Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 933 - 25.01.2009
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 933 - 25.01.2009
O wpływach audycji było tydzień temu, to może teraz o wpływach koncertów? O tym że koncert jest doskonałym bodźcem do tego, by utwory zespołu weszły na listę albo dobrze sobie na niej poradziły, wszyscy wiemy. A ponieważ w zeszłym tygodniu byłem na koncercie Żywiołaka, nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem, że zespół debiutuje w najnowszym notowaniu. I to podwójnie! Na listę wchodzi "Psychoteka", która dobijała się już do niej przez kilka tygodni, ale również do dziesiątki trafia cała płyta. Niemal cała usłyszana na żywo, poza tym odsłuchana w domu - w obydwu przypadkach z bardzo pozytywnymi wrażeniami, więc debiut nie jest niespodzianką. Teraz ważne, by utrzymać formę w kolejnych tygodniach. A czy po niedzielnym koncercie w studio im. Agnieszki Osieckiej również dobrze poradzi sobie Coma? Tylko że w tym przypadku oczekiwania są większe, bo i zespół dla mnie o wiele ważniejszy i pozycja wyjściowa znacznie wyższa. A jak będzie? Ja już jakieś przypuszczenia mam Icon_wink2. Dużo również zależy od konkurentów, no i nie zapominajmy, że najbliższy weekend będzie wyjątkowy, a wtedy różne emocje mogą dojść do głosu Icon_biggrin3.

Bardzo ważne dla mnie jest to, że wreszcie z powrotem mogę słuchać muzyki na swoim komputerze! Od razu wzrosła liczba przesłuchiwanych utworów, od razu nadrobiłem zaległości, które się przez 3 tygodnie utworzyły, od razu przypomniałem sobie sporo utworów, których przez cały ten czas nie słyszałem. To musiało znaleźć swoje odzwierciedlenie na liście. Przedstawicielem nowości, które od razu mi się spodobały jest Starsailor. Cieszę się, że piosenka spełnia moje oczekiwania i mam nadzieję, że tak samo będzie z płytą. Zupełnie inaczej jest z zespołem Lifehouse. Po pierwsze "Everything" to nie najnowsze ich nagrania, po drugie poznałem je już wiele tygodni temu. Podobało się, owszem, ale jednak czegoś zabrakło, by na listę się wedrzeć. i potem przyszły problemy z kartą dźwiękową i muzyki słuchałem tylko z odtwarzacza mp3, a że tego utworu na nim nie miałem (a nie miałem specjalnie dużego ciśnienia na to, żeby go tam skopiować), to przez prawie miesiąc go nie słyszałem. I ostatnio gdy znowu zacząłem go słuchać, okazało się, że chyba właśnie tego było potrzeba - krótkiej przerwy, w czasie której utwór się "przegryzł" i teraz złapał tak jak powinien. I jest debiut Icon_smile2. Ostatnia dzisiejsza nowość to z kolei wynik tego, że od niedawna mam w domu MTV2, dzięki czemu wreszcie zacząłem oglądać telewizję muzyczną, bo niestety na MTV na muzykę ciężko trafić, VH1 jakoś ostatnio mi nie podchodzi, 4fun.tv strasznie zszedł na psy, a o innych to szkoda gadać. No i w wyniku takiego oglądania z doskoku kilka razy trafiłem na "Use Somebody". Wcześniej niezbyt mi się podobało, a teraz okazuje się, że to fajny numer. I zaczął się podobać! I jest na liście. Jak to fajnie czasem takie niespodzianki dostać Icon_smile2, bo nie spodziewałbym się, że to mi się spodoba.

Do słyszenia i do zobaczenia Icon_biggrin3.

Notowanie 933:

01. 01. 18. 18. All Nightmare Long - Metallica
02. 02. 04. 04. Better - Guns N'Roses
03. 04. 05. 05. Rozprawa o robokach - Kazik
04. 03. 18. 18. The Day That Never Comes - Metallica
05. 06. 05. 05. Kto tam u ciebie jest? - Nosowska
06. 05. 06. 06. Snuff - Slipknot
07. 09. 02. 02. Anusia - Kazik
08. 07. 11. 11. Stop, I Don't Love You Anymore - Sharleen Spiteri
09. 10. 09. 09. Appalachian Springs - The Verve
10. 08. 07. 07. I'm Outta Time - Oasis

11. 11. 23. Hiszpan - Lao Che
12. 12. 11. Pussylicker - Frutti di Mare
13. 39. 02. The Day Before The Day - Dido
14. 20. 77. M.I.A. - Avenged Sevenfold
15. 15. 07. My Mistakes Were Made For You - The Last Shadow Puppets
16. 16. 15. Nostalgia - Mirror & Dave Gahan
17. 13. 07. Mariola - Kazik
18. 14. 19. Chemicals - Scars On Broadway
19. 18. 33. Siedmiu nie zawsze wspaniałych - Lao Che
20. 19. 23. Devour - Shinedown
21. 25. 32. Carolina Drama - The Raconteurs
22. 17. 10. Mnie nie zwiedziesz - Bracia
23. 22. 05. Wire To Wire - Razorlight
24. 21. 10. Guitar Gangsters & Cadillac Blood - Volbeat
25. 23. 13. Cyanide Sweet Tooth Suicide - Shinedown
26. 24. 04. Kokaina - Nosowska
27. 26. 18. Watercolor - Loaded Moses
28. 27. 21. Raissa - Grabaż i Strachy na Lachy
29. 31. 03. Hostage Of Love - Razorlight
30. 37. 02. Wola istnienia - Coma
31. 41. 08. Tańcz! Parlando - Mirosław Czyżykiewicz
32. 32. 40. mpaKOmpaBIEmpaTA - Lao Che
33. 29. 19. Praca za szejset - Frutti di Mare
34. 30. 10. Sound Of Madness - Shinedown
35. 33. 22. Stepping Stone - Duffy
36. 36. 57. Alexander - Myslovitz
37. NN. 01. Psychoteka - Żywiołak
38. 28. 11. Przeżyjemy zło - Totentanz
39. 35. 03. Ulysses - Franz Ferdinand
40. 34. 06. Miłość, trzeźwość i pokora - Kasia Kowalska
41. NN. 01. Everything - Lifehouse
42. 46. 02. 60 Thompson - Razorlight
43. 40. 03. Muchomory - Maria Peszek
44. 43. 03. Zgaś moje oczy - Akurat
45. NN. 01. Use Somebody - Kings Of Leon
46. 44. 40. Do syna Józefa Cieślaka - Lao Che
47. 38. 13. Chinese Democracy - Guns N'Roses
48. 48. 06. Like Suicide - Seether
49. NN. 01. Tell Me It's Not Over - Starsailor
50. 47. 16. Elephants - Rachael Yamagata

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

42. 14. Paranoja - Totentanz
45. 38. Bóg zapłać - Lao Che
49. 17. The Unforgiven III - Metallica
50. 04. Ostatni raz - Zabili Mi Żółwia

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 921:

01. 01. 20. 20. Death Magnetic - Metallica
02. 02. 43. 43. Gospel - Lao Che
03. 05. 11. 11. Hipertrofia - Coma
04. 03. 08. 08. Silny Kazik pod wezwaniem - Kazik
05. 04. 05. 05. Osiecka - Nosowska
06. 06. 03. 03. Slipway Fires - Razorlight
07. NN. 01. 01. Nowa ex-tradycja - Żywiołak
08. 10. 08. 08. Chinese Democracy - Guns N'Roses
09. 09. 12. 12. The Sound Of Madness - Shinedown
10. 07. 06. 06. Tribute To Queen - Bracia

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

08. 13. 13. Frutti di Mare - Frutti di Mare
27.01.2009 03:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Ja to już myślałem, że Use Somebody jest na twojej liście Icon_wink Jednak udało się mu wbić w twoją głowę, a sam pamiętałem jak pisałeś, że Ci Leoni zawiedli i nawet Use się nie podoba (a przekonywałem, że to dobry numer Icon_wink ). Starsailor nadal na dysku nieodsłuchane. Coraz więcej list opanowuje, a ja coraz bardziej o nich zapominam. Może dlatego, że jest to dla mnie nowy zespół i kolejny określany mianem indie/alternative...a tego mam na pęczki. No zobaczymy. Verve poszło do góry. To niespodzianka, a cała 10 bez zmian = no tak, niech sobie pkt. nabiją Icon_razz2 Muchomory szybko cię zatruły jak widzę i chcesz się pozbyć prędko Icon_smile Spadek Ulyssesa to największe rozczarowanie, świeży, dobry numer leci kosztem m.in odgżewanego od roku trupa Alexandra. Smutne to dla mnie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.01.2009 04:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #3
 
Dlaczego Nowa ex-tradycja?
Przebój roku wypadł...
Ale Dido skoczyła!! Icon_smile2 Niedługo się okaże ile naprawdę może osiągnąć.
Znalazłem tą Rozprawę o robokach i nie podoba misie. Tak jak płyta Kazika. Czy ja dobrze słyszałem, że tam jest sztuczna perkusja?
Carolina i M.A.J.A to się jeszcze chcą dostać do dziesiątki? Icon_smile2

Do usłyszenia. Icon_biggrin3
27.01.2009 04:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Niechęć do ''sztucznej'' - jak to fajnie określacie - perkusji nie zna granic na tym forum, a szkoda...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.01.2009 04:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #5
 
ku3a napisał(a):39. 35. 03. Ulysses - Franz Ferdinand
Jaka szkoda, że w dół Icon_frown
ku3a napisał(a):45. NN. 01. Use Somebody - Kings Of Leon
ku3a napisał(a):49. NN. 01. Tell Me It's Not Over - Starsailor
Nowości pierwsza klasa Icon_smile2
27.01.2009 04:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
ku3a napisał(a):Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):
08. 13. 13. Frutti di Mare - Frutti di Mare
Szkoda, akurat w tym tygodniu po raz pierwszy zapoznałem się z płytą Icon_smile2
ku3a napisał(a):07. NN. 01. 01. Nowa ex-tradycja - Żywiołak
Nawet nie wiedziałem, że jest już długogrająca płyta Icon_smile2 W kolejce do zapoznania Icon_smile2
ku3a napisał(a):Wypadły (z którego, ile razy były na liście):
42. 14. Paranoja - Totentanz
45. 38. Bóg zapłać - Lao Che
49. 17. The Unforgiven III - Metallica
50. 04. Ostatni raz - Zabili Mi Żółwia
Niezłe utwory pospadały. Szkoda Totentanz , który może trafi na moją listę już niedługo
ku3a napisał(a):44. 43. 03. Zgaś moje oczy - Akurat
Czyby 43 to szczyt mozliwości tej piosenki? Icon_frown
ku3a napisał(a):37. NN. 01. Psychoteka - Żywiołak
Icon_biggrin3 Ciekawe do jakich miejsc zajdzie u Ciebie
ku3a napisał(a):13. 39. 02. The Day Before The Day - Dido
Niezły skok. Mnie jakoś nie śpieszy się do zapoznania z tą piosenką, po tym jak usłyszałem pierwszy singiel.
ku3a napisał(a):11. 11. 23. Hiszpan - Lao Che
Trzyma się trzyma, tak jak na LP3 Icon_smile2
ku3a napisał(a):od niedawna mam w domu MTV2
Ja niestety nie mam, ale wiem, że to całkiem niezły kanał, bo pare razy miałem przyjemnośc ogładać. Ale VH1 też jest niezły w porówniau do reszty programów muzycznych, których w zasadzie już nie oglądam.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
27.01.2009 04:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #7
 
tadzio3 napisał(a):
ku3a napisał(a):07. NN. 01. 01. Nowa ex-tradycja - Żywiołak
Nawet nie wiedziałem, że jest już długogrająca płyta Icon_smile2 W kolejce do zapoznania Icon_smile2
Się radia nie słucha, prasy [muzycznej] nie czyta, do mnie na listę nie zagląda to się nie wie. Icon_wink2 Icon_lol
28.01.2009 01:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #8
 
Kings Of Leon dopiero debiutuje? Szkoda, że dopiero teraz. U mnie spory sukces odniósł ale teraz już chyba będzie spadać.. chociaż...
5/10 lubianych przeze mnie w TOP10... Metallica niestety : jednej nienawidzę, druga mi się przejadła.
28.01.2009 10:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
abd3mz napisał(a):Się radia nie słucha, prasy [muzycznej] nie czyta, do mnie na listę nie zagląda to się nie wie.
Radia słucham (Trójki) i nie miałem okazji o tym słyszec, prasę czytam (Teraz Rock), ale tam o tym nie pisali, listę Twoją odwiedzam, wiem, że jest kawałek Żywiołaka, ale nie oznaczało przecież, że jest w końcu płyta. Przez długi czas była tylko EPka, którą mam i bardzo lubię.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
28.01.2009 10:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #10
 
radio=radioorbit, prasa=Nasz Płock. Icon_wink2
28.01.2009 10:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Co prawda tylko 6/50, ale za to aż cztery z nich są w Top10 a do tego identyczny lider, tak więc myślę że to niezły wynik Icon_wink2 Z nowości najbardziej cieszy najwyższa, natomiast z Leonsami się rozminęliśmy, u mnie właśnie zakończyli karierę ;] A z M.I.A. to już chyba jakaś obsesja jest... Icon_eek2 :roll: Icon_lol

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
28.01.2009 03:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #12
 
U mnie 9/50 :-)czyli też nie najgorzej.
Kiedy Better będzie rzeczywiście better niż ANL? Icon_smile2
Kasia K. u Ciebie w dół u mnie dopiero nowość
28.01.2009 06:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
saferłel napisał(a):sam pamiętałem jak pisałeś, że Ci Leoni zawiedli i nawet Use się nie podoba (a przekonywałem, że to dobry numer Icon_wink )
ano tak było Icon_smile2
płyta jako całość wciąż należy do zbioru tych które mnie zawiodły (ani razu w mojej dziesiątce), ale na szczęście "Use Somebody" w końcu mi się spodobało.
saferłel napisał(a):Starsailor nadal na dysku nieodsłuchane.
a u mnie teraz będzie na pewno wyżej Icon_smile2
saferłel napisał(a):Spadek Ulyssesa to największe rozczarowanie, świeży, dobry numer leci kosztem m.in odgżewanego od roku trupa Alexandra. Smutne to dla mnie.
a dla mnie nie, bo wyżej jest piosenka która w zeszłym tygodniu bardziej mi się podobała Icon_razz.
abd3mz napisał(a):Dlaczego Nowa ex-tradycja?
chodzi o małe litery? bo polska ortografia mówi, że tytuły piszemy małymi literami.
abd3mz napisał(a):Przebój roku wypadł...
zadanie wykonane, można wrócić do bazy Icon_wink2
abd3mz napisał(a):Znalazłem tą Rozprawę o robokach i nie podoba misie. Tak jak płyta Kazika.
no i bardzo dobrze, więcej zostanie dla mnie Icon_razz. i wcale się nie spodziewałem, że się spodoba Icon_razz.
abd3mz napisał(a):Carolina i M.A.J.A to się jeszcze chcą dostać do dziesiątki? Icon_smile2
"Carolina" to nie wiem, ale pszczółka to chyba rzeczywiście tak Icon_smile2
abd3mz napisał(a):Do usłyszenia. Icon_biggrin3
do zobaczenia Icon_biggrin3
tadzio3 napisał(a):Szkoda, akurat w tym tygodniu po raz pierwszy zapoznałem się z płytą Icon_smile2
i liczę, że jakieś efekty tego u Ciebie będą Icon_smile2
tadzio3 napisał(a):Szkoda Totentanz , który może trafi na moją listę już niedługo
mam nadzieję. u mnie zespół miał niedobry tydzień, ale teraz znowu obydwie piosenki mi się mocniej spodobały.
tadzio3 napisał(a):Czyby 43 to szczyt mozliwości tej piosenki? Icon_frown
liczę na to, że nie, ale trzeba przetrwać chwilowy kryzys.
tadzio3 napisał(a):Niezły skok. Mnie jakoś nie śpieszy się do zapoznania z tą piosenką, po tym jak usłyszałem pierwszy singiel.
zapomnij o tym nieszczęsnym singlu! to jest 1000 razy lepsze!
abd3mz napisał(a):Się radia nie słucha, prasy [muzycznej] nie czyta, do mnie na listę nie zagląda to się nie wie. Icon_wink2 Icon_lol
Icon_lol Icon_lol
Paweł napisał(a):5/10 lubianych przeze mnie w TOP10... Metallica niestety : jednej nienawidzę, druga mi się przejadła.
a mi się przejadły te komentarze na temat "All Nightmare Long", co tydzień takie same.
ja bym wolał czytać co się komu podoba.
p.u.r.h. napisał(a):Co prawda tylko 6/50, ale za to aż cztery z nich są w Top10 a do tego identyczny lider, tak więc myślę że to niezły wynik Icon_wink2
to na pewno dobry wynik i dobra baza do budowania jeszcze lepszego Icon_smile2
p.u.r.h. napisał(a):A z M.I.A. to już chyba jakaś obsesja jest...
zapytam lekarza Icon_mrgreen
Tomekk napisał(a):Kiedy Better będzie rzeczywiście better niż ANL? Icon_smile2
pytanie czy będzie kiedykolwiek Icon_razz.
Tomekk napisał(a):Kasia K. u Ciebie w dół u mnie dopiero nowość
cieszę się, że u Ciebie się pojawiła Icon_smile2
29.01.2009 04:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #14
 
ku3a napisał(a):zadanie wykonane, można wrócić do bazy Icon_wink2
Kiedyś Lao Che miała bazę w pierwszej dziesiątce. Icon_wink2
ku3a napisał(a):no i bardzo dobrze, więcej zostanie dla mnie Icon_razz . i wcale się nie spodziewałem, że się spodoba Icon_razz .
Oj Kuba, Kuba. Muzyka to dobra nieograniczone. Icon_razz
29.01.2009 10:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #15
 
ku3a napisał(a):a mi się przejadły te komentarze na temat "All Nightmare Long", co tydzień takie same.
ja bym wolał czytać co się komu podoba.
Bo wiesz, ja lecę listą od góry, a jak już z początku dostaję zawodu, to już mi się dalej czytać odechciewa. Icon_mrgreen
30.01.2009 10:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Oj Kuba, każdy by wolał Icon_wink

Ale jak niektórym nie chce nie posłuchać innych numerów tylko tkwić przy jednych i tym samych, których nie lubią, to cóż...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.01.2009 10:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Mnie niestety MTV 2 pozbawiono ponad rok temu, bo...miało najniższą oglądalność ze wszystkich muzycznych. Icon_frown
Ciężko zliczyć, który to raz ANL na 1 miejscu. 5 czy 6? Icon_smile2
"Appalachian" zdołało się jednak odbić w drugą stronę! Icon_biggrin3
Icon_lol MIJA już na 14 miejscu! Powoli zaczynam się niepokoić o piosenkę nr 10 podsumowania wszech czasów. :roll: Icon_wink2
Z nowości cieszy mnie oczywiście ta najniższa. Za to z najwyższą muszę się zapoznać, bo skoro debiutuje również płyta, dodatkowo był koncert, to może trzeba się spodziewać więcej ich utworów na liście?
31.01.2009 09:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #18
 
Ciekawe przejęzyczenie mozna wykonać czytając po sobie miejsca 4 i 13. Icon_wink2

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
02.02.2009 09:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #19
 
Miszon napisał(a):Ciekawe przejęzyczenie mozna wykonać czytając po sobie miejsca 4 i 13. Icon_wink2
Ku3a też o mały włos by się nie wyłożył na tym w ostatniej Rockiestrze Icon_wink2

.
02.02.2009 09:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Paweł napisał(a):Bo wiesz, ja lecę listą od góry, a jak już z początku dostaję zawodu, to już mi się dalej czytać odechciewa. Icon_mrgreen
to czytaj od końca Icon_cool2 .
Gary napisał(a):Ciężko zliczyć, który to raz ANL na 1 miejscu. 5 czy 6? Icon_smile2
heh, widzę, że faktycznie trudno Icon_mrgreen . to był 9. raz "All Nightmare Long" na pierwszym Icon_exclaim pewnie zapomniałeś o trzech pierwszych zwycięstwach, po których było oddanie tronu na 6 tygodni innym, a potem triumfalny powrót i 6 kolejnych zwycięstw.
Gary napisał(a):MIJA już na 14 miejscu! Powoli zaczynam się niepokoić o piosenkę nr 10 podsumowania wszech czasów. :roll: Icon_wink2
Icon_mrgreen oj, to nie tak łatwo, te kilka punktów byłoby piekielnie trudno zdobyć, choć przyznam, że zacząłem już myśleć czy jest możliwe, by Avenged wrócili do dziesiątki...
Gary napisał(a):Z nowości cieszy mnie oczywiście ta najniższa.
to spójrz na najnowsze notowanie Icon_smile2
Gary napisał(a):Za to z najwyższą muszę się zapoznać, bo skoro debiutuje również płyta, dodatkowo był koncert, to może trzeba się spodziewać więcej ich utworów na liście?
tutaj też nowe notowanie już co nieco odkrywa...
stavanger napisał(a):Ku3a też o mały włos by się nie wyłożył na tym w ostatniej Rockiestrze Icon_wink2
owszem, prawie się celowo wyłożyłem Icon_mrgreen
03.02.2009 06:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości