Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja dotycząca przyszłości mychartsowych topów
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #21
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
nie podoba mi się ta propozycja. To po pewnym czasie przestałoby mieć rację bytu. Ja nadal jestem za skróceniem czasu zgłaszania. Nie ma co mącić Icon_smile
14.02.2018 11:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #22
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
zgadzam się z Yacym

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
14.02.2018 11:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #23
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
Nie skrócę czasu swoich topów.
A przy dwóch prowadzących obsuwa dwa razy bardziej możliwa. Sam ją miewałem.
Tak, oczywiście PLMT byłby wspólny.
14.02.2018 12:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #24
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
Byłem przekonany że te topy są co cztery (a nawet czasami pięć) tygodni. A po dokładnym sprawdzeniu faktycznie są one co trzy! Icon_eek
I w takim układzie zgadzam się jednak z Yacym, że za bardzo nie ma gdzie upchnąć kolejnych (nawet z drugim prowadzącym), bowiem cykl co dwa tygodnie byłby już optymalny, a robienie jeszcze częściej zaczyna mijać się z celem. Icon_rolleyes I rzeczywiście może to obecnych uczestników rozbić na dwa obozy, bo będą już wówczas tacy, którzy nie wyrobią się do każdego topu i zacznie się wybieranie który top lepiej ominąć?
Zważając na te przesłanki staję się bardziej sceptyczny do własnego pomysłu.

Mam więc nieco odmienny do przemyślenia i to mógłby właśnie organizować prz_rulez, Icon_idea otóż tak słabo znamy piosenki w innych językach (poza polskim i angielskim) więc może by tak zorganizować topy językowe? Oczywiście z wyłączeniem tych dwóch najbardziej znanych. Icon_arrow

[aha i całą dyskusję trzeba by przenieść do innego miejsca, bo to nie jest do niej stworzone?]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.02.2018 01:01 PM przez Sundrajta.)
14.02.2018 12:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #25
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
(14.02.2018 12:59 PM)Sundrajta napisał(a):  Mam więc nieco odmienny do przemyślenia i to mógłby właśnie organizować prz_rulez,
uwielbiam jak ktoś komuś organizuje czas i zajęcia Icon_rolleyes

prz już prowadzi Retro Chart Top Icon_wink2
obstawiam, że po czasie zainteresowanie niektórych topów, byłoby mniej więcej takie samo jak tam.

zostańmy przy jakości.
nie dążmy do ilości.

postaram się, aby to był mój ostatni wpis w tym temacie.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.02.2018 01:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
thestranglers napisał(a):Nie skrócę czasu swoich topów.
Ja akurat nie upieram się przy tym. Co więcej nawet moja propozycja je przedłuża.
thestranglers napisał(a):A przy dwóch prowadzących obsuwa dwa razy bardziej możliwa.
Po pierwsze to nie jest problem. Jeżeli przyjmiemy sztywny termin dwóch tygodni na głosowanie to czy wyniki pojawią się punktualnie czy z niewielkim poślizgiem to nie ma żadnego znaczenia. Co najwyżej czas zgłaszania byłby nieco krótszy niż dwa tygodnie. Po drugie jak drugi prowadzący będzie miał częste obsuwy to wrócimy do obecnego systemu.
Sundrajta napisał(a):będą już wówczas tacy, którzy nie wyrobią się do każdego topu i zacznie się wybieranie który top lepiej ominąć
Przy mojej koncepcji to raczej nie grozi, bo podobnie jak do tej pory będą dwa tygodnie na przesłuchania.
Sundrajta napisał(a):więc może by tak zorganizować topy językowe?
Tego to ja sobie nie wyobrażam. Bo to wtedy jest zupełnie inne podejście do tematu. Czy liczyć to do PTLM skoro to inna koncepcja. Kto będzie zgłaszał kolejne podmioty wykonawcze?
14.02.2018 01:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #27
Dyskusja o rozszerzeniu topów wykonawczych?
Yacy napisał(a):uwielbiam jak ktoś komuś organizuje czas i zajęcia
Akurat ten użytkownik kojarzy mi się z takimi egzotycznymi krajami jak Serbia czy Bułgaria i tymi jeszcze bardziej odległymi. I dlatego wydał mi się najbardziej kompetentny do tego przedsięwzięcia, a że w większości proponuję muzykę nie z mojej bajki, to akurat w tej kwestii w ogóle nie przeszkadza. Icon_lol Bowiem wychodzę z założenia, że zna się na wielu wykonawcach z tych krajów?
I w końcu ja do niczego nikogo nie zmuszam? Trwa tylko "burza mózgów" i szukam najlepszego rozwiązania.

kajman napisał(a):Tego to ja sobie nie wyobrażam. Bo to wtedy jest zupełnie inne podejście do tematu. Czy liczyć to do PTLM skoro to inna koncepcja. Kto będzie zgłaszał kolejne podmioty wykonawcze?
Nie, w tym przypadku trzeba by było liczyć rzecz jasna od początku i w oddzielnym rankingu.

kajman napisał(a):Ja akurat nie upieram się przy tym. Co więcej nawet moja propozycja je przedłuża.
No chyba że wydłużylibyśmy ten czas (że też od razu na to nie wpadłem) i wtedy z 17 topów rocznie ich liczba wzrosłaby do około 26, a więc wcale nie aż tak dużo!
Jednakże do tego niezbędny jest drugi prowadzący. Icon_idea

I prosiłbym admina o przeniesienie całej dyskusji do tego wątku, żebyśmy się w tych wpisach nie pogubili. Icon_wink
(chyba to jest wykonalne?)
14.02.2018 02:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #28
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
Po co skracać czas głosowania? Mało macie rzeczy do słuchania? To zapraszam na swoją listę. Icon_smile

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.02.2018 03:32 PM przez Dobromiera.)
14.02.2018 03:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
RE: Dyskusja o rozszerzeniu topów wykonawczych?
Yacy napisał(a):I zaręczam, ze muzyki można słuchać bez ciągłego jej ustawiania. Icon_wink
A nawet czasami tak lepiej, bo nie ma tego podskórnego stresu, że trzeba oceniać, a nie można się po prostu delektować dźwiękami.

Yacy napisał(a):walczymy z jakimś innym forum o większą liczbę topów. ok.
Ja nawet nie wiem ile jest na innych forach topów Icon_lol

thestranglers napisał(a):Nie skrócę czasu swoich topów.
Czy głównym problemem jest to, że ci się (bez złych emocji) nie chce (ewentualnie nie masz czasu na liczenie)?

Sundrajta napisał(a):Mam więc nieco odmienny do przemyślenia i to mógłby właśnie organizować prz_rulez, Icon_idea otóż tak słabo znamy piosenki w innych językach (poza polskim i angielskim) więc może by tak zorganizować topy językowe? Oczywiście z wyłączeniem tych dwóch najbardziej znanych. Icon_arrow
Pomysł na pewno warty przemyślenia.

Yacy napisał(a):uwielbiam jak ktoś komuś organizuje czas i zajęcia
Chyba masz dzisiaj trochę zły dzień, bo się bardzo irytujesz Icon_wink
---------------------------------------------
Natomiast tak sobie pomyślałem dzisiaj o drugiej stronie medalu... I tak się wydaje, że aaa, tu tylko chwila, by posłuchać tego, chwila, by posłuchać tamtego... Tylko wiem też, że jest to swego rodzaju obciążenie psychiczne i po dodaniu tego do wszystkich naszych obowiązków dnia codziennego, to...
Tak więc sam nie wiem.
14.02.2018 11:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
RE: Dyskusja o rozszerzeniu topów wykonawczych?
prz_rulez napisał(a):się bardzo irytujesz
Widać nie gra w chińczyka.
14.02.2018 11:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #31
RE: Dyskusja o rozszerzeniu topów wykonawczych?
prz_rulez napisał(a):Czy głównym problemem jest to, że ci się (bez złych emocji) nie chce (ewentualnie nie masz czasu na liczenie)?
bingo
14.02.2018 11:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #32
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
No dokładnie.
Czas na głosowanie jest dla mnie w sam raz. Nie wnoszę o zmianę.
15.02.2018 11:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #33
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
te słabe topy które są mało interesujące (a jest ich w brut) szybciej by przechodziły Icon_lol
15.02.2018 02:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #34
RE: Dyskusja o rozszerzeniu topów wykonawczych?
ktoś się pomylił i zamiast całej dyskusji wydzielił jeden post Icon_sad

co do ostatniej kwestii tu poruszonej -- każdy ma prawo dysponować swoim czasem, jak chce, to tak absurdalnie oczywiste, że nie wierzę, że to piszę xD myślę, że możemy zamknąć ten wątek -- nie że dosłownie, ale tak ogólnie xD

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.02.2018 02:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
RE: Dyskusja o rozszerzeniu topów wykonawczych?
Ale bardziej nie masz czasu czy bardziej Ci się nie che? Icon_twisted
A co do topu retro - nie moja wina, że po początkowej pozytywnej reakcji ludzie go olali :/
15.02.2018 03:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #36
RE: Dyskusja o rozszerzeniu topów wykonawczych?
nie zmienię cyklu i proszę już mnie o to nie pytać - nie mam siły częściej go robić, czy jest to teraz dla Ciebie Piotrze jasne?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.02.2018 03:33 PM przez thestranglers.)
15.02.2018 03:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #37
RE: Dyskusja o rozszerzeniu topów wykonawczych?
(14.02.2018 11:26 PM)prz_rulez napisał(a):  
thestranglers napisał(a):Nie skrócę czasu swoich topów.
Czy głównym problemem jest to, że ci się (bez złych emocji) nie chce (ewentualnie nie masz czasu na liczenie)?
Tyle że to już było ustalone, że nikt nie oczekuje od prowadzącego skrócenia cyklu, a wręcz przeciwnie, o przedłużenie go o tydzień. Icon_idea
Zatem w ogóle nie rozumiem Twych dociekań w tej kwestii?

A skoro chętnego do prowadzenia drugiej części topów jakoś na horyzoncie nie widać, to możemy zacząć uważać temat za zamknięty. Icon_eek
15.02.2018 03:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
mike napisał(a):jest ich w brut
W Art.Brut?
15.02.2018 04:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #39
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
tak, Myslovitza (taka drobna sugestia Icon_wink)
15.02.2018 09:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
RE: Dyskusja o rozszerzeniu topów wykonawczych?
Yacy napisał(a):Chyba nie rozumiem.
Maja byc dwa topy jednocześnie?
Nie przesadzacie?
Przypomnę tylko, że lepsze jest wrogiem dobrego.
podpisuję się obiema łapkami
15.02.2018 10:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dyskusja do anulowanego PN Metalliki EVENo 63 2 520 11.11.2020 06:38 PM
Ostatni post: neo01
  dyskusja na temat topu prza kajman 13 1 952 11.12.2018 09:13 AM
Ostatni post: kajman
  Propozycja nowego typu topów prz_rulez 14 2 654 17.11.2017 09:20 AM
Ostatni post: prz_rulez

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości