Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eurowizja 2009
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #61
 
saferłel napisał(a):Ale zwróć uwagę, że połowa jury to była jakaś Pani Magda (who the fuck?) i Kasa :/
I tak jest zawsze. Kilka osób z różnymi upodobaniami. Stąd nie zawsze jury będzie w stanie wybrać najlepszych, a to oznacza, że gdyby wybierało tylko jury to też nie mielibyśmy gwarancji, że dobrze wybiorą. Poza tym mają świadomość, że nie liczy się tylko ich głos. Łatwiej im wybrać taki Renton przypuszczając, że Polacy nie wybiorą typowo gitarowego zespołu (bo przecież gust muzyczny tego kraju wiemy jaki jest).
15.02.2009 12:21 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #62
 
A to ja już nie wiem, nie mam czasu i chęci by pracować nad idealną formułą Eurowizji. Niech likwidują jury, niech likwidują publikę....będzie i tak pewnie podobnie...zawsze.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.02.2009 12:26 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #63
 
W ciągu ostatniego tygodnia na Esce padły nazwy chyba wszystkich wykonawców oprócz Rentona, to wyjaśnia sprawę.

Edit: Na Zetce i RMFie pewnie było podobnie

.
15.02.2009 12:29 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #64
 
saferłel napisał(a):będzie i tak pewnie podobnie...zawsze.
I tu pewnie masz rację Icon_wink2
15.02.2009 12:31 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #65
 
Konkurs Piosenki Eurowizji – wielki festiwal polityczno-geograficzny. Coroczny konkurs europejski, w którym państwa wystawiają swoich drugorzędnych artystów na prawie pewną porażkę. To państwo, które odważy się posłać gwiazdę, w nagrodę organizuje kolejną edycję. Można wobec tego powiedzieć, że Polska dawno już przeczuła organizację Euro 2012 i nigdy nie ryzykowała organizacji drugiej dużej imprezy.

Głosowanie w tym konkursie co roku jest w identyczny sposób zaskakujące. Analizujący je eksperci doszli do wniosku, że sukces Polsce może przynieść tylko, za przykładem Jugosławii, podzielenie naszego kraju na 16 mniejszych, które mogłyby na siebie wzajemnie głosować.

Icon_wink2
źródło: http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Konk..._Eurowizji

.
15.02.2009 12:37 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #66
 
stavanger napisał(a):Analizujący je eksperci doszli do wniosku, że sukces Polsce może przynieść tylko, za przykładem Jugosławii, podzielenie naszego kraju na 16 mniejszych, które mogłyby na siebie wzajemnie głosować.
Icon_wink2
A czemu nie w sumie? Icon_wink2
15.02.2009 12:46 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #67
 
Więc tak, wyniki finałowe:
01. 10+12=22 Lidia Kopania
02. 8+10=18 Marco & Ola
03. 12+6=18 Renton
04. 5+8=13 Artur Chamski
05. 7+4=11 IRA
06. 2+7=9 Man Meadow
07. 6+2=8 Dali
08. 4+3=7 Tigrita Project
09. 1+5=6 Stachursky
10. 3+1=4 Det Betales

A co jeszcze dzisiaj było?
Armenia:
http://rapidshare.com/files/198142113/20..._live_.mp3
Islandia:
http://rapidshare.com/files/198149036/20...t_true.mp3
Litwa:
http://rapidshare.com/files/198145710/20...-_Love.mp3 (niestety moje faworytki, 69 Danguje, nie wygrały Icon_sad )
Ale na szczęście! Mołdowa:
http://www.youtube.com/watch?v=y2M_qbG1rH8
Przy dobrym szczęściu (i dobrym występie oczywiście) mamy już zwycięzcę
15.02.2009 12:51 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tkk_Bolly Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 296
Dołączył: Jun 2008
Post: #68
 
I wygrał mój numer jeden z listy, a właściwie były, chociaż teraz niewiem czy na szczyt nie wróci. Bo na pewno cały tydzień będe żyl z cudownych występem Lidii na YT.
Bardzo dobry utwór, ale jednak troszeszkę gorszy od Isis.Ale teraz przypominam, ze zmienia się regulamin i w samym koncercie finałowym głosy widzów i specjalnie powolanego jury dzielą się pół na pół. Rola jury w półfinałach pozostaje bez zmian jak rok temu
Lidii już kibicowałem od momentu jak powiedziała, że chce wziasc udział w Eurowizji i nie zawiodła Icon_wink2 Tak myslałem, że Wam się nie bedzie podobac , dlatego chwilowo spadam na inne forum gdzie tam Lidię będą wielbic Icon_razz
15.02.2009 01:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #69
 
Tkk_Bolly napisał(a):Ale teraz przypominam, ze zmienia się regulamin i w samym koncercie finałowym głosy widzów i specjalnie powolanego jury dzielą się pół na pół. Rola jury w półfinałach pozostaje bez zmian jak rok temu
No właśnie...
Tkk_Bolly napisał(a):Lidii już kibicowałem od momentu jak powiedziała, że chce wziasc udział w Eurowizji i nie zawiodła Icon_wink2 Tak myslałem, że Wam się nie bedzie podobac , dlatego chwilowo spadam na inne forum gdzie tam Lidię będą wielbic Icon_razz
No bo niestety nie ma porównania do występu Isis (zwłaszcza na Eurowizji), który wzruszał. Ja i tak jestem bardzo wyważony w komentarzach, przeczytaj co się dzieje na last.fm ;] Ale teksty "wokalistka po chó*u" to chyba "lekka" przesada...
15.02.2009 11:59 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #70
 
szkoda Renton Icon_cry
Polacy jednak nie wiedzą co dobre Icon_confused2
15.02.2009 12:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #71
 
O Boże.. ja nie rozumiem, czemu oni zawsze wybierają na tym konkursie najgorszą piosenkę? Icon_eek2
15.02.2009 02:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #72
 
Oj nie, no nie zawsze. I mogło być raczej gorzej. Wciąż mam nadzieję, że w Moskwie będzie zaskoczenie Icon_wink2
15.02.2009 04:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #73
 
W sumie mogła pojechać Ola Szwed z kolegą, nawet byłem tego pewny i w sumie byłoby fajniej (już wiedziałem wtedy, że Renton nie przejdzie) bo bym mógł ostrzej skrytykować Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.02.2009 04:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #74
 
stavanger napisał(a):Głosowanie w tym konkursie co roku jest w identyczny sposób zaskakujące. Analizujący je eksperci doszli do wniosku, że sukces Polsce może przynieść tylko, za przykładem Jugosławii, podzielenie naszego kraju na 16 mniejszych, które mogłyby na siebie wzajemnie głosować.
Buehehe, padłem ze śmiechu jak to przeczytałem Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.02.2009 04:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #75
 
saferłel napisał(a):PS - ja pierdziele, Konrad - ty czasem opuszczasz na pewnych artystów/osoby/rzeczy zasłonę miłosierdzia - wystarczy ona na naród Polski ? :roll:
Myślę, że wystarczy, chociaż w sumie ile można :->
Ja tego nie oglądałem, nie słyszałem nawet tej zwycięskiej piosenki. Ja oglądam zawsze tylko ten główny konkurs, bo tam jest to fajne przyznawanie punktów i lubię sobie to pooglądać, jak się dodają i ktoś wygrywa. Taka mała obsesja na punkcie cyferek Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.02.2009 04:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #76
 
prz_rulez napisał(a):Oj nie, no nie zawsze. I mogło być raczej gorzej. Wciąż mam nadzieję, że w Moskwie będzie zaskoczenie Icon_wink2
No jak nie zawsze... a odnieśliśmy kiedyś sukces? Co roku jakiś kicz jedzie na Eurowizję.. i po co to? Nie mogą jakiegoś normalnego zespołu wysłać? Od zawsze się zastanawiałem, czemu na Eurowizji zawsze polska tandeta...już się nawet przyzwyczaiłem.
15.02.2009 04:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #77
 
1. "normalny" to pojęcie względne
2. ten ogólnie pojęty "kicz" niejednokrotnie już Eurowizję wygrał...
3.
Paweł napisał(a):a odnieśliśmy kiedyś sukces?
Drugie miejsce Edyty Górniak w 1994 roku.
15.02.2009 04:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #78
 
Lao Che mogłoby się skłonić, są przynajmniej oryginalni Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.02.2009 04:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #79
 
prz_rulez napisał(a):Drugie miejsce Edyty Górniak w 1994 roku.
No to rzeczywiście sukces Polaków! Cieszmy się i radujmy! jesteśmy cool! Icon_razz
15.02.2009 05:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #80
 
saferłel napisał(a):Lao Che mogłoby się skłonić, są przynajmniej oryginalni Icon_wink2
Albo Żywiołak Icon_mrgreen
15.02.2009 05:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Eurowizja 2010 prz_rulez 327 30 548 14.06.2010 12:37 AM
Ostatni post: kajman
  Eurowizja na sportowo: Deluxe Edition Fresh 13 2 313 02.06.2010 02:22 PM
Ostatni post: AKT!
  Eurowizja 2008 prz_rulez 99 14 116 26.05.2008 10:52 PM
Ostatni post: m@rek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości