Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja dotycząca przyszłości mychartsowych topów
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 780
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT)
thestranglers napisał(a):Nie skrócę czasu swoich topów.
Ja akurat nie upieram się przy tym. Co więcej nawet moja propozycja je przedłuża.
thestranglers napisał(a):A przy dwóch prowadzących obsuwa dwa razy bardziej możliwa.
Po pierwsze to nie jest problem. Jeżeli przyjmiemy sztywny termin dwóch tygodni na głosowanie to czy wyniki pojawią się punktualnie czy z niewielkim poślizgiem to nie ma żadnego znaczenia. Co najwyżej czas zgłaszania byłby nieco krótszy niż dwa tygodnie. Po drugie jak drugi prowadzący będzie miał częste obsuwy to wrócimy do obecnego systemu.
Sundrajta napisał(a):będą już wówczas tacy, którzy nie wyrobią się do każdego topu i zacznie się wybieranie który top lepiej ominąć
Przy mojej koncepcji to raczej nie grozi, bo podobnie jak do tej pory będą dwa tygodnie na przesłuchania.
Sundrajta napisał(a):więc może by tak zorganizować topy językowe?
Tego to ja sobie nie wyobrażam. Bo to wtedy jest zupełnie inne podejście do tematu. Czy liczyć to do PTLM skoro to inna koncepcja. Kto będzie zgłaszał kolejne podmioty wykonawcze?
14.02.2018 01:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Program Lojalnościowy Mychartsowych Topów (PLMT) - kajman - 14.02.2018 01:21 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dyskusja do anulowanego PN Metalliki EVENo 63 2 538 11.11.2020 06:38 PM
Ostatni post: neo01
  dyskusja na temat topu prza kajman 13 1 979 11.12.2018 09:13 AM
Ostatni post: kajman
  Propozycja nowego typu topów prz_rulez 14 2 731 17.11.2017 09:20 AM
Ostatni post: prz_rulez

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości