Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 50 /14.09.07/
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Paweł napisał(a):
Cytat:Natomiast ulobiony Red Hot z ostatniej płyty nieprzyjemnie spadł na pechowe miejsce.
Dla mnie trzynastka jest szcześliwa, może dlatego że się urodziłem trzynastego.
To może pójdzie jeszcze w górę, czego bardzo mu życzę. A u mnie w najbliższym notowaniu efektownie powróci na listę.
19.09.2007 07:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #22
 
kajman napisał(a):To może pójdzie jeszcze w górę, czego bardzo mu życzę.
Raczej wątpie... magia Red Hotów po płycie Stadium Arcadium już raczej się powoli kończy...
kajman napisał(a):A u mnie w najbliższym notowaniu efektownie powróci na listę.
Mam nadzieję że choć trochę się do tego przekonałeś ponownie dzięki mojej liście na której ów kawałek jest. Icon_wink2
19.09.2007 07:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Paweł napisał(a):magia Red Hotów po płycie Stadium Arcadium już raczej się powoli kończy...
Dla mnie nie było żadnej magii, tylko wymęczone granie. Na siłę nic się nie da.
20.09.2007 03:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
1981 napisał(a):
Paweł napisał(a):magia Red Hotów po płycie Stadium Arcadium już raczej się powoli kończy...
Dla mnie nie było żadnej magii, tylko wymęczone granie. Na siłę nic się nie da.
Mnie też płyta nie zachwycała i robiła cwrażenie przeintrlektualizowanej. Tym bardziej więc ceniłem beztroskie, radosne granie, jakim było Hump de bump.
20.09.2007 07:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Przed chwilą w "Trójce" zabrzmiał u Balonika "Young Folks". Świetny kawałek, u mnie również z powodzeniem na liście przebywał.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
20.09.2007 10:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #26
 
On za to jutro raczej zaliczy spadek. Icon_wink
20.09.2007 06:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości