Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja dotycząca przyszłości mychartsowych topów
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #166
RE: Dyskusja dotycząca przyszłości mychartsowych topów
Hah, ja już zagłosowałem, a tu wciąż trwała dyskusja na temat kształtu ankiety Icon_lol
Ja uważam, że (przynajmniej dla formalności, patrząc po podejściu niektórych...) powinna być opcja "usuwamy całe to liczenie i idzie każdy po kolejce, a gdy kolejka się kończy, robimy nową kolejkę dla wszystkich).
Swoją drogą, już myślałem, że coś tutaj zrozumiano... ale chyba niekoniecznie.
Powiedzcie mi tak szczerze - dlaczego (wy, niektórzy) tak bardzo upieracie się przy swoich przywilejach? Dlaczego nie chcecie, by ta zabawa była inkluzywna i dla wszystkich, a nie tylko dla wybranych? Trochę to przypomina sytuację, gdy polityk się nachapał i teraz nie chce oddać swojej władzy, bo uważa, że mu się "należy".
Pomijając kwestię osób, które są niżej w rankingu, w ten sposób też na pewno nie zachęcimy nikogo spoza forum do niej. No bo co odpowiedzieć na pytanie "a kiedy będzie moja kolejka?"? "Wiesz, przy dobrych wiatrach za trzy lata, ale dla bezpieczeństwa przyjmij, że za 5"?
Wyjdźcie poza swoje jednostkowe myślenie i zastanówcie się proszę jeszcze raz.

P.S. Ja mam tylko nadzieję, że do poważniejszych sprawach życiowych nie podchodzicie na tych samych zasadach...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.08.2018 11:26 AM przez prz_rulez.)
26.08.2018 11:25 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Dyskusja dotycząca przyszłości mychartsowych topów - prz_rulez - 26.08.2018 11:25 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dyskusja do anulowanego PN Metalliki EVENo 63 2 538 11.11.2020 06:38 PM
Ostatni post: neo01
  dyskusja na temat topu prza kajman 13 1 974 11.12.2018 09:13 AM
Ostatni post: kajman
  Propozycja nowego typu topów prz_rulez 14 2 729 17.11.2017 09:20 AM
Ostatni post: prz_rulez

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości