Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OPENER 2009
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #241
 
Może lepiej, że Ciebie nie było, bo wypadli o wiele gorzej niż na płycie Icon_wink2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
26.07.2009 01:08 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #242
 
Ja też trochę żałuję, tym bardziej, że tego samego dnia był Q-Tip, ale nie stać mnie było, żeby pojechać na dwa dni, a ostatniego nie mogłem odpuścić Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.07.2009 01:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #243
 
A ja pojechałem na 4 dni i nie żałuję Icon_wink2
Kto wie, może nawet moja relacja ujrzy światło dzienne przed kolejnym Open'erem Icon_wink2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
26.07.2009 01:15 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #244
 
przed nastepnym przeslucham wszystkich wykonawcow....

[Obrazek: spotify-screenshot.png]
26.07.2009 01:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #245
 
mrsap napisał(a):Kto wie, może nawet moja relacja ujrzy światło dzienne przed kolejnym Open'erem Icon_wink2
Ja pamiętam jak byłem dwa lata temu na całym i fotorelację wrzuciłem na innym forum dopiero gdzieś w okolicach późnego września, jak już wszyscy zapomnieli o Open'erze Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.07.2009 01:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #246
 
jszmiles napisał(a):przed nastepnym przeslucham wszystkich wykonawcow....
To Ci nic nie da. Jak przesłuchasz wszystkich, to wszystko będzie Ci się nakładało. Ja tak miałem w tym roku Icon_wink2
Wiele bym dał, żeby zobaczyć Late Of The Pier i The Cribs, ale na pewno nie kosztem Arctic Monkeys, Editors i The Raconteurs Icon_wink2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
26.07.2009 01:19 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #247
 
aaktt napisał(a):
mrsap napisał(a):Kto wie, może nawet moja relacja ujrzy światło dzienne przed kolejnym Open'erem Icon_wink2
Ja pamiętam jak byłem dwa lata temu na całym i fotorelację wrzuciłem na innym forum dopiero gdzieś w okolicach późnego września, jak już wszyscy zapomnieli o Open'erze Icon_wink2
A istnieje ona jeszcze? Chętnie bym sobie obejrzał Icon_smile2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
26.07.2009 01:21 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #248
 
mrsap napisał(a):
jszmiles napisał(a):przed nastepnym przeslucham wszystkich wykonawcow....
To Ci nic nie da. Jak przesłuchasz wszystkich, to wszystko będzie Ci się nakładało. Ja tak miałem w tym roku Icon_wink2
Wiele bym dał, żeby zobaczyć Late Of The Pier i The Cribs, ale na pewno nie kosztem Arctic Monkeys, Editors i The Raconteurs Icon_wink2

Icon_mrgreen az takich wymagan nie mialem. obejrzalem prawie wszystko. tylko idioci dali wszystko co najlepsze ostatniego dnia
26.07.2009 01:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #249
 
jszmiles napisał(a):az takich wymagan nie mialem. obejrzalem prawie wszystko. tylko idioci dali wszystko co najlepsze ostatniego dnia
Z tym bym się akurat nie zgodził. Wszystko co najlepsze porozrzucane było po różnych dniach, tylko że w większości się pokrywało. Przez to zaliczyłem w tym roku tylko 15 koncertów w całości, z czego aż 7 to były młode polskie zespoły, z których mógłbym łatwo zrezygnować. Nie mogłem za to obejrzeć w całości pięciu wykonawców z zagranicy, którzy mnie interesowali.

Ale i tak myślę, że nie ma na co narzekać Icon_mrgreen
(może poza jednym drobnym szczegółem, o którym na pewno wspomnę w relacji)

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
26.07.2009 01:48 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #250
 
wzgledne - zalezy kto na co czekal Icon_smile

[Obrazek: spotify-screenshot.png]
26.07.2009 01:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #251
 
mrsap napisał(a):
aaktt napisał(a):
mrsap napisał(a):Kto wie, może nawet moja relacja ujrzy światło dzienne przed kolejnym Open'erem Icon_wink2
Ja pamiętam jak byłem dwa lata temu na całym i fotorelację wrzuciłem na innym forum dopiero gdzieś w okolicach późnego września, jak już wszyscy zapomnieli o Open'erze Icon_wink2
A istnieje ona jeszcze? Chętnie bym sobie obejrzał Icon_smile2
Gdzieś tam jest. Poszukam i jutro dam jak znajdę Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.07.2009 01:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #252
 
Trochę nie ten rok, ale proszę Icon_smile2

"Fotorelacja" (tak to nazwijmy; bardziej foto niż relacja) z Open'era sprzed dwóch lat (2007). Trochę wstyd mi za niektóre komentarze, więc w niektórych miejscach pozwoliłem sobie trochę pozmieniać, ale cóż, młody, głupi byłem Icon_wink2

DZIEŃ PIERWSZY

Mała scena i jacyś ludzie:
[Obrazek: 1.jpg_thumb.jpg]

Duża scena:
[Obrazek: 2.jpg_thumb.jpg]

Pierwszy wykonawca festiwalu, zespół Bruno Schulz; wtedy praktycznie nie było jeszcze prawie nikogo (grali o 16:00), więc publikę mieli marną:
[Obrazek: 3.jpg_thumb.jpg]

W namiocie (występował jakiś facet w piżamie):
[Obrazek: 4.jpg_thumb.jpg]

Zespół Organizm - bardzo bardzo fajny, szkoda, że nie wydali dotychczas ani jednej płyty (teraz już wydali, ale z zupełnie innym materiałem niż grali na koncercie):
[Obrazek: 5.jpg_thumb.jpg]

Cała Góra Barwników, ble:
[Obrazek: 6.jpg_thumb.jpg]

A tu już duża scena - The Car Is On Fire; jacyś ludzie obok nas tańczyli pogo do ich utworów - bez komentarza; ogólnie zespół zachowywał się bardzo arogancko, wręcz okazywali jak to nas mają gdzieś; grali średnio:
[Obrazek: 7.jpg_thumb.jpg] [Obrazek: 8.jpg_thumb.jpg] [Obrazek: 9.jpg_thumb.jpg] [Obrazek: 10.jpg_thumb.jpg]

Na Sonic Youth staliśmy dość daleko, bo poszliśmy w międzyczasie po coś do jedzenia i jak wróciliśmy, nie chciało nam się wchodzić w ten cały tłum; wtedy nie byłem zachwycony tym koncertem, choć nie wiem na ile lepiej bym ich odebrał teraz (komentarz - A.D. 2009):
[Obrazek: 11.jpg_thumb.jpg] [Obrazek: 12.jpg_thumb.jpg] [Obrazek: 13.jpg_thumb.jpg]

Za to na Rootsach staliśmy już pod samą sceną (co prawda bardzo z boku i nie zupełnie przy barierkach ale jednak); koncert był genialny; wszyscy dali radę - gościu z tubą i ?uestlove na perkusji wymiatali:
[Obrazek: 14.jpg_thumb.jpg]

Światła mieli nieziemskie:
[Obrazek: 15.jpg_thumb.jpg] [Obrazek: 16.jpg_thumb.jpg] [Obrazek: 17.jpg_thumb.jpg]

Black Thought we własnej osobie:
[Obrazek: 18.jpg_thumb.jpg]

Solówka ?uestlove'a na perkusji:
[Obrazek: 19.jpg_thumb.jpg] [Obrazek: 20.jpg_thumb.jpg]

Jeszcze The Roots:
[Obrazek: 21.jpg_thumb.jpg] [Obrazek: 22.jpg_thumb.jpg]

A tutaj ręka jednego z członków zespołu i kawałek głowy małej miłej dziewczynki, która przede mną stała. Trochę za późno wyciągnąłem aparat:
[Obrazek: 23.jpg_thumb.jpg]

DZIEŃ DRUGI

Z cyklu błądzenie po Gdyni w deszczu:
[Obrazek: 24.jpg_thumb.jpg]

Błądzenia ciąg dalszy - tutaj szukamy dworca, żeby zdążyć na Beastiesów; Ostry już zdążył przelecieć nam koło nosa:
[Obrazek: 25.jpg_thumb.jpg]

Na scenie Groove Armada, sama końcówka:
[Obrazek: 26.jpg_thumb.jpg] [Obrazek: 27.jpg_thumb.jpg]

Jako że było straszliwe błoto, padało i było okropnie zimno, stanęliśmy baaaaaardzo daleko. No to właśnie są Beastie Boys Icon_razz2 Byli genialni, ale silny lodowaty wiatr i hektolitry zimnej wody spadające nam na głowy nieco przeszkadzały w odbiorze tego koncertu:
[Obrazek: 30.jpg_thumb.jpg] [Obrazek: 29.jpg_thumb.jpg]

DZIEŃ TRZECI

Indios Bravos
[Obrazek: 32.jpg_thumb.jpg] [Obrazek: 31.jpg_thumb.jpg]

Indios Bravos i pan z Tiltu - wtedy nie miałem pojęcia kto to i o co chodzi; była też fałszująca Ala Janosz w roli gościa:
[Obrazek: 33.jpg_thumb.jpg]

Kele Ukelele, czy jak on tam ma i Bloc Party; zresztą do nich w pewnym momencie dołączył nikt inny jak OSTR, ale nie mam tego na zdjęciach niestety; koncert był świetny, to od tego czasu w sumie zacząłem ich trochę słuchać:
[Obrazek: 34.jpg_thumb.jpg] [Obrazek: 35.jpg_thumb.jpg] [Obrazek: 36.jpg_thumb.jpg] [Obrazek: 37.jpg_thumb.jpg]

Tutaj Kele próbował wspinać się na konstrukcję sceny:
[Obrazek: 38.jpg_thumb.jpg]

Próba świateł przez Bjoerk:
[Obrazek: 39.jpg_thumb.jpg]

Bjoerk:
[Obrazek: 40.jpg_thumb.jpg]

Tu też eee Bjoerk:
[Obrazek: 41.jpg_thumb.jpg]

Lasery:
[Obrazek: 42.jpg_thumb.jpg]

Coś tam coś tam:
[Obrazek: 43.jpg_thumb.jpg]

Nawet udało mi się Wariatce zrobić kilka zdjęć, na których cokolwiek widać (choć było trudno, w tłumie, z daleka i słabym aparatem):
[Obrazek: 44.jpg_thumb.jpg] [Obrazek: 45.jpg_thumb.jpg] [Obrazek: 46.jpg_thumb.jpg] [Obrazek: 47.jpg_thumb.jpg]

W techniawej tubie (już nigdy tam nie pójdę):
[Obrazek: 48.jpg_thumb.jpg]

Ludzie w techniawej tubie (oni chyba jeszcze tam wrócą Icon_razz ):
[Obrazek: 49.jpg_thumb.jpg]

Po koncercie LCD Soundsystem i w ogóle całym festiwalu - miliony trylionów pustych kubeczków po piwie leżących w błocie:
[Obrazek: 50.jpg_thumb.jpg]

THE END

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.07.2009 12:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #253
 
Wow Icon_smile2 Rok 2007! Wtedy jeszcze mnie tam nie było, więc tym bardziej zaciekawiła mnie ta relacja Icon_smile2
Prawdopodobnie wybrałbym zupełnie inne koncerty, ale np. takie zdjęcia z The Roots i Bjoerk wyglądają imponująco Icon_smile2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
27.07.2009 12:16 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #254
 
Bloto. prawdziwy festiwal Icon_smile

[Obrazek: spotify-screenshot.png]
27.07.2009 12:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Opener 2016 thestranglers 16 3 163 18.05.2016 09:44 PM
Ostatni post: prz_rulez
  Opener 2013 thestranglers 153 21 595 09.07.2013 11:00 PM
Ostatni post: thestranglers
  Opener 2012 michal91d 68 8 265 13.07.2012 09:03 AM
Ostatni post: thestranglers
  Opener 2011 Miszon 47 6 841 04.07.2011 12:13 AM
Ostatni post: saferłel

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości