Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OPENER 2009
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 656
Dołączył: May 2008
Post: #141
 
Jadę, o 5 mam pociąg Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.07.2009 08:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 162
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #142
 
aaktt napisał(a):Bardzo żałuję, że nie zobaczę Buraków
aaktt napisał(a):Jadę, o 5 mam pociąg

BURAKA SOM SISTEMA / WORLD STAGE / NIEDZIELA - 19:30

nie wypuścili ich z Monachium i będą jutro Icon_razz życzę udanego koncertu! Ja w tym czasie będę najprawdopodobniej na Iowa Super Socer Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
04.07.2009 09:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 656
Dołączył: May 2008
Post: #143
 
Wow wow wow! Wiadomość dnia! Icon_biggrin3 Icon_surprised
You made my day! jak mówią Anglicy Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
04.07.2009 10:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #144
 
Listoholik napisał(a):
jszmiles napisał(a):dziś nie ide bo nie ma na co Icon_smile


a BURAKA SOM SISTEMA albo PENDULUM? to w Twoim stylu przecież..

tak są ale jakbym poszedl to bym na PLacebo skakał na rekach... po skakaniu na Mobym moje nogi wymagają odpoczynku...

dzis widzialem Emiliane tylko bo potem padalo wiec wrocilem do domu...
05.07.2009 12:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #145
 
jutro trza jechac przynajmnij o 14 bo dzis np jechalem kolejka przy otwartych drzwiach prawie poza nią. normalnie co tam sie wyprawia to nie wiem jak mozna puscic sklady co pol godziny i tylko podwojne, co ja mam na pieszo do gdyni chodzic...

jutro normalnie wczesniej ze 3h trzeba byc i zabookowac sobie miejsce pod scena.

[Obrazek: spotify-screenshot.png]
05.07.2009 12:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #146
 
saferłel napisał(a):Ja jestem po nowej płycie Mobyego, która to jakiś fake chyba, skoro piszesz, że był on świetny Icon_lol

z nowej plyty byly 2 kawalki - reszta to starocie. ale spokojnie tez bylo... ale pogo pod scena to troche przesada. zdeptano moje nogi chyba z milion razy...

co do kasy.... moja znajoma poszla tylko na 1 dzien a kupila na wszystkie - przerosl ja ogrom festiwalu Icon_smile
05.07.2009 12:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #147
 
saferłel napisał(a):Ludzie! Dzisiaj gra Faith No More. Jak nie będzie chodzić na takie koncerty, to Wam za rok zawinę bilety i sam pojadę Icon_razz

o ich tez slyszalem... z daleka... nie zrozumialem ani slowa z tego co pan spiewal wiec sobie poszedlem. jak wychodzilem, grali AJM IZI, no i przyspieszylem kroku bo ten kawalek dziala na mnie przeczyszczajaco. Icon_biggrin
05.07.2009 12:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #148
 
wiec jutro.... moim zdaniem szoł w kolejnosci od najlepszego dadzą:

1. Prodigy
2. Placebo
3. Lily
4. KOL

Szkoda ze nie zobacze The Ting Things.

[Obrazek: spotify-screenshot.png]
05.07.2009 01:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 081
Dołączył: Jun 2007
Post: #149
 
Ja was wszystkich podziwiam za to festiwalowe zacięcie. Mnie by się 500 km na festiwal jechać nie chciało Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
05.07.2009 01:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #150
 
Ale mam kaca ze hoho.

No wiec tak:

1. OSTR - niesamowicie pozytywny koncert. mimo ze goscia nie znam i jego tworczosci też byl to jeden z lepszych koncertow na Hainekenie.

2. Lily -srednio na jeża, fajnie bylo posluchac na zywo ale jakos tak jakby nie do konca sie obudzila chyba wczoraj...

3. Kings Of Leon - bylo ok. ale tez bez rewelacji

4. Placebo - jak mozna bylo sie spodziewac miszczostwo swiata, najlepszy koncert Hainekena...

5. Prodigy - szczerze, to co pamietam z koncertu to to że zdeptano mnie pod scena rowno, wiec sobie poszedlem bo wiecej roboty mialem z odpychaniem ludzi niz z zabawa.... Muzycznie.... jakos tak bez emocji...

Ogolnie top 5 Hainekena:

1. Placebo
2. Basement Jaxx
3. OSTR
4. Emiliana
5. Gossip
06.07.2009 12:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #151
 
jszmiles napisał(a):Ale mam kaca ze hoho.
Ty pijoku Icon_razz
jszmiles napisał(a):zdeptano mnie pod scena rowno
a ja nadal nie rozumiem potęgi pogo Icon_mrgreen
06.07.2009 12:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #152
 
przez to pogo chodzic teraz nie moge, zdeptali mnie naMobym, Basement JAxx, Placebo i Prodigy. Normalnie horror

[Obrazek: spotify-screenshot.png]
06.07.2009 02:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #153
 
Boże, to tam jakaś dzicz przyjeżdża! [Obrazek: rotfl.gif]
06.07.2009 02:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #154
 
jszmiles napisał(a):przez to pogo chodzic teraz nie moge, zdeptali mnie naMobym, Basement JAxx, Placebo i Prodigy. Normalnie horror
a ja wróciłem cały i zdrowy Icon_smile2

Obejrzane/wysłuchane:
Moby
Crystal Castles
Fisz Emade
Emiliana Torini
White Lies
M83
Letko/Envee
Ostr
Masskotki/Iowa Super Soccer
Priscilla Ahn/Buraka Som Sistema
Santigold
Kings Of Leon

Pierwsze wrażani :?: a :roll: Chyba Moby, potem Fisz w trójce jeszcze Crystal Castles - co oni tam wyprawiali Icon_eek2 no i jeszcze Buraka - wyróznienie specjalne Icon_razz

[Obrazek: kleschko.png]
06.07.2009 03:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 888
Dołączył: Aug 2007
Post: #155
 
jszmiles napisał(a):przez to pogo chodzic teraz nie moge, zdeptali mnie naMobym, Basement JAxx, Placebo i Prodigy. Normalnie horror
a spotkałeś forumowa brać?
troszke nas tam było Icon_mrgreen

w moim przypadku wysłuchane:

The Calog
Iowa Super Soccer
Santigold
Kumka Olik
Lily Allen
Kings Of Leon
Placebo

[niektóre występy nieco sie nakładały toteż chodziliśmy od sceny do sceny słuchajac po kilka kawałków Icon_wink2 ]
Na mnie największe wrażenie zrobił występ Briana Molko i jego brygady, tak jak sie tego spodziewałam Icon_biggrin3

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
06.07.2009 04:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #156
 
dzisiaj dzień z openerową muzyką,na początek Kim & Jassie czyli M83, lekko się zawiodłem, prawie nic do oglądania, a i muzyczkę mogli śmiało puścić z płyty Icon_cry , najlepiej wypadły single, które zagrali na początku, potem było gorzej niestety Icon_arrow

[Obrazek: kleschko.png]
06.07.2009 04:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #157
 
Lilian napisał(a):a spotkałeś forumowa brać?
troszke nas tam było Icon_mrgreen
niestety nikogo nie spotkałem, do nikogo nie mam nam namiarów Icon_frown może na Offie :?:

[Obrazek: kleschko.png]
06.07.2009 04:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #158
 
prz_rulez napisał(a):jszmiles napisał/a:
Ale mam kaca ze hoho.

Ty pijoku Icon_razz
a słyszalem, że ten chrzczony heniek miał 1,5 % Icon_razz Icon_wink2

[Obrazek: kleschko.png]
06.07.2009 04:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #159
 
a teraz Crystal Castles, dopchać się do namitu Tent Stage tuz po zakończeniu koncertu Mobyego było rzeczą nazwijmy to..... niezwykle trudną, mi się udało zagościć na chwilę w pierwszych szeregach Icon_wink2 , tak jak M83 lepiej krystale lepiej brzmią na płycie, druga rzecz widowisko - najlepiej ujął to pan w dzisiejszej wyborczej Icon_mrgreen

[Obrazek: kleschko.png]
06.07.2009 05:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 162
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #160
 
Lilian napisał(a):w moim przypadku wysłuchane:

The Calog
Iowa Super Soccer
Santigold
Kumka Olik
Lily Allen
Kings Of Leon
Placebo

[niektóre występy nieco sie nakładały toteż chodziliśmy od sceny do sceny słuchajac po kilka kawałków Icon_wink2 ]
Na mnie największe wrażenie zrobił występ Briana Molko i jego brygady, tak jak sie tego spodziewałam Icon_biggrin3
j.w.
to ja już nic nie muszę pisać Icon_razz

pees:
muzyka Jazzanova odprowadziła nas do autka Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.07.2009 05:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Opener 2016 thestranglers 16 3 280 18.05.2016 09:44 PM
Ostatni post: prz_rulez
  Opener 2013 thestranglers 153 22 426 09.07.2013 11:00 PM
Ostatni post: thestranglers
  Opener 2012 michal91d 68 8 836 13.07.2012 09:03 AM
Ostatni post: thestranglers
  Opener 2011 Miszon 47 7 033 04.07.2011 12:13 AM
Ostatni post: saferłel

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości