Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomidor Feat. Popek, Bosski, Władek TRP, Juras & STW Podziemie - Nie ma skutków bez..
...przyczyny
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Pomidor Feat. Popek, Bosski, Władek TRP, Juras & STW Podziemie - Nie ma skutków bez..
Kolejny utwór z Popkiem na featuringu. O dziwo - bardzo klasyczny w brzmieniu. Numer pochodzi z wydanej w listopadzie ubiegłego roku płyty "Uliczny dom wariatów" rapera Pomidora (ex-Firma).

17.02.2018 02:21 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 508
Dołączył: Dec 2014
Post: #2
RE: Pomidor Feat. Popek, Bosski, Władek TRP, Juras & STW Podziemie - Nie ma skutków bez..
Zastanawiam się, jak można promować faceta, który w swoich piosenkach pieprzy (przepraszam, ale bardziej delikatnego słowa nie umiem użyć)
takie głupoty i ma tak destrukcyjny wpływ na młodzież? Prz to nie do Ciebie, żebyś tego opatrznie nie odczytał.
Jego featują na lewo i na prawo, biorą do walk bokserskich, a teraz widzę, że ma się pojawić w jednym z szołów. Kasa, kasa i jeszcze raz kasa...
Najśmiejszniejsze jest to, że ludzie to naprawdę kupują i jeszcze się tym podniecają. Lecą na to niczym muchy do g...
Żal mi tej zmanipulowanej panienki, która zrobiła sobie tatuaż oczu i potem straciła wzrok,
bo inspirowała się swoim "idolem".
On nie jest zdanym idolem, ani raperem, ani tym bardziej artystą, tylko pseudo-celebrytą (bo nawet celebrytą nie jest),
który narobił wokół siebie szumu. Dno dna i kupa mułu. Bagno...
Przykro mi w tym kawałku nie wierzę w ani jeden wers, a zwłaszcza w te, które deklamuje Popek.
17.02.2018 10:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #3
RE: Pomidor Feat. Popek, Bosski, Władek TRP, Juras & STW Podziemie - Nie ma skutków bez..
adameria napisał(a):a teraz widzę, że ma się pojawić w jednym z szołów. Kasa, kasa i jeszcze raz kasa...
Właśnie, jeszcze teraz wzięli go do Tańca z Gwiazdami.
Takie czasy nastały. To trochę smutne, ale tak jest. Promuje się ludzi bez żadnych wartości. Nawet ta muzyka jest do niczego.
17.02.2018 10:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: Pomidor Feat. Popek, Bosski, Władek TRP, Juras & STW Podziemie - Nie ma skutków bez..
Przyznam, że nawet po Tobie, Adamie, nie spodziewałem się tak ostrej reakcji.
Co do tych ludzi, którzy chcą wyglądać jak Popek - o ile uważam, że u niego pasuje to całkiem nieźle, to kopiowanie tego niestety wychodzi już tak sobie.
Uważam, że nie jest aż takim dnem. Eksperymentuje z różnymi nurtami. Podoba mi się motyw Abdula i wykorzystania tam klimatów z lat osiemdziesiątych. No i "prawdziwa dama to Twoja mama" to chyba całkiem fajny slogan? Icon_smile
Widzę, że przy tych pozorach nie dostrzegacie w Popku cząstki dobra.
17.02.2018 01:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 192
Dołączył: Jul 2014
Post: #5
RE: Pomidor Feat. Popek, Bosski, Władek TRP, Juras & STW Podziemie - Nie ma skutków bez..
Jedna cząstka jest, a reszta, to nie napiszę już co, żeby nikogo nie obrażać.
A co do jego wyglądu, to dla mnie jest Pajacem z Rynsztoku i tyle - ale to tylko mój odbiór tego pana, żeby nie było. Icon_lol
17.02.2018 02:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
RE: Pomidor Feat. Popek, Bosski, Władek TRP, Juras & STW Podziemie - Nie ma skutków bez..
Mimo wszystko dziwią mnie wasze reakcje.
17.02.2018 02:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 192
Dołączył: Jul 2014
Post: #7
RE: Pomidor Feat. Popek, Bosski, Władek TRP, Juras & STW Podziemie - Nie ma skutków bez..
Aha i jeszcze jedno, szacunek do matki to także w półświatku norma, więc te słowa z jego piosenki wcale mnie nie dziwią. Icon_twisted
17.02.2018 02:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bracia Figo Fagot & Popek - Pakistański chłopiec prz_rulez 2 1 014 17.02.2018 01:15 PM
Ostatni post: prz_rulez
  Popek & Denis - Przygody Abdula Baśka gdzie jesteś prz_rulez 0 616 16.01.2016 02:47 PM
Ostatni post: prz_rulez
  Rozbójnik Alibaba Feat. Popek Monster - La Da Da Dee Da Da Da Da prz_rulez 2 860 07.01.2015 04:13 PM
Ostatni post: prz_rulez

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości