Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja dotycząca przyszłości mychartsowych topów
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #27
Dyskusja o rozszerzeniu topów wykonawczych?
Yacy napisał(a):uwielbiam jak ktoś komuś organizuje czas i zajęcia
Akurat ten użytkownik kojarzy mi się z takimi egzotycznymi krajami jak Serbia czy Bułgaria i tymi jeszcze bardziej odległymi. I dlatego wydał mi się najbardziej kompetentny do tego przedsięwzięcia, a że w większości proponuję muzykę nie z mojej bajki, to akurat w tej kwestii w ogóle nie przeszkadza. Icon_lol Bowiem wychodzę z założenia, że zna się na wielu wykonawcach z tych krajów?
I w końcu ja do niczego nikogo nie zmuszam? Trwa tylko "burza mózgów" i szukam najlepszego rozwiązania.

kajman napisał(a):Tego to ja sobie nie wyobrażam. Bo to wtedy jest zupełnie inne podejście do tematu. Czy liczyć to do PTLM skoro to inna koncepcja. Kto będzie zgłaszał kolejne podmioty wykonawcze?
Nie, w tym przypadku trzeba by było liczyć rzecz jasna od początku i w oddzielnym rankingu.

kajman napisał(a):Ja akurat nie upieram się przy tym. Co więcej nawet moja propozycja je przedłuża.
No chyba że wydłużylibyśmy ten czas (że też od razu na to nie wpadłem) i wtedy z 17 topów rocznie ich liczba wzrosłaby do około 26, a więc wcale nie aż tak dużo!
Jednakże do tego niezbędny jest drugi prowadzący. Icon_idea

I prosiłbym admina o przeniesienie całej dyskusji do tego wątku, żebyśmy się w tych wpisach nie pogubili. Icon_wink
(chyba to jest wykonalne?)
14.02.2018 02:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Dyskusja o rozszerzeniu topów wykonawczych? - Sundrajta - 14.02.2018 02:27 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dyskusja do anulowanego PN Metalliki EVENo 63 2 537 11.11.2020 06:38 PM
Ostatni post: neo01
  dyskusja na temat topu prza kajman 13 1 972 11.12.2018 09:13 AM
Ostatni post: kajman
  Propozycja nowego typu topów prz_rulez 14 2 729 17.11.2017 09:20 AM
Ostatni post: prz_rulez

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości