłuchiwać i wrzucać u siebie. Ja na początku miałem listę tylko i wyłącznie opartą na trójce, a teraz piosenki trójkowe stanowią niecałe 10%.
1. A druga lista do kogo należy? Icon_smile2
2. Będzie zgadywanka? Choć to chyba akurat łatwe do odgadnięcia.
3. U mnie ten odsetek jest ciut wyższy, ale i tak muszę "sztukować" moją 10 w głosowaniu na sąsiednim forum.
03.02.2009 12:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
abd3mz napisał(a):Witam i tu. Icon_smile2
Bardzo trójkowa lista. Ciekawe jak to się będzie dalej rozwijać.
kajman napisał(a):nie zauważyłem (chyba) żadnego koszmaru
Przypatrz się dokładnie. Icon_wink2 H Icon_razz
No dobrze, zauważyłem nawet 2, ale po pierwsze giną w gąszczu dobrych utworów, po drugie ten pierwszy nie jest z tych największych, a ten drugi jest w ostatniej 10, którą przejrzałem pobieżnie (myślę Forumową).
03.02.2009 12:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Gary napisał(a):
kajman napisał(a):1.Co najmniej na dwóch listach tutaj są podobne kryteria, przy czym o ile dobrze pamiętam, to na jednej z nich są dokładnie takie same, a na drugiej (konkretnie mojej) 2 lata wstecz dotyczą daty dziennej. U mnie decyduje moment poznania utworu. Jeśli dopiero poznałem świetny utwór 10 letni, to w czym problem? A u Ciebie kilka wyjątków się trafiło np. "Epitaph" Antimattera. Icon_wink2
2. Najbardziej podoba mi się utwór, który dzisiaj zadebiutuje u mnie i nie ma go u nikogo innego (przynajmniej nie zauważyłem).
3. Tak się zastanawiam czy (a jeżeli to jak szybko) wciągnie Cię to forum i zaczniesz poszukiwać utworów z innych list, przesłuchiwać i wrzucać u siebie. Ja na początku miałem listę tylko i wyłącznie opartą na trójce, a teraz piosenki trójkowe stanowią niecałe 10%.
1. A druga lista do kogo należy? Icon_smile2
2. Będzie zgadywanka? Choć to chyba akurat łatwe do odgadnięcia.
3. U mnie ten odsetek jest ciut wyższy, ale i tak muszę "sztukować" moją 10 w głosowaniu na sąsiednim forum.
1. Jeżeli trafiło, to przez przeoczenie. Tak było też z Bonamassą. A problemu nie ma, bo to Ty decydujesz, co na Twojej liście jest.
A druga lista? Chyba abd3mz się nie obrazi, jeżeli go zdradzę.
2. Nie wiem, czy takie łatwe, ale to nawet nie chodzi o zgadywankę tylko o to, że nie chcę zdradzać tego, co na mojej liście będzie.
3. Ja nie sztukuję tylko głosuję ostatnio na 7-8 utworów.
No tak w kontrekście mojego głosowania na LP3 to punkt 2 jest oczywisty.
03.02.2009 01:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
kajman napisał(a):2. Nie wiem, czy takie łatwe, ale to nawet nie chodzi o zgadywankę
Bardziej mi chodziło o "zabawę dla chętnych".

PS. Nie widać mojej edycji postu, a i tak odpowiedziałeś. Icon_eek2
03.02.2009 01:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #26
 
O ile za miejsca 50., 41., 31. i 22. masz u mnie największe z tych średnich plusów, o tyle za 6. miejsce masz ten największy z największych Icon_biggrin3

Moja prywatna galeria
04.02.2009 01:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #27
 
ksch napisał(a):O ile za miejsca 50., 41., 31. i 22. masz u mnie największe z tych średnich plusów, o tyle za 6. miejsce masz ten największy z największych Icon_biggrin3
A słyszałeś Videotape w solowym wykonaniu Yorka :?: Świetne jest http://www.youtube.com/watch?v=O0MI3gtaqfY :->

[Obrazek: Kaczy93.gif]
04.02.2009 12:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
cześć. życzę miłych chwil na forum i wielu poznanych dzięki niemu utworów, które wejdą na Twoją listę.
Kaczy1993 napisał(a):nie wiedziałem jakie ograniczenia czasowe stosuje się w tworzeniu notowań
jedynym ograniczeniem jest Twoja głowa Icon_wink2 Icon_mrgreen .

mi się przede wszystkim podoba graficzne przedstawienie listy - wszystko równo, czytelnie, wyboldowane i z linkami. jak dla mnie pod tym względem 10/10.
z listy chyba najbardziej podoba mi się "Rozprawa o robokach", które u mnie również w najściślejszej czołówce, ale tylko u mnie na forum to jest... Teraz już nie tylko u mnie Icon_mrgreen .
gdy na forum jest już tyle list, trzeba wybierać które będzie się odwiedzało, a na które czasu nie wystarczy. Twoja lista bardzo mi się podoba i na pewno będę ją odwiedzać! co więcej, widzę, że czasem będę mógł sobie coś z niej pożyczyć. teraz na przykład w pierwszej kolejności zapoznam się z liderem Icon_smile2.
04.02.2009 02:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #29
 
ku3a napisał(a):jedynym ograniczeniem jest Twoja głowa Icon_wink2 Icon_mrgreen .
Oj, to dobrze że sobie ograniczenie wprowadziłem, bo inaczej bym się nie wyrobił Icon_wink2

ku3a napisał(a):gdy na forum jest już tyle list, trzeba wybierać które będzie się odwiedzało, a na które czasu nie wystarczy. Twoja lista bardzo mi się podoba i na pewno będę ją odwiedzać!
No już zauważyłem troszkę podobieństwa między naszymi listami Icon_wink2

[Obrazek: Kaczy93.gif]
04.02.2009 02:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości